Įkraunama...
Įkraunama...

Ką geriau valgyti tik pagimdžius?

Šiuo metu gyvenu ne Lietuvoje. Gimdysiu taip pat ne pirmą kartą, tačiau...kur aš gimdysiu, ten ne labai paiso mitybos taisyklių, duoda užsisakyti ką tik nori, tačiau juk ne viskas tinka valgyti tik pagimdžiusei mamytei unsure.gif

Patarkite, ką būtina valgyti pagimdžiusei mamytei ir norinčiai pačiai maitinti, ir ko vengti...
Ačiū ax.gif
Atsakyti
as tai tik pagimdziusi suvalgiau "Snickers" sokolada. dabar juokas is to ima lotuliukas.gif nors, kai sesele pamate, tai net akis ispute blink.gif mazdaug, kaip as isdrisau ji suvalgyti lotuliukas.gif o man tuo metu jo labai norejosi doh.gif


sitas, tai tikrai netinka hihihi.gif bet tada man buvo ne motais irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biscuit: 19 spalio 2006 - 17:31
QUOTE(KaKavine @ 2006 10 19, 19:22)
Šiuo metu gyvenu ne Lietuvoje. Gimdysiu taip pat ne pirmą kartą, tačiau...kur aš gimdysiu, ten ne labai paiso mitybos taisyklių, duoda užsisakyti ką tik nori, tačiau juk ne viskas tinka valgyti tik pagimdžiusei mamytei  unsure.gif

Patarkite, ką būtina valgyti pagimdžiusei mamytei ir norinčiai pačiai maitinti, ir ko vengti...
Ačiū  ax.gif





cia kiekvienai individuliai. stenkis valgyti sveika maista. zinau, kad nuo zaliu obuoliu pucia pilvuka kudikeliui. man pvz. neleido jokiu sulciu gerti blink.gif jokiu saldumynu, rukytu gaminiu, cipsu ir t.t. manau, kad cia ir taip aisku.
vieni sako vienaip. kiti kitaip. as valgiau viska-darzoves, mesa, vaisius, duona. ir viskas buvo gerai. svarbu, kad maistas butu vertingas ir maistingas.
gal si piramide, tau pades 4u.gif


http://www.hermis.ne...maisto_piramide
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biscuit: 19 spalio 2006 - 18:06
QUOTE(biscuit @ 2006 10 19, 18:04)
cia kiekvienai individuliai. stenkis valgyti sveika maista. zinau, kad nuo zaliu obuoliu pucia pilvuka kudikeliui. man pvz. neleido jokiu sulciu gerti blink.gif  jokiu saldumynu, rukytu gaminiu, cipsu ir t.t. manau, kad cia ir taip aisku.
vieni sako vienaip. kiti kitaip. as valgiau viska-darzoves, mesa, vaisius, duona. ir viskas buvo gerai. svarbu, kad maistas butu vertingas ir maistingas.
gal si piramide, tau pades 4u.gif
http://www.hermis.ne...maisto_piramide


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif aš taip pat po pirmo gimdymo valgiau "snikers'iuka"

Apie sveika gyvensena ir mityba aš suprantu ax.gif bet aš kalbu apie pirmas dienas, kada nelabai gali tuštintis ir t.t..
man tada labai norėjosi vaisinių ledų ir sulčių. Nežinau, ar galima valgyti mėsą ar sūrį (o jei galima, tai kokį)...
Atsakyti
po gimdymo labai bijojau valgyti, nes turėjau problemų su viduriais, tai gėriau labai daug vandens, valgiau juodos duonos, truputį balto sūrio, slyvų sulčių, vaisių nevalgiau, išskyrus bananą, mėsą tik troškintą su trupučiu morkų ir bulvių, na, vienu žodžiu dieta, kaip turi būti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KaKavine @ 2006 10 20, 05:54)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  aš taip pat po pirmo gimdymo valgiau "snikers'iuka"

Apie sveika gyvensena ir mityba aš suprantu ax.gif  bet aš kalbu apie pirmas dienas, kada nelabai gali tuštintis ir t.t..
man tada labai norėjosi vaisinių ledų ir sulčių. Nežinau, ar galima valgyti mėsą ar sūrį (o jei galima, tai kokį)...


del tustinimosi, tai man gydytojas liepe gerti sultis. tik vat nepamenu ar gervuogiu ar brukniu g.gif o sesele sulciu neleido gerti doh.gif vienu zodziu-vienas sako viena, kitas kita wacko.gif
Atsakyti
Reikia vengti maisto nuo kurio gali pusti pilveli mazyliui;zirniai,pupos,kopustai..ir stenkis nevalgyti lengva maista ,daugiausiai virta ,kad neuzkietetu viduriai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gagrate: 20 spalio 2006 - 14:17
O aš valgiau viską,laaaabiausiai norėjosi juodo šokolado,turbūt būčiau visą plytą sukrimtus lotuliukas.gif netgi ligoninėj maitino betkuom-ir žirnių sriuba,ir kopūstų mišraine ir žirneliais,netgi silkės davė...
O išeinant iš ligoninės,vaikų gydytoja pasakė-pirmus tris mėn.vaikeliui pilvelį gali pūsti ir visai ne nuo to,ką pati suvalgysi,tai gali pasilepint,vat taip... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DaRiSa @ 2006 10 20, 17:15)
O aš valgiau viską,laaaabiausiai norėjosi juodo šokolado,turbūt būčiau visą plytą sukrimtus lotuliukas.gif netgi ligoninėj maitino betkuom-ir žirnių sriuba,ir kopūstų mišraine ir žirneliais,netgi silkės davė...
O išeinant iš ligoninės,vaikų gydytoja pasakė-pirmus tris mėn.vaikeliui pilvelį gali pūsti ir visai ne nuo to,ką pati suvalgysi,tai gali pasilepint,vat taip... mirksiukas.gif



vat vat, jau ligonineje maisto racionas doh.gif ir man silkes atnese blink.gif buvo visokie kotletai su kopustais ir bulvemis ir kiek pamenu buvo net balta misraine doh.gif tai ir zinok ka valgyti g.gif . as valgiau viska ir maniskei pilvelio nepute schmoll.gif thumbup.gif
Atsakyti
man po gimdymo kazkoki marmla atnese,atseit sriubos blink.gif doh.gif nei vieno plaukiojancio maisto gabalelio blink.gif ir as turejau nuo jos soti pasijaust schmoll.gif vyras atveze cepelinu su grietines ir spirguciu padazu, sukirtau,akyse prasviesejo ir nuotaika puiki thumbup.gif
Atsakyti
Pirmiausia norėjau KAVOS smile.gif ir akušerė leido.
Labai nenorėjau valgyti, tai kelis džiūvėsius sugraužiau, mama sriubos atnešė.
Atsakyti
QUOTE(biscuit @ 2006 10 19, 19:04)
cia kiekvienai individuliai. stenkis valgyti sveika maista. zinau, kad nuo zaliu obuoliu pucia pilvuka kudikeliui. man pvz. neleido jokiu sulciu gerti blink.gif  jokiu saldumynu, rukytu gaminiu, cipsu ir t.t. manau, kad cia ir taip aisku.
vieni sako vienaip. kiti kitaip. as valgiau viska-darzoves, mesa, vaisius, duona. ir viskas buvo gerai. svarbu, kad maistas butu vertingas ir maistingas.
gal si piramide, tau pades 4u.gif
http://www.hermis.ne...maisto_piramide

Man irgi neleido sulčių doh.gif
Dar prieš eidama į gimdyklą, baisiai valgyt norejau. Kai pagimdžiau savo džiaugsmelį, pamiršau ir kad alkana.... biggrin.gif Bet naktį puoliau kimšti kibinus (mat Trakuose gimdžiau), vynuoges, vyšnių sultis... Seselė ryte pakraipė galvą... vaiką kaip tyčia ryte išbėrė, tai kad pradėjo pamokslaut umn.gif Pasijutau nekaip...
Maniškį po to dažnai bėrė ir kaip aš pastebėjau ne nuo mano suvalgyto maisto. tongue.gif
O aš žiūrėjau tas ar ne tas mažių alergizuoja... Pasirodo galėjau valgyti viską. Na gal tik po taurelės sidro maniškio pilvukas papykdavo... bet juk šiaip ar taip sidro maitinančioms negalima... ax.gif blush2.gif
Atsakyti