Įkraunama...
Įkraunama...

Top shop parduotuvė

QUOTE(sriukis @ 2010 02 26, 19:58)
turiu as ta relax and tone masazuokli 4u.gif visai neblogas,nera superinio efekto,bet blogiau nera mirksiukas.gif mane jis truputi atpalaiduoja.as pati ji visai nesenai turiu...


man reiktu kazko panasaus, kas be mano pastangu ištaškytu riebalu sankaupas tam tikrose vietose - bet reiktu super galingo daikto, nes jau turiu siuntima operuotis doh.gif
tai galvoju gal reiktu pabandyt nusipirkt, geriau toki, nei po skalpeliu... o gal kuri nors kazka panasaus tik galingo zinote, nebutinai top shop siulomos produkcijos...
Atsakyti
O Jūs nebijote, kad kas nors pilvuke, nuo tos vibracijos, susisuks? 4u.gif
Atsakyti
O gal kas turi toki kaip namu kombainas, kur ir tarkuoja ir smulkina ir sultis galima issispausti? Labai gundausi pirkti
Atsakyti
QUOTE(Emilyte12 @ 2008 11 26, 19:54)
Laba diena,
. I klausima kada atgausiu savo pinigus gavau atsakyma, po 3-4 savaiciu, kodel as turiu tiek laukti  atidavus daikta?, kodel jie naudosis mano pinigais?, bankas uz tokius dalykus moka procentus.
As telefonu minejau, kad galiu atvezti jums i ofisa garintuva ir kartu apmokejimo kvita is pasto, taciau chamas atsake, ne, mes nepriimsime, tik per pasta. Na zinot, didesnio apsurdo dar negirdejau.

Tad prasau atsargiau su tokiais aferistais, reikia dar is ju klausti kokiu budu grazinami pinigai ir per koki laika ir visa kita informacija.
Dabar belieka tik tiketis, kad po nauju metu gausiu pinigus.

o ar jus nezinote,kad perkant internetu visur tokia tvarka,del grazinimo.cia as ne apie sia imone,apie visas,prekiaujancias internetu.nes nemazai esu pirkusi,kai ka ir grazinusi


nusipirkau Go4Slim sortus su purskalu.siandien antra diena deduosi.siaip smagus,o rezultatu dar nezinau.man pliusas,nes mano jautri oda,kad nesuregavo,negriauzia,neniezti.man svorio mest nereik,tai tik del celiulito

esu pirkusi ir vibro dirza,panaudojau kelis kart,man patiko,nes sportuoju mazai,tai gulint vakare gerai ji uzsidet.as dedavau ne ant pilvo,o ant slaunu ir uzpakalio.net v sokinedavo salia lovoj guledamas lotuliukas.gif tik jis man netiko del kitos priezasties,del sveikatos sutrikimo.todel guli nenaudojamas.gal kam reik

 i 
Ištrintas komercinis pasiūlymas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 30 gegužės 2010 - 11:49
Ka tik nepirkau is TopShop, tikedama ir vel tikedama, kad bus nors kokia priemone verta demesio, bet viska ka isigydavau buvo ....(negraziai pasakyciau). Gera tik reklama per Tv.
Atsakyti
o ka butent pirkai,pasidalink savo patirtim.
Atsakyti
Nu ka merginos,nusipirkau treniruokli Twister.Neverti 550lt doh.gif Penktadieni nusipirkau,tai spejau 3 pasinaudoti,tai galiu pasakyti,nejuda taip visas kunas kaip rodo per reklama.Ir dar vyras nugasdino,kad labai greitai suges,nes zvaigzdute tokia yra,ir ten greitai labai nusidilins.Dar sakau nu pakeisim,rasim vistiek kur pirkti,sake be sansu,nes ta zvaigzdute privirinta.Tai vyras keikes,kalturcikai gryni.Net nezinau,nesiseka man su jais.Celiules nieko nepadejo,pjaustykle irgi atsipo verysad.gif
Atsakyti
Turim tokį daikčiuką plaukeliams šalinti - nosies, ausų ir pan. MB porą metų jau sėkmingai naudoja thumbup.gif Daugiau kaip ir niekas iš ten nevilioja rolleyes.gif
Atsakyti
As turejau dirza Vibra Tone - gun_bandana.gif
Nieko gero. O kainavo 160 Lt. Patikejau reklama ir isisigijau.
Atsakyti
Labas mergaitės

Norėjau pasiteirauti apie Arviko firmos indus ir krosnelę. Kaip ir buvau susigundžius pirkti,bet darbe atkalbėjo. Sako,kad jie neverti tų pinigėlių. Pažiūrėjau top sope tai ten taip pat yra ir krosnelė,keptuvė,puodai. Viskas kur kas pigiau.
Gal kas turit?
Atsakyti
QUOTE(Jogurtine @ 2010 06 02, 18:38)
As turejau dirza Vibra Tone -  gun_bandana.gif
Nieko gero. O kainavo 160 Lt. Patikejau reklama ir isisigijau.


Sveiki, tai nėra jokio efekto? schmoll.gif
Aš jau šiandien norėjau pirkti, bet nusprendžiau neskubėti, o žmonių nuomonės paklausti apie Ab Tronic X2 diržą, ar tai tas pats diržas kaip ir pas jus? - http://www.topshop.l...t...irp=1&pcs=2

Jau rytoj planavau pirkti, bet šiandien, po jūsų komentaro susimąsčiau.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika 12 @ 2010 06 07, 17:11)
Sveiki, tai nėra jokio efekto?  schmoll.gif
Aš jau šiandien norėjau pirkti, bet nusprendžiau neskubėti, o žmonių nuomonės paklausti apie Ab Tronic X2 diržą, ar tai tas pats diržas kaip ir pas jus? - http://www.topshop.l...t...irp=1&pcs=2

Jau rytoj planavau pirkti, bet šiandien, po jūsų komentaro susimąsčiau..  blink.gif


As pati sito dalyko nenaudojau, bet girdejau nelabai geru atsiliepimu g.gif Efektas naudojant toki dirza yra, ir jis pasireiskia pakankamai greitai, taciau kai zmogus nustoja ji naudoti, tai vos ne dvigubai apauga riebalais, nes elektros impulsu, kurie stimuliuoja raumenis, neatstoja jokie sporto uzsiemimai, tiesiog po to pats sportuodamas tokios raumenu veiklos nepasieksi. Gal neobjektyvus mano sis pasisakymas, nes pati nenaudojau, bet taip girdejau is zmoniu g.gif
Atsakyti