Įkraunama...
Įkraunama...

Top shop parduotuvė

http://www.topshop.l...9...irp=8&pcs=1 gal kas pirkot šią antklodę ar šilta ji? g.gif
Atsakyti
QUOTE(miegutis @ 2010 10 30, 17:53)
http://www.topshop.l...9...irp=8&pcs=1 gal kas pirkot šią antklodę ar šilta ji? g.gif

pas tevus miegu visada su tokia, man ji superine thumbup.gif lengva kaip pukelis, bet labai silta thumbup.gif as labai siluma megztu ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
norejau paklausti, kurios naudoja Relax & Tone masazuokli. Ar patinka? ar yra koks rezultatas? O jei nepadejo, tai gal kaip masazuoklis geras? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gukionok @ 2010 11 25, 11:15)
Sveikos,
norejau paklausti, kurios naudoja Relax & Tone masazuokli. Ar patinka? ar yra koks rezultatas? O jei nepadejo, tai gal kaip masazuoklis geras?  g.gif

As naudojau, siaip pas mane celiulitas tik neseniai atsirado ir situacija tikrai nera bloga. Naudojau menesi kasdien, po ~15 min, tai oda tapo lygesne, stangresne, bet kad isnyko celiulitas pasakyti negaliu. Slaunu apimtys nesumazejo nei kiek.
Atsakyti
QUOTE(gukionok @ 2010 11 25, 10:15)
Sveikos,
norejau paklausti, kurios naudoja Relax & Tone masazuokli. Ar patinka? ar yra koks rezultatas? O jei nepadejo, tai gal kaip masazuoklis geras?  g.gif

Aš naudoju - puikus daiktas, tik nepirkčiau top shope - Gariūnuose pigiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamairute @ 2010 11 25, 15:39)
Aš naudoju - puikus daiktas, tik nepirkčiau top shope - Gariūnuose pigiau bigsmile.gif


Labas. as galvojau gariunuose pirkt. o tai ir kokybe tokia pat?
Atsakyti
QUOTE(gukionok @ 2010 11 26, 09:12)
Labas. as galvojau gariunuose pirkt. o tai ir kokybe tokia pat?


Gerai galvoji, tik reikia žiūrėti pas ką perki. Prie pagrindinių vartų kaukazietis prekiauja, tai pas jį galima tik pažiūrėti kaip atrodo padirbti daiktai - kosmodiskas iš kažkokių atliekų išlietas... Tikrai normali kokybė paviljonuose, paneliukė tokia prekiauja netoli a la restorano su vaikų žaidimų aikštele, iš tolo matolsi lankų ekspozicija bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos. smile.gif
As perskaiciau visa tema ir pasiklydau tarp begales nuomoniu. Vienos sako - "gerai", kitos - "s..as".
Pati uzsimaniau kazka panasaus i Happy Chop pjaustykle, bet nuomones apie sita daikta taip ir neradau. doh.gif
Gal kas turite ir naudojate? ax.gif Papasakokite daugiau apie savo praktika... blush2.gif

O siaip gal kas ka nors panasaus mate prekyboj ar gal pirkote kas nors??? 4u.gif Butu labai idomu suzinoti kas kur ir kaip!??!!! thumbup.gif

Labai laukiu nuomoniu!
Atsakyti
QUOTE(Lilijana5 @ 2010 11 27, 14:29)
Sveikos. smile.gif
As perskaiciau visa tema ir pasiklydau tarp begales nuomoniu. Vienos sako - "gerai", kitos - "s..as".
Pati uzsimaniau kazka panasaus i Happy Chop pjaustykle, bet nuomones apie sita daikta taip ir neradau.  doh.gif
Gal kas turite ir naudojate?  ax.gif  Papasakokite daugiau apie savo praktika...  blush2.gif

O siaip gal kas ka nors panasaus mate prekyboj ar gal pirkote kas nors???  4u.gif  Butu labai idomu suzinoti kas kur ir kaip!??!!!  thumbup.gif

Labai laukiu nuomoniu!

Esu turėjusi panašų daiktą - nepatiko, o draugė pirko Happy Chop'ą - irgi nepatiko, grąžino
Atsakyti
QUOTE(mamairute @ 2010 11 28, 16:03)
Esu turėjusi panašų daiktą - nepatiko, o draugė pirko Happy Chop'ą - irgi nepatiko, grąžino



Supratau. Nusipirkau siandien gariunose kazkoki "Chop'o" aparaciuka - rytoj bandysiu ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Lilijana5 @ 2010 11 27, 15:29)
Sveikos. smile.gif
As perskaiciau visa tema ir pasiklydau tarp begales nuomoniu. Vienos sako - "gerai", kitos - "s..as".
Pati uzsimaniau kazka panasaus i Happy Chop pjaustykle, bet nuomones apie sita daikta taip ir neradau.  doh.gif
Gal kas turite ir naudojate?  ax.gif  Papasakokite daugiau apie savo praktika...  blush2.gif

O siaip gal kas ka nors panasaus mate prekyboj ar gal pirkote kas nors???  4u.gif  Butu labai idomu suzinoti kas kur ir kaip!??!!!  thumbup.gif

Labai laukiu nuomoniu!


Nusipirkau as ta Happy Chop ir man jis nepatiko,is pirmo bandymo susiraize dangtelis tai grazint jau nebegalesiu,bet svoguno jis taip nepjausto kaip toj reklamoj,as mergaite kudute tai man daug jegos reikia spaudineti ji geriau as paasarosiu bet rankom pjaustysiu svogunus blush2.gif gerai tik tiek kad uz ta pacia kaina gavau du ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eiwile @ 2010 11 28, 21:15)
Nusipirkau as ta Happy Chop ir man jis nepatiko,is pirmo bandymo susiraize dangtelis tai grazint jau nebegalesiu,bet svoguno jis taip nepjausto kaip toj reklamoj,as mergaite kudute tai man daug jegos reikia spaudineti ji geriau as paasarosiu bet rankom pjaustysiu svogunus  blush2.gif gerai tik tiek kad uz ta pacia kaina gavau du  ax.gif

Pasiskambink ir pasitikslink, ar tikrai negal4si gražinti, paprastai jie iš to problemos nedaro
Atsakyti