Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ką geriau valgyti tik pagimdžius?
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Po gimdymo
Pages: 1, 2, 3, 4
Guoda
Aš irgi prisižiūrėjau maistą kol maitinau bent jau pusmetį...Stengiausi valgyti daugiau košių, troškinių, virtą maistą.. Jokių rūkytų ar kitų pilvą pučiančių produktų... Nežinau ar dėl to, kad maistą labai prisižiūrėjau, bet mano BERNIUKUI nepūtė visai pilvo... Tie trys mėnesiai buvo man patys lengviausi ir ramiausi-vaikas tik valgė, kakojo ir miegojo....
Treciadiene
Aš maisto nelabai žiūrėjau, tačiau mano berniukui pilvuko irgi nepūtė. Valgiau viską, net rūkytus produktus tik po nedaug.
raptor
Mano mazutei truputi papucia pilva, nes buna nerami, spardos i po to isgirstu pirstelejima ar kakojima . Tai nuo to ir sprendziu, kad skaudejo pilvuka. Stengiuos maista ziuret, bet labai tyngisi kazka spec sau gamintis, norisi beleka uzkast. Valgau daugiau koses, kotletus su bulvem, nevalgau darzoviu, citrusiniu ir bananu, nes nuo bananu ir man pucia pilva. O gydytojos pataria bananus valgyt, bet cia tikrai paciai mamai reikia save stebeti, nuo ko pucia pilva. Skaiciau cia, kad viena geria kefyra, pvz man nuo kefyro labai pucia pilva, tai turbut pustu ir mazutei. As vis Espumizano lasinu pries maista ar po jo ir tikiuos, kad nepus mazei pilvo. Bet idomu ar isvis tas Espumizanas padeda, ar tik isitikinimas. doh.gif
Mrs. R
O čia tai bus patarimas, ne ką valgyti, bet ko nevalgyti lotuliukas.gif
Kai pagimdžiau pirmą, vyras namuos rado tik jogurto ir braškių, tad užtaisė man tokios malošės ir primaitino biggrin.gif tai buvo valanda po gimdymo tongue.gif
Po antro aš užsinorėjau aštraus kebabo lotuliukas.gif su coca cola (o šitos iš viso negerdavau ir negeriu smile.gif ) Ir gavau...
SSSema
QUOTE(raptor @ 2008 05 07, 21:14)
Mano mazutei truputi papucia pilva, nes buna nerami, spardos i po to isgirstu pirstelejima ar kakojima . Tai nuo to ir sprendziu, kad skaudejo pilvuka. Stengiuos maista ziuret, bet labai tyngisi kazka spec sau gamintis, norisi beleka uzkast. Valgau daugiau koses, kotletus su bulvem, nevalgau darzoviu, citrusiniu ir bananu, nes nuo bananu ir man pucia pilva. O gydytojos pataria bananus valgyt, bet cia tikrai paciai mamai reikia save stebeti, nuo ko pucia pilva. Skaiciau cia, kad viena geria kefyra, pvz man nuo kefyro labai pucia pilva, tai turbut pustu ir mazutei. As vis Espumizano lasinu pries maista ar po jo ir tikiuos, kad nepus mazei pilvo. Bet idomu ar isvis tas Espumizanas padeda, ar tik isitikinimas. doh.gif
*

nu mum tai espumizanas padeda, del jo suneliui pilvuko nepucia thumbup.gif
Vaivos juosta*
Pirmą parą negavau nieko, nes buvo cezaris. Antrą dieną atnešė sultinio ir džiūvėsėlį smile.gif, kažokios košės. O vėliau jau kažką panašaus į kotletą. Parvykus namo, maistą šiek tiek derinau - kadangi mėgstu košes, tai gaminausi jas. Bet nepastebėjau, kad mergytė būtų sureagavus į kokį nors mano suvalgytą produktą.
Jazza
QUOTE(venzliukas @ 2008 05 06, 22:41)
na maniškiui tai iki 3 mėn. pūtė, ar saugojausi (vienu momentu tik kruopas valgiau su virtom bulvėm  blink.gif ), ar nesisaugojau...o po to ir taip praėjo

*

Va, man irgi taip. Pirmas dvi savaites mažyliui pilvuko visiškai nepūtė, nors valgiau viską. O paskui prasidėjo pilvuko diegliai ir tęsiasi dar iki dabar (mums truputį daugiau nei trys mėn.) nors jau mažėja po truputį. Ir nesvarbu ar renkuosi maistą, ar ne. (Irgi bandžiau savaitę vien tik kruopas valgyti, kitas dvi savaites - tik virtas bulves su virta mėsa. Nu, jokio skirtumo schmoll.gif ). Pankolio arbata ir espumizanas - irgi schmoll.gif naudojam tik iš idėjos lotuliukas.gif Geriausiai mums padeda gulėjimas ant pilvuko thumbup.gif
Armando mamyte
man tai norejosi lengvo maistelio... mama vesdavo kasdien pagal mano uzsakyma - tai sriubyte su versiena, tai su lasisa... o ligonines maisto tai neragavau schmoll.gif
saldi karamele
Pirma diena po cz net byjojau kazko valgyt tik vanduo ir tai mazais gurksneliais antra man irgi nedave valgyt ligonines maisto nors man jis buvo skanus tai valgiau buljona su versiena makaronais bulvem ir morkom ir buvau labai pikta kad tu makaronu ir darzoviu buvo mazai nes valgyt norejau daug galiausiai ir nuo skausmo ir nuo bendro nusilpimo kai esi nevalgius normaliai kelias dienas visiskai neturejau jegu.Trecia diena kapojau duona mociutes su sviestu suriu jogurtus ir viska kita. Nepatare gerti jokiu sulciu arbatos irgi 1 puodeli leido sake gert po cz 2, 5 l vandens i diena. Veliau siulyciau nevalgyti batono bulkuciu isvis nevalgyt saldainiu nebent balto sokolado gabaliuka nes nuo siu minetu produktu vaikui atsiranda berimai man gi grizus namo saldainiu norejosi be proto. Valgyt troskinius ir galima ir su kopustu nieko tikrai mano patirtim vaikui nebuvo as daznai valgiau balandelius nes geriau valgyt pradzioje visa troskinta maista.
Taurė
Po pirmogo gimdymo maitinau dukrą tik savo pienu. Mišinio ji nepripažino, aplamai buteliuko nepripažino.
Valgiau viską kaip visuomet valgydavau, tik vengiau vaisių pradžiai, kopūstų, pupelių, žirnių, brokolių. Visa kita normaliai smile.gif

Kai pagimdžiau, kol mane pervežė į palatą, išsiunčiau mb, kad parneštų man sushi (ryžiai, žalia žuvis ir tt. visa tai valgiau ir nėščia)lotuliukas.gif Kaip skanu tada buvo, mmmmmmmmmm.
Zitlali
Pradzioj galima sakyti badavau, nes prisiklausiau istoriju, ko negalima valgyti ir pan... bet kai visvien pradejo pust jam pilveli po kurio laiko pradejau valgyti viska kaip ir nescia budama valgiau ir jokiu pasikeitimu nepastebejau smile.gif
aggnyte
Maitinu pati ir valgau viska tongue.gif jokio skirtumo nera ar valgau tik koses ar ir kepsnius smile.gif
Ingrida75
o aš labai prisižiūriu maistą, nevalgau produktų, kurie man pučia pilvą:kopūstai ir t.t.valgau tik 1 obuolį per dieną arba 3 keptus, saują riešutukų, varškė, grūdinius produktus, žuvytę, vištieną, nevalgau citrusinių.
gyvatėlė
Galima valgyti viską, ką valgėte ir per nėštumą ir prieš jį. Tik reikia viską vartoti su saiku ax.gif , ypač tuos maisto produktus, kurie turi polinkį pūsti pilvą
auroryte
Valgiau absoliuciai viska, ka ir iki gimdymo. Tik saikingai. Be to- as visada buvau linkusi maitintis kiek sveikiau, tai todel matyt ir nereikejo kazkokiu didesniu pakeitimu. Beje, neturejau jokio zverisko apetito, nei nescia, nei maitindama( maitinau iki 1,5 metu beveik), kaip kad kitos mamkos sako, maitinu- esu labai alkana.
Kavos irgi gerdavau- bet tik viena puodeli. Arbata geriau iprastine.
Nuo nieko mano vaikiui pilvo nepute, ir nebere odos. thumbup.gif
Nors ligonineje sesute patare nevalgyti vynuogiu, pomidoru, ir pan.- bet as juos valgiau- ir nieko visiskai.
pjolita212
pirmą dieną po gimdymo taip buvau išalkus,tai prisigėriau sulčių,privalgiau vaisių,bet dukrytei nepatiko schmoll.gif labai verkė paskui doh.gif tai vengiau tų produktų kurie pučia pilvuką,kol maitinau.
Egle.vb
Po gimdymo valgiau dziuvesius, surelius, bananus ir 1 karta per diena karsta patiekala, kol susitvarke vaiko pilvelis nevalgiau maisto is kopustu, zirniu, astrios mesos ir visko kas galetu pusti vidurius. Bedu kaip ir neturejom... smile.gif
@lina
Sveikos mamytes, pries 8 dienas mano mazyle nusprende susipazinti su mumis ir visu menesiu gime anksciau, 47 cm ir 2.8 kg svorio. Gimdyma is anksto buvau suplanavus cezari tad apie naturalu net negalvojau. Namo gryzom jau kita diena tad teko galvoti ka valgyt, ligonines maistas pasirode labai keistas, beskonis ir vis skystas, nors pasiskaicius supratau kad taip ir turi but.
Bet kaip toliau, ka galima valgyt ir ko negalima? Visad valgiau labai nedaug ir vis labai sveikai. Siaubingai megstu vaisius, bet vakar padauginus abrikosu nakty dukryte nedave miegot nes pute pilvuka.
Pasidalinkit kokius vaisius, darzoves ir siaip ka galima valgyt kad ramiai miegot naktimis. Kaip reikalai su saldumynais, koks maistas gali sukelti alergija...
Dar turiu nesaikyngai daug pieno, vis dar viliuosi kad su laiku siek tiek susitvarkys nes kol kas labai sunku, krutys kaip akmenys ir skauda nors verk. kokio maisto reiketu venkt kad pienuko neatsirastu dar daugiau.
pasidalinkit savo patirtimi, nes informacijos internete daug bet visur rasoma skirtingai...
Okei
Pasidalinsiu savo patirtimi ka valgiau po gimdymo ax.gif
Naturali mesa - virta, troskinta (kiauliena, jautiena, vistiena, versiena)
Kruopos (avizos, manai, grikiai, ryziai ) virti ant vandens (jei virdavau piene tai mano pieno fabrikas fontanus paleisdavo) doh.gif
Makaronus valgydavau
Vaisiai - kepti obuoliai, bananai, melionai; (sesute aiskino, kad galima visus geltonus vaisius) g.gif
Pieno produktai - sviestas, varske, pienas, jogurtas (naturalus)
Saldumynai - sakotis, bandeles (be priedu), sausainiai Gaidelis,
Darzoves - bulves, morkos, burokeliai
Geriau arbata arba vandeni
Tai toks mano valgiarastis buvo 3 men. kol vaikucio skrandukas igavo normalia forma (pas naujagimius skrandukas truputi kitoks) po 3 men jau paragaudavau zalio agurko, jogurto su priedais, bandeliu ivairesniu, kefyro, sviezio kopusto salotu, keptos mesos, ir pan. o jau nuo 6men. kai pradejau primaitinti trintom kosytem pradejau valgyti viska po truputi thumbup.gif
musiushka
as galvojau nestumo metu reikia rupintis ka valgai g.gif
tai pagimdziusi negalesiu gristi prie iprastos mitybos? blush2.gif
kice
po gimdymo valgyti reikia viska, ka valgei ir anksciau.. Aisku, reikia kreipti demesi, kad organizmas gautu pakankamai vitaminu, mineralu ir t.t.
Kad nuo jusu valgomo maisto kudikis nemiega, ji beria ir t.t. - blefas.. Juk suvalgius pvz varskes, ne viena varskes sudedamoji dalis nepakliuna i piena, pacios pamastykit.. Piena sudaro tos pacios dalys, ir baltymai ar riebalai motinos piene visada buna zmogiskos kilmes, o ne pvz karves pieno smile.gif O tokiu nesamoniu tenka skaityti..
Dazniausiai vaiku pilvuko putimas, skausmas priklauso nuo paties vaikelio, o ne nuo jusu valgomo maisto.. Uzauginau du berniukus - pirmasis nezinojo kas tas yra verkimas del pilvo putimo, antrasis - po siai dienai kankinasi.. Su pirmuoju valgiau viska, ka valgo normalus sveikas zmogus, su antruoju - bandziau nevalgti ivairiu produktu ir t.t. Ir koks rezultatas? Nulinis.. Tiesiog skirtingi vaiku organizmai..
VaiPė
QUOTE(kice @ 2009 08 08, 11:41)
po gimdymo valgyti reikia viska, ka valgei ir anksciau.. Aisku, reikia kreipti demesi, kad organizmas gautu pakankamai vitaminu, mineralu ir t.t.
  Kad nuo jusu valgomo maisto kudikis nemiega, ji beria ir t.t. - blefas.. Juk suvalgius pvz varskes, ne viena varskes sudedamoji dalis nepakliuna i piena, pacios pamastykit.. Piena sudaro tos pacios dalys, ir baltymai ar riebalai motinos piene visada buna zmogiskos kilmes, o  ne pvz karves pieno smile.gif O tokiu nesamoniu tenka skaityti..
  Dazniausiai vaiku pilvuko putimas, skausmas priklauso nuo paties vaikelio, o ne nuo jusu valgomo maisto.. Uzauginau du berniukus - pirmasis nezinojo kas tas yra verkimas del pilvo putimo, antrasis - po siai dienai kankinasi.. Su pirmuoju valgiau viska, ka valgo normalus sveikas zmogus, su antruoju - bandziau nevalgti ivairiu produktu ir t.t. Ir koks rezultatas? Nulinis.. Tiesiog skirtingi vaiku organizmai..
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Jeigu pilvo pūtimas būtų susijęs su mamos pienu,tai tuomet pilvuko nepūstų mišinuku maitinamiems mažiukams ax.gif
Raselelyte
Tikrai sutinku, kad nesamone, jog nuo to ka tu valgai vaikui pilva pucia... blink.gif as irgi nieko visiskai nevalgiau 2 menesius, tik kruopas, viska troskinta ir ttt, o kaip stauge vaikas taip stauge doh.gif o mano drauge viska valgo, nieko sau neatsako, ir jos mazyle lygiai taip pat kencia nuo pilvuko diegliu doh.gif taip kad ar tu valgysi ar nevalgys tas pats s....gaunasi doh.gif vieniems maziukams su pilvuku isvis bedeliu nera, o kitiems dar ir kokiu buna.... doh.gif
Keiti
Pirma dukrytė labai kankinosi dėl pilviuko skausmų, bandžiau du mėnesius laikytis labai griežtos dietos, tai pienas vis tiek tekėjo fontanais ir pilvukas skaudėjo kaip iki tol. Antram sūneliui nebuvo jokių bėdų, o nuo antro mėnesio valgiau viską.
bilbo
Ir aš po gimdymo gal mėnesį daug ko nevalgiau, nes visi pripasaokojo, kad negalima to, negalima ano, o mažylis klykė ir klykė doh.gif Tai nusprendžiau nebekankinti savęs ir valgau viską, žinoma saikingai. Po truputį pilvuko reikalai tvarkosi. Beje, kaip paaiškėjo, pilvą pučia ne nuo mano valgomo maisto, o dėl stafilokoko. Taip kad valgykite viską su saiku 4u.gif
vetruze
as labai ziurejau ka valgau 3 men ir vistik pasilieku prie nuomones,kad reik ziuret ka valgai,tikrai,kai tik uzvalgiau silkes per kucias,vaikas l sureagavo,bet cia tik mano pastebejimas
*ruta*
As besilaukdama valgiau viska ka norejau, tik stengiausi be saiko neuzsivalgyti kokio nors vieno produkto. As tikiu, kad vaikas dar mamos pilvelyje "paragauja" viso mamos suvalgyto maisto, todel ka valgiau iki gimdymo tapati valgiau ir maitindama. Iseinant is gimdymo namu, taip pat patare valgyti viska ka valgiau iki gimdymo, tik geriau susilaikyti nuo kazkokio specifinio, aštraus maisto kurio lig siol nevalgiau, nes gali vaikucio organizmas neigiamai sureaguoti. Jokiu problemu mazyle neturejo nei su pilvuku nei su berimais, o valgiau viska ko norejosi (visokios zalios darzoves, vaisiai, visi pieno produktai, troskintas maistas ir t.t.) rolleyes.gif
megasun
Galiu sakyti is savo patirties, kad valgiau viska ko tik norejau ir pilvuka pute, ir nepute. Visko buvo. Dabar irgi viska valgau, t.y. ir keptas, ir rukytas, ir virtas maistas, kopustai, baklazanai, morkai, bananai, melionai, zirniai, kialiena, vistien jautiena, kalakutiena, saldumynai, pieno produktai ir pan. pabandziau viskas tiko ir toliau valgau sau nesukdama galvos
Papildyta:
O del pieno mazinimo, tai sako padeda metu arbata, taip pat gazuotas vanduo. Bet manau, kad jo nereikia mazinti. Kaip man sake, kad susinormalizuos pieno gaminimas ir krutu nebetemps ir nebeskaudes. taip ir buvo po kokiu 2 savaiciu ju nebeskaudejo, tapo minkstesnes, o pienuko dar ir siandien turim
@lina
labai aciu visiems uz patarimus, galiu dziugiai pasakyti kad is tikruju susitvarke pieno fabrikelis, ir jau galiu ramiai miegoti naktimis thumbup.gif pienuo turim tiek kiek reikia, nezinau ar taip ir turejo but ar tai vis tik del to kad sumazinau skysciu kieki bet tikrai kazkas padejo...
o su maistu tai eksperimentuoju blush2.gif bandau valgyt daugiau virto ir lieso + niekaip negaliu atsisakyti vaisiu tai su jais ir vyksta didysis eksperimentas ...

kaip elgtis su saldumynais? kartais taip norisi kad net seiles varva, bet kiek zinau kad sokoladas is vis negerai nes vaikui gali sukelt alergija, bet juk yra tiek visko skanaus... ar galima kaip nors pasmaliziaut ??????????????
Meškašunis
Man ir gimdykloj sake, ir po gimdymo seimos gydytoja, ir literaturoj siuolaikinej skaiciau, kad galima maitinanciai mamai viska, kad viduriu putimas nuo to, ka valgo mama tai tera mitas. Aisku, alkoholio as tonom negeriau, nerukiau, bet maitindama tikrai mitybos neziurejau. Pirma menesi nieko nevalgiau is vis, tik vandens labai labai daug ir obuolius . Pieno buvo daug, ir nakti mazoji ismiegodavo po 4 valandas ir ilgiau, reiskia riebumo pakako,o pilvo nei sykio nepute, pirma menesi netoli 2 kg priaugo mazoji. Po to, kai svorio atsikraciau, valgiau viska, ir saltibarsciu, ir raugintu agurku, labai megstu Nesquick ta sokoladini gerima vaikams, tai litrais ji geriau, maisiau piene ir geriau, taip ziauriai norejosi. Ir sokolada valgiau. Tai mazajai jokiu bedu su viduriais, nei su alergijom, nei su kokiais berimais ar pilvo putimais nebuvo. Na, bet gal cia tik sutapimas. Gal man tik pasiseke...
zitsuk
Man vaikų gydytoja patarė kuo mažiau valgyti rukytų mėsos gaminių ir rugščių vaisių, nes tai skatina atpilinėjimą. Nežinau kiek tai tiesos, bet kai suvagau šokolado ir braškių mano margytę išbėria.
Meškašunis
QUOTE(zitsuk @ 2009 08 17, 16:39)
Man vaikų gydytoja patarė kuo mažiau valgyti rukytų mėsos gaminių ir rugščių vaisių, nes tai skatina atpilinėjimą. Nežinau kiek tai tiesos, bet kai suvagau šokolado ir braškių mano margytę išbėria.
*

Matai kaip..... Matyt, kiekvienam skirtingai. Musiskei nieko nebuvo, nei atpylinejimu nei berimu.
Kulke
Kol kas labai saugausi drasesnio maisto, visgi pirmagime, tai baime kolkas didesne uz norus 4u.gif
pamesa
man atrodo, kad dar daug kas priklauso nuo to, kiek mama priaugo svorio per nestuma. pvz as priaugau 11 kg, tai po dvieju savaiciu svoris buvo koks pries gimdyma. su tomis dietomis, kad to nevalgyti ir to nevalgyti.. svoris pradejo dar kristi, pradejo svaigti galva, nebeturejau jegu, to pasekoje ir nuotaikos nebebuvo. tai dabar atleidau vadeles, valgau viska, bet saikingai, tai bent i zmogu esu panasi ir vaikas ramesnis smile.gif
o jei busima mama per nestuma priauga 30 kg, tai gal ir gerai jai riboti maisto produktus..
(Lelija)
QUOTE(Meškašunis @ 2009 08 14, 16:51)
Man ir gimdykloj sake, ir po gimdymo seimos gydytoja, ir literaturoj siuolaikinej skaiciau, kad galima maitinanciai mamai viska, kad viduriu putimas nuo to, ka valgo mama  tai tera mitas. Aisku, alkoholio as tonom negeriau, nerukiau, bet maitindama tikrai mitybos neziurejau. Pirma menesi nieko nevalgiau is vis, tik vandens labai labai daug ir obuolius . Pieno buvo daug, ir nakti mazoji ismiegodavo po 4 valandas ir ilgiau, reiskia riebumo pakako,o pilvo nei sykio nepute, pirma menesi netoli 2 kg priaugo mazoji. Po to, kai svorio atsikraciau, valgiau viska, ir saltibarsciu, ir raugintu agurku, labai megstu Nesquick ta sokoladini gerima vaikams, tai litrais ji geriau, maisiau piene ir geriau, taip ziauriai norejosi. Ir sokolada valgiau. Tai mazajai jokiu bedu su viduriais, nei su alergijom, nei su kokiais berimais ar pilvo putimais nebuvo. Na, bet gal cia tik sutapimas. Gal man tik pasiseke...
*

Na, tokių drastiškų dietų nelinkėkit kitoms mamoms, nes aš pvz, realiai nesuvokiu, kaip galima vaiką pakelti mėnesį badavus? Aš jau po penkių parų ligoninėj po gimdymo jaučiausi silpna ir iškart po gimdymo norėjau valgyti, nes reikėjo jėgas atstatyti.
Maniškę bėrė, jei valgydavau šokolado ir varškės produktų, o kai vieną kartą įsidrasinau tušintų kopūstų su dešrelėm suvalgyt, tai maniškė suviduriavo ant rytojaus, teko gerų bakterijų gert.
P.S. mums pilvuką skaudėjo gal penkias dienas per pusę metų.
ramindute
o as jau nebezinau ka valgyti,pucia pilvuka ir vaistus geriam,bet kol kas poveikis labai silpnas. Ir atrodo ieko tokio nevalgau ,tikrai prisiziuriu,stengiuos lengva maista valgyti,jau nebezinau,paranoja man,ka bevalgyciau vis galvoju ar nepakenks g.gif
Angeliocikas
tiek nescia tiek pagimdziusi valgiua viska is eiles thumbup.gif
Meškašunis
QUOTE(Tomulyte @ 2009 08 08, 12:07)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Jeigu pilvo pūtimas būtų susijęs su mamos pienu,tai tuomet pilvuko nepūstų mišinuku maitinamiems mažiukams ax.gif
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(kice @ 2009 08 08, 11:41)
  Kad nuo jusu valgomo maisto kudikis nemiega, ji beria ir t.t. - blefas.. Juk suvalgius pvz varskes, ne viena varskes sudedamoji dalis nepakliuna i piena, pacios pamastykit.. Piena sudaro tos pacios dalys, ir baltymai ar riebalai motinos piene visada buna zmogiskos kilmes, o  ne pvz karves pieno smile.gif O tokiu nesamoniu tenka skaityti..
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Sutinku, sutinku, sutinku
mapple
blush2.gif
Kulke
Po gimdymo labai norejau grybu su grietine ir karstom bulvem, tai is pat ryto mama atnese biggrin.gif
vikusedo
labai norejau cepelinu, tai mano mama irgi pasirupino lotuliukas.gif o gryzus namo valgiau tik bulkutes (kepykla pries pat nosi) ir piena geriau, arba kmynu arbata, daugiau nieko. nes nuo visko mazyle bere.
Bumblebee11
As kol maitinau (deja tik menesi) valgiau tik desreles + batonas + zalias agurkas. Desertui chalvos. Daug. Buvau tiek prigasdinta, be patirties pati, tai man buvo ziauru menesi ta pati per ta pati. Net dabar praejus 3m negaliu i desreles paziuret rolleyes.gif
Sikart valgysiu tikrai visko po truputi, saikingai ir nebesikankinsiu. Nors sunui nei karto ir nepute pilvuko, bet ir nebuvau girdejus apie espumisan, ir kt pagalbines priemones nuo putimo.
viti
kai po pirmo gimdymo MB paprašiau vištos šaltienos, jis dar atsiklausė gydytojos, ar galima. Tai ji pasakė, kad neštų, jei aš tik noriu, kuo daugiau, kad kuo greičiau atgaučiau jėgas... Kartu paprašiau jogurto, tai atnešė su kažkokiais priedais, nes mažių išbėrė.
Antrą kartą norai buvo tie patys, tai MB buvo protingesnis - jogurtą nešė natūralų mirksiukas.gif Bet užtat vištiena buvo ne tokia skani, nes iš Norfos schmoll.gif
ELWOOD
As valgau visko po truputi...aisku nevartoju alkoholio, labai astriu patiekalu, gazuotu gerimu, cipsu ir kitu 'blogiuku'... ax.gif
Dalika
Valgiau visko po biski, is pradziu vengiau pilva pucianciu produktu, bet po poros menesiu pradejau valgyt ir juos. Vengiu gazuotu gerimu, alkoholio, cipsu. Stiprios kavos.
Po po gimdymo labai geriau ramuneliu arbata biggrin.gif
M.Rasele
Reiktu vengti darzoviu misiniu, ypac ivairiu troskintu darzoviu, nes nuo ju stabiliai man ir vaikui pusdavo pilva, ypac derinys morka cukijija ir pan....
Valgiau virta maista, zalias darzoves, po nedaug, negeriau kavos, beveik nevartojau pieno produktu. Tiesiog reikia stebeti maisto poveiki...
Deimante Mazute
Perskaičiau visą temą ir tik vienos mamytės buo užsiminta apie burokėlius. Aš kai prisimenu, tik gryžus iš ligoninės - pirmas patiekalas buvo virta vištiena su bulvėmis ir burokėliais. Ir šiaip burokėlius dažniausiai su mėsa valgydavau. Buvo skanu ir svarbiausia, burokėliai labai vertinga daržovė. Gal po 2 sav. paragavau agurko, dar po 2 sav. - pomidoro. Mokrų nepamenu, ar valgiau. Bet dabar priskaičiau, tai reikės valgyt smile.gif Tuo labiau, kad iš savo daržo bus be jokių priedų smile.gif
O daugiau - kaip ir visos tikriausiai: virta, troškinta mėsa, bulvės, makaronai, košė, duona,dešrelės, virta dešra, bananai (jau kitą dieną po gimdymo), dažnai šakotį, chalvą desertui valgydavau. Kai dukrytei buvo virš 6 mėn., labai dažnai arbūzą valgydavau smile.gif Sezonas kaip tik prasidėjo.
O šiaip po gimdymo valgyti visai nesinorėjo. Valgiau po nedaug ir tik tam, kad nenusilpčiau.
O dėl juodo šokolado ir saldainių - kai kuriuos vaikučius alergizuoja kakava, o jos yra ir šokolade, ir saldainiuose. Todėl ir nepatartina.
Šiaip buvo keista, kai ėjo lankyti svečiai ir nešėsi saldainių dėžes, pyragus, tortus... Gerai, kad man visai nesinorėjo. O tai būčiau sunkiai atsilaikiusi smile.gif
L'aurora
kadangi nestumo pabaigoj buvo man mazakraujyste, tai kita diena po gimdymo vyras atnese svieziu zemuogiu. suedziau apie puse puslitriuko doh.gif o tada jau tikriausiai nei viena nepavydetumet to, kas buvo doh.gif verysad.gif vaikas kelias paras reke nuo pilvo putimo. gerai, kad nuo uog kokios alergijos negavom. tiesiog nepagalvojau, kad sviezios "nekaltos" uogytes kenkia zindymo metu doh.gif o ir vyras taip rinko del manes su meile (kuris gi labai jau megsta uogaut?)
Papildyta:
QUOTE(Deimante Mazute @ 2010 08 24, 16:31)

O daugiau - kaip ir visos tikriausiai: virta, troškinta mėsa, bulvės, makaronai, košė, duona,dešrelės, virta dešra, bananai (jau kitą dieną po gimdymo), dažnai šakotį, chalvą desertui valgydavau. Kai dukrytei buvo virš 6 mėn., labai dažnai arbūzą valgydavau smile.gif Sezonas kaip tik prasidėjo.
O šiaip po gimdymo valgyti visai nesinorėjo. Valgiau po nedaug ir tik tam, kad nenusilpčiau.
O dėl juodo šokolado ir saldainių - kai kuriuos vaikučius alergizuoja kakava, o jos yra ir šokolade, ir saldainiuose. Todėl ir nepatartina.
Šiaip buvo keista, kai ėjo lankyti svečiai ir nešėsi saldainių dėžes, pyragus, tortus... Gerai, kad man visai nesinorėjo. O tai būčiau sunkiai atsilaikiusi smile.gif
*

chalvos man daktarai liepe nevalgyt, nes ji irgi alergizuot gali. sakotyje daug kiausiniu deta, tad irgi nepatartina
*Lialia*
As visko valgau po truputi, neat ir ligoninej maitino ivairiu maistu, kuriame pieno buvo, darzoviu ir pan.Manau, kad reikia stebeti savo maista tada, kai leliuka isbere mirksiukas.gif
barcarolle
As dar ant gimdymo stalo sukirtau sumustini su lasisa biggrin.gif po paros saremiu ir nemigos, taip valgyt po visko uzsimaniau lotuliukas.gif o siaip vagau viska, isskyrus kopustus, paprikas, cesnakus ir svogunus. Tiesiog viskam tuiu ribas , ir dar nuo nieko maziule nebuvo paberta. 4u.gif o ir su pilvu tvarkomes gerai 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.