Įkraunama...
Įkraunama...

Bakterinė vaginozė

Naudoju Makmiror, sunaudojus 5 ovules padėjo pilvo apačią tempt... Čia normalu?
Atsakyti
Merginos, reikia jusu nuomones, pasidariau pas gine tyrima, rado bakterine vaginoze. Israse zvakutes seminela vagicemus, gal kuri naudojate jas ?
Atsakyti
Sveikos panos, noriu pasidalinti savo bedomis ir galbut gauciau kokiu patarimu, nes nebezinau ko griebtis :'(
Kankina blogas kvapas Is imtimiu vieteliu. Tyriausi del LPL atsakymai atejo neigiami. Daugybe vaistu daug antibiotiku geriau paskutinius metus, bet vistiek nepadeda. Gydytoja itare bakterine vaginose (nors tepinelis parode neigiama atsakyma sake, kad gali jo nenorydi, bet ta liga yra) israse penecilino po ju dar vienus antibiotikus geriau(kad uztikrintai uzmustu visas bakterijas) metronidazole BT400, tada probiotiku kursa isgeriau, kad atstatytu gerasias bakterijas. Bet dabarkankina sausra ten aplink ta vietele ipatingai po slapinimosi kvapas paastreja naudoju krema E45, duse naudoju taip pat ji gydytoja patare, bet nepadeda taip pat pries ir menesiniu metu buna blogas kvapas isskyros kaip ir normalios. Gal Jus ka nors zinot kokias priemones? Beja gyvenu ne Lietuvoje. Aciu uz atsakymus xx
Atsakyti
QUOTE(missmango88 @ 2014 01 19, 03:02)
Sveikos panos, noriu pasidalinti savo bedomis ir galbut gauciau kokiu patarimu, nes nebezinau ko griebtis :'(
Kankina blogas kvapas Is imtimiu vieteliu. Tyriausi del LPL atsakymai atejo neigiami. Daugybe vaistu daug antibiotiku geriau paskutinius metus, bet vistiek nepadeda. Gydytoja itare bakterine vaginose (nors tepinelis parode neigiama atsakyma sake, kad gali jo nenorydi, bet ta liga yra) israse penecilino po ju dar vienus antibiotikus geriau(kad uztikrintai uzmustu visas bakterijas) metronidazole BT400,  tada probiotiku kursa isgeriau, kad atstatytu gerasias bakterijas. Bet dabarkankina sausra ten aplink ta vietele ipatingai po slapinimosi kvapas paastreja naudoju krema E45, duse naudoju taip pat ji gydytoja patare, bet nepadeda taip pat pries ir menesiniu metu buna blogas kvapas isskyros kaip ir normalios. Gal Jus ka nors zinot kokias priemones? Beja gyvenu ne Lietuvoje. Aciu uz atsakymus  xx

Patariu vaistinėje nusipirkti žvakučių makšties mikroflorai atstatyti, yra visokių rūšių, viena iš jų Ecovag.
Taip pat galite tiesiog pabandyti natūralaus (gyvo) jogurto tamponą įsidėti, arba apsiplauti išrūgomis, natūralus ir patikrintas būdas wink.gif 4u.gif
Atsakyti
gal kas isbandete arbatmedzio alieju? ar padejo? kaip ji reikia naudoti? esu girdejusi, kad geriau padeda nei cheminiai vaistai, bet noreciau isgirsti ar tikrai?
Atsakyti
QUOTE(letuciukas @ 2014 04 05, 18:49)
gal kas isbandete arbatmedzio alieju? ar padejo? kaip ji reikia naudoti? esu girdejusi, kad geriau padeda nei cheminiai vaistai, bet noreciau isgirsti ar tikrai?


Man didelio įspūdžio nepadarė. Kokosų aliejus (tepiau gleivinę) labiau tiko.
"Tikrai" nebūna nieko. Mes skirtingos, atsargiai bandyt ir žiūrėt, kaip organizmas reaguoja.
Atsakyti
QUOTE(Senmergiukas @ 2014 04 05, 21:07)
Man didelio įspūdžio nepadarė. Kokosų aliejus (tepiau gleivinę) labiau tiko.
"Tikrai" nebūna nieko. Mes skirtingos, atsargiai bandyt ir žiūrėt, kaip organizmas reaguoja.

drinks_cheers.gif oMan taip pat įspūdžio nepadarė, dirgina, graužia gleivinę. O kokosų aliejus įeina į visus cheminius priešgrybelinius tepalus ir manau būtent jis nuramina gleivinę.
Atsakyti
QUOTE(Skine @ 2014 04 05, 22:14)
drinks_cheers.gif oMan taip pat įspūdžio nepadarė, dirgina, graužia gleivinę. O kokosų aliejus įeina į visus cheminius priešgrybelinius tepalus ir manau būtent jis nuramina gleivinę.

man cia naujiena, nes as kokosu aliejumi tepu veida, plaukus, tikrai nezinojau kad jis naikina bakterijas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2014 01 20, 13:48)
Patariu vaistinėje nusipirkti žvakučių makšties mikroflorai atstatyti, yra visokių rūšių, viena iš jų Ecovag.
Taip pat galite tiesiog pabandyti natūralaus (gyvo) jogurto tamponą įsidėti, arba apsiplauti išrūgomis, natūralus ir patikrintas būdas wink.gif  4u.gif

Bandziau apsiplauti isrugomis, bet nepadejo. Isskyros blogo kvapo neturi, bet po slapinimosi smirdi isoreje pirkau BV zvakutes manau panasios I Ecovag. Dar viena beda atsirado pries tas dienas buna tamsios isskyros kaip juodo sokolado dabar jau kaip 5dienos tesesi ar tai normalu?
Atsakyti
Sveikos panos,

Vargstu su šita bėda jau kokius 4-5 metus, neprisimenu kaip tai prasidėjo, tiesiog atrodo, kad jau visą gyvenimą gyvenu su šita problema (išskyrom, blogu kvapu ir niežėjimu). Kiek nueinu pas ginekologė tiek BV, išrašo žvakučių ir paleidžia, sunaudoju jas, praeina 4 dienos ir vel tas pats. Galų gale nusprendžiau išbandyti tuos stebuklingus princeses perlus, sunaudojau 2 pakuotes ( po 6 zvakutes, kuria isidejsu reikia laikyti 3 dienas, o po to isimti). Is pradžių kaip ir viskas buvo susitvarkę, dingo visi simptomai, apsidžiaugiau, galvojau, kad galbūt pagaliau man pavyko išsigydyti!!! BET dėja.... schmoll.gif
Vėl viskas tas pats ir negana to, dar ir mano draugui po tu princesės perlų pradėjo atsirasti žaizdelės ant varpos ir baltos išskyros kažkokios (ko niekada nebudavo, nors turiu BV jau 4-5 metus), nuėjo jis pas gydytoją, išrašė abiems po 2 DIFLUCAN tabletes ir jam tepaliuką. Sugėrėm, vėl viskas buvo gerai kokią savaitę, po savaitės man vėl prasidėjo tas pats ir automatiškai vėl jam žaizdelės pradėjo atsirasti ir perštėjimas. Tai kaip manot, kas man čia dabar pirlipo nuo tu perlų? PIENLOGĖ ar dar kokia zaraza??? sad.gif(( aš nebegaliu žinokit, nebežinau kaip gydytis, ką daryt, tyriausi ir visą organizmą, sako viskas gerai, tai kodėl kažkokios BV neišeina išsigydyt??? Padėkit prašau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(inGr1dute @ 2015 04 23, 16:26)
Vargstu su šita bėda jau kokius 4-5  metus, neprisimenu kaip tai prasidėjo,

sad.gif(( aš nebegaliu žinokit, nebežinau kaip gydytis, ką daryt, tyriausi ir visą organizmą, sako viskas gerai, tai kodėl kažkokios BV neišeina išsigydyt??? Padėkit prašau sad.gif


Nuoširdžiai užjaučiu. Labai suprantu, buvo metas, kai pati sėdėjau gilioj nevilty. Toks etapas, reikia jį pereit ir užsiaugint filosofišką požiūrį į ligą.

Kadangi ji chroniška, tai gydytojų išrašomi diflukanai padės neilgam. Reikia ieškoti tau tinkančių nuosaikių priemonių, kurių poveikis lėtas, bet finale veiksmingesnis - arbatų apsiplovimui, aliejukų pasitepliojimui, dietų. Paskaityk senas temas apie pienligę, ten daug prirašyta ta tema. BV ir pienligė dažnai koja kojon eina, nes viskas dėl pakitusios rūgštingumo terpės, kurioj visokie žvėreliai veistis pradeda.

Ar su skydliauke viskas gerai? Hormonai svarbų vaidmenį vaidina.
Atsakyti
O kaip jums nustato bakterine vaginoze? Man padare mikoplazmu tyrima ir rado ureaplasma koncentracija daugiau kaip 10^4 UCC/ml doh.gif . Tai kaip suprantu cia jau reiskia, kad vaginoze prisikabinus...Pas gydytoja tik kita savaite unsure.gif .
Svarbiausia, kad tepinelio tyrime viskas yra ok, ir pilna laktobacilu. Isvadose parasyta, kad maksties flora normali. Tai paprastas tepinelis bakterines vaginozes nerodo ar kaip?
blush2.gif
Atsakyti