Įkraunama...
Įkraunama...

Čeburėkai

QUOTE(S.N.A.S @ 2008 12 08, 11:19)
Dar klausimukas, ar kas bandė šaldyt čeburėkus ir po to kept??? Koks rezultatas?:?? ph34r.gif


geras rezultatas. Mes darom pagal Giedriaus blogo recepta, mikrobangej truputi atsildom ir i fritiurine. Kolkas niekas nenumire nuo musu cebureku ph34r.gif megalol.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KibirVibir: 08 gruodžio 2008 - 17:26
laba vakara ax.gif
norejau paklaust, gal kuri žinot, kokią tešlą daryt pyragėliams su džiovintais grybais ir svogūnais. pas mus juos gamindavo tradiciškai per kūčias. lyg ir mielinė tešla, kepama fritiūrinėj..
pyragėliai labai skanūs, tik kad kepami aliejuj, tai rieboki.. noriu šventėm pasidaryt tokių skanumynų, gal kuri turit pasiūlymų tešlos??
idomu kaip gautųsi, jei juos orkaitėj kepčiau. arba vandeny virčiau (paprasta virtinių tešla). bet trb skonis kitoks absoliučiai būtų, visai netinkamas..
kokius pyragėlius jūs kepat?
beje, mes dar darydavom tokius pat su aguonų mase, arba su kokia aviečių uogiene. absoliutus apsivalgymas. tik juos ir valgau per kūčias nežvėriškais kiekiais kokias pora dienų, kol nieko nebelieka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2008 12 08, 18:24)
geras rezultatas. Mes darom pagal Giedriaus blogo recepta, mikrobangej truputi atsildom ir i fritiurine. Kolkas niekas nenumire nuo musu cebureku  ph34r.gif  megalol.gif

Kad nemirė, tikiu,. bet ar jie nelieka guminiai ,ž ar kieti kaip ka d[as mane pernakt pastovėję iškepti??

o kur Giedriaus receptas tas? 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
http://giedrius-v.li....com/30220.html

bent mums nei guminiai, nei kieti nebuna, geras receptas. O siaip jei lieka kitai dienai, irgi skanus (cia is nesaldytu, nes is saldiklio traukiu tam kartui kiek reikia).
Atsakyti
dėkui mirksiukas.gif
patinka ir man Giedriaus receptai,l dabra žinau kur jie randas thumbup.gif
Atsakyti
Prieš porą dienų dariau čeburėkus pagal Giedriaus receptą, bet įdaras vegetariškas buvo - sutarkavau saliero šaknies, morką, įpjausčiau svogūną, papriką ir porą pomidorų, patroškinau tą marmalą su daug prieskonių. Visiškas gėris, totalus persiėdimas thumbup.gif
Atsakyti
Taip, jau vien tešla pagal Giedriaus receptą.. thumbup.gif tokia elastinga thumbup.gif

tik kaži kaip su tuo čeburėkų išsaugojimu rytdienai? Kiap iškeptų nepaverst guminiais iki rytojaus? g.gif
Atsakyti
o neprisigeria ceburekai pernelyg daug aliejaus pgl Giedriaus recepta? blush2.gif
noriu pabandyt taip gamint.
ar geriau su kefyru daryt?
Atsakyti
QUOTE(jurgav.. @ 2009 01 08, 20:08)
o neprisigeria ceburekai pernelyg daug aliejaus pgl Giedriaus recepta? blush2.gif
noriu pabandyt taip gamint.
ar geriau su kefyru daryt?

kažkur yra pastebėjimas, kad tešla pagal Giedriaus receptą - STEBUKLINGA, IR ALIEJAUS VISAI NEPRISIGERIA. Aš liudininkė. pioneers.gif
Niekad jokio kito recepto čeburėkams išbandyt nežadu schmoll.gif
Šitas nuostabus. thumbup.gif Jau tokioooos elastingos tešlos dar nemačius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgav.. @ 2009 01 08, 20:08)
o neprisigeria ceburekai pernelyg daug aliejaus pgl Giedriaus recepta? blush2.gif
noriu pabandyt taip gamint.
ar geriau su kefyru daryt?

Su kefyru ar varške tai iš principo jau kitoks patiekalas gaunas (nors aš su varškine tešla darau ir labai mėgstu), o neprisigeria pagal Giedriaus receptą dėl tos degtinės tešloj, man atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 01 09, 14:07)
o neprisigeria pagal Giedriaus receptą dėl tos degtinės tešloj, man atrodo  mirksiukas.gif

g.gif niu kad nea, degtinės ten nebuvo, aš ir nepyliau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 01 09, 15:14)
g.gif niu kad nea, degtinės ten nebuvo, aš ir nepyliau schmoll.gif

Įrašytas ten šaukštas degtinės. Aš romą pyliau tongue.gif O ir be jos gerai gavos?
Atsakyti