Įkraunama...
Įkraunama...

Top shop parduotuvė

Man irgi idomu smile.gif padejo tas ebroket biggrin.gif man atrodo,kad meluoja su tais dirzu
Atsakyti
As turiu Ab Rocket . Tai man labai patinka. Anksciau atsilenkimus daryti buvo didziausias kosmaras, o dabar net negalvodama nueinu padarau ir toliau uzsiimu savo veikla.
Taip pat turejau celluless. Nu labai fainas daiktas. Variau su juo gal tris sav. ir matyt gal per smarkiai.... bet jis suluzo verysad.gif Ir kiek skaiciau SM tikrai ne vienai man taip nutiko. Tai tokia patirtis apie Top shopa smile.gif

Atsakyti
ir nebijokit jus skambinti;) tikrai nieks ten nerekia.. melagelis truputi ten
tas klientas musu su Rovus garintuvu.. biggrin.gif
o del Rovus'o galiu pasakyti tik tiek, jis tinka tik zmonems kurie nemegsta
lyginti lygintuvu.. bet jei vyresnio amziaus zmones isigyja, tai pagarina ir
pasideda i spinta sita aparata.. issitraukia lygintuva ir poto skambina,
skundzias kad nereikalinga daigta nusipirko....
o ir siaip, tikrai nebus taip, kad priliesi prie medziagos ir islyginta..
prie dzinsiniu kelniu pvz 5 minutes prastovit, kol islyginat rauksles su lygintuvu,
na tai ir cia reiks apie 5 min prastoveti kad islygintumet, stebuklu gi nebuna:))

---------
redaguota moderatoriaus: ištrinta komercija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 05 spalio 2009 - 16:51
man top shop labai patinka, jokiu nusiskundimu neturiu
Atsakyti
QUOTE(mano-mieliausia @ 2009 08 02, 01:01)
ir nebijokit jus skambinti;) tikrai nieks ten nerekia.. melagelis truputi ten
tas klientas musu su Rovus garintuvu.. biggrin.gif
o del Rovus'o galiu pasakyti tik tiek, jis tinka tik zmonems kurie nemegsta
lyginti lygintuvu.. bet jei vyresnio amziaus zmones isigyja, tai pagarina ir
pasideda i spinta sita aparata.. issitraukia lygintuva ir poto skambina,
skundzias kad nereikalinga daigta nusipirko....
o ir siaip, tikrai nebus taip, kad priliesi prie medziagos ir islyginta..
prie dzinsiniu kelniu pvz 5 minutes prastovit, kol islyginat rauksles su lygintuvu,
na tai ir cia reiks apie 5 min prastoveti kad islygintumet, stebuklu gi nebuna:))

Sveikute,
o aš susidomėjau Vibra Tone diržu. Gal gali man ką papasakoti apie jį
Atsakyti
Sveikos,
o as labai susidomejau relax and tone masazuokliu. Gal kuri turit, ar ka girdeje esat apie ji?
Atsakyti
Na sveikos moterys. Top shop parduotuve temoje taip niekas ir neatraso apie si masazuokli, todel pagalvojau sia tema sukurti atskirai. Labai susidomejau siuo aparatu ir noreciau isgirsti jusu nuomone. Reklamoje taip puikiai apie ji atsiliepia, (ir nuo celiulito padeda, ir masazuoja) kad labai noretusi isbandyt..... taigi, gal kas nors galite pasidalinti savo patirtimi??? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deilii @ 2009 08 26, 13:35)
Na sveikos moterys. Top shop parduotuve temoje taip niekas ir neatraso apie si masazuokli, todel pagalvojau sia tema sukurti atskirai. Labai susidomejau siuo aparatu ir noreciau isgirsti jusu nuomone. Reklamoje taip puikiai apie ji atsiliepia, (ir nuo celiulito padeda, ir masazuoja) kad labai noretusi isbandyt..... taigi, gal kas nors galite pasidalinti savo patirtimi??? smile.gif



sveika,as ji nusipirkau visai nesenai,masazuoju save 4 kartus per diena po 20min biggrin.gif po menesio aprasysiu rezultatus.seip jis man patinka labai stiprei vibruoja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lapinuke: 27 rugpjūčio 2009 - 12:55
kolege naudoja trecias menuo kas vakara po 30min - eda tai daug bet liemuo kad ja kur velnias tikrai padailejo smile.gif

pati laukiu, ismegisniu ir parasysiu, siaip sako geriausia jis po gimdymo kai skuras reik sutvarkyt
Atsakyti
As irgi labai lauksiu atsiliepimu apie si daikta 4u.gif

Beje, o jis nera sunkus, nepavargsta ranka ji po 20 min vedzioti ir laikyti? smile.gif
Papildyta:

Beje, stai nuorodele, kaip sis elektrinis masazuoklis atrodo, jei kas nors dar susidomes smile.gif

http://topshop.lt/re...3...rp=2&ils=10
Atsakyti
QUOTE(samsam @ 2009 07 26, 18:49)
As turiu  Ab Rocket . Tai man labai patinka. Anksciau atsilenkimus daryti buvo didziausias kosmaras, o dabar net negalvodama nueinu padarau ir toliau uzsiimu savo veikla.
Taip pat turejau celluless. Nu labai fainas daiktas. Variau su juo gal tris sav. ir matyt gal per smarkiai.... bet jis suluzo verysad.gif  Ir kiek skaiciau SM tikrai ne vienai man taip nutiko. Tai tokia patirtis apie Top shopa smile.gif

sveikute, as kaip tik gundausi siuo treniruokliu nes nemazai riebaliuku ant pilviuko, sakykite kiek laiko su juo mankstinates, ar pastebejote kokius rezultatus? 4u.gif
Atsakyti
Neissivaizduoju, ka be Top Shopo daryciau: gyvenu name uzmiestyje, automobilio nevairuoju, vaikas mazas, iseit negaliu, o ir nera kur musu tuose miskuose biggrin.gif Aciu dievui, bent internetas veikia, tai bet kada galiu uzsisakyti prekiu is top Shopo. Vyras mieliau duoda pinigeliu prekems, nei pavarges po darbo gabena mane apsipirkineti i miesta vel 20 km. Mano situacijoje - tai tikras issigelbejimas clap.gif
Atsakyti