Įkraunama...
Įkraunama...

Top shop parduotuvė

Na ir as po darbuko begsiu namo isbandyti lotuliukas.gif Bet as specialiai pirkau ilgesnius, man kazkaip atrodo turetu buti patogiau (o ir silciau, nes namuose ketinu deveti juos tik po ilga maikute). O del purskalo, tai manau visai neblogai ir kitas koks lasionas. Esme ta, kad tas vidinis nelygumas visa laika lasinukus trina lotuliukas.gif
Atsakyti

QUOTE(Macarena @ 2011 03 24, 09:18)
Nu va, o as patikejau telefonu, kad atseit tokiu akciju parduotuvese nebuna doh.gif Apgavikai verysad.gif Net kai klausiau, ar galima parduotuveje apciupinet, sake, kad ne.

tikrai apgavikai drinks_cheers.gif as irgi rasiau ,klausiau ar parduotuveje galima nusipirkt,irgi pasake kad nera parduotuvese,tai irgi uzsakiau siand,paziuresim smile.gif
o del purskalo,tai aprasyta top shop puslapy,kad perkant ilgus 1 purskalas dovanu,as ilgesnius uzsisakiau,tie jau labai trumpi,reik jei grazint kojas tai ne iki puses biggrin.gif
Atsakyti
Siandien pamaciau reklama go go nails nagams tvarkyti rinkinuko. Gal kazkas bandet, turit? Ar tikrai taip lengvai graziai susitvarkyt nagucius imanoma kaip pasakoja reklamoj?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2010 05 30, 10:00)
o ar jus nezinote,kad perkant internetu visur tokia tvarka,del grazinimo.cia as ne apie sia imone,apie visas,prekiaujancias internetu.nes nemazai esu pirkusi,kai ka ir grazinusi
nusipirkau Go4Slim sortus su purskalu.siandien antra diena deduosi.siaip smagus,o rezultatu dar nezinau.man pliusas,nes mano jautri oda,kad nesuregavo,negriauzia,neniezti.man svorio mest nereik,tai tik del celiulito

esu pirkusi ir vibro dirza,panaudojau kelis kart,man patiko,nes sportuoju mazai,tai gulint vakare gerai ji uzsidet.as dedavau ne ant pilvo,o ant slaunu ir uzpakalio.net v sokinedavo salia lovoj guledamas lotuliukas.gif tik jis man netiko del kitos priezasties,del sveikatos sutrikimo.todel guli nenaudojamas.gal kam reik

Ištrintas komercinis pasiūlymas

Sveika smile.gif
gal dabar jau zinai poveiki ir gali pasakyti tu Go4Slim šortuku, nes jie daro nebloga akcija tai mastau ar verta juos isigyti g.gif biggrin.gif
Atsakyti
doh.gif atėjau pasiguosti - keptuvės su titano danga ŠŪŪŪŪDAAAAS schmoll.gif nu tu velnias, kaip apsigavau eilinį kartą su tom tefloninėm keptuvėm...pamaniau, nugi čia dar titano tinklelis doh.gif naudoju lyg ir pagal instrukcijas...pradžiai pūslelėm iškilojo, o paskui ir luptis pradėjo...o žadėjo, kad bus ilgaamžės blush2.gif
oro drėkintuvu irgi nusivyliau...drėgnas rankšluostis ant radiatoriaus greičiau drėgmę pakelia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Santaika @ 2011 03 10, 18:23)
Geriau nei visi tie išreklamuotieji skalbimo milteliai, bet ne stebuklas  rolleyes.gif  O buvau labai susidomėjusi tais kamuoliais, bet daugiau pasiskaičius susidomėjimo liko koks dešimtadalis, tai taip ir nebepirkau.
Dabar bandau rasti info apie Spider Pan keptuves, mačiau, kažkas jau šitoje temoje domėjosi, tik niekas nieko neatrašė  ax.gif  Gal jau kas įsigijote?  biggrin.gif



QUOTE(pyfacka @ 2011 03 16, 14:12)
Laba,

aš irgi ieškau info apie Spiderpan keptuves. Ar bandėt kas? Šiandien užsisakiau, bet kolegė išpeikė Topshop'ą - viskas ten niekam tikę - tai dabar sunerimau  g.gif



QUOTE(azalija170 @ 2011 03 16, 15:35)
noriu ir as aie jas informacijos ax.gif bet kodel taip durnai trys keptuves ,man vienos gana butu g.gif

4u.gif keptuvės spider pan pirmaisiais kepimais labai stebino ir džiugino...atsistebėt negalėjom iškeptais kotletukais be jokiu papildomų riebalų.
įsigijom mes ją prieš pusę metų, šiai dienai mes jų naudot nebegalim. Paskaičiau dabar jos aprašymą, tai garantiją duoda pusei metų. Na ir ką jūs manot? pusę metų ir paturėjom.
Naudojom pagal taisykles, kurios galioja visoms TELONINĖMS kepuvėms - jokių abrazyvų, jokių metalinių įrankių, prieš plovimą leidžiame atvėsti ir tt ir pan.
kaip anksčiau rašiau tai pradžiai iškylojo puslelėmis, o pskui nusilupo kartu su viso a la titano tinkleliu...absurdas doh.gif taigi tinklelis yra kažkoks mikro mikro mikro nupieštas...
rankenas reikėjo prisisukti patiems - prisisukinėti reikia laaabai dažnai, nes atsipalaiduoja, o dar plius vienos keptuvės rankena taip ir neprisisuko normaliai - maskatuojasi visada.
taigi dabar ieškau pirkti keptuvės. Vieną dalyką žinau tikrai - nebepirksiu jokių teflonų. Kaip žinia ir nesveika ir tarnavimo laikas trumpas ir labai daug atsargumo priemonių laikytis reikia.

user posted image
user posted image

prašom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaicciukee @ 2011 03 28, 17:28)
Sveika smile.gif
gal dabar jau zinai poveiki ir gali pasakyti tu Go4Slim šortuku, nes jie daro nebloga akcija tai mastau ar verta juos isigyti  g.gif  biggrin.gif

o man siandien atveze tos sortukus,nezinau ,vaikstau jau puse dienos,nei prakaituoju su jais nei ka..galvojau bus tokie siauresni,prispaus viska,isrinkau pagal ju lentele,kaip priklauso,galvojau net didziu didesnius paimt ,nes pg mano apimtis seip turejau imt didesnius,paemiau mazesnius,galvoju ,nors suspaus pilva ir tt..ir nieko,vaikstau kaip su paprastais sortais,ir purskiau tuo purkstuku,gal per mazai nupurskiau g.gif
gal kuri turi juos,tegul smulkiau apraso kaip juoms jie smile.gif
Atsakyti
sveikos ,gal esat kas išbandę Dormeo Renew čiužinuką, kaip ten jis išlyginą visus lovos nelygumus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(miegutis @ 2011 03 30, 19:07)
sveikos ,gal esat kas išbandę  Dormeo Renew čiužinuką, kaip ten jis išlyginą visus lovos nelygumus? g.gif

mano anyta siandien nusipirko,po keliu dienu galesiu pasakyt,nes ji eksperte visu ciuziniu biggrin.gif per metus pakeisti ne viena gali biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Labai užkabliavo naujoji reklama apie Derma Setą, gal kuri turite? Ar tikrai gerai ir svarbiausiai neskausmingai šalina plaukelius??? smile.gif

http://www.topshop.l...CFQEhfAodEmEZsg

Mačiau vieną atsiliepimą, bet norėtus dar daugiau nuomonių... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 31 kovo 2011 - 11:07
Ir mane tai labai domina. Buvau nuėjus šiandien į parduotuvę, apžiūrėjau, bet dar susilaikiau.
Papildyta:
QUOTE(dirbtinaa @ 2011 03 20, 01:04)
as turiu derma seta komplekta smile.gif del plauku salinimo, mazdaug principas panasus kaip ir nuskutus, i vakara kojytes jau badosi blush2.gif  per smarkiai ji paspaudus per daug nusveicia oda, ji parausta ir persti (taip pat kaip su skustuvu per sausa oda pabruzinus butu),  bet siaip puse velnio. Man patinka masazuokliai slaunims labai thumbup.gif  dar antgaliukas kremui itrint i oda ir veidui sepetukas thumbup.gif
zodziu man visai neblogas daikciukas 4u.gif bandykit pirkt internetu ir dvi savaites galesit bandyti rolleyes.gif

Va ką radau verysad.gif . O aš kaip tik dėk plaukų šalinimo domėjaus. Teks ir šiemet raut verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Inga:) @ 2011 03 31, 14:47)
Ir mane tai labai domina. Buvau nuėjus šiandien į parduotuvę, apžiūrėjau, bet dar susilaikiau.
Papildyta:

Va ką radau verysad.gif . O aš kaip tik dėk plaukų šalinimo domėjaus. Teks ir šiemet raut verysad.gif

4u.gif bet užtai glotnias kojytes turėsit. Šitie dermasetai tikrai dėl plaukų šalinimo tikrai neverti ax.gif
Atsakyti