Įkraunama...
Įkraunama...

Saldainiai saldainiukai

raffaello, pupa, capucino, milda... thumbup.gif
Atsakyti
Man labai skanūs būdavo saldainiai Au-au arba miau-miau. Tik dabar niekur jų nematau pirkti verysad.gif
Atsakyti
siaip irgi niekad nebudavau saldumynu megeja, mieliau rinkdavausi kokiu pasudytu riesutu ar kanors astraus. bet kai tik isvaziavau studijuoti, kazkodel visada prie arbatos ar kavos norisi saldaus biggrin.gif skaniausi saldainiai su likeriu ir vysnia viduje, tik pavadinimo nezinau, "obelele", griliaziniai, "fortuna", "fillutki" ir be abojenas "m&m's" wub.gif
Atsakyti
I jokius kitus neiskeisciau " Meska siaureje ", bet patinka ir su skystu likeriuru thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Paprasčiau būtų įvardyt, kokie neskanūs biggrin.gif Na, patyt patys - "Milda", "Sostinės", "Meller's" karamelė ir baltarusiški "Kas pasakė Mū?"(ar kažkaip panašiai, būna jie dviejų rūšių) bigsmile.gif
Atsakyti
labai patinka rafaelo,šokoladiniai su įdarais,triufeliukai visokie,juodas šokoladas smile.gif
Atsakyti

 i 
PROFILAKTINIS FORUMO TAISYKLIŲ PRIMINIMAS:

1. Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž). Nerašykite didžiosiomis raidėmis!

2. Prieš paskelbdami naują temą, visada pasinaudokite "Paieška" ir įsitikinkite, ar anksčiau forume nebuvo rašyta Jus dominančia tema.

3. Draudžiamos temos, kuriose klesti šlamtlaiškiai ir reklama, komerciniai pasiūlymai (pvz. gaminu-parduodu, "turiu-parduodu", "aš neplatinu, platina kiti", "kur nusipirkti?", "kas galit parduoti?", "atsakiau į AŽ" ir pan.). Radus tokio pobūdžio temas /  žinutes, jos ištrinamos be išankstinio perspėjimo.

4. Draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

5. Norėdami pacituoti žinutę (-es) , necituokite pačių nuotraukų (cituojamoje žinutėje (-ėse) tiesiog ištrinkite nuotraukos nuorodą su kodu [ img ] [ /img ] ) , taip forumas bus neapkrautas.

6. Jei keliate patiekalų nuotraukas, tai ne didesnes nei 500- 600 pikselių. Didesnio formato nuotraukos papildomai apkrauna Forumą ir iškraipo Forumo langą.

7. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt  
Atsakyti
Sveikos forumietes! smile.gif

Tikiuosi kad cia pataikiau, iskilo man tokia problemele, noriu padaryti dovana, taciau jai reikalingi juodi saldainiai. Nesvarbu ar patys juodi, ar ipakavimas juodas, svarbus kad vaizdas butu juodas smile.gif Tikiuosi, kad supratote ka norejau pasakyti.
Gal kuri esat tokiu maciusi, o gal net esate is Klaipedos ir konkreciai zinote kur tokiu pirkti? Nes jau daug kur ziurinejau ir niekur neradau..

Dekui uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Pabandyk paieškoti prie tų rankų gamybos, sveriamų, ten jų būna ir įvairių spalvų ir skonių.. 4u.gif

O man šiais nėra skanesnių už Miglę.. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piktukė: 22 gegužės 2011 - 09:03
Aha,Miglė skanūs wub.gif šiaip dar mėgstu karvutę, griliažinius ir įvairius sveriamus iš Rūtos ar panašių parduotuvių blush2.gif
Atsakyti
Na man tai first.gif saldainiai "Vilnius"!!!Visi musu draugai zino kad gryztant is LT man bent pakeli lauktuviu reik parvezt thumbup.gif
Atsakyti
Vilnius aisku laaabai skanus, bet ir kaina ju gera.. bigsmile.gif
Atsakyti