Įkraunama...
Įkraunama...

Čeburėkai

Mergaitės, darant pagal Giedriaus receptą, miltus pilti vandenin, jau išjungus ugnį? kokia recepto išeiga? o įmušus kiaušinį taip pat plakėt šluotele,ar tik išmaišėt? g.gif blush2.gif
Atsakyti
Čeburekų gerbėjos kažkur dingusios lotuliukas.gif

Na, padariau ir aš pagal Giedriaus receptą, nesuprantu, ką dariau ne taip, gal vandens per daug, kad miltų reikėjo dėti daug daugiau, miltavau kiekvieną kočiojamą blyną g.gif bet gavosi thumbup.gif thumbup.gif skanumėlis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Šiandien @ 2009 07 03, 14:18)
Šiandien kepėm Čeburėkus pagal Giedriaus receptą.
Viskas išėjo laabai skaniai ir traškiai.  thumbup.gif  (Tik dariau mažesnius. )
Receptas: Burėkai hihihi.gif

Vakar išbandžiau - labai thumbup.gif Dėkoju už įkeltą puikų receptą.
Kepsiu ne kartą dar wub.gif
Atsakyti
Sveikos,
bandziau kazkada ceburekus su mineraliniu, ir gavosi tokie kieti, kad neimanoma valgyti. Dabar noriu isbandyti Giedriaus recepta, gal rytoj smile.gif norejau paklausti, merginos, o ar ragavote kada cebureku, kur prie kauno stoties ceburekine yra? nu va ten tai man jie labai skanus, kazin koks receptas?
Atsakyti
Stoties turguj ,speju,daro is mineralinio arba plikytos teslos g.gif

Galiu pasiulyt tokius ceburekus blush2.gif .

QUOTE(mammka @ 2009 09 08, 10:39)
Ceburekai

0.5 l kefyro
kiausinis
ziupsnelis druskos
miltu

Tesla maisyti ,kad galetu kociotis .Labai kietos nepadarykit. Iskocioti gana plonai.Kloti i vidu farso,krastus uzspausti su sakute.Farso guza siek tiek paspausti,kad pasiskirstytu ir deti i karsta alieju kepti.
Farsa ruoskite taip kaip megstate,as pilu dar bulijono,kad nebutu sausas  mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mammka: 11 rugsėjo 2009 - 19:43
QUOTE(mammka @ 2009 09 11, 20:43)

Galiu pasiulyt tokius ceburekus


Atrodo labai skanus. Idomu g.gif , kiek vnt iseina ir kiek mazdaug is viso farso sunaudojote? Dekui uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Dariau pagal Giedriaus receptą, patiko thumbup.gif
Atsakyti
Man su vafliais neskanu schmoll.gif bet tų kitų šakės kaip noriu doh.gif teks kitam savaitgaliui atidėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarbie @ 2009 09 13, 14:07)
Atrodo labai skanus. Idomu  g.gif , kiek vnt iseina ir kiek mazdaug is viso farso sunaudojote? Dekui uz atsakyma  4u.gif

Tiksliai neskaiciavau .Is sitos normos apie 18vnt gaunasi , o farso apie 700gr naudojau g.gif .Liko teslos gabaliukas... 4u.gif
Atsakyti
Gal kas darote ceburekus su desrele ir tomatu viduje. Sunus praso, bet bijau, kad padazas neisvarvetu ir sugadintu mano ceburekus.
Jei kas darote imeskit recepta
Atsakyti
labas

nelabai suprantu pagal giedriaus recepta kiek to vandens 1,3 stiklines
ar viena trecdali stiklines ,ar 1 stikline ir dar 3 dalys?
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2009 10 09, 15:35)
labas

nelabai suprantu pagal giedriaus recepta kiek to vandens  1,3  stiklines
ar viena trecdali stiklines ,ar 1 stikline ir dar 3 dalys?

As imu trecdali.kaip tik suminkiau katik.greit kepsiu.
Jau kepaiu kazkada tai super skanus thumbup.gif
Atsakyti