Įkraunama...
Įkraunama...

Top shop parduotuvė

QUOTE(gerdona @ 2011 01 10, 14:13)
Sveikutes,

na negaliu nepasisakyti apie Happy chpop.  Visiskas SSS...  doh.gif


Na, net reklamoje matosi, kad tai visiškas šššš...
Atidžiau žiūrėkit ir mažiau klausykit ką ten suokia.
Beje, jei pirkdamos vadovausitės posakiu: "Geram daiktui reklamos nereikia", turėsit mažiau nusivylimų
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2011 01 10, 15:20)
Na, net reklamoje matosi, kad tai visiškas šššš...
Atidžiau žiūrėkit ir mažiau klausykit ką ten suokia.
Beje, jei pirkdamos vadovausitės posakiu: "Geram daiktui reklamos nereikia", turėsit mažiau nusivylimų



As irgi taip manau, bet mano anyta tiesiog inikusi i pirkima is sios parduotuves ir dar is zurnaliuko "Selekt", kuriame irgi tik ššš pardavineja. Gal ir butu galima grazinti, bet ji manes nesupras biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
O kaip del kilmes salies prekiu is Top Shop? Ar yra ten ne kinisku? Nelabai jie raso kilmes sali savo puslapyje.. g.gif
Atsakyti
QUOTE("Ramune" @ 2011 01 11, 22:47)
O kaip del kilmes salies prekiu is Top Shop? Ar yra ten ne kinisku? Nelabai jie raso kilmes sali savo puslapyje.. g.gif

Jūs bet kurioje pvz elektros prekių parduotuvėje suraskite daug prekių ne iš Kinijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Poli1 @ 2010 12 29, 18:27)
Aš taip pat vis mąstau apie tą rutulį. Gal išbandyt verta, jei ką - grąžinama, bet štai įdomu ar tikrai ant tiek skalbimų užtenka ?
Aš taip pat dar jais nenusivyliau. Nors ir iš kitur pirkdama taip pat nenusivyliau


Na as turiu toki rutuli, tik ne is topshop 4u.gif Sudetis ta pati, tik kaina kita.. biggrin.gif Siaip topshop savo reklamoje tai sakyciau perdeda. Neskalbia taip pat gerai, kaip milteliai, skalbia kaip cia tiksliai apibudinta vidutiniskai, ir ne visas demes isima http://www.skalbimor...p?id_product=10 . Bet kadangi jis jokio neigiamo poveikio neturi ir tinka kudikeliams, tai vaikucio drabuzius su juo skalbiu, daug pinigu susitaupo thumbup.gif Beje, naudoju jau nuo pavasario. O savo drabuziams toje parduotuveje pirkau universalius rutulius, tai jie geriau skalbia, tikrai galima sakyti kad taip pat gerai kaip ir milteliai drinks_cheers.gif Tik is pradziu buvo keista, kad nera jokio kvapo, bet dabar kai pripratau, tai to cheminio milteliu kvapo is tolo nenoriu doh.gif
Atsakyti
Merginos,gal kuri pirkot Spider Pan keptuvių rinkinį? Kokie atsiliepimai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2011 01 10, 14:20)
Na, net reklamoje matosi, kad tai visiškas šššš...
Atidžiau žiūrėkit ir mažiau klausykit ką ten suokia.
Beje, jei pirkdamos vadovausitės posakiu: "Geram daiktui reklamos nereikia", turėsit mažiau nusivylimų

Oi tikrai. Vakar vyro brolis antnese, tai tokia nesamoone. Svogunas uzstrigo tarp gelezciu, vos iskrapsciau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE("Ramune" @ 2011 01 11, 23:47)
O kaip del kilmes salies prekiu is Top Shop? Ar yra ten ne kinisku? Nelabai jie raso kilmes sali savo puslapyje.. g.gif

isiule jie man garini lygintuva.paskutinis slamstas.Gailiuosi,kad negrazinau.Idomu,kur jie iskalbingumo mokosi.Labai jau iskalbingi,kol ikisa preke. o prekes tai kinijoj pagamintos(bent jau dauguma)
Atsakyti
QUOTE(Liepa74 @ 2011 01 14, 16:07)
Oi tikrai. Vakar vyro brolis antnese, tai tokia nesamoone. Svogunas uzstrigo tarp gelezciu, vos iskrapsciau unsure.gif


Aciu, kad pasidalinot patirtim. Labai norejau sito daikto, nes tenka nemazai svogunu papjaustyt, tai maniau labai gera pjaustykle nusipirkciau doh.gif doh.gif
Atsakyti
gal kas bandete InStyler plauku znyples?
veiksmingos ar tik ispusta reklama? 4u.gif
Atsakyti
Ar kas nors bandėte Paint Zoom dažų purkštuvą? Ar lygiai purškia?
Atsakyti
Galiu pasisakyti apie Flavorwave Turbo konvekcine krosnele, siandien pirma karta isbandem. Gal ir netoks stebuklas, kaip reklamuoja (reikia maista vartyti ir vietos man truputeli truksta, nors tas indas didziulis), bet man patiko. Gaminau sparnelius - blauzdeles su bulvemis, iskepe puikiai be jokiu riebalu, bulves pjaustytos pusiau laabai graziai atrode ir apskrudo. Ziuresim, kaip bus toliau smile.gif
Atsakyti