Įkraunama...
Įkraunama...

Preparatai lieknėjimui

mano drauge gere lyneri, numete apie 12 kg, bet ir valge tik apelsinus ir obuolius. Tai ne Lyneris padejo, o nevalgymas doh.gif Ir as pabandzhiau, net visos pakuotes neishgeriau, nes man svoris pradejo ne kristi, o augti doh.gif
Atsakyti
o vat as geriu 'DETOXIL' ... nusipirkau vaistineje, valo organizmo tipo... siaip viskas gerai,labai pagreitejo virskinimas ir jauciuosi kazkaip lengviau, gal ir del to, kad belenko jau nevalgau. tik cia net nezinau, ar maisto papildas bus ar vitaminai. nes vitaminuku ten irgi yra.
na o visa tai is 'vitabiotocs' serijos... jie ir wellwoman gamina,ir perfectil (nagam,plaukam,odai) kuriais dar nei karto nenusivyliau, o mano nescia drauge geria ju gaminamus 'pregnacare' vitaminus ir tepasi kremu nuo striju nesciom,irgi tokiu paciu pavadinimu...
dar girdejau kad lieknejant o ypac sportuojant gerai gerti 'DIETRIM'... tai va veliau isbandysiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 14 liepos 2012 - 20:41
Tai taip. Vartoju su pertraukomis pora metų matyt jau. Tikrai pakelia darbingumą, padeda susikaupti... ir kadangi pačios žalios arbatos nemėgstu, išeitis ekstrakto kapsulės
Atsakyti
o kas nors bandet obuoliu sidro kapsules gert? ar buvo koks rezultatas?
reik ir man jau padeti lieknejimo sezona bigsmile.gif pirmas zingsnis- bandau nevalgyti po 6 val blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Įdomu, kurios vartoja L-karnitiną, ar tikrai jaučiasi tas "liekninantis" poveikis? Energijos sportuojant tikiu, kad suteikia, o kaip su svoriu ir riebaliukais?
Klausiu todėl, kad du mėnesius gana aktyviai sportuoju, o svoris - nė iš vietos. Jaučiu, kad pajėgumas didėja, bet norėtųsi ir tų kilogramų atsikratyti. Suprantu, kad sveria ir augantys raumenys, bet kūno svoris juk vis tiek kažkada turėtų pradėti mažėti, ar ne? unsure.gif
Beje, tais papildais, nuo kurių atseit lieknėjama nieko daugiau neveikiant, tai nelabai tikiu schmoll.gif
Atsakyti
Reklamuojamas Extra Fit preparatas pristatomas kaip stebuklingas. Ar tai vel suduko malimas?
Atsakyti
Na ir as prie jusu prisijungsiu jei Jus nieko pries.
Pas mus darbe labai populiarus Herbalife,(nezinau gal jau kalbejot apie tai).
Kokia jusu nauomone butu apie si papilda,gal kuri esat bandzius?
Atsakyti
As pati esu isbandziusi L-carnitine kartu su chromu. O stulbinamas efektas buvo tame, kad dingo aistringas potraukis sokoladui. IR tuo labai dziaugiausi. Ir tas potraukis neatsirado iki siol (tfu tfu tfu), nors sio preaparato jau nebevartoju koki pusmeti

As jau suvartojau gal 2 firmu siulomus "Fat Burner'ius". Pavadinimas skambus, kaina tikrai auksta, taciau efektas - nulinis, jokio!!!
Nors ir sportuoju kiekviena diena, bet naudos is "Fat Burner" tikrai nebuvo jokios. Is savo patirties rekomenduoju nesvaistyti pinigu siai brangiai priemonei. Nors aisku, kiekviena organizma jis gali veikti skirtingai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 14 liepos 2012 - 20:42
doh.gif

FAZEOLAMINAS
Tai naujoviškiausia ir efektyviausia priemonė antsvoriui mažinti.


Poveikis:
Augalinis fermentas fazeolaminas virškinamajame trakte blokuoja fermentą alfa amilazę, krakmolą paverčiantį lengvai pasisavinamais junginiais, todėl dauguma suvartojamų angliavandenių nėra pasisavinami. FAZEOLAMINAS ne tik mažina riebalų kaupimąsi, bet ir išsaugo raumenų masę. Jį tinka vartoti laikantis mažai kaloringos ar be riebalų dietos. Viena kapsulė neleidžia pasisavinti net 400 kalorijų. Be to, FAZEOLAMINAS mažina gliukozės ir cholesterolio koncentraciją kraujyje, slopina apetitą ir didina darbingumą.


Vartojimas:
gerti po 1 kapsulę 1–2 kartus per dieną 5–10 min. prieš valgį, užgeriant stikline vandens.


Savybės:
tai natūralus pupelių (Phaseolus vulgaris) ekstraktas, mažinantis angliavandenių pasisavinimą organizme.


Įspėjimas:
nevartoti jaunesniems kaip 12 metų vaikams ir nėščiosioms. Sergantieji diabetu prieš vartojimą turėtų pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


Pakuotė:
30 kapsulių.


Sudėtis. Vienoje kapsulėje yra :
Pavadinimas Kiekis RPN%
baltųjų pupelių (Phaseolus vulgaris) ekstrakto 500 mg -

Gal kas bendete? Ar jauciamas efektas?
Atsakyti
ax.gif Naturalus produktas lotuliukas.gif ,bet vartoti nevisiem galima,ir reikalinga pasitarti su vaistininku.Tai gal tiesiog reikia valgyti baltasias pupeles thumbup.gif tuomet tikrai bus naturalus produktas.Nebukit naivuoles,neparduokit savo sveikatos,daugiau domekites sveika mityba,jei jau galit moket tokius pinigus chemijai,tai siulyciau kreiptis i profesionale dietologe,kuri sudarys specialia,nekaloringa dieta.O kadangi arteja kaledos,yra pasninko metas,reikia daryti gerus darbus,tai atiduokite dali savo porcijos alkaniems,susalusiems benamiams 4u.gif Ir pati lieknesit,ir galbut gyvybe isgelbesit. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
kAS bandet Farmoline L112? kokie rezultatai?
As send nusipirkau bandysiu. Ir su jumis pasidalinsiu.
Info lapelija reikalauja sureguliuoti mytiba ,as ja jau sureguliavus tikiuosi nebus i bala pinigai ismesti.
Atsakyti
Šiurpas krato beskaitant... Jei būtų TIKRAI efektyvių ir pašalinio poveikio neturinčių lieknėjimo preparatų, milijonai žmonių nesinešiotų tų nereikalingų kilogramų, o nutukimas JAV nebūtų antrasis per ankstyvos mirties priežasčių sąraše (pirmas - rūkymas). Manau, kad tos tabletės - akių dūmimas+kokios nors biologiškai aktyvios medžiagos (kurių galima gaut ir iš maisto arba normalių vitaminų)+velniai žino kokie chemikalai... Na, duok dieve, kad būtų ne taip, gal aš nieko neišmanau... Čia tikrai tik MANO nuomonė, neperšu visoms, bet man baisoka skaityt ir žiūrėt į pažįstamas, ryjančias visokias kapsules ir piliules...
Atsakyti