Įkraunama...
Įkraunama...

Top shop parduotuvė

sveikutes:) ar kuri nors is jusu esate pirkusios kelnaites nuo celiulito is top shop parduotuves? cia kai reklamuoja per telika. ar padejo celiulitui gydyti?
Atsakyti
Geriau išbandyk sporto klubą , tai bent žinosi , kad tikrai turi gerą figūrą , o ne kad tave tokią padaro kelnaitės.
Atsakyti
QUOTE(cover_girl @ 2006 10 26, 17:07)
sveikutes:) ar kuri nors is jusu esate pirkusios kelnaites nuo celiulito is top shop parduotuves? cia kai reklamuoja per telika. ar padejo celiulitui gydyti?


Keista, kad vis dar yra moteru, tuo tikinciu doh.gif
Atsakyti
Geriausiu atveju tokios kelnaites siek tiek pasleps tavo pilvuka po suknele ar kelnem,bet...Hmmm... taigi nepatogu,negrazu ir isvis...fu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cover_girl @ 2006 10 26, 18:07)
sveikutes:) ar kuri nors is jusu esate pirkusios kelnaites nuo celiulito is top shop parduotuves? cia kai reklamuoja per telika. ar padejo celiulitui gydyti?


Tikrai skaičiau temoje apie sprtas ir dietas kad kažkuri mamtytė pirko tuos šortukus ir labai jais džiaugėsi, kad oda pasidarė pastebimai gražesnė.
Atsakyti
As pirkau tuos is topshopo sortukus su geliu... Na ten geli itrini i oda ir po to sortukus uzsimauni. Man labai patiko. Tiesa pasakius net nesitikejau tokio efekto - galvojau tik oda grazesne bus, o po to gelio su sortais tai net apimpys pamazejo pora cm! thumbup.gif
Atsakyti
o aš turiu ne vieną daiktą iš ten ir nusiskundimų jokių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ziwka @ 2008 10 31, 17:50)
o aš turiu ne vieną daiktą iš ten ir nusiskundimų jokių ax.gif

aš taip pat jokių nusiskundimų neturiu, o kai kuriom prekėm atsidžiaugt negaliu thumbup.gif
Atsakyti
turiu treniruokli is topshop,negaliu atsidziaugt,labai gera kokybe.sportuoju-apimtys sparciai krenta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ambergangel @ 2008 11 01, 15:25)
turiu treniruokli is topshop,negaliu atsidziaugt,labai gera kokybe.sportuoju-apimtys sparciai krenta thumbup.gif

koki treniruokli turi?
Atsakyti
sveikos,
Gal kas uzsakynejo is Top Shopo Ab Rocket treniruokli? Toki
Noriu uzsakyti,bet vis bijau del kokybes.
Atsakyti
o ka jus galetumet pasakyti apie Celluless vakuuminio masažo prietaisa???
mane jis labai sudomio, tad labai butu idomu suzinoti kokie atsiliepimai?
Atsakyti