Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Top shop parduotuvė
Supermamų klubas > Mūsų namai > Parduotuvės, prekės ir nuolaidos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
cover_girl
sveikutes:) ar kuri nors is jusu esate pirkusios kelnaites nuo celiulito is top shop parduotuves? cia kai reklamuoja per telika. ar padejo celiulitui gydyti?
{GlOsSy}
Geriau išbandyk sporto klubą , tai bent žinosi , kad tikrai turi gerą figūrą , o ne kad tave tokią padaro kelnaitės.
Sapho
QUOTE(cover_girl @ 2006 10 26, 17:07)
sveikutes:) ar kuri nors is jusu esate pirkusios kelnaites nuo celiulito is top shop parduotuves? cia kai reklamuoja per telika. ar padejo celiulitui gydyti?
*

Keista, kad vis dar yra moteru, tuo tikinciu doh.gif
Pia_flaus
Geriausiu atveju tokios kelnaites siek tiek pasleps tavo pilvuka po suknele ar kelnem,bet...Hmmm... taigi nepatogu,negrazu ir isvis...fu smile.gif
upe_5
QUOTE(cover_girl @ 2006 10 26, 18:07)
*

Tikrai skaičiau temoje apie sprtas ir dietas kad kažkuri mamtytė pirko tuos šortukus ir labai jais džiaugėsi, kad oda pasidarė pastebimai gražesnė.
mildaj392
As pirkau tuos is topshopo sortukus su geliu... Na ten geli itrini i oda ir po to sortukus uzsimauni. Man labai patiko. Tiesa pasakius net nesitikejau tokio efekto - galvojau tik oda grazesne bus, o po to gelio su sortais tai net apimpys pamazejo pora cm! thumbup.gif
golddigga
o aš turiu ne vieną daiktą iš ten ir nusiskundimų jokių ax.gif
lambie
QUOTE(ziwka @ 2008 10 31, 17:50)
o aš turiu ne vieną daiktą iš ten ir nusiskundimų jokių ax.gif
*

aš taip pat jokių nusiskundimų neturiu, o kai kuriom prekėm atsidžiaugt negaliu thumbup.gif
ambergangel
turiu treniruokli is topshop,negaliu atsidziaugt,labai gera kokybe.sportuoju-apimtys sparciai krenta thumbup.gif
Eveliina
QUOTE(ambergangel @ 2008 11 01, 15:25)
turiu treniruokli is topshop,negaliu atsidziaugt,labai gera kokybe.sportuoju-apimtys sparciai krenta thumbup.gif
*

koki treniruokli turi?
Alacka
sveikos,
Gal kas uzsakynejo is Top Shopo Ab Rocket treniruokli? Toki
Noriu uzsakyti,bet vis bijau del kokybes.
likija
o ka jus galetumet pasakyti apie Celluless vakuuminio masažo prietaisa???
mane jis labai sudomio, tad labai butu idomu suzinoti kokie atsiliepimai?
jolka1224
QUOTE(Alacka @ 2008 11 03, 21:17)
sveikos,
Gal kas uzsakynejo is Top Shopo Ab Rocket treniruokli? Toki
Noriu uzsakyti,bet vis bijau del kokybes.
*

mane taip pat domina toks treniruoklis, gal kas turit?
ir dar TOKS virtuvės prietaisas domina, gal kas turit?

golddigga
as turiu ab rocket-man labai jis patinka,esu patenkinta siuo pirkiniu 4u.gif
Alacka
QUOTE(ziwka @ 2008 11 14, 11:41)
as turiu ab rocket-man labai jis patinka,esu patenkinta siuo pirkiniu 4u.gif
*

drinks_cheers.gif sian isbandziau tai tikrai patiko. thumbup.gif
Emilyte12
Laba diena,
Pries kelias savaites kreipiausi i top shop telefonu del garu lygintuvo, labai gerai paklausiau vadybininko ar tiesa tai ka rodo, nes tikrai neesu tas zmogus kuris rizikuoja, man vaikinas lapes balseliu atsake, taip , taip, labai gerai lygina. Siandien pagaliau gavau labai laukta dovana. Nusipirkau slamsta vadinamu garu lygintuvu -tai supratau per 10 minuciu, jis visiskai nelygina. Paskambinau iskarto nurodytu numeriu kuriuo ir uzsisakiau si daikta ir taip pat meiliai atsiliepe vel gi tas pats vaikinas, bet kai pasakiau, kad noriu grazinti, vat cia tai bent .... kultura dingo greitai. Chamas ir dar koks retas. Nerasysiu smulkmenu, bet jei dirba imoneje tokie aferistai ir chamai, mano pareiga tai paviesinti. I klausima kada atgausiu savo pinigus gavau atsakyma, po 3-4 savaiciu, kodel as turiu tiek laukti atidavus daikta?, kodel jie naudosis mano pinigais?, bankas uz tokius dalykus moka procentus.
As telefonu minejau, kad galiu atvezti jums i ofisa garintuva ir kartu apmokejimo kvita is pasto, taciau chamas atsake, ne, mes nepriimsime, tik per pasta. Na zinot, didesnio apsurdo dar negirdejau.

Tad prasau atsargiau su tokiais aferistais, reikia dar is ju klausti kokiu budu grazinami pinigai ir per koki laika ir visa kita informacija.
Dabar belieka tik tiketis, kad po nauju metu gausiu pinigus.
golddigga
o as vis pagalvodavau apie garintuva? kuo jis prastas-nelygina ar siaip kazkas dar jame negerai? g.gif
Eveliina
ai, gal cia ne i tema, bet as uzsisakiau gumas easy shaperiui, galvojau uzsidesiu papildomai pasportuot, nu ir ka...atsiunte gerokai padevetas, parudyjusias ir pratampytas schmoll.gif doh.gif blink.gif norec grazint , ale dabar bijosiu ir skambint unsure.gif
-panthera-
QUOTE(Emilyte12 @ 2008 11 26, 19:54)
Laba diena,
Pries kelias savaites kreipiausi i top shop telefonu del garu lygintuvo, labai gerai paklausiau vadybininko ar tiesa tai ka rodo, nes tikrai neesu tas zmogus kuris rizikuoja, man vaikinas lapes balseliu atsake, taip , taip, labai gerai lygina. Siandien pagaliau gavau labai laukta dovana. Nusipirkau slamsta vadinamu garu lygintuvu -tai supratau per 10 minuciu, jis visiskai nelygina. Paskambinau iskarto nurodytu numeriu kuriuo ir uzsisakiau si daikta ir taip pat meiliai atsiliepe vel gi tas pats vaikinas, bet kai pasakiau, kad noriu grazinti, vat cia tai bent .... kultura dingo greitai. Chamas ir dar koks retas. Nerasysiu smulkmenu, bet jei dirba imoneje tokie aferistai ir chamai, mano pareiga tai paviesinti. I klausima kada atgausiu savo pinigus gavau atsakyma, po 3-4 savaiciu, kodel as turiu tiek laukti  atidavus daikta?, kodel jie naudosis mano pinigais?, bankas uz tokius dalykus moka procentus.
As telefonu minejau, kad galiu atvezti jums i ofisa garintuva ir kartu apmokejimo kvita is pasto, taciau chamas atsake, ne, mes nepriimsime, tik per pasta. Na zinot, didesnio apsurdo dar negirdejau.

Tad prasau atsargiau su tokiais aferistais, reikia dar is ju klausti kokiu budu grazinami pinigai ir per koki laika ir visa kita informacija.
Dabar belieka tik tiketis, kad po nauju metu gausiu pinigus.
*

Juokinga, ir ko tu ce nepatenkinta? kad pinigus atgausi uz preke? Jei leidi sau pirkti tokius daiktus, tai tikrai nenumirsi ir palauksi dar 3 sav kol grazins pinigus. Tokia yra tvarka. Ir issipi...net cia nereikia, ponia matai, jai reikia ce ir dabar...reikejo tada parduotuvej pirkt.
As pati turiu ten ta ju pjaustykle, daiktas afigienas, labai dziaugiuosi, ne stebuklas, bet virtuvej palengvina darba tongue.gif

Papildyta:
QUOTE(Eveliina @ 2008 11 27, 10:17)
ai, gal cia ne i tema, bet as uzsisakiau gumas easy shaperiui, galvojau uzsidesiu papildomai pasportuot, nu ir ka...atsiunte gerokai padevetas, parudyjusias  ir pratampytas  schmoll.gif doh.gif  blink.gif norec grazint , ale dabar bijosiu ir skambint unsure.gif
*

Siaip klaidu visi daro, ir jau tikrai tau kentet nereikia, jei bloga daikta gavai. As nemanau kad bet kokia firma noretu terst savo varda ir siuntinet zmonem naudotas prekes, taip kad skambink ir issiaiskink umn.gif
Frosted
QUOTE(-panthera- @ 2008 12 09, 23:40)
Siaip klaidu visi daro, ir jau tikrai tau kentet nereikia, jei bloga daikta gavai. As nemanau kad bet kokia firma noretu terst savo varda ir siuntinet zmonem naudotas prekes, taip kad skambink ir issiaiskink  umn.gif
*

Panthera, tu gal dirbi ten? Kazkaip labai uzstoji Top Shop'a biggrin.gif blush2.gif
As apie top shopa nieko gero negirdejau, o pjaustykle Rimi kainuoja 19Lt, tokia pat, kuria pardavineja uz super-duper kaina su dideliausia nuolaida - tik 99.99 bigsmile.gif biggrin.gif Ai, ir dar jei per 15 minuciu paskambinsite, nemokamai pridesime dezute, i kuria galesite viska susideti... lotuliukas.gif
Carmenere
As asmeniskai nepasitikiu tokiomis parduotuvemis... man reikia pries ka nors perkant ta daikta paciupinet, ypac kai uz ji mokama didele suma... juk paskui tik nervu lasteles tenka zudyti ismusinejant pinigus uz nekokybiska preke...
Lucrumė
O mano mama daug prekiu turi is top shopo, ir jomis nesiskundzia. Ypac nereali yra sulciaspaude. Aisku, kaina tokia kaip ir visur, bet dauktas tikrai labai geras. thumbup.gif O kiti daiktai... Na daiktai kaip daiktai. Kokybiski, bet ne stebuklai kaip reklamuoja. Bet ji neperka tokiu, uz kuriuos labai permoketu mirksiukas.gif
Jurkis
QUOTE(juruze @ 2009 02 19, 15:18)
O mano mama daug prekiu turi is top shopo, ir jomis nesiskundzia. Ypac nereali yra sulciaspaude. Aisku, kaina tokia kaip ir visur, bet dauktas tikrai labai geras.  thumbup.gif  O kiti daiktai... Na daiktai kaip daiktai. Kokybiski, bet ne stebuklai kaip reklamuoja. Bet ji neperka tokiu, uz kuriuos labai permoketu  mirksiukas.gif
*

Si sulciaspaude tikrai puiki, turiu senesni jos modeli, t.y. kiek didesni. Sesti metai nesiskundziu. Bet pirktas jis ne TOP SHOP, o Mediamarkt'e Vokietijoje, kur tuo metu buvo akcija uz 50 euru thumbup.gif TOP SHOP Lietuvoje tuo metu jas pardavinejo beveik uz 500 lt. lotuliukas.gif Daiktas tikrai geras, ypac kai uz priimtina kaina ji nusiperki thumbup.gif
aureku
as ir mano mama turim po keleta prekiu is top shop, ir viskuo esam patenkintos.
miglius
esu susipazinus su labai daug top shopiniu prekiu... ka galiu pasakyt? geriau brangiau, bet gera daikta, negu suda... atsimenat, yra toks sampunas, kur nustoja plaukai slinkti? ten truputi kitaip... ten tas sampunas padeda plaukams slinkti... o zmones perka... uzjauciu pardavejas, kurios turi ta s... iskisineti ir paskui priekaistus priimineti... na, kiniskas daiktas yra kiniskas....
:)jolka
labas. O as turiu celliules is top shopo, man labai patinka. yra ivairus stiprumo lygiai, ant pacio didziausio dar nebandziau nes labai jau stypriai itraukia lotuliukas.gif
Sanrema
As labai patenkinta is TOP SHOPO pagalvem Dormeo memosan 4u.gif Ryte nustojo kakla skaudeti mirksiukas.gif Treniruoklis Leg Magic taip pat geras thumbup.gif
tetulyte
QUOTE(ajel @ 2009 06 25, 22:08)
As labai patenkinta is TOP SHOPO pagalvem Dormeo memosan 4u.gif Ryte nustojo kakla skaudeti mirksiukas.gif Treniruoklis Leg Magic taip pat geras thumbup.gif
*

Aš užsisakiau treniruoklį "Ab rocket" kovo mėnesį, ir dar šendiena vis žada jau šia savaitę tai tikrai išsiūsime jums siuntinį blink.gif blink.gif blink.gif
Manau daugiau nieko nenorėsiu iš ten užsisakyti smile.gif
Fija*
Sveikutes, gal kas nors turite vibra tone dirza? kokia atsiliepimai? ar nors siek tiek naudingas? 4u.gif
semke
Girdejau kad sudas paskutinis, nevertas nei vieno lito lotuliukas.gif
Kita
QUOTE(semke @ 2009 06 29, 20:24)
Girdejau kad sudas paskutinis, nevertas nei vieno lito  lotuliukas.gif
*

drinks_cheers.gif turejau, tikrai nevertas.... bent man tai nepadejo... 0 emociju...jokie dirzai nepades jei esime kaip karovos user posted image
Fija*
QUOTE(Kita @ 2009 06 30, 00:01)
drinks_cheers.gif  turejau, tikrai nevertas.... bent man tai nepadejo... 0 emociju...jokie dirzai nepades jei esime kaip karovos user posted image
*

na as nekarova smile.gif as noriu tik isryskinti daugiau raumenukus, gal kokiu centimetru ar dviem apimtis sumazinti, man tik siek tiek reikia, uz tat ir klausiu ar bent kazkiek matosi rezultatai. mirksiukas.gif
Kita
QUOTE(onexyte @ 2009 06 30, 07:16)
na as nekarova smile.gif as noriu tik isryskinti daugiau raumenukus, gal kokiu centimetru ar dviem apimtis sumazinti, man tik siek tiek reikia, uz tat ir klausiu ar bent kazkiek matosi rezultatai.  mirksiukas.gif
*

Geresniu rezultatu pasiektum su atsilenkimais nei kaip minejau su dirzu smile.gif
As tau nieko netaikiau tik bendram kontekste pavartojau "karova" 4u.gif
Fija*
QUOTE(Kita @ 2009 06 30, 12:29)
Geresniu rezultatu pasiektum su atsilenkimais nei kaip minejau su dirzu  smile.gif
As tau nieko netaikiau tik bendram kontekste pavartojau "karova"  4u.gif
*

tai as suprantu, as ir sportuoju, bet galvoju gal prie sporto dar plius ir dirzas padetu. ech... nezinau. unsure.gif
Guodute
o kaip tie E BROKET?
kur pilvo presui?
Fija*
QUOTE(Guodute @ 2009 06 30, 14:22)
o kaip tie E BROKET?
kur pilvo presui?
*

o tau sis padejo? naudojai?
~Dark Elf~
Man irgi idomu smile.gif padejo tas ebroket biggrin.gif man atrodo,kad meluoja su tais dirzu
Kremas
As turiu Ab Rocket . Tai man labai patinka. Anksciau atsilenkimus daryti buvo didziausias kosmaras, o dabar net negalvodama nueinu padarau ir toliau uzsiimu savo veikla.
Taip pat turejau celluless. Nu labai fainas daiktas. Variau su juo gal tris sav. ir matyt gal per smarkiai.... bet jis suluzo verysad.gif Ir kiek skaiciau SM tikrai ne vienai man taip nutiko. Tai tokia patirtis apie Top shopa smile.gif

mano-mieliausia
ir nebijokit jus skambinti;) tikrai nieks ten nerekia.. melagelis truputi ten
tas klientas musu su Rovus garintuvu.. biggrin.gif
o del Rovus'o galiu pasakyti tik tiek, jis tinka tik zmonems kurie nemegsta
lyginti lygintuvu.. bet jei vyresnio amziaus zmones isigyja, tai pagarina ir
pasideda i spinta sita aparata.. issitraukia lygintuva ir poto skambina,
skundzias kad nereikalinga daigta nusipirko....
o ir siaip, tikrai nebus taip, kad priliesi prie medziagos ir islyginta..
prie dzinsiniu kelniu pvz 5 minutes prastovit, kol islyginat rauksles su lygintuvu,
na tai ir cia reiks apie 5 min prastoveti kad islygintumet, stebuklu gi nebuna:))

---------
redaguota moderatoriaus: ištrinta komercija.
Julya
man top shop labai patinka, jokiu nusiskundimu neturiu
meshkute333
QUOTE(mano-mieliausia @ 2009 08 02, 01:01)
ir nebijokit jus skambinti;) tikrai nieks ten nerekia.. melagelis truputi ten
tas klientas musu su Rovus garintuvu.. biggrin.gif
o del Rovus'o galiu pasakyti tik tiek, jis tinka tik zmonems kurie nemegsta
lyginti lygintuvu.. bet jei vyresnio amziaus zmones isigyja, tai pagarina ir
pasideda i spinta sita aparata.. issitraukia lygintuva ir poto skambina,
skundzias kad nereikalinga daigta nusipirko....
o ir siaip, tikrai nebus taip, kad priliesi prie medziagos ir islyginta..
prie dzinsiniu kelniu pvz 5 minutes prastovit, kol islyginat rauksles su lygintuvu,
na tai ir cia reiks apie 5 min prastoveti kad islygintumet, stebuklu gi nebuna:))
*

Sveikute,
o aš susidomėjau Vibra Tone diržu. Gal gali man ką papasakoti apie jį
deilii
Sveikos,
o as labai susidomejau relax and tone masazuokliu. Gal kuri turit, ar ka girdeje esat apie ji?
deilii
Na sveikos moterys. Top shop parduotuve temoje taip niekas ir neatraso apie si masazuokli, todel pagalvojau sia tema sukurti atskirai. Labai susidomejau siuo aparatu ir noreciau isgirsti jusu nuomone. Reklamoje taip puikiai apie ji atsiliepia, (ir nuo celiulito padeda, ir masazuoja) kad labai noretusi isbandyt..... taigi, gal kas nors galite pasidalinti savo patirtimi??? smile.gif
zuvyte07
QUOTE(deilii @ 2009 08 26, 13:35)
Na sveikos moterys. Top shop parduotuve temoje taip niekas ir neatraso apie si masazuokli, todel pagalvojau sia tema sukurti atskirai. Labai susidomejau siuo aparatu ir noreciau isgirsti jusu nuomone. Reklamoje taip puikiai apie ji atsiliepia, (ir nuo celiulito padeda, ir masazuoja) kad labai noretusi isbandyt..... taigi, gal kas nors galite pasidalinti savo patirtimi??? smile.gif
*

sveika,as ji nusipirkau visai nesenai,masazuoju save 4 kartus per diena po 20min biggrin.gif po menesio aprasysiu rezultatus.seip jis man patinka labai stiprei vibruoja smile.gif
Ingakalnis
kolege naudoja trecias menuo kas vakara po 30min - eda tai daug bet liemuo kad ja kur velnias tikrai padailejo smile.gif

pati laukiu, ismegisniu ir parasysiu, siaip sako geriausia jis po gimdymo kai skuras reik sutvarkyt
Leidana
As irgi labai lauksiu atsiliepimu apie si daikta 4u.gif

Beje, o jis nera sunkus, nepavargsta ranka ji po 20 min vedzioti ir laikyti? smile.gif
Papildyta:

Beje, stai nuorodele, kaip sis elektrinis masazuoklis atrodo, jei kas nors dar susidomes smile.gif

http://topshop.lt/relaxtone_masazuoklis-83...rp=2&ils=10
Ramint@
QUOTE(samsam @ 2009 07 26, 18:49)
As turiu  Ab Rocket . Tai man labai patinka. Anksciau atsilenkimus daryti buvo didziausias kosmaras, o dabar net negalvodama nueinu padarau ir toliau uzsiimu savo veikla.
Taip pat turejau celluless. Nu labai fainas daiktas. Variau su juo gal tris sav. ir matyt gal per smarkiai.... bet jis suluzo verysad.gif  Ir kiek skaiciau SM tikrai ne vienai man taip nutiko. Tai tokia patirtis apie Top shopa smile.gif
*

sveikute, as kaip tik gundausi siuo treniruokliu nes nemazai riebaliuku ant pilviuko, sakykite kiek laiko su juo mankstinates, ar pastebejote kokius rezultatus? 4u.gif
Grifone
Neissivaizduoju, ka be Top Shopo daryciau: gyvenu name uzmiestyje, automobilio nevairuoju, vaikas mazas, iseit negaliu, o ir nera kur musu tuose miskuose biggrin.gif Aciu dievui, bent internetas veikia, tai bet kada galiu uzsisakyti prekiu is top Shopo. Vyras mieliau duoda pinigeliu prekems, nei pavarges po darbo gabena mane apsipirkineti i miesta vel 20 km. Mano situacijoje - tai tikras issigelbejimas clap.gif
Ferida
Man ir panasus vargai vargeliai. Bet as perku is Top Shopo daugiausiai grozio prekes, nes labai nekantrus vyras, su juo net lupdazio nesu nusipirkus, o vienai islekt pasiganyti po pardes sansu nera. Neblogi tie Top Shopo daikteliai, neteko dar grazint, nei ismest kazko. Pudryte pirkau, nuo celiulito reikaliukus, plaukams...
Uinga
kiek girdejau tai tikrai efektyvus sortukai bet reikia koki kremuka teptis kad butu rezultatas biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.