Įkraunama...
Įkraunama...

Ką geriau valgyti tik pagimdžius?

kas del visokiu kopustu, zirniu ir pupu viskas aisku, bet va del kitokiu produktu - tai kiek zmoniu tiek nuomoniu.. o taip beklausant galima ir is bado numirt. Nors budinti gydytoja dar ligon.pasake- valgyk beveik viska, ne ligone juk esi. Bet kas po tuo zodziu "beveik" paslepta g.gif ? Geriausia (maziau pavojingus produktus) paciai isbandyt. Pvz. daug kur raso, kad pieno gert zindyvei reik kasdien ir galim tikrai nemaziau stiklines,o kitur, kad reik vengt.. doh.gif tai ir zinok dabar kaip cia yr? Labai po gimdymo (ir nestumo metu) traukia visi pieno produktai: jogurtai, varskytes, pienas, suris. Niu atrodo valgau ir mazei dideliu problemu nebuvo, bet tik dabar nuo antro menesio vakare pries miega pradeda kankintis, ir taip jau savaite. Tai idedu zvakute ir viskas ramiau pasidaro mirksiukas.gif Siaip kita patyrusi mamyte man sake, kad nevalgyt darzoviu ir vaisiu kurie raudoni, oranziniai, o maziau pavojingi geltoni ir zalios sp. Tai bananus valgau drasiai, paprikas geltonas arba zalios sp. su farsu patroskinu (niam). Bet gi zirneliai tai zalios sp., o ir melionai?? Galvojau nekaltas vaisius ir pavariau kaip isbadejus - tai nezinau ar cia sutapimas ar ne, bet maze ta vakare galingai cype. Ziaurus vaizdelis, kas liko is meliono viskas siukslynei atsirado..
Atsakyti
Tik po gimdymo valgiau darzoviu troskinius nu pvz.bulve,morka,cukinija+vistiena,sriubas,geriau dziovintu vaisiu kompotus(taip akusere patare)dar koki banana,obuoli kepta folijoje... kad pilvuko nepustu galima isgerti pankoliu arbatos smile.gif
Atsakyti
maitinimasis labai individualus dalykas. pirmiausia reikia nevalgyti to, nuo ko pačiam pučia vidurius. gydytoja minėjo kad ne tik žirneliai, kopūstai, obuoliai, jogurtas pučia vidurius, bet netgi ir morkos. o ir citrusinių vaisių reikėtų privengti, nes mažyliui gali sukelti alergiją.
Atsakyti
As po gimdymo nevalgiau nieko ... beveik nieko nes visko labai bijojau, kad nealergizuotu, kad nepustu pilvo. Dasigyvenau iki to, kad siaubingai nukrito hemoglobinas ir nuo paprasciausio virusiuko temperatura virs 40 sukilo ir be ligonines neapsiejau blink.gif Valgykit VISKA, bet saikingai, na isskyrus rukytu kumpiu paltis ir cipsus ..
Atsakyti
Pirmąją naktį po gimdymo dėl gausybės emocijų nesinorėjo miego, tai aš neturėdama ką veikti, suvalgiau pusę Karūnos šokolado (50 gr). Po to išbėrė vaikutį, o kol bėrimai nepraeina ir namo neišleidžia. Vaikų gydytojas iškart įspėjo - nevalgyti jokio neligoninės maisto.
Atsakyti
Ta pati valgiau ka ir auksciau isvardinta mamyciu, po nedaug
Atsakyti
aš kai maitinau nevalgiau nieko kepto, nieko rūkyto, nieko aštraus ir pan.
valgiau virtą žuvį doh.gif virtą mėsą...sriubikės kokios...citrusų visai nevalgiau, nes atseit negalima kai maitini...kavos negėriau...ir pan.
dažniausiai virta mėsa arba žuvis su bulvėm, makaronais, kruopomis, ryžiais...
feee į dietą labiau panašu negu į maistą...bet ko dėl vaiko nepadarysi...
Atsakyti
o aš valgiau ir pirmą kartą viską, ir dabar viską valgau. Ir rūkytus, ir ankštinius, ir citrusinius. Aišku, viską su saiku. Vaikeliui pilvuko nepučia.
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2007 02 26, 13:59)
o aš valgiau ir pirmą kartą viską, ir dabar viską valgau. Ir rūkytus, ir ankštinius, ir citrusinius. Aišku, viską su saiku. Vaikeliui pilvuko nepučia.

citrusų negalima ne dėl pūtimo, o dėl to, kad vaikui tik nuo dvejų metų galima duoti kokį mandariną, nes kitaip skrandukui gali būti blogai.
nors mandarinus daviau nuo pusantrų metukų.
Atsakyti
asvalgiau lengva maista,varskecius,blynelius,sriubas...nes nesinorejo eiti i wc. doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif Man dar bunant gimdykloj, jau po visko visko, akusere atnese padekla su maistu ir sake niekur neisiu kol nesuvalgysiu visko blink.gif Buvo saldi vaisiu sriuba ir virtu bulviu cepelinai su mesa thumbup.gif Sriubos ne neparagavau, bet cepelinus labai skaniai sukapojau ax.gif Siaip po to nevalgiau produktu kurie pucia pilvuka, nieko kepto ir rukyto, negeriau sulciu. Del viduriuku, tai valgiau jogurta Activia, lb super man buvo clap.gif
Atsakyti
QUOTE(brytva @ 2007 02 26, 14:09)
citrusų negalima ne dėl pūtimo, o dėl to, kad vaikui tik nuo dvejų metų galima duoti kokį  mandariną, nes kitaip skrandukui gali būti blogai.
nors mandarinus daviau nuo pusantrų metukų.


mama privalo gauti pilnavertį maistą. Jame turi visko- ir citrusinių, ir ankštinių, kaip jau rašiau. Jei prarandamas saikas, vaiką alergizuot gali ir mamos suvalgytas batonas...
Atsakyti