Įkraunama...
Įkraunama...

Preparatai lieknėjimui

Sveikutes,
gal kas girdejot apie TURBO SLIM? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 14 liepos 2012 - 21:02
Pasiskaiciau daugiau instrukciju ir supratau, kad vietoj Opalio reikia gerti tos pacios firmos kita produkta - Meliton complex. Jis mazina apetita, angliavandeniu ir riebalu pasisavinima. Mazina cholesterolio kieki ir t.t. Gal reikia pabandyti? g.gif Juolab, kad turiu per dideli cholesterolio kieki blush2.gif

Idomu kaip sekasi toms, kurios bande Slimball ar kaip jis ten vadinasi?
Atsakyti
Mielosios,gal kuri esate vartojusi tokį preparatą MERIT?Mano draugė jį gerdama per porą mėn numetė 4kg,nekeisdama nei mitybos,nei gyvenimo būdo. Bet bijau,kad nebūtų irgi su kokiais velniškais priedais,keli komponentai žoliniai ir lyg nekenksmingi,bet tie indonezietiški ekstraktai neaiškūs man... g.gif Gal kas domėjotės?
Atsakyti
Šiandien rodė per " Nuo iki" apie moterį,kuri užpatentavusi savo lieknėjomo mišinį ir juo prekiauja. Kažkada buvau radusi, kur Kaune galima jo įsigyti, bet dabar nerandu. Gal kuri žinot. g.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 04 14, 20:39)
Šiandien rodė per " Nuo iki" apie moterį,kuri užpatentavusi savo lieknėjomo mišinį ir juo prekiauja. Kažkada buvau radusi, kur Kaune galima jo įsigyti, bet dabar nerandu. Gal kuri žinot. g.gif

Man atrodo, kad čia tas pats mišinys, kur daromas iš sėlenų.Paieškok SM,dietose, yra receptų, kaip pačiai pasidaryti, bus žymiai pigiau.
Atsakyti
Fikuseli,
o drauge nepasakojo kaip jai veikia tas preparatas: ar apetita slopina, ar i WC dazniau didelio reikalo gainioja, ar skyscius is organizmo varo, ar kaip nors savaime riebalus eda, o gal veikia per Centrine nervu sistema? smile.gif Ir kokius salutinius poveikius drauge jaute?
Atsakyti
QUOTE(Madilana @ 2008 04 15, 19:12)
Fikuseli,
o drauge nepasakojo kaip jai veikia tas preparatas: ar apetita slopina, ar i WC dazniau didelio reikalo gainioja, ar skyscius is organizmo varo, ar kaip nors savaime riebalus eda, o gal veikia per Centrine nervu sistema? smile.gif Ir kokius salutinius poveikius drauge jaute?

Na ji sakė,kad šalutinio poveikio jokio nejuto-gėrė po vieną kapsulytę vakare.Tai sakė,kad po kiekvieno valgio ėjo tuštintis,bet neviduriavo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rimantess @ 2008 04 15, 22:58)
kaip tiksliai vadinasi tas mišinys, kur moteris iš NUO IKI laidos sakė patentavo?gal galite kas tiksliai parašyti,kur galima nusipirkti?

ačiū smile.gif

Vadinasi "SALI",250 gr., ir jo užtenka 1,5 savaitei,mėnesiui reikia 3 ir ne visiem padeda 4u.gif
Atsakyti
Fikuseli,
o kuri butent Merit'a drauge gere? Nes ju puslapy tai jie net 4 rusiu doh.gif Gal visai ir nieko butu pameginti, jei jis tikrai zolinis g.gif Nezinai, o drauge ji dar toliau geria, ar jai ir reikejo tik 4 kg numesti? Kaip dabar svori palaiko, jei nustojo gerti? Dar idomu, kaip su rukymu, alkoholiu Meritas reaguoja (jei kokie baliukai ispuola smile.gif ) O drauge sportuoja?
Gal ir susigundyciau veliau pamegint sias kapsules, bet biski baisoka, kai taip niekas neaisku ax.gif
Atsakyti
Gal girdejot kas apie preparata juoda- balta? Amerikietiskas. Ryta gerti ir vakare- vienos piliules baltos, kitos- juodos.
Atsakyti
Gal bandėt Cefamadar lieknėjimo preparatą?
Rašo, kad jis pagamintas ir natūralių medžiagų, o vartoti gali net vaikai nuo 2 metų.

SUDĖTIS:
Veiklioji medžiaga
Tabletėje yra 250 mg Madar trit. D4.
Pagalbinės medžiagos: laktozės monohidratas ir magnio stearatas.
Natūrali veiklioji medžiaga ekstrahuojama iš Colotropis gigantea (panašaus į medį krūmo, kurio gimtinė Indija ir Pietryčių Azija) šaknų žievės.

INDIKACIJA
Cefamadar® vartojamas pagal homeopatinius gydymo principus nutukimui gydyti.
Pastaba: prieš pradėdami vartoti šį preparatą, pasitikrinkite, ar nutukimas nėra ligos pasekmė.

VEIKIMO POBŪDIS
Šis preparatas mažina apetitą (galbūt veikia tarpinėse smegenyse esantį sotumo ar apetito centrą), reguliuoja energijos apykaitą.
Atsakyti
QUOTE(Beatuk @ 2008 04 17, 09:36)
Laba ryta Merginos. Gal kuri bande Detoxykall ? Ka galite apie ji papasakoti? As geriau jau Reductil, bet man po kiek laiko gryzo svoris, tai sakau reikia pasiklausti apie Detoxykall. Aciu uz nuomones ir patarimus.

Labas, gėrė šį preparatą viena mano draugė, tai tokia baisi alergija užpuolė, visą veidą ir rankas klaikiai išbėrė, pasirodo būtent nuo jo, nes taip jos organizmas sureagavo į šį vaistą ir jo valomąjį poveikį doh.gif
Papildyta:
QUOTE(svetelis @ 2008 04 17, 10:41)
O ar kas nors vartojate maisto papilda Spirulina? cia is dumbliu pagamintas. Kainos kazkur nuo 20 lt.


šiuo metu geriu šį preparatą, kadangi šiek tiek riboju maistą ir sportuoju, tai svoris lyg ir krenta g.gif Ar čia to preparato įtaka, net ir nežinau ax.gif
geriu tokį:
http://www.100metu.l.../spirulina_diet
Atsakyti