Įkraunama...
Įkraunama...

Saldainiai saldainiukai

Atrodo tokios temos dar nera ax.gif
Įdomu pasidarė kam kokie saldainiai patinka, kokius perkat?
Man tai skaniausi Vilniaus pergales: Vilnius ir Pergalė, Karūnos: Ananasai ir Fortūna Premium bei tokie lenkiški firmos Mieszko su romu "Rum" (jų būna tik Iki prekybos centruose).
Atsakyti
Ir kaip gi aš šiuos užmiršau paminėt prie mėgstamiausių biggrin.gif
user posted image
Tik brangūs doh.gif


hmmm, negi supermamytės saldainių nevalgo? mastau.gif
Atsakyti
Valgo... bigsmile.gif Tik dar ne mamytės... rolleyes.gif Man labai patinka "Milda", "Rikis" (nes tarp dantų traška gabaliukai), yra tokie latviški Laimos "Roks" su tamsiu įdaru- labai skanūs, "Meška šiaurėje". Lengviau būtų pasakyti kas nepatinka. biggrin.gif Nepatinka su saldžiais įdarais tokie kaip "Kregždutė", "Obelėlė" ir "panašaus plauko" arba kai būna kreminiai riešutiniai įdarai a la Nutella- man tokie per saldūs. ax.gif
Atsakyti
Smagu, kad ne aš viena saldainių valgytoja drinks_cheers.gif
Ir taip pat dar ne mamytė ax.gif
Rikis man kažkada irgi patikdavo, o po to kelis kartus nelabai pasitaikė, dabar kažkaip neteko matyt g.gif gal reiks vėl nusipirkt mastau.gif bigsmile.gif
Atsakyti
irnesakyk.gif Matyt kuklinasi mamytės ir dar ne mamytės prisipažint, kad saldainius mėgsta hihihi.gif
O aš tai mėėėėgstu.. Geisha, Raffaello, Rūtos "Gražina" (berods toks pavadinimas, tokie triufeliai su migdolu mastau.gif), Milda ir t.t., visų net prisimint neišeina thumbup.gif O nemėgstami saldainiai sutampa su smikes isvardintom "Kregžtutėm" ir pan. schmoll.gif
Apskritai, tai saldainiai - niam niam ax.gif
Atsakyti
...o man NOMEDA...mmmm thumbup.gif Tokie senoviski bet super.. blush2.gif nors gal man jie patinka kad ten marmelado yra> g.gif biggrin.gif nes siaip tai uogienes man noris kad butu visur-jei tortas-tai butinai uogienes sluoksnelis...jei pyragas-tai skaniausias su spanguoliu uogiene...jei bandeles-tai tik su uogiene.... biggrin.gif
Atsakyti
Man skaniausi :
Sostines
Fazer su alkoholiniais idarais blush2.gif
Ir labai Riter Sport sokoladas su rome mirkytomis razinomis ir riesutais
Ir Raffaello...
Atsakyti


Pirmenybė juodojo šokolado gaminiams. Klaipėdos šokoladinėj gaminamas rankų darbo juodasis šokoladas su čili prieskoniais- tai kažkas Dieviško rolleyes.gif
Atsakyti
Labiausiai mėgstu Raffaello, rankų gamybos šokoladinius saldainius, Geisha... blush2.gif
Atsakyti
4u.gif Vajej, nu ir tema aptikau bigsmile.gif man dabar kaip tik saldumynu badas, nieko namie neturiu unsure.gif bet labai tingiu iki parduotuves...
Man labai skanus Migle ir Karvute su visokiausiais priedais... mmm dar kasdienai tinka guminukai Haribes, ir sokoladas su riesutais doh.gif nebegaliu daugiau- varau i parde blush2.gif
Atsakyti
Man labai skanus ferrero ''rosher'', tiksliai nzn kaip rasyti blush2.gif kaip rafaelo, tik rudi thumbup.gif


o lietuviski, tai Pergales ''vilnius'', ir Rutos ''Ruta''- isskirtinis ranku darbo saldainiu rinkinys, tokia gelsva nedidele dezute, na tooookie skanus, kad net zada atima... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O ferrero roscher tai tikrai skanus be galo be krasto.Bet jau brangumas doh.gif uz koki 10 saldainiuku-15-20lt.neperku,bet dovanu gavau,tj gerai smile.gif
Atsakyti