Įkraunama...
Įkraunama...

Ką geriau valgyti tik pagimdžius?

ligoninej valgiau ligonines maista ir geriau daug negazuoto mineralio vandens, namie jau MB gamindavo valgyt, nes buvo paemes atostogas, tai virdavo man sriubas, troskinius, be prieskoniu, valgiau vistiena, kalakutiena, bet irgi viskas virta. Nuo varskes, bananu pastebejau, kad vaikiukas labai stena, tai nevartoju visai. Galiu valgyt tik jogurta, ir tai be priedu jokiu.
taip kad galiausiai atsirenki pati, kas tinka , o kas ne.
Atsakyti
Del pilvo diegliu man seseles ir gydytoja grieztai "patare" nevalgyti bulviu, citrusiniu vaisiu, raudonu vaisiu, ankstiniu darzoviu, pomidoru, vynuogiu, sokolado, pirktiniu gardumynu del visu pridetu E konservantu ir t.t. [B]Vienu zodziu liko tik mesa, neriebi zuvis, duona ir grudai. . Is vaisiu - bananai ir kiviai.[/B]
Pirmaja nakti as suvalgiau keleta mandarinu, tai maziukas reke kokias 4 valandas is eiles. Dabar valgau labai ribota maista, bet mazius miega be problemu ir verkia laaaaabai retai. Daugiau kniurzga nei verkia. Manau, kad maistas turi dideles itakos. Karta pabandziau suvalgyt vaisiu ir vaikas nemiegojo kiaura nakti..
Savaime aisku, kad vaikiukui kiek pus pilvuka del nebrandzios virskinimo sistemos, bet kiek pus, tai jau nuo mamytes maisto priklauso.
Tai va.. Man net seiles varva paziurejus i vaisius.. Laukiu dienos, kai baigsiu maitinti ir galesiu iki soties prisivalgyti vaisiu ir SOKOLADO smile.gif
Atsakyti
Gal galėtumėte pasidalinti, kaip geriausia maitintis pirmas paras po gimdymo??? Ko vengti, kokkie produktai tinka, kas greitai virškinama ir lengvai paruošiama iš namų atvežti, gal turit kokių minčių ar idėjų? Ačiū...
Atsakyti
QUOTE(Burbulytis @ 2008 04 06, 16:00)
Gal galėtumėte pasidalinti, kaip geriausia maitintis pirmas paras po gimdymo??? Ko vengti, kokkie produktai tinka, kas greitai virškinama ir lengvai paruošiama iš namų atvežti, gal turit kokių minčių ar idėjų? Ačiū...


Manau, kad nėra universalios ir visoms mamoms tinkančios taisyklės, ką valgyti..Vienos gal jau mėgaujasi šašlykais pirmom dienom, kitos - tik košėm, o trečios išvis kąsnio į burną nepaima.. 4u.gif
Aš, pavyzdžiui, pirmom dienom, ligoninėj, nelabai norėjau valgyt..Beveik visas ligoninės maistas likdavo nepaliestas..Bet aš gėriau litrais..Tai vyras namie virė kmynų arbatą (kažkodėl ji man buvo toookia skani), dar patikdavo kakava..
O šiaip, manau tinka labiau lengvas maistas (mane kirpo, todėl paniškai bijojau, kad neužkietėtų viduriai, todėl nevalgiau ryžių, kuriuos siūlė ligoninėj net keliskart per dieną), kokios mėgstamos košės su vaisiais (taigi ir namie išvirt nesunku), sriubos (sudėtingesnis variantas, bet galima padaryti kokį sriubos ruošinį ir užšaldyti, kad vyras galėtų tiesiog sudėti į verdantį vandenį ir pavirti), troškinta mėsytė (man patiktų pvz.apkepta vištiena, tada troškinta puode su daržovėm..), galų gale įvairiausi sumuštiniai..

Ir varškė, jogurtas, vaisiai (galima visko, tik saikingai)..
Vengti labai aštraus maisto, citrusinių vaisių nepamatuojamais kiekiais, gazuotų gėrimų.. g.gif

Sunku net kažką siūlyti, nes kiekviena save geriau pažįstam, gal vienoms skanu tai, o kitoms kitkas..Vienoms greičiau virškina vienus produktus, kitoms kitus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šponka: 06 balandžio 2008 - 22:32
pasakysiu is savo patirties...kai susilaukiau pirmagimes, tai visko labai bijojau valgyti, kad nepustu pilvuko ziurejau, pieno daug geriau, pienisku produktu, jokiu citrusiniu vaisiu ir pan....tai kuo daugiau saugojausi, tuo neramesne mano panycka buvo..
o va su antruoju visiskai kitaip..valgau viska, bet su saiku, tai jokiu lasu net neprireike...o dar sako berniukams pilvus daugiau pucia... schmoll.gif
sekmes 4u.gif
Atsakyti
as tai po gimdimo laikiausi biski dietos, nu kad pilvuko nepustu,nevalgiau daug ko,bet kaip pute pilva,taip ir pute iki 3 men tai kad valgyti reikia visko po biski.
Atsakyti
Sveikai ir subalansuotai reikia matintis, kasdien gauti ir baltymu ir riebalu ir nagliavandeniu. geriau virtas maistas nei keptas, vengti astriu, rukytu ir visokiu spalvotu maisto produktu.
Atsakyti
Man irgi buvo iškilęs šis klausimas. Kelias dienas ieškojau info, bet nieko konkretaus neradau. Kiekvienas organizmas individualus. Tad nusprendžiau valgyti tai ką valgiau, bet kaip daugelis mini - saikingai. Atsisakiau svogūno, česnako, paprikos, aštraus maisto, naudoju mažiau druskos, be kurių anksčiau neįsivaizdavau maisto ruošimo. Pieniškų produktų nemėgstu, nors kartais užsimanau, bet nuo jų man pačiai vidurius pučia blush2.gif. Ir žinoma, nevalgau kopūstų, pupelių, turbūt aišku kodėl lotuliukas.gif .
Sėkmės atrandant savo racioną smile.gif.
Atsakyti
Po pirmojo nėštumo aš irgi stengiausi nevalgyt produktų pučiančių pilvą, ir dėl savęs, ir dėl vaiko. Per ilgus ieškojimus atradau kelis tinkančius patiekalus...bet po to kelis metus negalėjau žiūrėti į perlines kruopas, prėskus troškinius ir kt...
Dabar bandysiu valgyt visko po truputį, nes taip kankintis nebenoriu...
Atsakyti
Valgiau ir valgau viską thumbup.gif ir nieko thumbup.gif Kai atsiras mažiukas, tai ir pajausite mirksiukas.gif
Atsakyti
man tai dar ligoninej sesute pasake nevalgykit to kas alergizuoja ar pucia vaikui pilvuka,pieno produktu ,kopustu,slyvu,riesutu,citrusiniu vaisiu,obuoliu ir ttt tai visa tai ka megstu doh.gif tai geriu kefyra,valgau grikius,obuolius kepu.bet vaikui vistiek pilvukas skauda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lialia26 @ 2008 04 11, 16:12)
bet vaikui vistiek pilvukas skauda verysad.gif

Nenusimink. Bernams pirmas 100 dienų ir skaudės pilvuką.
Aš su pirmu per du mėnesius apie 20 kg netekau. Jau taaaaaip rinkausi maistą. Pamėlau, sulysau, o rezultate vistiek vaikui pilvą skaudėjo. Turi praeiti apie 3 mėnesių laikas, kol susitvarko berniuko žarnyno veikla.

Su antruoju valgiau beveik viską. Na aišku, vengiau tų akivaizdžiai pupsinčių produktų. Bet vaikui vistiek pūtė pilvą. Tik jei pirmasis verkdavo nuo 20 val iki 1 - 2 val nakties, tai antrasis verkė nuo 4 val ryto iki 7 val ryto.
Atsakyti