Įkraunama...
Įkraunama...

Audinių parduotuvės

Apklausa: Kur perkate medžiagas rankdarbiams? (385 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Sveikutės smile.gif gal žinot kur Klaipėdoje nusipirkti trikotažinio audinio( palaidinei)? kiek aplėkiau parduotuvių, tai arba iš vis neturi, arba baisiai jau negražios, arba kainas labai užsikėlę blink.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos siuvėjėles, sakykit kur galėčiau rasti tokio audinuko kaip kaspininė blizgi medžiagyte, na iš jū vestuvines sukneles siuva , ne atlasas doh.gif na tiesiog nežinau kaip ji vadinasi doh.gif gal kas supras smile.gif
Atsakyti
Gal kas gali patarti, kur rasti audinių vaikiškai patalynei? g.gif
Atsakyti
Mielos moterys,
ar niekam nereikia, dovanoju tris maisus medziagu atraizu, likusiu nuo uzuolaidu siuvimo. Esu ir skelbimuka idejusi va cia blush2.gif
Labai jau noriu atlaisvint namuose vietos 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, ar jūs, kai darote kilpas sagoms po apačia dedate organzos gabaliuką, na kad kilpos gražios būtų ir ne taip išsitampytų (pvz.trikotažui)? Jei taip, tai kur ją perkates ir kokią?
Iš ansto dėkui už atsakymą.
Atsakyti
Paprastai užsegimo kraštus klijuoju flizelinu, o jį perku siuvimo reikmenų parduotuvėse. Apie organzą neteko girdėti, bet gal rimtesnės siuvėjos ir naudoja kažką tokio.
Atsakyti
rimtos ne rimtos, koks skirtumas, svarbiausia kokybė smile.gif
Aš irgi pirmąkart paskaičiau ir mane suintrigavo, gal iš tikro gerai g.gif
Dėl kraštų, tai būtinai reikia pakietintojo, kitaip ir neįsivaizduoju smile.gif , bet čia supratau deda organzos tik kilpoms, ar ne taip?
http://www.danute.lt...iai/aksomas.htm
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 06 17, 11:34)
rimtos ne rimtos, koks skirtumas, svarbiausia kokybė  smile.gif
Aš irgi pirmąkart paskaičiau ir mane suintrigavo, gal iš tikro gerai  g.gif
Dėl kraštų, tai būtinai reikia pakietintojo, kitaip ir neįsivaizduoju  smile.gif , bet čia supratau deda organzos tik kilpoms, ar ne taip?
http://www.danute.lt...iai/aksomas.htm

Niekur nematau organos toj nuorodoj. Ar aš nematau, ar ne ta nuoroda pasitaikė?
Atsakyti
nukopinau iš tos nuorodos smile.gif

Siuvimas



Aksomo detalės susiuvamos plonais siūlais ir plona adata Nr. 70 arba Nr. 80, o panaksomas su trikotažo pagrindu – trikotažo adata. Dygsnio ilgis – 2,5 mm. Susiūnant „plaušą prier plaušo“ iškarpų detalės lengvai pasislenka, todėl jas reikia sudėti statmenai siūlės linijos atžvilgiu ir sudaigstyti iš abiejų pusių smulkiais dygsniais. Prieš apmėtant kilpas, po audiniu ir virš jo padedame po gabalėlį organzos, kurie prisiuvami prie kilpos. Baigus kilpas nereikalingas audinys kruopščiai apkerpamas kuo arčiau dygsnių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabe60: 17 birželio 2008 - 18:11
Turbūt neatidžiai perskaičiau, kažkaip galvojau, kad ten daugiau apie tą organzą parašyta.
O organzos taigi būna audinių parduotuvėse. Užuolaidų parduotuvėse gal kartais būna kokių atraižų, nes čia nedidelių gabaliukų reikia. Jyske yra organzos audinių irgi kartais prie atraižų pasitaiko. Pati esu pirkus, organzos gėlytėms daryti.
Vilniuje prie Kalvarijų turgaus irgi esu kažkada mačius vieną kitą atraižą, gal ir kitur būna
Atsakyti
Mačiau Jyske kažkokių medžiagų pridėta, gal ir atraižų ten būna, kažkaip niekad nesidomėjau smile.gif
Tai kiek supratau, niekas iš seniau siuvančių ir nededa jos biggrin.gif, o naujokes mokina
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 06 18, 17:57)
Mačiau  Jyske kažkokių medžiagų pridėta, gal ir atraižų ten būna, kažkaip niekad nesidomėjau  smile.gif
Tai kiek supratau, niekas iš seniau siuvančių ir nededa jos  biggrin.gif, o naujokes mokina


Jyske būna atraižų, bent jau Vilniuje. Ne tiek daug. Ten prie medžiagų skyriaus kur nors būna toks konterineriukas nedidelis, kur būna pridėta atraižų.

O apie organzos naudojimą pirmą kartą išgirdau. Gal čia tik aksomui naudojama g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 18 birželio 2008 - 20:36