Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bakterinė vaginozė
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3
Louloute
pasitaike ir man ta pati situacija...rodos menesi gydausi pienlige, paskui gydytoja sako, ai, neapsiziurejau, kad cia dar kitko esama, tipo plika akimi nematomu bakteriju. taigi eisiu tirtis del chlamidiju/ turetu tirti ir krauja ir slapima, ar ne? ir ar nera paplites grybelis? tiesiog sunku man susisneketi su ta mano gydytoja uzsieny.
o isgerti dave ir man ir partneriui tokiu granuliu vienkartine doze secnol: veiksmingoji medziaga Seconizadole 2,000 gr. neskanybe, brrrrrrrr
taigi, laikykimes ir tikekim greitai pasveikti smile.gif
lasvegiete
Pradedu savo gydyma ryt. Parsinesiau siandien vaistus "Metronidazole". Gal kuri nors esat juos vartojusi?? Kiek supratau, tai labai stiprus, gali sukelti salutinius poveikius ir jokiu budu negerti alkoholio, nes kazkas pasidarys su veido oda blink.gif
isla
man taip pat karts nuo karto pasikartoja sita nesamone. iskyros kaip isskyros (pas mane jos beveik visada buna gausios jau nuo pat turbut brendimo pradzios), bet jau tas kvapas tai uu.... dazniausiai pastebiu, kad jis atsiranda po lytiniu santykiu (kai myliuosi be prezervatyvo), o ypac po oralinio. tada sunaudoju viena arilin zvakute ir jo kaip nebuve. bet dabar paaiskinkit man negudriai, jei vyras uzkresti negali, tai kodel simptomus pajuntu po lytiniu santykiu praejus dienai-dviem ar po oralinio?? kame cia bajeris? vyras pradejo skustis siokiais tokiais negalavimais, tai pasiuliau jam pasitept lomexin tepaliuka (turejau dar nuo tada kai gydziaus pienlige), tai ziuresiu kaip bus. gal kuri nors is jusu bandet gydyt ir vyra? kokias vaistais? nes as tikrai nemanau, kad vyras cia ne prie ko...
o jei jau cia tikrai kaltos tos gerosios bakterijos paslaptingai dingstancos is musu organizmu, tai gal kuri zinot ar bandet stiprinti organizma? kokias budais? laukiu patarimu smile.gif
donatada
Na mano gydytoja sake, kad po lytiniu santykiu kvapas sustipreja, nes sureaguoja su vyriskio isskiriamu sekretu( kazkaip taip sake). Ir kad vyras cia tikrai ne prie ko.
Dijja
ar galima bunant nesciai 6men naudoti zvakutes macmiror complex bakterinei vaginozei atsinaujinus? ar nepakenks vaikuciui? nestuke.gif g.gif
ruda lape
QUOTE(isla @ 2007 11 12, 17:18)
man taip pat karts nuo karto pasikartoja sita nesamone. iskyros kaip isskyros (pas mane jos beveik visada buna gausios jau nuo pat turbut brendimo pradzios), bet jau tas kvapas tai uu.... dazniausiai pastebiu, kad jis atsiranda po lytiniu santykiu (kai myliuosi be prezervatyvo), o ypac po oralinio. tada sunaudoju viena arilin zvakute ir jo kaip nebuve. bet dabar paaiskinkit man negudriai, jei vyras uzkresti negali, tai kodel simptomus pajuntu po lytiniu santykiu praejus dienai-dviem ar po oralinio?? kame cia bajeris? vyras pradejo skustis siokiais tokiais negalavimais, tai pasiuliau jam pasitept lomexin tepaliuka (turejau dar nuo tada kai gydziaus pienlige), tai ziuresiu kaip bus. gal kuri nors is jusu bandet gydyt ir vyra? kokias vaistais? nes as tikrai nemanau, kad vyras cia ne prie ko...
o jei jau cia tikrai kaltos tos gerosios bakterijos paslaptingai dingstancos is musu organizmu, tai gal kuri zinot ar bandet stiprinti organizma? kokias budais? laukiu patarimu smile.gif
*

Kaip įdomiai, o aš kžkur straipsnį buvau radus, kad vyras gali užkrėst. Ypatingai per oralinį. O dėstytojai kažkada KMU tp aiškino, kad burnoj daugiau mikroorganizmų, nei apačioj, kur kalneliai nesueina. Tai gal po sekso tiesiog gauni papildomą kiekį mikroorganizmų arba tavo terpė gynybiškai sureaguoja... g.gif
tastyte
Buvau pas savo gine ir man padare tepinelius tuos irgi tas pats smile.gif tai israse Macmiror complex, bandysiu dabar ziureti, tikiuosi pades smile.gif
Tučka
Kaip sekasi kovot su sita zaraza? man jau svelniai tariant siutas ima, nes nebezinau kokiu priemoniu griebtis bash.gif
kaisa
aš BV išsigydžiau su Dalacin tokiu ax.gif bet tik jo deka iš kart po gydymo įsigijau pienlige ir panašu visam gyvenimui doh.gif
BV sako geriausia gydyti kuo natūraliau - jogurto kapsulėm ar praustis natūraliu jogurtu smile.gif
sindi
as BV issigydziau su ECOCILLIN maksties kapsulemis,jos skirtos atstatyti flora,kaip ginekologe sake tai pacios naujausios ir laikomos dabar paciomis geriausiomis,ir is tiesu pasijutau geriau,be to labai sudrekina maksti,pabandykit drinks_cheers.gif ,kaina virs 30 litu,linkiu nesirgti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(sindi @ 2008 06 28, 19:35)
as BV issigydziau su ECOCILLIN maksties kapsulemis,jos skirtos atstatyti flora,kaip ginekologe sake tai pacios naujausios ir laikomos dabar paciomis geriausiomis,ir is tiesu pasijutau geriau,be to labai sudrekina maksti,pabandykit drinks_cheers.gif ,kaina virs 30 litu,linkiu nesirgti 4u.gif
*

jas vartoti reikia taip-po menesiniu 6 vakarus isidedi,santykiai galimi,bet tada deti tik po ju,ir taip jomis gydytis 3 ciklus po 6 vakarus
Taniusik5
Prisiskaiciau visokiu forumu visokiom temom... BV turiu senai gydziau ir antibiotikais ir zvakutem pavadinimo nepamenu bet geltonom tokiom... nieko nepadejo, siandien nusipirkau tantum rosa tirpala prasiplovimui...kazi ar nepasidarysiu dar blogiau? nu ir vagisan zvakutes.. istikro norejau nusipirkt eco vag bet tik namo parejus supratau kad ne ta pavadinima pasakiau....
baltažiedė
gali pakeisti juk jeigu įmanoma, jeigu nepraplešėi pakuotės
Taniusik5
QUOTE(baltažiedė @ 2008 08 10, 15:05)
gali pakeisti juk  jeigu įmanoma, jeigu nepraplešėi pakuotės
*

jau pasikeiciau ax.gif dar maziau sumokejau 4u.gif
#Antradiene#
QUOTE(calykusu @ 2008 06 01, 19:28)
aš BV išsigydžiau su Dalacin tokiu  ax.gif bet tik jo deka iš kart po gydymo įsigijau pienlige ir panašu visam gyvenimui  doh.gif
BV sako geriausia gydyti kuo natūraliau - jogurto kapsulėm ar praustis natūraliu jogurtu  smile.gif
*

rimtai???? blink.gif

geras, reikes bandyt paeksperimentuoti..
o jūs panos nemaišot BV su pienlige?
nors tiesa pasakius panašu šiek tiek-abiem būdinga sutrikus mkroflora- tik BV turi pašalinį nemalonų kvapą, o pienligė - išskyras ir pasireiškia antroj ciklo pusėj

man jau antrą kartą diagnozavo BV, praėjo metai kai gydžiaus, dabar ir vėl.
Dėl ko trinka tas balansas, gal tikrai reikia kokių jogurto kapsulių
Turiu spyralę, jaučiu imsiu lauk, matyt netinka man cool.gif
vaivora
Sveikos,
ir man nustate BV. Israse Arilin zvakuciu. o veliau patare naudoti FEMINELLA VAGI C, kad palaikyti rugstine terpe. Na bandysiu naudot, tukiuosi pades ax.gif
solo
QUOTE(Ahimsa @ 2007 07 03, 22:12)
Pasikartosiu: dažnai besikartojanti BV tikrai gali būti rimtesnės ligos priežastimi.  Jei jokie vaistai nepadėjo, tai ir nepadės, kad ir kiek juos vartotum. O šitie tavo minėti tikrai turi išgydyt. Pasidaryk tyrimus dėl ureoplazmų ir mikoplazmų. Šiaip ginekologės dažniausiai ir nukreipia juos atlikti, jei BV kartojasi ir kartojasi. 4u.gif
*

Radau tokią seną žinutę. Lad neturiu jokių rimtesnių ligų ir nenaudoju KT. Nuo naujų metų gyd. turi daryti kalposkopiją, bet negali kol neišgydys BV (pienligės irgi, pas mane mišri infekcija). Paskiria tabletes ar žvakutes, iškart po gydymo viskas ok, ateinu po saavitės tyrimui, paima tepinį - vėl BV. Ir taip va jau 4 mėnesius man negali tirti kaklelio žaizdelės. O naudojau štai ką - ir žvakutes, ir antibiotikus, nuo kurių kelių kursų man pradėjo skaudėti skrandį, tad dabar tik žvakutės (atsisėskit biggrin.gif ): Macmiror, Arilin, Gynocaps, Poligynax, Mycomax, Diflucan, Flucohexal, Trichopolį ir doksicikliną, Betadine žvakutes... Ko gero, dar kelis ir pamiršau. Taip kankinuos daugybę metų. Ir kai gyd man nori išrašyt ką, aš jau sakau, kad esu naudojus...tai paskutinį kartą išrašė žvakutės, kurias spec. gamino vaistinėj. Ir visų poveikis... savaitei... Prieš kelias dienas vėl vartojau Arilin (po 3 m pertraukos), o dabar naudoju Feminella, bet baisiai nemalonu. Ir nebežinau, ką daryti (Ką jau kalbėti, kad nežinau, ką reiškia mylėtis ekspromtu...)
kaisa
QUOTE(solo @ 2009 04 15, 23:02)
. Ir kai gyd man nori išrašyt ką, aš jau sakau, kad esu naudojus...tai paskutinį kartą išrašė žvakutės, kurias spec. gamino vaistinėj. Ir visų poveikis... savaitei... Prieš kelias dienas vėl vartojau Arilin (po 3 m pertraukos), o dabar naudoju Feminella, bet baisiai nemalonu.

o pasėlį darė g.gif nustatė kokios tiksliai pas tave bakterijos g.gif g.gif
aš va taip su pienlige kankinuosi...nieks nepadeda. belieka tikėtis stebuko unsure.gif
slapta viliuosi, kad po gimdymo dings ji man, nes gal hormonai čia viską daro cool.gif
solo
QUOTE(calykusu @ 2009 04 16, 20:17)
o pasėlį darė  g.gif nustatė kokios tiksliai pas tave bakterijos g.gif  g.gif
aš va taip su pienlige kankinuosi...nieks nepadeda. belieka tikėtis stebuko unsure.gif
slapta viliuosi, kad po gimdymo dings ji man, nes gal hormonai čia viską daro cool.gif
*

Darė kelis kart, pirmąkart rado gardnela, paskui jau nebe, bet bakterijos tiesiog rodančios BV, grybai nepasinaikina irgi. Kažkokia nesąmonė, kad negali imt ir išgydyt per n metų...
kaisa
QUOTE(solo @ 2009 04 17, 12:26)
Darė kelis kart, pirmąkart rado gardnela, paskui jau nebe, bet bakterijos tiesiog rodančios BV, grybai nepasinaikina irgi. Kažkokia nesąmonė, kad negali imt ir išgydyt per n metų...
*

ar nuo Bv vartojai antibiotiką (pvz. Dalacin) g.gif užmuša visas bakterijas ir geras ir blogas, tik ne grybą doh.gif šitas dar labiau išveši ax.gif

mano atveju, tai iš karto buvo griebtasi stiprių vaistų ir še tau rezultatas...nebeišgydo niekas...o reikėjo švelniai bandyt verysad.gif BV gydyt pradžioj užtenka pieno rūgšties bakterijų, daug kam padeda, o ne kokių ten antibiotikų doh.gif

aš dabar gyvenu pasitepdama kremais, kad išorinį niežėjimą nuimtų, arbatmedžio aliejum ir laukiu, kas bus toliau smile.gif
didyle
QUOTE(calykusu @ 2009 04 17, 17:54)
ar nuo Bv vartojai antibiotiką (pvz. Dalacin) g.gif užmuša visas bakterijas ir geras ir blogas, tik ne grybą doh.gif šitas dar labiau išveši ax.gif

mano atveju, tai iš karto buvo griebtasi stiprių vaistų ir še tau rezultatas...nebeišgydo niekas...o reikėjo švelniai bandyt verysad.gif BV gydyt pradžioj užtenka pieno rūgšties bakterijų, daug kam padeda, o ne kokių ten antibiotikų  doh.gif

aš dabar gyvenu pasitepdama kremais, kad išorinį niežėjimą nuimtų, arbatmedžio aliejum ir laukiu, kas bus toliau smile.gif
*

Octenisept labai gerai, as dar turejau topki specialu aplikatoriu, bet nezinau, ar dabar ji kurnors galima isigyti.
Tai octenisept vekia tik blogas bakterijas, kandida, chlamidijas, o naturaliu bakteriju neveikia... ir jis nera antibiotikas, todelk jokio blogumo po jo naudojimo nera
man su kandida problemos pasikartojancios budavo, tai draugas parode sita vaisciuka, per koki gera pusmeti susitvarkiau. Per viena karta isskyrios dingdavo naudojant kokia nepilna savaite, po to vistiek pasikartodavo uz poros menesiu, ir taip po kokiu triju kartu beveik nesikartoja
na buna karta per metus, kai siapi koks stresas ar panasiai, bet toli grazu ne taip, kaip su zvakutem ar geriamom tabletem budavo...
Lexa
Labas merginos,

I sia tema mane atvijo smalsumas, nes man vis atrodydavo, kad kvapelis is ten lyg ir ne toks, koks turetu but. Bet ginekologe ne karto nepatvirtino BV, be to, visa laika galvojau, kad turint sia liga kvapas buna kaip silkes (nes sugedusi zuvis man asocijuojasi su papuvusia silke unsure.gif ). Bet siandien is maiselio issitraukiau atsildyti rudagalve menke ir ka jus manot - ogi ta menke smirda/kvepia manimi blink.gif tik ji sviezia, bet man vistiek smirda. Jauciu, reiks eiti pas kita ginekologe, nes ir pienlige vis neatstoja nuo manes, tai nesinori dar ir kitos bedos. Tai koks is tikruju tos BV kvapas, ar man cia tik atrodo kazkas negerai?
ellie
Sveikos, galbūt galėtumėte man ką nors patarti..?
Žodžiu vakar pradėjo toje vietelėje(ar užvakar) perštėti, niežėti ir nežinau ką daryti, pas daktarę eisiu tik antradienį, galbūt galėtumėte man patarti ką nors? verysad.gif
Knisliukas
jeigu perstejo niezeju tai pienlige uzpuole, zinok ka manau jokie vaistai nepades tik laikinai o si liga vis tiek lieka, juk viskas priklauso nuo organizmo, atsparumo, imuniteta, subalansuotumo, ph , hormonu ir pan, aplamai viena pazistama ten tu zvakuciu tiek buvo kad baisu kiek prisidejus, nu ir ka pagerejo 2 sav o mane kad jos ginekologe angelas isgelbejo... o pazistama ta mano puikioji padave koniska is naturaliu augalu "tamponiuka" ir ka po vieno viskas pagerejo, skausmas nuejo ir pan. Pati su juo grybeli issigydziaus zodziu labai geras dalykas, siulyciau ir jums .. thumbup.gif
Draugeliuke
kas per augalu tamponiukas? gal galima placiau?
Evute*
gal galite pasakyti ar mycomax tablete ir dalacin antibiotikai turi reiksmes menesinems? jos atsiranda per anksti.
accessories
QUOTE(Evute* @ 2010 01 01, 23:27)
gal galite pasakyti ar mycomax tablete ir dalacin antibiotikai turi reiksmes menesinems? jos atsiranda per anksti.
*

Tiesiogiai neitakoja.
meshkafonija
sveikos mamos. Mane baige isvest is proto isskyros ir perstejimas toks nestiprus, visuomet jauciu ten dregna ir isskyru daug, nespeju keist kelnaiciu...Jau nzn ka ir daryt, ir lomexin vartojau ir marmelax ar kokias ten gyd. buvo paskyres...ir vel, baisu kad nesutrigdytu sitas kudykio vystimosi sad.gif((Ka daryti???Pas gydytoja eisiu dar tik po savaites geros, tiek kenciu tai dar pakentet gal... verysad.gif verysad.gif verysad.gif Beja gerokai ipuseja oenki menesiukai mum siuo metu..Aciu uz patarimus
Evute*
QUOTE(meshkafonija @ 2010 01 10, 15:10)
sveikos mamos. Mane baige isvest is proto isskyros ir perstejimas toks nestiprus, visuomet jauciu ten dregna ir isskyru daug, nespeju keist kelnaiciu...Jau nzn ka ir daryt, ir lomexin vartojau ir marmelax ar kokias ten gyd. buvo paskyres...ir vel, baisu kad nesutrigdytu sitas kudykio vystimosi sad.gif((Ka daryti???Pas gydytoja eisiu dar tik po savaites geros, tiek kenciu tai dar pakentet gal... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif Beja gerokai ipuseja oenki menesiukai mum siuo metu..Aciu uz patarimus
*

o man po antibiotiku ir zvakuciu taip pasidare kazkaip persti ir slapia ten. ir kokia dar keistenybe, po antibiotiku dar nepraeina niezteteti kun. atrodo pries menesi baigiau vartoti o kaip uzeis niezteti tai ranka tai kakla..
ITMA
Sveikos pas mane irgi BV, atsiranda retokai gal kokiu 1 ar 2 per metus, gal zinote kokiu veiksmigu vaistuku nuo BV nereceptyniu?
letmebe1
Sveikos, mergaites. Mane taip pat kankina ta pati beda ir jau is tiesu pradeda griauti mano gyvenima, jau nebezinau, ka daryti!!!!! Kiek beeiciau pas ginekologe savo - tas pats per ta pati: reciau plauti, deveti tik medvilnines kelnaites, nenesioti iklotu, naudoti tik intymiai higienai skirtas priemones ir viskas susitvarkys! Nesamone!!!! Nei Arilin, nei Mycomax nepadeda, o be ju jokiu kitu ir nezino. Dar vienas dalykas - kaip as galiu buti be iklotu, kai isskyros toookios gausios, atrodo, kad menesines prasidejo, be abejo, kai bunu namuose stengiuosi be iklotu buti. Su draugu normaliai myletis negalim, tiksliau nesimylim visai, nes man tada visi simptomai tik dar sustipreja, o ir jam niezulys atsiranda ir parausta. Laukiu tepinelio atsakymo, trecia karta jau, bet abu kartus paskirtas gydymas nepadejo. Mielosios, gal galit kaip nors padeti? Gal zinot kokiu ypatingai geru budu ar vaistuku, kaip pagydyti sita bjaurasti???? Nes jau zudo sad.gif
Tučka
QUOTE(letmebe1 @ 2010 01 27, 13:27)
Sveikos, mergaites. Mane taip pat kankina ta pati beda ir jau is tiesu pradeda griauti mano gyvenima, jau nebezinau, ka daryti!!!!! Kiek beeiciau pas ginekologe savo - tas pats per ta pati: reciau plauti, deveti tik medvilnines kelnaites, nenesioti iklotu, naudoti tik intymiai higienai skirtas priemones ir viskas susitvarkys! Nesamone!!!! Nei Arilin, nei Mycomax nepadeda, o be ju jokiu kitu ir nezino. Dar vienas dalykas - kaip as galiu buti be iklotu, kai isskyros toookios gausios, atrodo, kad menesines prasidejo, be abejo, kai bunu namuose stengiuosi be iklotu buti. Su draugu normaliai myletis negalim, tiksliau nesimylim visai, nes man tada visi simptomai tik dar sustipreja, o ir jam niezulys atsiranda ir parausta. Laukiu tepinelio atsakymo, trecia karta jau, bet abu kartus paskirtas gydymas nepadejo. Mielosios, gal galit kaip nors padeti? Gal zinot kokiu ypatingai geru budu ar vaistuku, kaip pagydyti sita bjaurasti???? Nes jau zudo sad.gif
*

O vyra ar gydai? g.gif
meshkafonija
sveikos mamos smile.gif as nebezinau ka daryt neisigydau sito deginimo, bjauriu iskyru, beja kvapo nera...gydytojas tik skiria ir skiria tas zvakutes, ir nuo grybo ir florai atsatyt pora dienu nepraeina ir vel kancios doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif manau gal koks virusas ar kas cia yra kad reik priezasties ieskiot, nes pries nestuma irgi kamavo visokios bedos, ir su slapimo takais ir net inkstu uzdegimas ir gimdos prioedu zodziu...as gydytojui sakau sakau bet vel su tom zvakutem, ka man daryt???? schmoll.gif
letmebe1
QUOTE(Tučka @ 2010 01 29, 13:00)
O vyra ar gydai?  g.gif
*

Kai buvau priespaskutini karta, tai ginekologe israse ir vyrui kazkokiu antibijotiku, nepamenu pavadinimo, kuri laika viskas buvo gerai, gal pora savaiciu, po to nieko as jam nedaviau, nieko nedariau, nes nezinau, ka daryti, laukiu tyrimu atsakymo, gal vel ka nors paskirs vyrui, galvoju, gal jam reiktu kreiptis i urologa????? g.gif
jurgaite
Sveikutės, ne vienai merginai tos bjaurasties atsikratyti padėjo GNLD papildai. Jei įdomu, rašykite į AŽ
ievuzas
QUOTE(Evute* @ 2010 01 14, 11:14)
o man po antibiotiku ir zvakuciu taip pasidare kazkaip persti ir slapia ten. ir kokia dar keistenybe, po antibiotiku dar nepraeina niezteteti kun. atrodo pries menesi baigiau vartoti o kaip uzeis niezteti tai ranka tai kakla..
*

man tas pats. tik dar kakla ir veida isbere visa tokiais mazais spuogiukais. kazin ar cia gali buti alergerija lomexin zvakutem?
ssiimmaa
o as klausimuka toki gan kvaila is tikruju turiu biggrin.gif ir man nustate sia liga, israse zvakuciu, 8 vienetus. vakar pirma isbandziau, siandien visa diena teplioja ryskiai geltonai g.gif misliju nuo tu zvakuciu, gal likuciai iseina, nes zvakutes geltonos.... g.gif bet klausimas ne toks smile.gif tureciau pagal plana kita savaite sulaukti menstruaciju. tikiuosi paspesiu kursa gydymo, o vdrug ne? kaip elgtis? daryti pertrauka kol baigsis mano dienos? paskui jei kokia viena zvakute liks tai po menstruaciju pabaigti vartoti? na zinau, kad kvailai skamba, bet iskilo toks klausimas, o pas daktara su tokiais klausimais kreiptis geda biggrin.gif gal kuri susiduret su tuo? blush2.gif
ievuzas
naudojau lomexin, tai sake, jei nespesiu iki menesiniu, tai po ju sunaudoti ta zvakute
Susapnuota
Panos, kazkada ir as turejau BV, bet jau pamirsau kokios buna isskyros blush2.gif Nes pas mane dabar tokios geltonai zalios ir tasios g.gif Niekad tokiu nebuvo, ir tikrai cia ne norma schmoll.gif Pienlige tai baltos varskes tipo, o dabar geltonai zalios blink.gif
ssiimmaa
na man tai isskyru nebuvo jokiu, buvo kita liga, issigydziau, po to islindo dar ir sitas biesas, tai nei nepasireiske jokie pozymiai..... tik geltonai teplioja, bet nurasau sita reiskini zvakutems. kazkaip keista net, visa diena.. tai taip iseitu kol zvakutes tas naudosiu tol ir tepliosiuos geltonai g.gif oi vargas toms moterims kai pagalvoji doh.gif
Au_soleil
QUOTE(ssiimmaa @ 2010 02 25, 23:10)
na man tai isskyru nebuvo jokiu, buvo kita liga, issigydziau, po to islindo dar ir sitas biesas, tai nei nepasireiske jokie pozymiai..... tik geltonai teplioja, bet nurasau sita reiskini zvakutems. kazkaip keista net, visa diena.. tai taip iseitu kol zvakutes tas naudosiu tol ir tepliosiuos geltonai  g.gif oi vargas toms moterims kai pagalvoji  doh.gif
*

Tikriausiai macmiror zvakutes naudojate 4u.gif siaip jos geros, veiksmingos (bent jau man), tik pora minusu, kad ju net 8, ir kad teplioja rolleyes.gif
Gretuteka
QUOTE(ssiimmaa @ 2010 02 25, 18:16)
o as klausimuka toki gan kvaila is tikruju turiu biggrin.gif ir man nustate sia liga, israse zvakuciu, 8 vienetus. vakar pirma isbandziau, siandien visa diena teplioja ryskiai geltonai  g.gif misliju nuo tu zvakuciu, gal likuciai iseina, nes zvakutes geltonos.... g.gif bet klausimas ne toks smile.gif tureciau pagal plana kita savaite sulaukti menstruaciju. tikiuosi paspesiu kursa gydymo, o vdrug ne? kaip elgtis? daryti pertrauka kol baigsis mano dienos? paskui jei kokia viena zvakute liks tai po menstruaciju pabaigti vartoti? na zinau, kad kvailai skamba, bet iskilo toks klausimas, o pas daktara su tokiais klausimais kreiptis geda biggrin.gif gal kuri susiduret su tuo?  blush2.gif
*

Taip, nuo zvakuciu, bet man sios ne ypatingai tiko ir padejo. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Zvaigzdute^ @ 2010 02 25, 23:36)
Tikriausiai macmiror zvakutes naudojate  4u.gif siaip jos geros, veiksmingos (bent jau man), tik pora minusu, kad ju net 8, ir kad teplioja    rolleyes.gif
*

tos pacios 4u.gif
nors pigesnes ir geresnes bent jau man buvo Vaginela C ar kazkaip panasiai vadinasi 4u.gif
Susapnuota
As tai prisimenu, kad BV prasidejo, kaip pasekme po pienliges gydymo doh.gif Isisigydziau belenkiek metu tesusia pienlige, ir prasidejo BV.
doh.gif
Dabar tos zalios isskyros prasidejo per nestuke.gif (nestumas nutruko), o isskyros liko unsure.gif
ssiimmaa
QUOTE(Zvaigzdute^ @ 2010 02 25, 23:36)
Tikriausiai macmiror zvakutes naudojate  4u.gif siaip jos geros, veiksmingos (bent jau man), tik pora minusu, kad ju net 8, ir kad teplioja    rolleyes.gif

aga sitas. idomios tokios, kaip saldainiukai biggrin.gif ziuresim kiek cia to veiksmingumo bus, tikiuosi uzteks situ ir nebereiks nieko ten kaisiot smile.gif aciu, nuraminot, pasikankinsiu su tuo tepliojimu, bile tik kad pasveikciau smile.gif
Piccola
Na ka galiu pasakyti, tikriausiai ir man sita nesamone doh.gif Jau kuri laika labai teplioja gausiai, ir kaip varske, jokio perstejimo ar skausmo nera, nesilaukiu tai tikrai, tai pasiskaiciau visokiausiu komentaru, ir manyciau kad gali buti BV. Pas ginekologa greitu metu deje pakliuti neimanoma, tik birzelio menesi, tokios eiles doh.gif Tai gi teks bandyti gydytis paciai, perskaiciau kad galima nusipirkti nereceptines Feminella vagi C, kaina apie 38 Lt. Gal turite atsiliepimu? Ir kiek ju yra pakuoteje? 4u.gif
mmeda
sveikutes,
turiu klausimuka - ar tos macmiror complec zvakutes be recepto?
as ir turiu ta zaraza BV, ziema aptiko gine 0 israse stipriu geriamu tableciu ir po to zvakuciu, bet jauciu vel atsinaujino - nes vel tas zuvies kvapas... tiesa, daug mazesnis nei buvo pries tai, bet....
buciau dekinga jei patartumet vaistuku bereceptiniu nuo BV
OneLove
QUOTE(mmeda @ 2010 05 27, 13:23)
sveikutes,
turiu klausimuka - ar tos macmiror complec zvakutes be recepto?
as ir turiu ta zaraza BV, ziema aptiko gine 0 israse stipriu geriamu tableciu ir po to zvakuciu,  bet jauciu vel atsinaujino - nes vel tas zuvies kvapas... tiesa, daug mazesnis nei buvo pries tai, bet....
buciau dekinga jei patartumet vaistuku bereceptiniu nuo BV
*

Nevisur parduoda be recepto man atrodo, bet negarantuoju, eik į mažesnę vaistinę ir parduos. mirksiukas.gif
GiedriusM
Šios ligos auka tapo mano draugė. Pradėjau ieškotis kaip čia ją gydyti be antibiotikų ir jų sukeliamų komplikacijų.. Pasirodo alternatyvus sprendimas yra. Perskaitėm straipsnį apie BV gydymą Octeniseptu. http://www.springerlink.com/content/q106g1211r186560/ Nuėjom pirkt ir vaistininkas rekomendavo nusipirkti dar tokį antgalį (kad įpurkšti lengviau būtų). Kol kas draugė gydosi tik antra diena, tai negaliu nieko pasakyti.
Mes kiek įmanoma stengiamės mažiau naudoti antibiotikų.
Gintariuke3
Sveikutes jau metai laiko kovoju su nemaloniu kvapu, net myletis nemalonu pasidare, o ginekologe ta pacia dainele dainuoja, kad nieko blogo pas mane nera, israso zvakuciu ir viskas tuo baigta. Savaite pagereja, o po lytiniu santykiu vel tas pats, db jau pastebejau kad tas kvapas lieka ir pas drauga. Si beda trukdo normaliai gyventi.
Nusipirkau pabandyti macmiror zvakutes ir draugui lomexin tepaliuka. ziuresim kas bus toliau, tikiuosi pades, nes nezinau jau ko griebtis.
Cornelia
QUOTE(letmebe1 @ 2010 01 27, 14:27)
*

Letmebe ir as taip vargstu verysad.gif be to as turiu ir spirale, tai galvojau gal ir ji cia 'padeda'. Beje kaip ir rasei, lovos reikalai beveik neimanomi, nes tai menesines, tai perstejimas ir prakeiktos isskyros nora atideda blink.gif Gavau tepinelio rezultatus, tai Gerdnerella rado, nu galvoju, budavo grybelis, o dabar kita zaraza, bet siaip likau truputi nesuprasta, gal kiekviena laboratorija vis kitaip mato lotuliukas.gif
esu ir Chlamidya turejusi, pasiskaitinejusi radau, kad ji per lytinius santykius persiduoda, bet jei nei as, nei manasis (tikra 200%) i kaire ir desine nevaikstom tai is kur sita 'grazuole' atsirado???? blink.gif
pries tai daryti tepineliai keliaudavo i kita laboratorija ir Gardnerellos nebudavo, na o dabar... vienu zodziu pavargau kariauti ir ieskoti atsakymu nes vis tiek tas pats, o ir vaistai nieko nepadeda tik laikinai, nes man po menesiniu beveik kiekviena menesi.. doh.gif
vienu zodziu...truksta zodziu doh.gif
Vaivute2
o gal kartais naudojat tamponus, kad po menesiniu pastebejot nemalonius kvapus ar net nustate grybeli?
neseniai ir man ginekologe nustate bakterine vaginoze. Israse recepta Dalacin (Klindamicinas) ovulems, taciau jau antra menesi kaip dar nepanaudojau tu ovuliu, nes nelabai linkusi naudot/vartot antibiotikus. Dabar grizau vel prie paketu, tai pastebejau, kad nemalonaus kvapo nebera. Gal tikrai ta moteriska mikroflora suardo, kai naudojami tamponai, visgi sudaromos palankios salygos organizmo viduje daugintis bakterijoms.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.