Įkraunama...
Įkraunama...

Preparatai lieknėjimui

QUOTE(juliciukas666 @ 2012 08 28, 10:28)
As jau siandien gavau,ir pradedu kursa  mirksiukas.gif  ax.gif

Tai kaip sekasi? kokie pojuciai?
Atsakyti
Viskas gerai. Biski troskina,bet nieko baisaus. Valgyt tikrai nieko nenoriu lotuliukas.gif Atrodo pilnas skrandis ir tiek. biggrin.gif Valgau tik tam,kad pavalgyt. Ir po 18val sugrauziu slyva ta dziovinta(cia manau,ji ismirkyta Pu-erh arbata) Ir ryte graziausiai nueinu i wc.(nors su Figura arbata lekiau,nes labai jau suke pilva lotuliukas.gif )Starte pasisveriau,ir laukiu savaites pabaigos. Ziuresim rezultata. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(juliciukas666 @ 2012 09 01, 08:39)
Viskas gerai. Biski troskina,bet nieko baisaus. Valgyt tikrai nieko nenoriu  lotuliukas.gif Atrodo pilnas skrandis ir tiek.  biggrin.gif Valgau tik tam,kad pavalgyt. Ir po 18val sugrauziu slyva ta dziovinta(cia manau,ji ismirkyta Pu-erh arbata) Ir ryte graziausiai nueinu i wc.(nors su Figura arbata lekiau,nes labai jau suke pilva lotuliukas.gif )Starte pasisveriau,ir laukiu savaites pabaigos. Ziuresim rezultata.  biggrin.gif

Reiks ir man pagerti kokios arbatos,nes nekiekviena diena einu i tualet doh.gif .Siaip as daug metu vargstu su viduriais. Kartais buna,kad kokia savaite einu kiekviena diena,o kartais buna,kad po 2-3 dienas nieko neiseina doh.gif
Atsakyti
O! Nu Figura zalioi pakuotei tikrai pramusa thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juliciukas666: 01 rugsėjo 2012 - 16:16
QUOTE(juliciukas666 @ 2012 09 01, 18:15)
O! Nu Figura zalioi pakuotei tikrai pramusa  thumbup.gif  biggrin.gif

Nusipirkau Figura su senos lapais ( zalia pakuote), tai kita diena taip pramuso,kad vos spejau iki tualeto nubegt lotuliukas.gif. Bet daugiau negersiu,bijau,kad nepriprastu organizmas.
Man rytoj paskutine zalios kavos diena,busiu isgerusi menesio kursa bigsmile.gif .Reiks pasisverti ir paziureti rezultatus ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(juliciukas666 @ 2012 09 05, 12:03)
Lauksim rezultato  mirksiukas.gif  4u.gif
O as griesiju  doh.gif Tai pica,tai bulkute  verysad.gif Bet po sav minus 600g  ax.gif

Tai labai gerai thumbup.gif, nes sveikiausia ir yra per savaite numesti 0,5-1 kg.O valgai visko,bet po nedaug,taciau svoris vistiek krenta bigsmile.gif . As ir pyrago suvalgau,ir saldaini,ir sureli,bet ne kiekviena diena.Valgiau ir maza pica pietums,bet viskas po nedaug,nes daugiau nesinori schmoll.gif . O rezultatai tikrai matosi thumbup.gif .
Kazkas sake,kad si kava neregistruota LT.NESAMONE schmoll.gif ,nes ka tik vienoje internetineje parduotuveje ziurejau televitrina,kurioje dalyvauja lietuviu gydytoja ir jos padejejai-jie veda kazkokia sveikatos laida.Ir zaliaja kava reklamavo kaip patikima ir saugu buda numesti svorio,geriant butent zalia kava bigsmile.gif . liezuvis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguciux: 05 rugsėjo 2012 - 10:34
QUOTE(jurguciux @ 2012 09 05, 11:31)
Kazkas sake,kad si kava neregistruota LT

Green Coffee 800
Atsakyti
WICKED ar as pazeidziau istatyma,ar kaip? Kol uzdraude mano tema??? g.gif 4u.gif

JURGUCIUX-gal ir gerai,tik asw griekavoju iki samones netekimo blink.gif lotuliukas.gif Galejo but ir daugiau -(nes buvo apie 1kg minuso,bet as nemegstu vandens,tai negeriu,ir iseina karta diena tik arbata biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(juliciukas666 @ 2012 09 05, 20:25)
WICKED ar as pazeidziau istatyma,ar kaip? Kol uzdraude mano tema??? g.gif  4u.gif

skaitėte šią temą? g.gif (jei ne, tai trumpai - temos apie LT draudžiamus, neregistruotus ir nenotifikuotus preparatus yra draudžiamos, todėl Jūsų temos ir neliko)
Atsakyti
Kiek straispnyje skaiciau,kad grenncoffe800 yra uzdrausta vesti is Kinijos. Bet,kur as geriu Greencooffe1500,tai ji yra Amerikos gamintoju.Tikiu,kad joje nieko bloga nera,nes nera jokiu sirdies permusimu,galvos svaigimo,ar kitokiu salutiniu poveikiu. Man atvirksciai, energijos duoda visai dienai thumbup.gif
Atsakyti
Uzsisakiau ir as tos Greenn cooffe 1500, laikiu dabar kol atves ir pradesim bandyma. Nes man tai jau atsibodo, kad bemesdama svori, as tai sugebu jo priaugt. Niekaip nesuprantu, kaip as pernai vasara uzsidejau kelis kg, ir niekaip, na niekaip as ju nenumetu.
Atsakyti
QUOTE(Zometa @ 2012 09 06, 10:28)
Uzsisakiau ir as tos Greenn cooffe 1500, laikiu dabar kol atves ir pradesim bandyma. Nes man tai jau atsibodo, kad bemesdama svori, as tai sugebu jo priaugt. Niekaip nesuprantu, kaip as pernai vasara uzsidejau kelis kg, ir niekaip, na niekaip as ju nenumetu.

Kava reikia gerti tik karsta, puse valandos pries pusrycius mirksiukas.gif ir butinai islaukti,nes kitaip poveikio nebus schmoll.gif . Bent ant mano kavos taip parasyta. Isgerti 2 litrus vandens

Dalinuosi savo pasiekimais:
per menesi laiko ,gerdama greenncooffe1500, numeciau 5,5 kg clap.gif .Ir nebadaudama yahoo.gif ,valgiau viska,tik po truputi,nes daugiau nesinorejo. Nors turiu dar viena pakuote,kai pirkau su akcija is Beta.lt, dabar negersiu,nes savo uzsibrezta tiksla pasiekiau: norejau numesti 5 kg,o numeciau 5,5 kg thumbup.gif . Tikiuosi dabar apetitas nebus didelis,nes per menesi laiko pripratau prie mazo maisto kiekio, gerti vandens daug, buti be uzkandziavimo. Skrandis susitrauke. Ziuresim ir lauksim kas bus toliau. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(juliciukas666 @ 2012 09 06, 11:45)
Pas man Green coffe irgi is JAV  bigsmile.gif

ZOMETA-sekmiuko jum  mirksiukas.gif  4u.gif

Kaip cia mest valgyt,a?  doh.gif  biggrin.gif

Nu as nezinau, man isvis nesinorejo valgyti schmoll.gif .Daznai zmones sumaiso troskuli su valgiu.Tai,kai uzsimanysi valgyti,tada eik isgerk 300 ml vandens mirksiukas.gif ,nes stikline mazai yra. O ir siaip sakei,kad negeri skysciu, o ju butinai reikia geriant sia kava
Atsakyti