Įkraunama...
Įkraunama...

Preparatai lieknėjimui

sveikos, gal kas ka nors esat girdeje apie LIKAN?
Atsakyti
Sveikutes ar kuri isbandete MENOLINE preparata organizmo valymui ir lieknejimui?noreciau isgirsti atsiliepimus? 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos, gal kas bandet kopustu kapsules? raso, kad tas pats kas kopustu dieta g.gif
Atsakyti
o gal kas bandė vartot žaliąją kavą? rašo labai gražiai... blink.gif
Atsakyti
sveikos,gal kas naudojot METABO EXTREME,koks poveikis 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri jau isbande nauja preparata Glukosanol:

Apie ji:


· Vienintelis, patikrintas augalinis šaltinis be GMO.

· Labai aukštos koncentracijos grynasis ekstraktas.

· Blokuoja net 2/3 angliavandenių kilmės kalorijų.

· Sumažina maisto angliavandenių įsisavinimą.

· Padeda reguliuoti apetitą.

· Sumažina krakmolingo maisto glikemijos indeksą.

· Kliniškai patikrintas.

· Ištirtas saugumas
ir veiksmingumas.

· Sertifikuotas pagal Medicinos prietaisų direktyvą MDD 93/42/EEB.

Camelijos vaistines sausio men. zurnale aptikau reklama, parasyta, kad tai vienintele medicinine angliavandeniu blokavimo priemone, skirta svoriui reguliuoti ir nutukimui gydyti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GUTA @ 2011 06 15, 20:16)
O mane tai vilioja preparatas SAFRIN, bet gaila nėra apie jį jokių atsiliepimų.Gal teks bandyt pirmai ax.gif .


As neseniai bandziau, siaip tai tikejausi geresnio rezultato, nei vieno kilo neatsikraciau ir apetitas koks buvo toks ir liko, pries tai bandziau "chili burn", patiko labiau.
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 12 28, 21:44)
užsisakiau Cynarpol Plius

pažiūrėsim kaip jis čia mane paveiks tongue.gif

Na ką pagirsiu šitą daiktą. 20 dienų - 4kg biggrin.gif ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(GUTA @ 2012 02 07, 09:39)
Oho, neblogas rezultatas blink.gif , saunu. Gal galite placiau apie poveiki jo, savijauta, ar laiketes ribojote maista, ar sportavote, prie to, kaip gerete si papilda?

Sportas ne man schmoll.gif
Gerdavau jį vakare prieš vakarienę, nors rekomenduoja jį dukart gert.
Maisto ribojimas g.gif nepasakyčiau. Jis man kažkaip automatiškai mažina apetitą. O valgau įprastą maistą kaip visada.
Tik pastebėjau kad šiek tiek troškina ir daugiau išgeriu vandens thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2012 01 24, 14:46)
Na ką pagirsiu šitą daiktą. 20 dienų - 4kg  biggrin.gif ploja.gif

O kazi ji galima naudoti maitinanciom mamom? ax.gif Nes paskaitinejau ir neikur neradau, kad butu parasyta.

Dar gal kas bandet situos BELL OCEAN? Irgi antsvoriu mazinti, skatinti medziagu apykaita...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jacke28: 08 vasario 2012 - 12:23
QUOTE(Jacke28 @ 2012 02 08, 12:16)
O kazi ji galima naudoti maitinanciom mamom?  ax.gif  Nes paskaitinejau ir neikur neradau, kad butu parasyta.

Dar gal kas bandet situos BELL OCEAN? Irgi antsvoriu mazinti, skatinti medziagu apykaita...

nežinau.. nieko nerašo apie maitinančias
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2012 02 22, 09:41)
blink.gif Valgant varske ir darzoves tikrai nereikia naudot tada nieko,ir taip krenta svoris  irnesakyk.gif ,bereikalo tik pinigai ismesti papildam  mastau.gif

Tai va, siandien pasisveriau po isgertu astuoniu ampoliu ir ka +2kg doh.gif , tai manau, kad ne stebuklai, o dar vienas akiu apdumimas schmoll.gif . Aisku as valgau viska, kaip ir seniau. Tad manau, jei laikaisi su maistu, dietinies, ar kitaip ji riboji, tai nereikia gerti visokio slamsto, svoris ir taip kris, o jei mitybos iprociu nekeiti, tai CYNARPOL PLIUS tikrai ne iseitis. Cia aisku tik mano nuomone, smagu, kad jums liekneti su jais sekasi 4u.gif .
Atsakyti