Įkraunama...
Įkraunama...

Čeburėkai

QUOTE(Shalimar @ 2005 12 08, 20:09)
As tai pagal sita recepta bandysiu daryti.Patinka man aprasymai su nuotraukom ax.gif

Man irgi patinka receptai su nuotraukom ax.gif Gaminau čeburekus šiandien pagal šį receptuką. Labai skanūs gavosi, thumbup.gif tik prekinė išvaizda nelabai schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2005 12 08, 21:09)
As tai pagal sita recepta bandysiu daryti.Patinka man aprasymai su nuotraukom ax.gif

Dariau pagal šį receptuką - puikiai gavosi ir skaniai! thumbup.gif
Atsakyti
Vakar viriau čeburekus, o šiandien, norėdama paieškoti naujų idėjų, nustebau nieko apie juos neradusi šiame forume.
Taigi čia mano receptas:
Tešlai:
400 g varškės
1 kiaušinis
1 a. š. sodos užgesintos actu
miltų tiek, kad tešla gautųsi kietoka, bet tinkama kočiojimui

Įdarui:
Maltos mėsos (faršo)
nemažai smulkiai pjaustytų svogūnų
mėgstamų prieskonių (pipirai, žolelės, prieskonių mišiniai ir pan.)
druskos
1 šaukštas majonezo
1 šaukštas grietinės
Įdarą sumaišyti ir palikti kol bus daroma tešla, kad mėsa spėtų bent kiek pasimarinuoti. Vieną kartą sunaudojau tešlą, o įdaro šiek tiek liko, tai rytojaus dieną kai papildomai pasidariau tešlos įdaras buvo dar sknesnis smile.gif

Gamyba ir virimas:
Kad neliktų tešlos atraižų, aš kočioju po vieną maždaug apvalų blynelį. Kad jie būtų maždaug vienodi suvolioju tešlą į tokią storą dešrą ir pjaustau gabaliukais, kuriuos kočioju po vieną, dedu ant jo įdaro ir gerai užspaudau kraštus.
Įkaitinu aliejų ir verdu ant nelabai kaitrios ugnies, nes yra pavojus, kad tešla sudegs, o įdaras nespės išvirti.

Pasidalinkit, kas turit kitokių gudrybių. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2005 12 08, 21:09)
As tai pagal sita recepta bandysiu daryti.Patinka man aprasymai su nuotraukom ax.gif

ką tik dariau pagal šitą smile.gif skaniai gavosi, kitą kart reiks pagal kokį kitą pabandyt palyginimui...
Atsakyti
Mano cebureku receptas tai labai paprastas
Miltai, kefyras, varske. kiausiniai, druska. Isminkau labai plonais "blyneliais". Idedu farsa pagaminta su prieskoniais ir vandeniu(tada jie sultingesni buna) ir dedu i fritiurine kepti. thumbup.gif
Atsakyti
JULIJA1,
labai prasau, gal galima sukonkretinti, kiek miltu, kefyro, varskes. O paskui tai gautai masei, kiek maltos mesos reikia? Suprtantu, kad gal kitoms pakanka tik ingredientu pavadinimus isgirst, bet as... as niekaip nedristu pradet gamint, jei ner issamaus recepto. O jei mesos bus per mazai, tai tesla ismest? O jei per daug, tai ka su ja tada daryt?... labai noriu cebureku, kur i tesla ir varske dedasi essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leksa: 17 vasario 2006 - 22:49
QUOTE(Leksa @ 2006 02 17, 20:48)
JULIJA1,
labai prasau, gal galima sukonkretinti, kiek miltu, kefyro, varskes. O paskui tai gautai masei, kiek maltos mesos reikia? Suprtantu, kad gal kitoms pakanka tik ingredientu pavadinimus isgirst, bet as... as niekaip nedristu pradet gamint, jei ner issamaus recepto. O jei mesos bus per mazai, tai tesla ismest? O jei per daug, tai ka su ja tada daryt?... labai noriu cebureku, kur i tesla ir varske dedasi  essen.gif

Sveika, isties jai as gaminu koki nauja recepta tai ir man reikia viska zinoti. As darau is akies. I tesla dedu: 1 pakeli varskes, 2 kiausinius, 1 stikline kefyro, na o miltu dedu tiek kad tesla butu gera kociojimui...farso apie250g idedu taipat 1 kiausini, druskos, pipiru ir pilu vandens(vandens pilk kol pamatysi kad farso mase skystoka) Tesla gerai iskociojiu padarau plonus ovalus idedu farsa, ir i fritiurine su ikaitintu aliejumi!
Tikrai nesudetingas receptas.Skanaus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julija1: 18 vasario 2006 - 13:39
TARYBINIAI ČEBUREKAI

Jei darysite viską, kaip rašau čia, gausis gryni tarybiniai čeburekai (kaimynė dar tarybiniais laikasi dirbo čeburėkinėje, tai išmokė, iki šiol tokiu savo šeimynai kepu thumbup.gif )

Į dubenį pilkit vandenį (geriau iš filtro - jis minkštesnis, todėl tešla bus elastingesnė), berkit druskos, miltus rinkitės aukščiausios rūšies - geresnis glitimas ir vėlgi dėl tešlos kokybės.
Dabar išminkykit tešlą. Aš nelabai žiūriu proporcijų, taciau galite imt stiklinę vandens - jei ruošite 1-2 žmonėms. O miltų berkit tiek, kad minkant nebeliptų prie rankų ir prie indo sienelių. Tuomet pasiimkit kočėlą ir tą tešlą gerai išmuškit. Taip, taip - išmuskit. Muškit kol pasidarys plokščias paplotys, toliau lenkit pusiau ir vėl muškit ir taip muškit lankstant 5-6 kartus. Tešla paruošta.
Galima ruošti įdarą.
Nepirkit šaldyto faršo - jame kristalizuojasi vanduo ir atvesinus bus labai skystas. Geriau pirkit sveriamą kiaulieną ar avieną (galima maišyti).
Svarbu į mėsą pridėti sviesto bent pora šaukštų, pridėti mėsos prieskonių ar vegetos, druskos, pipirų, susmulkintų svogunų, labai nedaug - pora šaukštų vandens. Viską išmaisykit. Nenustebkit, kad atrodo riebiai. Vanduo ir sviestas bei prieskoniai kepant virs sultiniu ir mėsytė skaniai jame pakeps, o kai valgysit, labai atsargiai, nes mėsa bus labai sultinga ir sultinys gali ištekėti iš vidaus.
Na va, dabar turite tešlą ir mėsą. Formuokit čeburekus.
Iškočiokit tešlos gabaliukus labai labai plonai - kai kočiosit, pastebėsit, kad tešla išties elastinga, nes ji vis trauksis atgal. Taigi, iškočiokit kiek galima ploniau - iki 1-2 mm storio lakštus. Mėsą "išklokit" nestoru sluoksniu ant pusės iškočioto tešlos paplotelio. Palik kraštus, kad galėtumėt sukibdyti, tuomet lenkit iškočiotą lakštą per vidurį ir sulipinkit galus (bet butinai gerai, nes jei kepant prasiskleis - labai šaudys riebalai - juk mėsoje bus sultinys, o vanduo patekęs į karštus riebalus spraigosi, tiesa dėl tos pačios priežasties pažiūrėkit, ar neįplyšo kur tešla (jei pernelyg persistengsit kočiojant) smile.gif
Belieka kepti.
Prieš kepant, įsitikinkit, kad riebalai tikrai gerai įkaite (įmesk mažą, tarp pirštų atžnybtą tešlos gabalėlį į riebalus, jei jis čirkšdamas ir putodamasi škils į paviršių - riebalai įkaitę, o jei nugrimz, dar ne). Čeburėkus kepti apverčiant abi puses.

Svarbu:
1. Nusipirkti aukščiausios kokybės miltus;
2. Naudoti minkštą vandenį;
3. Gerai išmušti tešlą;
4. Į mėsą dėti sviesto ir pilti šiek tiek vandens;
5. Plonai iškočioti tešlą;
6. gerai įkaitinti riebalus (tik neperkaitinti, kad jie nedegtu).
7. Kad čeburėkai nebūtų didesni už kepimo indą ir nepripilti riebalų sklidiną kepimo indą.

Turbūt nereikia sakyti, kad prie čeburekų labai tinka karšta saldi arbata ar sultinys smile.gif
Skanaus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Jau seniai ieskau tarybiniu cebureku recepto - gal ne tiek recepto, kiek pagaminimo budo, nes tesla jau panasi gaunasi (kazkas is forumieciu jau rase, kad maisyt reikia paprasciausiai miltus su gazuotu mineraliniu vandeniu), bet gal but "musime" slypi esme, nes jie panasiausi is visu bandytu, bet dar ne tie - norisi tasesnes teslos (as juos iskepus dar garinu truputi). Reiks bandyt siom dienom smile.gif
Atsakyti
dariau as ir vel ceburekus ax.gif
sikart su vafliais rolleyes.gif o tesla dariau kaip blynams ax.gif
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif gavosi ax.gif
tiek pridariau, kad su vyru 3 dienas valgem doh.gif
o kas svarbiausia, nenusibodo rolleyes.gif
Atsakyti
o pvz tesla su mineraliniu ir miltais nebuna kai isverdi kieta labai?nes kiek teko virt tai man tesla tokia traski visada tai ir neskanu buna.pabandysiu ir as su mineralke pasigamint siandien
Atsakyti
Vafliu lakstais 1pak. Vištienos faršo 200g, svogūnas, prieskonių, 2 kiaušiniai, pieno, druskos, miltų, aliejaus kepimui.
Į faršą sudėti pakepintą svogūną, prieskonius, vandens. Viska gerai išminkyti. Iš pieno, kiaušinių, miltų ir druskos sumaišyti tešlą, kaip blynams. Vaflių lakštą pertepti faršu, uždėti kitą lakštą ir vėl pertepti faršu, ir vėl uždėti vaflį. Tada supjaustyti norimo dydžio gabalėliais, pavolioti į tešlą iš abiejų pusių, ir kepti keptuvėje, su įkaitintu aliejum.
Atsakyti