Įkraunama...
Įkraunama...

Čeburėkai

QUOTE(bolike @ 2011 05 08, 21:57)
Kam patika mikšti, štai receptukas:



esu isbandziusi ne viena recepta cebureku, bet vis kazko trukdavo juose, bet sitas thumbup.gif visada gaminsiu dabar tik pagal ji bigsmile.gif
tik as naudojau kalakutienos farsa, tas irgi man patiko labai, mesyte nepakartojamo skonio buvo, dar i ja itarkavau morkyte, ispaudziau cesnako, ipyliau kefyro, na ir kiti megstami prieskoniai, zinokit pasaka o ne ceburekai thumbup.gif thumbup.gif
vaisinu

user posted image

user posted image
Atsakyti
Labai mėgstam čeburėkus,bet man jie nesigauna,vis kažkokia kieta tešla doh.gif Reikės pabandyti,prisiskaičiau patarimų pas jus,gal kas gausis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(supervaikai @ 2012 01 14, 13:41)
skaniai šitie gaunasi thumbup.gif

Pritariu. Geriausias receptas.....
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 08 14, 15:43)
neiseina ir man tokiu pasidaryt  schmoll.gif  patinka irgi todel kad ploni, bet kaip rasot kad tasus kaip guminukai tai man ne  schmoll.gif  blush2.gif

Radau pagaliau recepta clap.gif tu savo issvajotuju cebureku, tiksliau ten pustiniai kepti bet bandysiu daryti ceburekus, vakar prikepiau pagal ta recepta pustiniu bandymui, tai iki vakaro jau nebeliko, o siandien darysiu ceburekus wub.gif clap.gif kepiau su manais dabar kepsiu vien is miltu, receptas cia nerasysiu, o ykelsiu nuoroda http://www.jogosmity...ndex.php?id=578
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2012 03 14, 00:36)
Radau pagaliau recepta clap.gif  tu savo issvajotuju cebureku, tiksliau ten pustiniai kepti bet bandysiu daryti ceburekus, vakar prikepiau pagal ta recepta pustiniu bandymui, tai iki vakaro jau nebeliko, o siandien darysiu ceburekus  wub.gif  clap.gif kepiau su manais dabar kepsiu vien is miltu, receptas cia nerasysiu, o ykelsiu nuoroda http://www.jogosmity...ndex.php?id=578

Sitas receptukas puikus ka tik issikepiau ir valgom su zuikeliu, nu fantastika kam patinka ploni ceberekai verta issikepti, man dar patiko kad kociojant nereikia miltu visai tesla prikimba prie stalo ir paskui lengvai atsiklijuoja wub.gif pasaka tikrai thumbup.gif ir dar visi krasciukai minksti net vaikeliukas mano valgo krasciukus, nes jeigu kieta buna tai jis isspjauna thumbup.gif
Tiek pagyru prirasiau nepykit jei pasirodys kvaila blush2.gif nes man labai patiko
Atsakyti
QUOTE(Rami_Ledi @ 2012 03 07, 16:20)
Pritariu. Geriausias receptas.....

I musu sitas megiamiausias,visad tik taip kepu smile.gif
Atsakyti
parasysiu ir as savo recepta ,paslapti is vienos kavines biggrin.gif minksti ir labai skanus ....

400gr varskes geriau nelabai slapia .....
1 kiausinis
saukstelis sodos
kefyro pagal poreiki
druska
saukstas degtines..
sumaisom varske su miltais ,soda gesinam su kefyru ir minkant ziurim kiek reik to kefyro ..... tesla turi nelipt prie ranku rolleyes.gif
Farsas aisku pagfal poreiki ,as pilu labai daug vandens ir daug svogunu ..
gaunasi 10 -11 cebureku ..
cool.gif cool.gif
Atsakyti
Mano Ponas Didysis Čeburekų Ekspertas daro šitaip
http://www.7ravioli.com/ceburekai/html
apie jo čeburekus jau legendos pradeda sklist
Atsakyti
O kiek keptuvėje turi būt aliejaus? Kad apsemtų ar maždaug iki pusė ir kepti iš abiejų pusių?
Atsakyti
QUOTE(Insolente. @ 2011 04 30, 10:42)
http://giedrius-v.li....com/30220.html

Tobuli. Visada kepu tik taip. Ir visada lieka tešlos. Traškiems žagarėliams po cukraus pudros debesim.



Tikrai superinis receptas, šiandien kepiau, gavosi traškūs ir labai labai jau skanūs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2012 06 06, 12:12)
O kiek keptuvėje turi būt aliejaus? Kad apsemtų ar maždaug iki pusė ir kepti iš abiejų pusių?

Nieks neatsakėt, bet jau kepiau pora kart Giedriaus burėkus essen.gif tešla gera, skonis geras, tiesa burbuliukai tešloj gavos, o kai kepiau antrąsyk šaldytus, tai nesigavo arba temperatūros neatitaikiau arba tik nešaldyti turi burbuliukus tongue.gif nežinau kaip čia.
Na, smalsumo dėlei dar pabandysiu tuos netikrus, su varške, kur kaip spurgos kažkas sakė būna, nes vaikai Giedriaus burėkų kraštelius palikdavo, tipo per kieta biggrin.gif tai pabandysiu dėl vaikų, nes mums viskas ten gerai bigsmile.gif
Atsakyti
Musu firminiai ceburekai juos kepame jau 20metu: 4pokeliai varskes,druskos,miltai isminkome tesla,kol nekimba prie ranku.Tuomet imame didesni puodeli ir isspaudziame apskritimus,i ja dedame maltos mesos mums patinka kalakutiena,kiauliena i mesa pakepini svogunu,druskos,pipiru ipilam sultinio,kad mesa gautusi sultinga.Formuojame ceburekus ir kepame keptuveje su dideliu kiekiu aliejaus thumbup.gif
Atsakyti