Įkraunama...
Įkraunama...

Neakivaizdinės studijos

QUOTE(Tito_mama @ 2009 04 12, 16:43)
Tikrai yra,pati nemokėjau už mokslą(esu pirmakursėsmile.gif ). Tereikia vidurkio ne mažesnio nei 8 ir jokių skolų mirksiukas.gif

O kur čia tos nemokamos neakivaizdinės studijos yra, jei ne paslaptis? ax.gif Nes pirmą kartą girdžiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinuhas @ 2009 04 13, 11:41)
O kur čia tos nemokamos neakivaizdinės studijos yra, jei ne paslaptis? ax.gif Nes pirmą kartą girdžiu  unsure.gif

Alytaus kolegijoj ax.gif
Atsakyti
Elfė jau atsakė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tito_mama @ 2009 04 15, 12:06)
Elfė jau atsakė  mirksiukas.gif

Gal mes grupiokės? Kokia tavo specialybė?
Atsakyti
Kaip greitai prabėgo laikas, pirmas kursas baigtas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(elfė @ 2009 04 13, 11:43)
Alytaus kolegijoj ax.gif



O, geras bigsmile.gif Aš esu baigus Alytaus kolegiją. Tuo metu buvo Alytaus aukštesnioji verslo mokykla (AAVM). Tuomet jokių neakivaizdinių studijų nebuvo schmoll.gif
Sėkmės studijuojant thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elfė @ 2009 05 09, 15:18)
Kaip greitai prabėgo laikas, pirmas kursas baigtas thumbup.gif

drinks_cheers.gif mano irgi jau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kauno kolegijoje bent jau socialiniame darbe seniau tikrai buvo nemokamų vietų. Priimdavo 52 studentus iš kurių 13 visiškai nemokėjo, 13 mokėjo penkis šimtus(taip buvo prieš tris metus), o likę 26 visą laiką mokėjo 700lt.
Tie 13 kur nemokamai ir 13 kur dalinai mokami galėjo konkuruoti tarpusavyje, nes kiekvieną pusmetį skaičiuojamas vidurkis ir nemoka trylika kurie mokosi geriausiai(didžiausias vidurkis).
Dabar nežinau, gal irgi taip yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarėja @ 2009 05 24, 18:44)
drinks_cheers.gif  mano irgi  jau  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



Oi kaip as jums baltai pavydziu...SAUNUOLES!!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ...O manes dar tik laukia birzeli sesija verysad.gif g.gif Bet tikiuosi ir as galesiu pasigirti baigusi pirma kursa biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grazinuke: 24 gegužės 2009 - 19:12
greitai cia kitoms atostogos prasideda,man irgi tik birzeli egzaminai vyks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2009 05 25, 09:03)
greitai cia kitoms atostogos prasideda,man irgi tik birzeli egzaminai vyks doh.gif


ir man ,,juodas" egzu birzelis laukia - paskutinis birzelio 27 d. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(grazinuke @ 2009 05 24, 20:11)
Oi kaip as jums baltai pavydziu...SAUNUOLES!!!!! thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif ...O manes dar tik laukia birzeli sesija verysad.gif  g.gif Bet tikiuosi ir as galesiu pasigirti baigusi pirma kursa biggrin.gif

Man antra sesija kovą buvo tongue.gif Balandį,gegužę egzus 8 išsilaikėm ir vsio cool.gif Na per vasarą kursinį reikia rašyt antram kursui dar doh.gif
Atsakyti