Įkraunama...
Įkraunama...

Top shop parduotuvė

Mergaites, ar kuri turite ta valymo irengini su garais:

http://www.topshop.l...p;refint=NA_osm

Kaip jis is tikruju...? Jau metai kaip gundausi juo, et vis nenusiperku, bijau, kad sumokejus tokius pinigelius liksiu nepatenkinta... Ar kas isbandete?
Papildyta:
QUOTE(audradv @ 2011 09 18, 00:40)
Pažįstami turi , tai sakė, kad dvigubai daugiau dažų su juo susinaudoja.

Na noriu pasidalinti pirmais ispūdžiias apie garais valantį prietaisą (H2O Mops). Bandžiau valyti gridų plytelių tarpus, na tai nešvarumus pašalino super. Tarpeliai kaip ką tik būtų po remonto. Nes pireš tai bandžiau šveisti įvairiais valikliais nieko nenusišveisdavo. Dar bandžiau plauti gridis (plytelių ir laminato) tai irgi gerai visus nešvarumus išvalė, bet po to paviršius koks slidud pasidarė doh.gif , čiuožinėjom kaip ant ledo lotuliukas.gif Ploviau langus, tai fainai nuo lango rėmo "pelėsiukas " nuėjo, stiklus švariai nuplovė. Kilimų drabužių negarinau tai dar  bus matyt. Bet jau valant tuo aparatu reik turėt sausų rankšluosčių, nes reikia drėgmės perteklių sugert. Generalinei tvarkai kartą per sav. prasišveist super dalykėlis. Taip kad buvau jį užsisakiusi su ta mintim , kad jei nepatiks grąžinsiu, bet dabar tikrai žinau kad "jamam šitą daiktą" lotuliukas.gif


O vonioj pelesiukus is plyteliu tarpu nebandet salinti? Pas mane vonioj atsirado kelios demeles, bijau, kad toliau nepaplystu... Tai sakot geras daiktas?! Reklama pateisina? O tas papildomas sluostes emet?
Atsakyti
O kažin kaip prekės iš topprekes.lt http://www.topprekes...-steam-mop.html? Ta pati prekė, pvz. H2O Mop X5 STEAM MOP pigiau net 140 litų... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitra: 24 rugsėjo 2011 - 16:15
Merginos,

http://www.topshop.l...d...amams&pcs=1

Gal kas pirkot, ar geras daiktas? Ar nesijaucia kvapo?
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2011 09 23, 14:22)
Mergaites, ar kuri turite ta valymo irengini su garais:

http://www.topshop.l...p;refint=NA_osm

Kaip jis is tikruju...? Jau metai kaip gundausi juo, et vis nenusiperku, bijau, kad sumokejus tokius pinigelius liksiu nepatenkinta... Ar kas isbandete?
Papildyta:
O vonioj pelesiukus is plyteliu tarpu nebandet salinti? Pas mane vonioj atsirado kelios demeles, bijau, kad toliau nepaplystu... Tai sakot geras daiktas?! Reklama pateisina? O tas papildomas sluostes emet?


Na pas mus sienos pelėsiu apsinešę, tai reiks pabandyt , dar vis neprieinu iki tos vietos. Na bet jeigu nepatiks taigi galima grąžint per dvi savaites. Labai jau man siūlė tas šluostes ale, kad brangios, tai neėmiau. manau ,kad jų tikrai ilgam užteks , o jei gu ką tai manau , kad galima rasti ir pigiau tas šluostes ar net pasisiūti
Papildyta:
QUOTE(Vitra @ 2011 09 24, 17:14)
O kažin kaip prekės iš topprekes.lt http://www.topprekes...-steam-mop.html? Ta pati prekė, pvz. H2O Mop X5 STEAM MOP pigiau net 140 litų...  g.gif


Tai manau nelabai kuom ir skiriasi ten , tik idomu kiek garantija laiko suteikiama, nes man buvo aktualu buvo garantija, nes jau pasimokiau kažką tai pirkti be garantijos smile.gif
Atsakyti
Sveikutes.
vėl dalinuosi patirtimi apie garais valantį prietaisą: bandžiau "lyginti" dukros megztuką, tai labai gerai išlygino ir savo kostiumėlį irgi neliko sulamdymų. greitam pralyginimui gerai, bet vistiek patogiau su lygintuvu.. Šis prietaisas patogu pvz jei iš spintos išsitraukei paglamžytą drabužį ir reikia greit nuo gulėjimo spintoj suglamžymus panaikint.

Bandžiau ir sieną pelėsiais padengtą valyt, pelėsi pats nusivalė, bet siena vistiek demėta, nes jis įsigėręs į tinką, gal tie garai tiesiog sunaikina pelėsio grybelį, tikiuos kad sustabdys jo dauginimąsi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audradv: 25 rugsėjo 2011 - 21:12
QUOTE(Vitra @ 2011 09 24, 18:14)
O kažin kaip prekės iš topprekes.lt http://www.topprekes...-steam-mop.html? Ta pati prekė, pvz. H2O Mop X5 STEAM MOP pigiau net 140 litų...  g.gif


Tik grazinimas tik broko atveju ir bendra garantija 6 men., o ne 24... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2011 09 25, 22:12)
Sveikutes.
vėl dalinuosi patirtimi apie garais valantį prietaisą: bandžiau "lyginti" dukros megztuką, tai labai gerai išlygino ir savo kostiumėlį irgi neliko sulamdymų. greitam pralyginimui gerai, bet vistiek patogiau su lygintuvu.. Šis prietaisas patogu pvz jei iš spintos išsitraukei paglamžytą drabužį ir reikia greit nuo gulėjimo spintoj suglamžymus panaikint.

Bandžiau ir sieną pelėsiais padengtą valyt, pelėsi pats nusivalė, bet siena vistiek demėta, nes jis įsigėręs į tinką, gal tie garai tiesiog sunaikina pelėsio grybelį, tikiuos kad sustabdys jo dauginimąsi


Aš tai seniai svajojau apie tokį daiktą, kuriuo galima būtų pvz. švarkus palyginti ištraukus iš spintos, nes lygintuvu labai lengva nublizginti... Oi, gundausi aš ir viskas... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2011 09 25, 23:12)
Sveikutes.
vėl dalinuosi patirtimi apie garais valantį prietaisą: bandžiau "lyginti" dukros megztuką, tai labai gerai išlygino ir savo kostiumėlį irgi neliko sulamdymų. greitam pralyginimui gerai, bet vistiek patogiau su lygintuvu.. Šis prietaisas patogu pvz jei iš spintos išsitraukei paglamžytą drabužį ir reikia greit nuo gulėjimo spintoj suglamžymus panaikint.

Bandžiau ir sieną pelėsiais padengtą valyt, pelėsi pats nusivalė, bet siena vistiek demėta, nes jis įsigėręs į tinką, gal tie garai tiesiog sunaikina pelėsio grybelį, tikiuos kad sustabdys jo dauginimąsi


As rytoj vaziuosiu i parde pirkt to daikto... smile.gif Paciupsiu dar... 4u.gif Parasysiu paskui savo atsiliepimus, gal dar ir su nuotraukom... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2011 09 25, 22:28)
As rytoj vaziuosiu i parde pirkt to daikto... smile.gif Paciupsiu dar...  4u.gif Parasysiu paskui savo atsiliepimus, gal dar ir su nuotraukom...  drinks_cheers.gif


O. K., lauksiu įspūdžių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2011 09 25, 22:28)
As rytoj vaziuosiu i parde pirkt to daikto... smile.gif Paciupsiu dar...  4u.gif Parasysiu paskui savo atsiliepimus, gal dar ir su nuotraukom...  drinks_cheers.gif


Aha sugundžiau lotuliukas.gif

Top šopui gerą reklamą padariau, jau ir brolienė nusipirko
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2011 09 26, 21:19)
Aha sugundžiau lotuliukas.gif

Top šopui gerą reklamą padariau, jau ir brolienė nusipirko

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2011 09 17, 22:40)
Taip kad buvau jį užsisakiusi su ta mintim , kad jei nepatiks grąžinsiu, bet dabar tikrai žinau kad "jamam šitą daiktą" lotuliukas.gif

Su tuo grąžinimu tai čia man neaišku g.gif . Tipo parsinešei, išbandei (t.y. išsišveitei namus lotuliukas.gif ) ir nunešei atgal. Tai Top Shop'as priima atgal jau panaudotą prekę ir grąžina pinigus? Jeigu tikrai taip, tada ir aš noriu išbandyti bigsmile.gif .
Neturim jokio daikto iš šitos pardės, todėl man visiškai neaišku blush2.gif , nes kiek žinau, paprastai, grąžinamos tik nenaudotos ir originalioje pakuotėje esančios prekės ax.gif .
Atsakyti