Įkraunama...
Įkraunama...

Audinių parduotuvės

Apklausa: Kur perkate medžiagas rankdarbiams? (385 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
O gal žinot kur rasti nėrinukų visokiausių (noriu apsiūti sijono apačią)??
Kažkur centre lyg parduotuvė buvo, jau ir tos nerandu.
Dar ieškau odinio šniūrelio sad.gif
Atsakyti
Jei Kaune,tai pasižiūrėk Rėdoje,prie Dainavos prekybos centro.Ten yra antrame aukšte nemaža parduotuvė ir tam pačiam pastate tik iš lauko įėjimas tokia nedidukė parduotuvėlė.Ten visko yra kas susija su siuvimu ax.gif įvairių priedų.
Atsakyti
Peržiūrėjau visas temas apie audinių parduotuves, bet neradau nieko apie šią medžiagą...
Milas - tai stora, vilnonė, velta medžiaga, anksčiau naudota šiltiems viršutiniams drabužiams, lovatiesėms. Pamačiau, kad labai gražių daikčiukų J.Žilėnienė yra padariusi iš šios medžiagos, todėl labai parūpo ir man pabandyti... ax.gif

Gal kas nors žinote kur galima įsigyti? Klausiau "Audinių imperijoje" prie Kalvarijų turgaus, bet ten tokio nežino - man parodė tik vataliną... schmoll.gif
O gal ši medžiaga turi ir kažkokį kitą pavadinimą? O gal būtų galima pakeisti kokia nors kita panašia medžiaga? g.gif

Jei kas galite suteikti informacijos, būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Čia galima pažiūrėti I. Jankeliūnienės pagaminta pagalvėlę iš milo:
http://www.ona.com/l...ve_su_gelem.jpg
Atsakyti
QUOTE(Fire @ 2005 10 04, 12:19)
Peržiūrėjau visas temas apie audinių parduotuves, bet neradau nieko apie šią medžiagą...
Milas - tai stora, vilnonė, velta medžiaga, anksčiau naudota šiltiems viršutiniams drabužiams, lovatiesėms. Pamačiau, kad  labai gražių daikčiukų J.Žilėnienė yra padariusi iš šios medžiagos, todėl labai parūpo ir man pabandyti...  ax.gif

Gal kas nors žinote kur galima įsigyti? Klausiau "Audinių imperijoje" prie Kalvarijų turgaus, bet ten tokio nežino - man parodė tik vataliną...  schmoll.gif
O gal ši medžiaga turi ir kažkokį kitą pavadinimą?  O gal būtų galima pakeisti kokia nors kita panašia medžiaga? g.gif

Jei kas galite suteikti informacijos, būčiau labai dėkinga  4u.gif


Plonas ir storesnis milas ir dabar gaminamas LITEKSO smile.gif Tai dar taip vadinama 'paltine' medziaga su puku (geriau parduotuveje teiraukis paltines). As is tokios siuvausi svarka, kostiumeli ir skraiste, atraizas sunaudojau paklotukui dekoruoti...

Tai nera tas pat kas veltinis smile.gif Veltinis yra neausta, bet suvelta vilna.
Milas yra AUDINYS perleistas per specialius volus, kurie pavelia jo pavirsiu ir sukuria puka.
Atsakyti
Gudra, ačiū labai 4u.gif aš kažkaip panašiai ir įsivaizdavau, žinau, kad milas kitoks negu veltinis. Tik pardavėjos manęs nesuprato...
Man labai gražu, kaip būna padarytos būtent kažkokios dekoratyvios detalės iš milo.
O štai dar radau vieną pagalvėlę iš milo su iškarpytais drugeliais. Pažiūrėkit, kaip gražu... wub.gif
http://www.ona.com/i...29_papilion.jpg
Atsakyti
sveikutes smile.gif norejau pasiteirauti, gal kas zinote, kur Vilniuje butu galima pigiau ar siaip nebrangiai nusipirkti audiniu, atraizu...konkreciai domintu trikotazas, medvilne, velvetas, kailis.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar buvai "Audinių imperijoj"? Herkaus Manto 3, prie kalvarijų turgaus. Ten nerealiai daug audinių, ir kai buvau paskutinį kartą tai buvo išpardavimai įvairūs.. ax.gif O šiaip yra daug tų parduotuvių, bet kainų visr nesužiūrėsi..
Atsakyti
Dar Svitrigailos 31 .Tai tos parduotuves,kuri H.Manto g. filialas,bent medziagos tai tos pacios ir kainos irgi.Tik atraizu maziau,mat atsidare neseniai.Bet zmoniu tai tikrai maziau! thumbup.gif
Atsakyti
Nedavaziavus Kalvariju turgaus yra Ibrahim'o parduotuve. Ten daug uzuolaidiniu audiniuir ne tik, bet nemazai yra atraizu. Vasara pirkau savo merginai labai grazios medvilnines pasiuvinetos medziagytes. Isejo bliuzele ilgomis rankovemis. O atraiza, jei neklystu 5lt kainavo.
Atsakyti
Gal kas zinote kur Vilniuje galima isigyti geros kokybes paltiniu medziagu?
ax.gif
Labai jau skurdi pas mus spalvine gama. cry.gif Tik juoda ir pilka. Gal kas matete kur raudonu atspalviu neblogu paltiniu medziagu?
Atsakyti
Gariunuose atsidare audiniu pavilijonas, galima rasti visokiausiu medziagu, ir paltiniu pasirinkimas didesnis, ne tik juoda ruda, kainos visai padorios ir kokybe visai nieko ax.gif
Atsakyti