Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Audinių parduotuvės
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Siuvimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
LiRuta
drinks_cheers.gif su Fanta, kiek esu bezhiurejusi ir beklaidzhiojusi po medzhiagu parduotuves, tai thumbup.gif yra ta prie Kalvariju turgaus, ten kur Zhalia stotele..ir pigu, ir pasirinkimas geras 4u.gif
Elzė
Sveikos,

mane domintų kur Kauno siuvėjėlės perka medžiagas? Yra tokia tema, tai vilnietės pasidalino info, tikiuosi kad ir kaunietės žinos tokių vietų. Šiaip domintų medvilnės, lino, perkelio kur galima nusipirkti.

4u.gif
neaiski
Gera parduotuve yra Savanoriu ,kitoj gatves pusej pries Juze,toliau kiemuose.
O lino,perkelio ir pan. yra bazese ,vakaru rampoj 5 sand. Bet siaip tai-geriausia nuvaziuot i Gariunus.
Katinytis
Laisves alejoje yra parduotuve "Lino namai" lininis audinys ivairiomis kainomis, Senamiestyje yra parduotuvele tokioj gatvelej issukus is Vilniaus g.,kur prekiauja atraizomis lino ir ne tik atraizomis po 10.90lt uz m. Dar senamiestyje yra Suvenyru parduotuve su tokia medine iskaba, kur lino atraizos po 6lt m. ax.gif
Aga
"Lino namai" praktiškai priešais centrinį knygyną, šalia - kelionių agentūra "Delta".
Katinytis
Atraizos ivairios nuo puses metro iki pusantro metro. O suvenyru parduotuve tiesiog Vilniaus gatvej einant yra medine iskaba kur parasyta "linas , gintaras" ir dar kazkas. Labai tiksliai nenupasakosiu tiesiog eini link rotuses ir ziuri i kaire puse.ax.gif
TaGre
Vilniaus gatvėj einant link Rotušės, reikia sukti į gatvelę po kaire. Ten nebrangios atraižos, yra ir didesnių dabalų, didelis pasirinkimas. Ir kokybė nebloga
Elzė
reiks senamiesty paziureti.

šiandien buvau Rėdoj. Tai nei lino, nei medvilnės ten nebūna. Bet už tai visokių nėrinėlių, juostelių, raištelių, pagražinimų tai begalės blink.gif
motce
noriu pasisiuti kokia striukyte, bet niekur nerandu striukines medziagos doh.gif
auskrynej neturi, ten kur prie parduotuves marius antram aukste yra gal kokios 5 medziagos, bet man jos nepatinka....
Gal zinot kur striukiniu audiniu yra?
saullute
QUOTE(mexica @ 2006 03 11, 17:02)
Man reiktu vilniuje ir dar kaina nepamaisytu jei kuri zinot
*

as pirkau audiniu parduotuveje, prie kalvariju turgaus. Kaina berods 8 litai us metra, ten dar nuo storio priklauso.
Mojito
Artimiausiu metu siūsiuos suknele ir ieskau medžiagos, gal kuri žinote nebrangią, bet gerą audiniu parduotuvę Kaune?
P.S. jei tokia buvo tema sujunkit...
neaiski
Kaune - Savanoriu pr. pries Juze kitoj gatves pusej kiemuose
gera parduotuvyte.Po to Savanoriu pradzioj prie troliku stoteles kelios parduotuvytes mazos, viena is ju audiniu.
Bet geriausia vistik Gariunai. smile.gif
Kozete
Gal žinote kur Vilniuje galėčiau įsigyti sintepono?
Ir kiek jis maždaug kainuoja?
CDA
Ten pat prie Kalvarijų turgaus, o kaina priklauso nuo sintepono storio
Ginija
Mane domina kur galėčiau Vilniuje nusipirkti vienspalvio audinio (melsvos arba žalsvos) proginei suknutei. Ji būtų 2 sluoksnių, viršutiniam tiktų plonytis šilkas arba šifonas, apatiniam atlasas, šilkas ir pan.
Apėjau Ibrahim'ą ( ir Ditekse buvau) , bet šifono radau, o apatiniam sluoksniui tinkamos medžiagos ne... Palengvintumėte mano paieškas jei kažkas matėte ar pačios ieškojote - padėkite/patarkite ax.gif
Bony
Nesu Vilniete, bet pasisakysiu..

apie Zalia stotele patylesiu doh.gif
Ibrahimas thumbup.gif gali susirasti isskirtiniu audiniu. tokiu, kad suknele gali buti ir super paprasta, bet audinys jai neleis atrodyti nuobodziai rolleyes.gif
Niekas nepaminejo Pylimo g. 21.

ir dar yra pora super geru, bet man vakar nepavyko ju surasti verysad.gif

nebent cia visos snekejo apie piguma.. tuomet sorry, zalia stotele pats tas.
bet jei reikia graziu ir kokybisku audiniu, tai.. ieskokite toliau smile.gif
Ginija
Aš visas parduotuves apėjus to ko man reikia surada... Gariūnuose. Kainos mažesnės nei parduotuvėse.
Pupsas
Sveikos, gal kurei nors uzmatete toki audinuka: ant tamsaus (juodo ar tamsiai melyno fono) balti zirniukai (noretusi 1 ct dydzio). Radau viena thumbup.gif Sklaiutu pynej, bet kaina doh.gif 130 lt/m , o man gali net 3.5 m. reiket + dar pasiuvimas ir visokie priedai verysad.gif
MELDA
QUOTE(neaiski @ 2006 04 19, 06:28)
Kaune - Savanoriu pr. pries Juze kitoj gatves pusej kiemuose
gera parduotuvyte.Po to Savanoriu pradzioj prie troliku stoteles kelios parduotuvytes mazos, viena is ju audiniu.
Bet geriausia vistik Gariunai. smile.gif
*

Savanorių pr. 192 prie Juzės parduotuvėje panaikino pigesnį skyrių pirmam aukšte. verysad.gif verysad.gif
Rytinė pašvaistė
Sveikutės
Įdomu būtų sužinoti kur galima nusipirkti trikotažinės medžiagos. Na, tokios, kuri yra tampri 4u.gif
Ačiū už atsakymus
flame
as daug ka pirkdavau kaune Redoi, bet uzsidare kazkodel g.gif o dabar nzn kur ieskoti...
Verba
QUOTE(flame @ 2006 08 07, 22:35)
as daug ka pirkdavau kaune Redoi, bet uzsidare kazkodel  g.gif o dabar nzn kur ieskoti...
*

Dabar tik už kelių šimtų metrų- buvusiam pasimatyme smile.gif
Tippa
Ketinu pasisiūti patalynės komplektą, gal kam teko naudoti Pakistano medvilnę siuvimui? Ji pakankamai spalvota, įdomu ar po pirmo skalbimo ji nenusiplauna? Lininis audinys žinoma geriau patalynei, bet labai jau brangiai gaunasi, o medvilnė 2,2 m pločio - tik 6-9Lt. Dar mačiau medvilnę su poliesteriu maišytą, bet ko gero patalynei toks audinys nelabai tinka? g.gif
flame
QUOTE(Verba @ 2006 08 08, 00:35)
Dabar tik už kelių šimtų metrų- buvusiam pasimatyme smile.gif
*

notworthy.gif
QUOTE(tiesiog uzmirstuole @ 2006 08 08, 14:53)
Ketinu pasisiūti patalynės komplektą, gal kam teko naudoti Pakistano medvilnę siuvimui? Ji pakankamai spalvota, įdomu ar po pirmo skalbimo ji nenusiplauna? Lininis audinys žinoma geriau patalynei, bet labai jau brangiai gaunasi, o medvilnė 2,2 m pločio - tik 6-9Lt. Dar mačiau medvilnę su poliesteriu maišytą, bet ko gero patalynei toks audinys nelabai tinka?  g.gif
*

apie tokia tai nieko negirdejau, tik zinau tiek kad dabartine medvilne vos ne kai merlius gaminama, o geriausia butu baltarusiska, arba is senu laiku uzsilikusi.
akvilyte
kur gražių vaikiškų mrdvilninių audinių yra??? nerandu iš ko vaikui patakynę pasiūt doh.gif bazėj tam sandėly jokios gražiuos šiuo metu nėra verysad.gif
Agatha Ruiz de la Prada
QUOTE(akvilyte @ 2006 08 13, 17:24)
kur gražių vaikiškų mrdvilninių audinių yra??? nerandu iš ko vaikui patakynę pasiūt  doh.gif  bazėj tam sandėly jokios gražiuos šiuo metu nėra  verysad.gif
*

praeita savaite labai graziu medvilniniu audiniu maciau auskrynei thumbup.gif bet apie kaina nieko negaliu pasakyt... 4u.gif
Žm❤nytė
Siuveju gildijoj nuolaidos - nuo rugpjucio 22 dienos. Audiniams kurie yra saleje.
tiesiog ateini - nusiziuri audinuka, ir deriesi!
Ten kokybishkos anglishkos vilnos!!! jega. kaip tik ateinanciam sezonui.
jie nori atnaujinti asortimenta, tai nori "aptustinti pradzioj patalpas - bo labai daug audiniu.
aishku - naujai atvezti bus vel brangus.
rulle
Vilniuje -gera parduotuvė-Diteksas-Kęstučio g. 1/9, labai gražūs audiniai thumbup.gif
Agatha Ruiz de la Prada
QUOTE(jazminutė @ 2006 08 26, 00:12)
Mamytes, as Kaune neseniai gyvenu, todel prasau, jei nesunku parasykit tikslius adresus kur randasi Reda ir Auskryne  blush2.gif
Aciu
4u.gif
*

nors aš ne mamyte, bet atsakysiu biggrin.gif Auskrynės Kaune yra 2, pirmoji - Savanorių pr. 6, antroji - laisvės al. 87. Rėda - V.Krėvės pr. 49 (bet audinių parduotuvė iš Rėdos persikėlė i Pliusą (V.Krėvės pr. 57) wink.gif
akvilyte
QUOTE(Pieninė @ 2006 08 29, 20:14)
Kur galima rasti kuo pigesnio ir įvairesnio lino Kaune ??
*

bazej kazkuriam ten sandely gan didelis pasirinkimas mirksiukas.gif nezinau as tu rampu bet tas pastatas kuriame yra mesos turgus....is lauko ta parduotuve matos mirksiukas.gif
Verba
Nebrangus linas bazės 5 sandėly, įvairus- lino parduotuvėlėl Laisvės alėjoj ir "Medyje" Vilniaus g.
Gabimik
Geriausia yra vaziuoti i Panevezio lino fabrika.
Ten yra firmine linu parduotuve.
Akys raipsta. bigsmile.gif
Vaziuociau, bet vienai brangu. biggrin.gif
Gabimik
Galima.
Ten yra visokiu lininiu audiniu.
Ir patalinei, ir staltiesem, ir plono, ir storo, ir ranksluostinio, kokio tik nori. smile.gif
Adm
http://www.danesa.lt/
Aš čia apsiperku nuo...iki... Dauguma prekių pigesnės nei Gariūnuose. bigsmile.gif
kikutis
QUOTE(Gabimik @ 2006 08 29, 21:10)
Geriausia yra vaziuoti i Panevezio lino fabrika.
Ten yra firmine linu parduotuve.
Akys raipsta. bigsmile.gif
Vaziuociau, bet vienai brangu. biggrin.gif
*

blush2.gif Maždaug kurioje vietoje yra lino fabrikas?
Papildyta:
Kaune ieškau gražių flanelinių medžiagėlių. Ar kas nors matėte, kur būtų galima įsigyti ? bigsmile.gif Urmo bazėje 5 sandėly jau buvau...
Gabimik
Panevezyje Kerbedzio g. 23. O kurioje vietoje nepaaiskinsiu, nes pati tik viena karta buvau. biggrin.gif
Pieninė
Kaune senamiestyje, einant nuo Rotušės link Soboro, dešinėje pusėje yra audinių paduotuvė, kurioje prekiauja linu. Kaina 10,50 ar 10,90 už metrą (plotis 1,5 m)...yra spalvų pasirinkimas.. Gamintojas atrodo, kad Panevėžio Linas
Marzde
Šalia Kalvarijų turgaus yra pastatas, kurio antram aukšte audinių parduotuvė. Bet ten šilakas su raštu, vienspalvių neturėjo. Gal situacija pasikeitė.
Kiek dar prisimenu antra parduotuvė Žvėryne, kuri turėjo daug šilko.
Čia nuoroda, kur šią parduotuvę rast, nes pamiršau pavadinimą
http://www.maps.lt/newmaps/DesktopDefault....maps&lang=lt-LT

Eidama Kęstučio g. pamatysi iškabą. Parduotuvė šalia Kęstučio g.1 namo.
rulle
Mačiau šilko ir spec.dažų dailininkų parduotuvėje Vilniuje, Jogailos gatvėje
MELDA
Kaune, Tekstilininkų galerijojr, Valančiaus gatvėje( JI PRIEŠAIS KATEDRĄ)
Mytis
Aš irgi užvakar pirkau Kaune, senamiestyje, kažkokioje dailininkų parduotuvėje. Šilkas ten ir jau apsiųtas (nosinės, skarelės), ir karpomas, atrodo, 90 cm pločio, 29 Lt/1m.
gyga
Sveikos, gal kuri "atradote" kur dabar Kaune būtų galima nusipirkti plonos vilnelės? Tik pigiau nei Auskrynėje, nes ten metras - 100- 200 litų...
dygsnis
Gal kas zino kur Vilniuje galima rasti kokybihsko gan standaus trikotazinio audinio???? brunette.gif
*Mari*
QUOTE(gyga @ 2006 09 23, 09:41)
Sveikos, gal kuri "atradote" kur dabar Kaune būtų galima nusipirkti plonos vilnelės? Tik pigiau nei Auskrynėje, nes ten metras - 100- 200 litų...
*

drobes firmineje parduotuveje. ten kaina 40-60 Lt/m smile.gif
gyga
QUOTE(mari4 @ 2006 10 03, 10:19)
drobes firmineje parduotuveje. ten kaina 40-60 Lt/m  smile.gif
*

Dėkui 4u.gif už patarimą, bet ir aš pati jau radau - apsipirkau audinių parduotuvėje Savanorių pr. prieš Juzę . Yra ten ir brangesnių, ir pigesnių medžiagų, bet pasirinkimas tikrai nemažas.
alde
QUOTE(radasta_ @ 2006 10 17, 15:21)
Sveikos merginos, gal kas žinote kur galima gauti Kaune spalvoto dirbtinio kailio (ilgo plauko)? Man reikia nedidelės atraižos.
*

„Pasimatymo" 2 aukšte Krėvės pr. drinks_cheers.gif
Merisier
Ir vat dar labai idomu,ar pirktumete internete prekes,negalejusios jų pačiupinėti g.gif
O apklausą sugalvojau, nes su drauge apsipešėm-aš sakiau,kad internete pirkti-geriausia, nes pigiau, o prekė ta pati,tačiau jai atrodo,kad geriausia pirkti firminėj parduotuvėj,nes jos atsako už savo produkciją,nors ir kaina-dviguba blink.gif

Ir pakomentuokit savo atsakymą,jei nesunku 4u.gif

Ačiū
Bonbonke...
as tai kaip tikra lietuve pirkciau ten kur pigiau... biggrin.gif nematau reikalo uz ta pacia preke moketi 2x brangiau tongue.gif o be to kuo pigiau tuo daugiau galima prekiu nusipirkti ax.gif
dontstop
Labai šaunu būtų pirkti internetu thumbup.gif
Skaitydama rusiškus forumus supratau, kad Rusijoje jau galima siūliukus ir kitas rankdarbių prekes pirkti internetu, tai vis pagalvodavau, kaip gaila, kad Lietuvoje to nėra unsure.gif O gal yra, o aš tik nežinau? doh.gif
Kad negalima būtų pačiupinėti - ne bėda irnesakyk.gif Sudėtis, metražas - svarbiausi parametrai, dar + nuotrauka photo.gif , ko daugiau reikia rolleyes.gif O patogumas thumbup.gif
Bulvės žmona
QUOTE(Merisier @ 2006 10 18, 17:21)
Ir vat dar labai idomu,ar pirktumete internete prekes,negalejusios jų pačiupinėti g.gif
O apklausą sugalvojau, nes su drauge apsipešėm-aš sakiau,kad internete pirkti-geriausia, nes pigiau, o prekė ta pati,tačiau jai atrodo,kad geriausia pirkti firminėj parduotuvėj,nes jos atsako už savo produkciją,nors ir kaina-dviguba blink.gif

Ir pakomentuokit savo atsakymą,jei nesunku 4u.gif

Ačiū
*

Internetu ir perku daugiausiai - juk rankdarbiai.com internete biggrin.gif Net jei ir negalėčiau pasiimti pati, vis tiek ten man patogiausia. O dar kai nuvažiuoju pati pasiimti tai ir spalvą pasirenku ir atsisakyti galiu jei netinka thumbup.gif
Kad firminės rankdarbių parduotuvės atsakytų už produkciją tai nežinau... Ta pati parduotuvė ir tiek. Iš tiesų tai turguj net dažniau galima gražinti prekes ar paprašyti, kad pakeistų ax.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.