Įkraunama...
Įkraunama...

Top shop parduotuvė

QUOTE(Vitra @ 2011 05 12, 23:02)
Gal kas išbandėte Go go nails priemones manikiūrui?  4u.gif

aš turiu ir labai džiaugiuosi thumbup.gif mano visuomet problematiški kojų nagai. bet su tuo aparačiuku susitvarkau liuksiškai.
vienintelis minusas - ta dildė, kuri trumpina nagus, nelabai man su ja pavyksta. bet nors ir turiu teisę grąžinti, negrąžinsiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vivafresh @ 2011 05 13, 09:52)
aš turiu ir labai džiaugiuosi thumbup.gif mano visuomet problematiški kojų nagai. bet su tuo aparačiuku susitvarkau liuksiškai.
vienintelis minusas - ta dildė, kuri trumpina nagus, nelabai man su ja pavyksta. bet nors ir turiu teisę grąžinti, negrąžinsiu thumbup.gif


O odeles galima su juo susitvarkyti, ta prasme nudildina suragėjusią odelę kaip reklamuoja? g.gif
Atsakyti
kas gal naudojot H2O mop ta garini, yra atsiliepimu? 4u.gif 4u.gif atsirado naujas variantas galvoju isigyti gal blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vivafresh @ 2011 05 13, 09:52)
aš turiu ir labai džiaugiuosi thumbup.gif mano visuomet problematiški kojų nagai. bet su tuo aparačiuku susitvarkau liuksiškai.
vienintelis minusas - ta dildė, kuri trumpina nagus, nelabai man su ja pavyksta. bet nors ir turiu teisę grąžinti, negrąžinsiu thumbup.gif


Ir dar, o kiek laiko jūs jį jau naudojate? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitra @ 2011 05 13, 10:21)
O odeles galima su juo susitvarkyti, ta prasme nudildina suragėjusią odelę kaip reklamuoja?  g.gif

man taip, bet gal viskas priklauso nuo suragėjimo laipsnio g.gif
Atsakyti
QUOTE(vivafresh @ 2011 05 13, 13:37)
man taip, bet gal viskas priklauso nuo  suragėjimo laipsnio g.gif


O rankų pirštus irgi su juo tvarkot? gal įmanoma ką nors su juo padaryt šalinant peraugusias nagų odeles (kutikulas)? Ačiū, kad padedat įvertinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitra @ 2011 05 13, 13:43)
O rankų pirštus irgi su juo tvarkot? gal įmanoma ką nors su juo padaryt šalinant peraugusias nagų odeles (kutikulas)? Ačiū, kad padedat įvertinti  4u.gif

rankų taip pat tvarkau 4u.gif sunku įvertint man Jūsų odeles g.gif pabandykit įsigyti inaternetu, tuomet per keturiolika dienų galima grąžinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vivafresh @ 2011 05 13, 15:34)
rankų taip pat tvarkau 4u.gif  sunku įvertint man Jūsų odeles g.gif pabandykit įsigyti inaternetu, tuomet per keturiolika dienų galima grąžinti 4u.gif


Ačiū, turbūt, bandysiu įsigyti 4u.gif
Atsakyti
negi niekas tu nenaudoja H2o mop'u? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pyfacka @ 2011 03 16, 14:53)
Na kadangi niekas informacija nesidalina, tai pabūsiu bandomuoju triušiuku  4u.gif Vis vien jau užsisakiau...




Labai idomu kaip keptuves? Ar verta uzsisakyti?
Atsakyti
QUOTE(dirbtinaa @ 2011 05 06, 18:37)
as ji turiu. Man patinka thumbup.gif ijungiu, palieku ir uz kokio gero pusvalandzio beveik svarios grindys thumbup.gif


tas "beveik" labai kliuna... itariu, kad ne toks pats efektas, kai pati siurbliuojies ir po sio "stebukliuko" dar reikia paciai vietom pavalyt iki pilnos svaros? blush2.gif
kazkaip nezavi manes tas top shop, grazi reklama tik is jo... schmoll.gif nors as ir zmogus, susigundau ir patikiu kartais. paskutini karta susigundziau go4slim sortukais (akcija padare savo darba biggrin.gif ). del dydzio, tai, manau, kad vertetu imti dydziu mazesnius. o efekto nedaug, bent vietoj tympu namie tarnauja, nejauciu as jokio masazo ir skruzdelyciu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(vivafresh @ 2011 05 13, 09:52)
aš turiu ir labai džiaugiuosi thumbup.gif mano visuomet problematiški kojų nagai. bet su tuo aparačiuku susitvarkau liuksiškai.
vienintelis minusas - ta dildė, kuri trumpina nagus, nelabai man su ja pavyksta. bet nors ir turiu teisę grąžinti, negrąžinsiu thumbup.gif


Nusipirkau ir aš. Man irgi visai patiko thumbup.gif kaip tik turėjau problemą tvarkant suragėjusią odelę apie nagus, nes apkarpant kažkaip man labai nelygiai gaudavosi... Tik pagalvojau, ką reiks daryt, kai atšips tie visi antgaliukai? g.gif Nemačiau, kad pardavinėtų komplektais tik juos...
Atsakyti