Įkraunama...
Įkraunama...

Top shop parduotuvė

QUOTE(zipkute @ 2011 10 10, 12:20)
4u.gif jei perskaittumėt temą tikrai rasit kelis pasisakymus  mirksiukas.gifštai mano pasisakymas

kažkur dar yra keli tokie pat skundai  4u.gif perskaitysit, rasit

Labai labai ačiū už atsiliepimą. Pasirodo vis tik stebuklų nebūna unsure.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tigutis @ 2011 10 10, 10:04)
Dar papildysiu, teiravausi as del tu sluosciu, norejau nusipirkt pakeitimui, galvojau kad ten bus visas komplektas, bet pasirodo parduoda tik rinkini- 3 grindines sluostes, kurios kainuoja 50 lt., kitu nera reikia turbut siutis, man kazkaip atrodo kad nusideves greitai ta rankove, kur dulkes valo, nes as su ja irgi viska valau, sienas, zaliuzes ir tt. Kol kas susilaikiau ir nepirkau..


O man , mat, dulkėm nelabai, nors tik bandžiau baldus valyt. Na nevertos, man atrodo tokios kainos trys šluostės grindims ten pasisiūt pačiom galima, paprasta a lia frotinė medžiaga ir lipukai prisiūti, net siuvimo mašina tam dalykui nebūtina
Atsakyti
QUOTE(Rimse @ 2011 10 06, 09:48)
Antradienį užsisakėm, o vakar vakare jau gavau SMS, kad pristatyta į pasirinktą parduotuvę  thumbup.gif .


Nu idomiai, o as vis dar laukio skambucio... Reikes rytoj pasidometi...
Atsakyti
gal kas turit Manikiūro rinkinys Go & Go kokie atsilepimai?
Atsakyti
QUOTE(aleksa @ 2011 10 12, 09:55)
gal kas turit Manikiūro rinkinys Go & Go kokie atsilepimai?

Mane irgi domina šis prietaisas, nes pigu.lt šisnadien didelė nuolaida
Atsakyti
QUOTE(aleksa @ 2011 10 12, 09:55)
gal kas turit Manikiūro rinkinys Go & Go kokie atsilepimai?


Aš turiu, nesigailiu, kad pirkau, nes mano odelių tokia specifika, kad nukarpius - jos labai šerpetoja ir negražiai ataugdamos atrodo, o su šiuo prietaisu - tiesiog nudildau, todėl geriau atrodo.
Atsakyti
QUOTE(sweet @ 2011 10 12, 10:02)
Mane irgi domina šis prietaisas, nes pigu.lt šisnadien didelė nuolaida

Tik labai idomus dalykas gaunasi kad norint nupirkt dar reikia ka nors pirk ant 20 Lt, blink.gif Iki minimalios užsakymo sumos trūksta: 20,00 Lt vat ir nupirk pigiau g:lotuliukas:
Atsakyti
Gal kas bandete is www.topprekes.lt pirkt? As kazkaip gailiuosi kad taip skubejau isigytis Mopa, Spin and go, ziuriu ten zymiai pigiau ir tas go go nails, o spin and go net atsarginiai kutai pridedami, o topshopinej tik vieni, pakeitimui nera, reikes atskirai pirkt.
Pasidalinkite patirtimi jei bandete kas nors (pinigu skirtumas ne toks jau mazytis g.gif )
Atsakyti
QUOTE(tigutis @ 2011 10 12, 11:24)
Gal kas bandete is www.topprekes.lt pirkt? As kazkaip gailiuosi kad taip skubejau isigytis Mopa, Spin and go, ziuriu ten zymiai pigiau ir tas go go nails, o spin and go net atsarginiai kutai pridedami, o topshopinej tik vieni, pakeitimui nera, reikes atskirai pirkt.
Pasidalinkite patirtimi jei bandete kas nors (pinigu skirtumas ne toks jau mazytis  g.gif  )

Na tas garu valytuvas tai dabar pigiau pigu.lt ir garantija ilga, o va su ta sluota as irgi mastau, gal is ten imti g.gif ar esat patenkinta spin and go sluota? g.gif
Bet kaip idomiai, vienodos prekes, bent is isvaizdos, skirtingos garantijos ir kainos g.gif
Atsakyti
Issiaiskinau, kad tos naujos spin and go sluotos bus tik gruodi, dabar yra tik tos senos, kur reikia spausti pedala ant kibiro 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenka @ 2011 10 12, 12:27)
Na tas garu valytuvas tai dabar pigiau pigu.lt ir garantija ilga, o va su ta sluota as irgi mastau, gal is ten imti  g.gif ar esat patenkinta spin and go sluota?  g.gif
Bet kaip idomiai, vienodos prekes, bent is isvaizdos, skirtingos garantijos ir kainos  g.gif

As is top shopo esu paciom prekem patenkinta tikrai, sluota is viso nepamainoma pasidare, tik va skambinaus del tu kutu pakeitimui, sake dabar neturi, bus tik po 2 men schmoll.gif , man is viso keistai, juk turetu komplekte but bent viena atsargine, o dabar dar + reikes moket pinigus ir jauciu kainuos nepigiai g.gif , o kaip reklamoj rodo, kad valyt stiklus dulkes su ja galima, tai man idomu kaip su ta pacia sluota valyt ir grindis ir visa kita, juk ji vistiek jau nebebus tokia idealiai svari jei su ja jau grindis sluostomos. Kai pamaciau topprekese, kad atsargine yra, tai pagalvojau, kad topshope gal irgi turejo but... Topprekes ji kiek kitokia ir kibiras truputeli skiriasi.
Papildyta:
QUOTE(Nenka @ 2011 10 12, 13:04)
Issiaiskinau, kad tos naujos spin and go sluotos bus tik gruodi, dabar yra tik tos senos, kur reikia spausti pedala ant kibiro  4u.gif

Aaaaa, tai tos su pedalu senosios? Bet va ten dvi sluostes, o prie nauju tik viena unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tigutis @ 2011 10 12, 12:12)
Aaaaa, tai tos su pedalu senosios? Bet va ten dvi sluostes, o prie nauju tik viena  unsure.gif


O tai kuo veikimas skiriasi naujo ir seno kibiro? be pedalo geriau? ohmy.gif
Atsakyti