Įkraunama...
Įkraunama...

Top shop parduotuvė

QUOTE(Kirkė @ 2011 02 22, 00:07)
Mamai nupirkau šitą daikčiuką. Jai tai patiko ir dabar tebenaudoja, tik kaip minėjo Nightmoon reikia dėti ant nuogo kūno, kad pajustum efektą. Tik pirkau ne iš topshopo, bet ortopedinėje technikoje (kainavo pigiau)
O man reikia pagalbos.  verysad.gif Kaip atkalbėti anytą nuo skalbimo rutulių pirkimo. Man jų visiškai nereikia ir nėra jokio noro juos bandyti. O ji "užsikepusi" man juos dovanoti  doh.gif  doh.gif  doh.gif



O kam atkalbineti, jei nori padovanoti biggrin.gif Dovanotam arkliui i dantis neziuri mirksiukas.gif lotuliukas.gif Pabandyk, o jei labai patiks bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexa27 @ 2011 02 19, 11:04)
Labas, merginos.  Gal kas nors gali parasyti atsiliepimus apie daktaro Levino magnetines juosteles?

as turiu tikrai padeda super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexa27 @ 2011 02 19, 11:04)
Labas, merginos.  Gal kas nors gali parasyti atsiliepimus apie daktaro Levino magnetines juosteles?

Mano tevukas pries keleta metu nusipirko, tai jam kai rimtos problemos buvo su keliu nepadejo. Priedo buvo rieso juosta, tai kai man riesas truputi paskauda (nuo mezgimo arba darbo komp. peles) padeda.
Atsakyti
O kokie atsiliepimai apie Kosmodisk Classic rinkini? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2011 02 22, 22:04)
O kokie atsiliepimai apie Kosmodisk Classic rinkini? ax.gif

Jau kalbėjom, pažiūrėk temos 18 puslapį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamairute @ 2011 02 22, 23:54)
Jau kalbėjom, pažiūrėk temos 18 puslapį mirksiukas.gif

Oi, atsiprasau, kazkiek puslapiu prabegom permeciau ir pamaniau, kad apie si diska nebuvo kalbeta blush2.gif. Einu skaityt 4u.gif .
Papildyta:
QUOTE(eglaite2 @ 2011 02 23, 10:07)
Oi, atsiprasau, kazkiek puslapiu prabegom permeciau ir pamaniau, kad apie si diska nebuvo kalbeta blush2.gif. Einu skaityt 4u.gif .

Atsiliepimai geri, tai gal bandysiu ieskoti tevukui, nes del didelio svorio ir amziaus labai kencia nugara verysad.gif. Tik norejau paklausti ar visur vienodus siuos kosmodiskus pardavineja? Maciau internete labai pigiai parduoda, bet bijau, kad nebutu kazkokia kopija g.gif. Bet jau treniruokli turguje maciau labai panasu parduodant, bet ne lygiai toki pat ir tikrai prastesnes kokybes schmoll.gif, nesinori kosmodisko kazkokio nevykusio isigyti, o parduotuveje kaina aukstoka ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(4mamyte @ 2011 02 20, 12:43)
ar niekas nepirkot sulciaspaudes bulet express?gundausi pirkt,suradau uz 300lt,tik va ten atgal grazinti nebus galima,jauciu. reklama yra reklama,ja aklai tiket negalima,todel noreciau jusu nuomones apie ta sulciaspaude

As turiu gal 4 men na man tai visiskas s....... Pirktas is top shop doh.gif. Nei jis gerai pjausto, nei gerai mala, nei trina.......zodziu nieko gero blink.gif Geriau pasitaupyt, kad ir brangesni, bet zinomos firmos.
Papildyta:
[quote=Kirkė,2011 02 22, 01:07]
Kaip atkalbėti anytą[/b][/i] nuo skalbimo rutulių pirkimo. Man jų visiškai nereikia ir nėra jokio noro juos bandyti. O ji "užsikepusi" man juos dovanoti doh.gif doh.gif doh.gif
Papildyta:

Jau esu rasius, kad tikrai thumbup.gif dalykas, naudoju virs menesio - geriausi atsiliepimai wub.gif , tik gal ne is top shop reiktu pirkt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sernyte: 23 vasario 2011 - 09:27
QUOTE(Tučka @ 2011 02 22, 09:11)
O kam atkalbineti, jei nori padovanoti  biggrin.gif  Dovanotam arkliui i dantis neziuri  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif  Pabandyk, o jei labai patiks  bigsmile.gif  4u.gif

aš iš principo nusistačiusi prieš prekes iš top shopo. Nepatinka man jos. schmoll.gif Be to, geresnės kokybės prekę gali rasti už mažesnę kainą, nei toje parduotuvėje.
QUOTE(sernyte @ 2011 02 23, 10:38)
Jau esu rasius, kad tikrai  thumbup.gif dalykas, naudoju virs menesio - geriausi atsiliepimai wub.gif , tik gal ne is top shop reiktu pirkt.

drinks_cheers.gif , kad galima rasti ir kitur šitą prekę ir dar pigiau.
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2011 02 23, 09:15)
Oi, atsiprasau, kazkiek puslapiu prabegom permeciau ir pamaniau, kad apie si diska nebuvo kalbeta blush2.gif. Einu skaityt 4u.gif .
Papildyta:

Atsiliepimai geri, tai gal bandysiu ieskoti tevukui, nes del didelio svorio ir amziaus labai kencia nugara verysad.gif. Tik norejau paklausti ar visur vienodus siuos kosmodiskus pardavineja? Maciau internete labai pigiai parduoda, bet bijau, kad nebutu kazkokia kopija g.gif.  Bet jau treniruokli turguje maciau labai panasu parduodant, bet ne lygiai toki pat ir tikrai prastesnes kokybes schmoll.gif, nesinori kosmodisko kazkokio nevykusio isigyti, o parduotuveje kaina aukstoka ax.gif .

Va čia per skelbimus parduoda:
http://www.skelbiu.l...st-9691851.html
Gariūnuose irgi visko yra, pamėgink pažiūrėt 4a eilėje, 6 vietoje
Atsakyti
gal kas turite nusipirke topshop puodu rinkini viktoria linie. norėčiau pirkti, bet kažin kokia kokybė. padėkit biggrin.gif
Atsakyti
Na tj ar kas nors ta Dervma Seta naudojo??? biggrin.gif ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos ar kam teko pastu grazinti preke, ar buvo kokios iskilusios problemos? blush2.gif
Atsakyti