Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Saldainiai saldainiukai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Saldumynai
Pages: 1, 2
Owly
Atrodo tokios temos dar nera ax.gif
Įdomu pasidarė kam kokie saldainiai patinka, kokius perkat?
Man tai skaniausi Vilniaus pergales: Vilnius ir Pergalė, Karūnos: Ananasai ir Fortūna Premium bei tokie lenkiški firmos Mieszko su romu "Rum" (jų būna tik Iki prekybos centruose).
Owly
Ir kaip gi aš šiuos užmiršau paminėt prie mėgstamiausių biggrin.gif
user posted image
Tik brangūs doh.gif

hmmm, negi supermamytės saldainių nevalgo? mastau.gif
smike
Valgo... bigsmile.gif Tik dar ne mamytės... rolleyes.gif Man labai patinka "Milda", "Rikis" (nes tarp dantų traška gabaliukai), yra tokie latviški Laimos "Roks" su tamsiu įdaru- labai skanūs, "Meška šiaurėje". Lengviau būtų pasakyti kas nepatinka. biggrin.gif Nepatinka su saldžiais įdarais tokie kaip "Kregždutė", "Obelėlė" ir "panašaus plauko" arba kai būna kreminiai riešutiniai įdarai a la Nutella- man tokie per saldūs. ax.gif
Owly
Smagu, kad ne aš viena saldainių valgytoja drinks_cheers.gif
Ir taip pat dar ne mamytė ax.gif
Rikis man kažkada irgi patikdavo, o po to kelis kartus nelabai pasitaikė, dabar kažkaip neteko matyt g.gif gal reiks vėl nusipirkt mastau.gif bigsmile.gif
Wild Flower
irnesakyk.gif Matyt kuklinasi mamytės ir dar ne mamytės prisipažint, kad saldainius mėgsta hihihi.gif
O aš tai mėėėėgstu.. Geisha, Raffaello, Rūtos "Gražina" (berods toks pavadinimas, tokie triufeliai su migdolu mastau.gif), Milda ir t.t., visų net prisimint neišeina thumbup.gif O nemėgstami saldainiai sutampa su smikes isvardintom "Kregžtutėm" ir pan. schmoll.gif
Apskritai, tai saldainiai - niam niam ax.gif
Sellte
...o man NOMEDA...mmmm thumbup.gif Tokie senoviski bet super.. blush2.gif nors gal man jie patinka kad ten marmelado yra> g.gif biggrin.gif nes siaip tai uogienes man noris kad butu visur-jei tortas-tai butinai uogienes sluoksnelis...jei pyragas-tai skaniausias su spanguoliu uogiene...jei bandeles-tai tik su uogiene.... biggrin.gif
juratux2004
Man skaniausi :
Sostines
Fazer su alkoholiniais idarais blush2.gif
Ir labai Riter Sport sokoladas su rome mirkytomis razinomis ir riesutais
Ir Raffaello...
una-art

Pirmenybė juodojo šokolado gaminiams. Klaipėdos šokoladinėj gaminamas rankų darbo juodasis šokoladas su čili prieskoniais- tai kažkas Dieviško rolleyes.gif
leonel
Labiausiai mėgstu Raffaello, rankų gamybos šokoladinius saldainius, Geisha... blush2.gif
septyntaske
4u.gif Vajej, nu ir tema aptikau bigsmile.gif man dabar kaip tik saldumynu badas, nieko namie neturiu unsure.gif bet labai tingiu iki parduotuves...
Man labai skanus Migle ir Karvute su visokiausiais priedais... mmm dar kasdienai tinka guminukai Haribes, ir sokoladas su riesutais doh.gif nebegaliu daugiau- varau i parde blush2.gif
dolele
Man labai skanus ferrero ''rosher'', tiksliai nzn kaip rasyti blush2.gif kaip rafaelo, tik rudi thumbup.gif

o lietuviski, tai Pergales ''vilnius'', ir Rutos ''Ruta''- isskirtinis ranku darbo saldainiu rinkinys, tokia gelsva nedidele dezute, na tooookie skanus, kad net zada atima... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Cukrinė
O ferrero roscher tai tikrai skanus be galo be krasto.Bet jau brangumas doh.gif uz koki 10 saldainiuku-15-20lt.neperku,bet dovanu gavau,tj gerai smile.gif
rudens-vaikas
Skaniausi tai Raffaello ir Pupa man wub.gif
Liepune
patys nerealiausi saldainiai - ,,Žara" (Rūtos saldainių fabriko).Tik Vilniuje brangoki.Kai būnu pas gimines mažesniuose miesteliuose, perku ten- visada pigiau būna.
Būtinai paragaukit - pasaka bigsmile.gif
Papugele
Labai patiko LAIMOS "SOHO TIRAMISU" dėžutėje essen.gif
destination
man labai patinka jacquot kriaukleles smile.gif o dabar valgau jacqout bison smile.gif
Nolina
QUOTE(una-art @ 2007 03 03, 23:44)
rankų darbo juodasis šokoladas su čili prieskoniais- tai kažkas Dieviško
*

drinks_cheers.gif man aplamai patinka rankų darbo šokoladiniai saldainiai, 4u.gif
rienka
o man tai "vaiva ligth" ir "pupa" o geriausia tai princo pieniskas sokoladas su smulkintais lazdyno riesutais thumbup.gif
Kelsey
man migle skaniausi smile.gif
dar rafaelo dieviski, bet juos retai peku - brangus cool.gif
-Darateja-
As Kregzdutem istikima!
edi75
Aš irgi mėgstu kregždutes, ananasinius, tai pat sostinės thumbup.gif
ingakyca
O man visi skanūs saldainiai, kad tik šokoladiniai lotuliukas.gif labai patinka aguona, visi karūnos šokoladai, ypač plytelėmis. Na žinoma ir raffaelo labai skanūs thumbup.gif bet jie tik per šventes - brangoki verysad.gif
Taistė
Man skanus visi, kurie nesokoladiniai bigsmile.gif Ypac karameliniai thumbup.gif
Sokoladinius tai nebent pacius brangiausius - is "Sokolado namu" arba belgisko sokolado galiu valgyt. Kazkaip nebemegstu sokolado smile.gif
Pingvinukas
Man labai skanūs rankų darbo saldainiai smile.gif Rafaello smile.gif Geisha smile.gif

O seniau būdavo tokie lietuviški saldainiai su sėmenimis, labai man patikdavo, bet dabar turbūt tokių jau nebegamina... Gal kas matėte?
Arrivederici
visi, išskyrus Aguoną smile.gif
Puslyte
o man pupa ir rafaelo 4u.gif
P.S. gal kuri nors matete Lietuvoje pirkti sokoladinio sirupo? Niekur nerandu:(
astisius
Sostinės, Pergalė, rafaelo wub.gif wub.gif wub.gif dar labai skanu rūtos dražė Žara, kur viduj migdolas. Ir patys papraščiausi, greičiausiai sueinantys, tai Rūtos traškiai thumbup.gif
dincek2006
Man irgi patinka raffaelo,labai patinka saldainiai su baltu šokoladu wub.gif ,bet juodo šokolado nemėgstu ax.gif
agules
Raraelo, geisa, fazer...o siaip visus sokoladinius megstu blush2.gif
Gustuke
geisha ir kregždutės 4u.gif
kakarieku
Receptas laaabai saldiems saldainiams:

500gr nougato
500gr marcipano teslos
300gr sokolado

nougata supjastyti i 40 daliu, tada is kvadrateliu daryti rutuliukus, rutuliukus sukti i marcipano tesla, sufromuoti toki rutuli, ir i istrpina sokolada dar juos isvolioti, ir tada atsaldyti saldytuve. Labbbai ssssalldu. ir kaloringa:)
Schokata
Na as is tu, kuriem lengviau butu pasakyt kas nepatinka, bet megstamiausi: pupa, sostine ( ar panasiai kazkaip), griliazas, kazkada labai patikdavo 'lazdyno giraite', bet nebera ju dabar jau niekur verysad.gif ... o toliau jau visi sokoladai Rafaeolo, Geishos, Riter Sport...

QUOTE(Pingvinukas @ 2007 05 08, 21:35)
O seniau būdavo tokie lietuviški saldainiai su sėmenimis, labai man patikdavo, bet dabar turbūt tokių jau nebegamina... Gal kas matėte?
*

Linelis wub.gif man irgi tie labai patikdavo, dabar 'Ruta' tokiu paciu pavadinimu juos gamina, bet skonis visai kitoks.... uz tai yra Hematogenas su lino semenimis, labai primena Lineli...
"Dior"
QUOTE(Arrivederici @ 2007 05 10, 12:01)
visi, išskyrus Aguoną smile.gif
*

O man skanu aguonos saldainiai. wub.gif
likta
Man skaniausi saldainaiai „Vilnius”, „Pergalė”, „Triufeliai” prancūziški
JOLKA999
man pirmoi vietoje tai rafaello-juos tiesiog dievinu tongue.gif ,dar patinka lenku gamybos pauksciu pienas,ju yra ivairiu skoniu.o is lietuvisku tai ananasiniai.
Esmerelda
Nemėgstu saldainių smile.gif
*Selma*
raffaello, pupa, capucino, milda... thumbup.gif
Rytinė pašvaistė
Man labai skanūs būdavo saldainiai Au-au arba miau-miau. Tik dabar niekur jų nematau pirkti verysad.gif
papua
siaip irgi niekad nebudavau saldumynu megeja, mieliau rinkdavausi kokiu pasudytu riesutu ar kanors astraus. bet kai tik isvaziavau studijuoti, kazkodel visada prie arbatos ar kavos norisi saldaus biggrin.gif skaniausi saldainiai su likeriu ir vysnia viduje, tik pavadinimo nezinau, "obelele", griliaziniai, "fortuna", "fillutki" ir be abojenas "m&m's" wub.gif
@adrij@
I jokius kitus neiskeisciau " Meska siaureje ", bet patinka ir su skystu likeriuru thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
nepalikdama pėdų
Paprasčiau būtų įvardyt, kokie neskanūs biggrin.gif Na, patyt patys - "Milda", "Sostinės", "Meller's" karamelė ir baltarusiški "Kas pasakė Mū?"(ar kažkaip panašiai, būna jie dviejų rūšių) bigsmile.gif
daivaP
labai patinka rafaelo,šokoladiniai su įdarais,triufeliukai visokie,juodas šokoladas smile.gif
irmulia

i 
PROFILAKTINIS FORUMO TAISYKLIŲ PRIMINIMAS:

1. Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž). Nerašykite didžiosiomis raidėmis!

2. Prieš paskelbdami naują temą, visada pasinaudokite "Paieška" ir įsitikinkite, ar anksčiau forume nebuvo rašyta Jus dominančia tema.

3. Draudžiamos temos, kuriose klesti šlamtlaiškiai ir reklama, komerciniai pasiūlymai (pvz. gaminu-parduodu, "turiu-parduodu", "aš neplatinu, platina kiti", "kur nusipirkti?", "kas galit parduoti?", "atsakiau į AŽ" ir pan.). Radus tokio pobūdžio temas /  žinutes, jos ištrinamos be išankstinio perspėjimo.

4. Draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

5. Norėdami pacituoti žinutę (-es) , necituokite pačių nuotraukų (cituojamoje žinutėje (-ėse) tiesiog ištrinkite nuotraukos nuorodą su kodu [ img ] [ /img ] ) , taip forumas bus neapkrautas.

6. Jei keliate patiekalų nuotraukas, tai ne didesnes nei 500- 600 pikselių. Didesnio formato nuotraukos papildomai apkrauna Forumą ir iškraipo Forumo langą.

7. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt  
juoduke123
Sveikos forumietes! smile.gif

Tikiuosi kad cia pataikiau, iskilo man tokia problemele, noriu padaryti dovana, taciau jai reikalingi juodi saldainiai. Nesvarbu ar patys juodi, ar ipakavimas juodas, svarbus kad vaizdas butu juodas smile.gif Tikiuosi, kad supratote ka norejau pasakyti.
Gal kuri esat tokiu maciusi, o gal net esate is Klaipedos ir konkreciai zinote kur tokiu pirkti? Nes jau daug kur ziurinejau ir niekur neradau..

Dekui uz atsakymus 4u.gif
Piktukė
Pabandyk paieškoti prie tų rankų gamybos, sveriamų, ten jų būna ir įvairių spalvų ir skonių.. 4u.gif

O man šiais nėra skanesnių už Miglę.. wub.gif
Beža
Aha,Miglė skanūs wub.gif šiaip dar mėgstu karvutę, griliažinius ir įvairius sveriamus iš Rūtos ar panašių parduotuvių blush2.gif
Divia
Na man tai first.gif saldainiai "Vilnius"!!!Visi musu draugai zino kad gryztant is LT man bent pakeli lauktuviu reik parvezt thumbup.gif
Piktukė
Vilnius aisku laaabai skanus, bet ir kaina ju gera.. bigsmile.gif
NickaD
Dumble ir Kregždutė. wub.gif
O jau iš tų rečiau valgomų tai Rafaelo, Toffee.
Dovileta
Gal kas zinote kur LT butu galima nusipirkti latvisku karvuciu "Gotina" ? 4u.gif
user posted image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.