Sveikutes, pradejau vaikscioti pas sia gydytoja nestumo pradzioje, nes gavau vienos drauges rekomendacija, kad labai faina moteriske, gal kas esate su ja susidure? gal kas gimdete pas ja?
labas, as taip pat pasinaudojau drauges rekomendacija ir pradejau vaikscioti pas Petruleviciene. I kabineta, kuriame ji dirba 1 karta per sav, ejau ir pries tai, tik vis pas skirtingas gydytojas, o iskaitoje del nestumo esu vienoje vilniaus polikl. Kai atsiduriaus pas Petruleviciene, ji iskart pradejo dometis kodel nera vieno ar kito tyrimo rezultatu ir pan. kadangi man buvo 16 nestumo savaite, kitai dienai suorganizavo ultragarsa antakalnio ligoninej, aprode gimdyklas bei pogimdyvines palatas ir siaip buvo gan maloni. Taigi nusprendziau del nestumo iskaitos pereiti pas ja ir esu isitikinus kad busiu geriau priziurima nei poliklinikoj,be to atrodo ji ir pati priimineja gimdymus..
QUOTE(sraigiux @ 2006 11 13, 11:38) labas, as taip pat pasinaudojau drauges rekomendacija ir pradejau vaikscioti pas Petruleviciene. I kabineta, kuriame ji dirba 1 karta per sav, ejau ir pries tai, tik vis pas skirtingas gydytojas, o iskaitoje del nestumo esu vienoje vilniaus polikl. Kai atsiduriaus pas Petruleviciene, ji iskart pradejo dometis kodel nera vieno ar kito tyrimo rezultatu ir pan. kadangi man buvo 16 nestumo savaite, kitai dienai suorganizavo ultragarsa antakalnio ligoninej, aprode gimdyklas bei pogimdyvines palatas ir siaip buvo gan maloni. Taigi nusprendziau del nestumo iskaitos pereiti pas ja ir esu isitikinus kad busiu geriau priziurima nei poliklinikoj,be to atrodo ji ir pati priimineja gimdymus.. taip, kiek zinau,ji tikrai priiminineja gimdymus....is pazystamos girdejau, kad labai faina daktare, bet kazkaip niekas forume daugiau apie ja nepasisako...o kaip tau pasirode palatos? ar labai baisios? nes kiek zinau antakalnyje pogimdyvines tai ne pacios nuostabiausios....
nesvarbu, kad niekas dar apie ja nerase, man atrodo kad draugiu nuomonemis taip pat galima pasitiketi ir svarbiausia kad ji mums pacioms patiktu ir tiktu:)O del AGN prisiskaiciau ivairiausiu nuomoniu, siaip as pirma karta gyvenime ligonineje (lazdynuose)gulejau kai nestumas buvo gal 6 sav. ir grese persileidimas ir galiu pasakyt, kad visos ligonines atrodo man vienodai baisios:)svarbu saves nenuteikti , kad oi kaip cia baisu, o visur kitur grazu, visu pirma taip nera, kiekviena vieta turi savu pliusu ir minusu. Be to man drauge pasakojo kad gydytoja padeda suorganizuoti geresne palata. Juk vistik jei zadi pas ja vaikscioti, man atrodo kad ji tada turi jausti lyg ir pareiga pasirupinti kad tau butu geriau. Na pvz as su ja buvau susitikus tik antra karta kai ji viska aprodinejo, sake , kad nueitume ir kitur paziuret kad susidarytumem nuomone ir turetumem ka palygint, bet as kazkaip nenoriu makaluotis po tas ligonines, ligonine atrodo ne taip ir svarbu kai joje turi savo gydytoja. o ji tikrai miela, papasakojo kurios palatos geresnes, kurios prastesnes, pazysta ir gimdykloj ir pogimdyviniam sk. dirbanti personala
QUOTE(sraigiux @ 2006 11 14, 11:09) nesvarbu, kad niekas dar apie ja nerase, man atrodo kad draugiu nuomonemis taip pat galima pasitiketi ir svarbiausia kad ji mums pacioms patiktu ir tiktu:)O del AGN prisiskaiciau ivairiausiu nuomoniu, siaip as pirma karta gyvenime ligonineje (lazdynuose)gulejau kai nestumas buvo gal 6 sav. ir grese persileidimas ir galiu pasakyt, kad visos ligonines atrodo man vienodai baisios:)svarbu saves nenuteikti , kad oi kaip cia baisu, o visur kitur grazu, visu pirma taip nera, kiekviena vieta turi savu pliusu ir minusu. Be to man drauge pasakojo kad gydytoja padeda suorganizuoti geresne palata. Juk vistik jei zadi pas ja vaikscioti, man atrodo kad ji tada turi jausti lyg ir pareiga pasirupinti kad tau butu geriau. Na pvz as su ja buvau susitikus tik antra karta kai ji viska aprodinejo, sake , kad nueitume ir kitur paziuret kad susidarytumem nuomone ir turetumem ka palygint, bet as kazkaip nenoriu makaluotis po tas ligonines, ligonine atrodo ne taip ir svarbu kai joje turi savo gydytoja. o ji tikrai miela, papasakojo kurios palatos geresnes, kurios prastesnes, pazysta ir gimdykloj ir pogimdyviniam sk. dirbanti personala o kiek tau jau savaiciu? nelabai supratau, ar tu pas ja privaciai lankaisi ar i ligonine vaikstai?
dabar man 4,5 men., pas ja vaikstau privaciai i ginekologijos kab. kur ji dirba viena diena per sav, bet ten nera super brangu, uz tyrimus poliklinikoj as taip pat mokejau..
taip, Pilies g.
As negimdziau pas šią gydytoją, bet ji mane prižiūrėjo, kai gulėjau ligoninėje dėl pernešiojimo. Galiu drasiai pasalyti, kad ši gydytoja tikrai profesionali ir siaip maloni; gimdymus ji tikrai priima. Jei kitą kartą gimdysiu, tai ieškosiu jos
p.s. gimdant pas ją su epiduriniu, ji iškvečia savo kolegą anesteziologą
Vis laukiau, kada bus užvesta tema apie šią gydytoją
Kuriuose GN ji priiminėja gimdymus?
Mano abu vaikuciai gime priziurint siai gydytojai. Tiesa negimdziau pati, buvo atlikti cezariai,bet esu labai patenkinta. Kaip viena akusere, kuri pradirbus visa gyvenima Antakalnio klinikose pasake, kad Petruleviciene turi stebuklingas rankas atliekant operacijas ir tas tiesa, mano ginekologe labai stebejosi, kad taip padarytas pjuvis, kad jo beveik nesimato. Su pirmuoju vaikeliu buvo eklampsija, kuri pasireiske jau po operacijos, tai gydytoja labai rupinosi, visi galimi specialistai mane aplanke ir priziurejo, kol ant koju pastate, o gydytoja visa ta laika stebejo ir seke mano gyjimo etapa. Tad nedvejodama gimdziau ir antra vaikeli su jos pagalba ir esu labai patenkinta.
Apie šią gydytoją galiu pasakyti tik pačius gražiausius ir šilčiausius žodžius - ir kaip apie specialistę, ir kaip apie žmogų...
Gimdžiau pas gyd. Petrulevičienę. Šauni gydytoja ir tikra profesionalė, labai maloni ir rūpestinga, tikrai gimusi būti gydytoja, nes elgesi su nėščiąja, kaip su gėlele. Lankiausi pas ją nuo 38 savaitės ( visą nėštumą poliklinikoje), tai padarė visus tyrimus pati, kad įsitikinti, ar viskas gerai. Sakė skambinti bet kada, ar dieną ar naktį, kai prasidės sąrėmiai.....ir atvažiavo 6 val. ryto. Per gymdymą labai palaikė ir rūpinosi po jo, davė vienvietę palatą (nors apie pinigus jokios kalbos nebuvo, mokėjau po visko). Iš visos širdies dėkinga jai ir antrą kartą gymdysiu tik pas ją.
Sveiki,
Is visu mano pazistamu gydytoju, si yra pati sauniausia. Ji yra labai patyrusi, jos seimos tradicija yra medicina. Gimdziau pas ja dukra ir dabar galvojau tik pas ja gimdyt. Antra nestuma lankiausi pas ja nuo 26 sav. nesiojau dvynukus. tai visa laika ji mane papildomai ziurejo. Nors as lankiausi pas labai miela ginekologe privaciai, bet del gimdymo abiejoniu nebuvo. personalas per mano dukros gimdyma buvo tikrai parinktas. jauciausi kaip namie su artimaisiais. Taip jau isejo, kad jai pablogejo sveikata ir ji negalejo ta diena priimti mano dvynuku, bet susitare su kitu gydytoju. Ir po gimdymo parupino geresne palata ir prieziura.
darė cezarį, buvo komplikacijų. nė karto neapsilankė, gal dėl to, kad nesumokėjau. išleidžiant apžiūrėta nebuvau. dabar vienam šone auga didžiulis guzas.
sveikos mamytes, as irgi gymdziau pas Petruleviciene pries 8 menesius, lankiausi pas ja visa nestuma, del gymdymo taremes, man buvo atliktas cezario pjuvis,nes pas mazyle buvo blogi tonusai tai mane greit isveze operuot, pjuvis matosi, nepasakyciau kad didelis ar mazas, normalus 12 cm, bet man jis netrukdo, as sia gydytoja likau patenkinta, mokejom uz operacija 1000lt,kita vaikeli noreciau gimdyt pas ja
Gal galetumete kas parasyti gydytojos tel.Aciu!
Gimdžiau pirmą vaiką pas gyd. Petrulevičienę, likau patenkinta. Nors mano temperamentui gal kiek lėtoka gydytoja. Buvau susitarus su gyd. Daunoravičium, bet jis prieš atostogas mane "perdavė" gyd. Petrulevičienei. Pogimdyminė palata buvo trivietė. Na, bet dvi dienas juk galima ir pakentėt.
Gal yra neseniai pas šią daktarę gimdžiusių. Kokie būtų atsiliepimai dabar?
Šios nuostabios, profesionalios, kvalifikuotos gydytojos dėka gimdyčiau dar n kartų
Kai tik turėsiu progą nuvešiu jai dyyyyyyyyyyyydele puokštę gėlių
as gimdziau du kartus pas Petruleviciene, tiesa man buvo cezario pjuviai, bet ji moka graziai uzsiuti, kaip plastikos chirurgas. rando beveik nesimato. pirma karta lankiausi poliklinikoje pas tokia bjauria Miklaseviciene, 38 savaite mano pusesere patare Petruleviciene. taigi gimdziau pas ja, kai po 10 menesiu po gimdymo pastojau antra karta, tai apie jokias poliklinikas as net negalvojau, tik pas ja. labai pergyvenau, kad taip greit po pirmo pastojau, ji tikrai moraliskai man padejo, taigi visa nestuma lankaisi pas ja, natras gimdymas-operacija buvo planuota. apie juokius pinigus net nekalbejom, atsidekojau po visko, bet savo noru, niekas is manes nieko nereikalavo, visada aplankydavo mane. anesteziologas buvo du kartus tas pats ir per visa operacija dalyvavo! labai faina daktare, zinau kad nemes! bet ji zmogus ir susirgti gali ir dar kas nors gali atsitikti, tokiu atveju, as zinau, kad ji perduoda savo kuriam nors kolegai, be to Antakalnio klinikose ji yra Daunoraviaciaus pavaduotoja. Mielos mamytes, mano nuomone, tirai busite saugios su ja!
Sveikos. Gal kas galetu kontaktus parasyt arba i az?
Aciu QUOTE(kristuciukas @ 2007 01 10, 15:28) Mano abu vaikuciai gime priziurint siai gydytojai. Tiesa negimdziau pati, buvo atlikti cezariai,bet esu labai patenkinta. Kaip viena akusere, kuri pradirbus visa gyvenima Antakalnio klinikose pasake, kad Petruleviciene turi stebuklingas rankas atliekant operacijas ir tas tiesa, mano ginekologe labai stebejosi, kad taip padarytas pjuvis, kad jo beveik nesimato. QUOTE(Merisa @ 2010 03 07, 19:01) as gimdziau du kartus pas Petruleviciene, tiesa man buvo cezario pjuviai, bet ji moka graziai uzsiuti, kaip plastikos chirurgas. rando beveik nesimato. Norėčiau pasiteirauti merginų, kurioms pas Petrulevičienę buvo daryti CP. Jei ne paskalptis, kodėl jums darė CP ir ar jis buvo planinis? Atrodo, kad man taip pat nusimato CP, tai noriu kiek įmanoma daugiau apie tai išsiaiškinti ir ieškau gydytojos, kuri galėtų operaciją padaryti, atėjus laikui... Būsiu labai dėkinga už jūsų pasisakymus. |