Įkraunama...
Įkraunama...

Preparatai lieknėjimui

mamos sveikos 4u.gif turiu klausimeli. ar kas vartuoja TRIOPLAN SLIM? gal padejo kam? blush2.gif
Atsakyti
Eurovaistineje man patare isgerti kursa BioDrain o po to Minceur Active , sake kad efektivu g.gif taigi BioDrai 20 dienu kursa isgeriau ir pradejau Minceur Active, tikiuosi rezultas bus smile.gif mano tikslas -15 kg, aisku + sportas (suku lanka ir isigijau LegMagic) blush2.gif
Atsakyti
Ar kas nors esate bande Acai uogu preparata?
Atsakyti
As jau suvartojau viena Trioplan Slim dezute,padariau 2sav. pertrauka ir siandiena vel nusipirkau.Man jis patiko.Tikrai mazina potrauki saldumynams,jautiesi sotesne,degina riebalus,valo organizma ir dar papildo vitaminais.Man tik ta vakarine tablete truputuka smirda ax.gif ,bet reikia ir sugeri.Sis preaparatas man patiko,kad yra is naturaliu medziagu.Man atrodo,kad "Trioplan Slim" padejo,bet pasakysiu taip,visu svarbiausia yra pacios nusiteikimas.Vien tabletes stebuklu nepadarys tikrai.As ju ir savo pastangu,t.y. maisto sireguliavimo ir sporto deka,numeciau 8kg.Dabar svoris krenta sunkiau ir mazesniais kiekiais.
Atsakyti
Labutis 4u.gif
Po Bio Drain tai tik tas pasiekimas kad veido oda pagrazejo smile.gif o del MA sekasi neblogai, geriu dar tik 9 dienas tai pasiekimai tokie kad maziau noriu valgyt, suvalgius 1 cepelina jauciuosi labai soti, nors anksciau mamos gamintus iskart 3 suvalgydavau blush2.gif nebenoriu saldumynu, nuo sonu is nugaros lasyniai dingsta, nors pagal kg visiskas 0 bet figura daileja, vyras taip sake thumbup.gif manau po 9 dienu tai pasiekimai thumbup.gif paskaiciavau kad pilnas kursas baigsis sausio menesi, tada ir ziuresim galutini varianta, kol kas esu patenkinta ir mesti nezadu ax.gif mityboje nieko nekeiciau, tik kad nebesuvalgau ankstesniu porciju biggrin.gif
Atsakyti
Pasaka, labai dziugu, kad tau Minceur padeda! bigsmile.gif

O apimciu metro juostele nesimatuoji? Idomu, jei svarstykles pokyciu nerodo, gal tuomet bent apimtys traukiasi? bigsmile.gif
Labai lauksim tolesniu atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Madilana @ 2008 11 25, 13:35)
Pasaka, labai dziugu, kad tau Minceur padeda!  bigsmile.gif

O apimciu metro juostele nesimatuoji? Idomu, jei svarstykles pokyciu nerodo, gal tuomet bent apimtys traukiasi?  bigsmile.gif 
Labai lauksim tolesniu atsiliepimu  4u.gif



nesimatavau, bet tikrai apimtys traukiasi, nes kelnes be dirzo jau krenta thumbup.gif , tiesa norejau tau pasakyt kad MA ir tas kuri tu gerei 4.3.2.1.Minceur visiskai skirtingi, taigi gali pabandyt 4u.gif
Atsakyti
O jei pries tai negerti Bio drain ir nesportuoti, kazin, ar bus Minceur Active efektyvus? g.gif
Pasaka, kaip manai, po kiek mazdaug kcal dabar suvalgai per diena, kuomet papildas apetita sumazino? ax.gif Beje, ten dezute tokia su panos uzpakalio nespalvota nuotrauka, ane? blush2.gif Nes tu Minceur tableciu tai kokios 3 usys yra..


Gal kas nors dar butent sias Minceur kapsules megino? rolleyes.gif
Atsakyti
gal kuri esat naudojus meta diet? kiek zinau cia yra kokteilis, maisto pakaitalas. parasyta kad sudetyje daug vitaminu, mineralu ir pns. smile.gif
Atsakyti
sveikutės visos. pagaliau pabaigiau savo cefamadar'ą. atsiliepimų jokių unsure.gif . sugėriau kursą, kurį daktarė paskyrė ir pokyčių jokių nepastebėjau. kažkaip tabletės kaip tabletės. nei sukūdau, nei sustorėjau... dabar kažkokias kitas geriu. tiesa, jos ne liekninačios. tai poveikis jaučiasi. iškart pajutau, kad žarnynas veikt pradėjo thumbup.gif
Atsakyti
man daktarė aiškino, kad cefamadaras sutvarko virškinimo fermentus. kai sutvarko fermentus, pagerėja virškinimas, o kai pagerėja virškinimas, tai viskas greičiau vyksta mirksiukas.gif . aišku, jei viršsvorio priežastis ne fermentai, tai vargiai jis padės...

dabar geriu denoxinal. jos organizmą "valančios" . suaktyvina kepenų veiklą. pas mane kepenys tokios truputiką miegančios, tai man labai tinka. suaktyvina jos man kepenų veiklą, kepenys išskiria daugiau tulžies ir pagreitėja virškinimas. be to jos man sutvarkė vakarinį perisėdimą ax.gif . jas reikia gert maždaug 2val po paskutinio valgymo ir maždaug 1val iki miego (bent jau aš taip jas geriu), tai miegot su pilnu skrandžiu nenueisi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 15 liepos 2012 - 12:50
QUOTE(;)hey @ 2008 11 27, 17:12)
Gundaus ir as kazka is organizma valanciuju pagerti, tik dabar nebezinau ar denoxinal ar detoxil bandyti g.gif Gal ka patarsit? blush2.gif


Yra dar tokie Lepicol milteliai bonkutese skrandzio /zarnyno veiklos gerinimui ir valymui g.gif Tai as jais gundausi.. rolleyes.gif
Bet noretusi, kad bent pora lysnu kg jie man ten "pravalytu" hihihi.gif
Denoxinalis ,gaila, visai nelieknina, o va apie Lepikol valanti ir liekninamaji poveiki teko girdeti rolleyes.gif
Atsakyti