Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Osteoporozė (kaulų retėjimas)
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
*Loli*

Gal susidūrėte (niekam nelinkiu verysad.gif ) su osteopoze? Ar liaudies medicina turi šio baubo gydymo priemonių? Pasidalinkite, prašau, turimomis žiniomis ir /ar patirtimi, nes labai labai reikia... unsure.gif

Is anksto ačiū.
An@*di
Liaudies priemone viena .Gerti kiausiniu lukstus.
Dykuma
QUOTE(Diana& @ 2006 10 27, 17:59)
Liaudies priemone viena .Gerti kiausiniu lukstus.
*

Taip, reikia "gerti" kiaušinių lukštus, bet neparašėte kaip. Visų pirma reikia susirasti kokią pažystamą moterėlę, kuri augina vištas. Šios turi būti šeriamos "natūraliu" maistu, ne visokiais pirktiniais pašarais, pagardintais įv. koncervantais ir pan. T.y. kiaušiniai turi būti "ekologiški", kiek tai įmanoma. Prieš naudojant kiaušinius, jų lukštus reikia labai gerai nuplauti. Jų turinį panaudojus pagal paskirtį rolleyes.gif lukštus dar kartą gerai praplauti ir paskleidus išdžiovinti.
Pririnkus saujelę kitą lukštai užpilami šviežiai spaustomis citrinų sultimis. Lukštai jose ištirpsta. Vartojamas tas skystis, kiekių nežinau, bet galiu pasidomėti.
*Loli*

Ačiū, mergaites.
Dykuma, jei turi galimybę, parasyk, kaip tą lukstų skystį vartoti.
Dykuma
Išsiklausinėjau viską. Galima naudoti "žalių" ir virtų kiaušinių lukštus. Kiaušinius plauti su muilu. Nuo lukšto iš karto pašalinti plėvelę, nes lukštui išdžiuvus ji sunkiai nusiima. Nuplautus ir išdžiovintus lukštus sumalti su kavamale į miltus. Taip juos galima laikyti. Dėl dozavimo, tai į dieną vartoti maždaug vieną arbatinį šaukštelį miltelių, kuriuos užpilti citrinos sultimis (ne vienos citrinos sultimis, mažiau), tada viskas suputoja blink.gif lotuliukas.gif Tą marmaliuką ir suvartoti užsigeriant vandenuku. Jei negali žmogus naudoti citrinų sulčių (alergija, pvz.), tiesiog tuos miltelius užsigerti vandeniu. Taip patogiausia vartoti ir dozuoti 4u.gif
*Loli*

Viską supratau ax.gif. Bėgu ieškoti "ekologiškų" vištų rolleyes.gif .
Dėkui.
Jurgutėlė
o kas būna nuo šios ligos ? ar yra akivaizdžiai matomų požymių pvz .ant kojų [blauzdų kaulų] ?
Faustinata
Dažnokai žvilgteliu į šią temą, bet besiguodžiančių ar rašančių patarimus kaip ir nėra. O gaila schmoll.gif juk tiek daug yra turinčių šią problemą. Suprantama, kad čia daugiausiai lankosi jaunos mamytės, bet kodėl nesudalyvavus ir močiutėms.
Mano atvejis : prieš keturis metus tikrino kaulų tankį, viskas buvo gerai. Tais pačiais metai išsioperavau skydliaukę. Matomai tai ir pagreitino kaulų retėjimą, nes po tam tikrų simtomų buvau pasiųsta vėl pakartoti tyrimą. Kaulų tankio rodikliai buvo tokie: 3,28 (toks išretėjimo laipsnis) blush2.gif Išrašė vaistus, kuriuos reikės gerti pusantrų metų verysad.gif Žinau, kad tie vaistai neatstato kaulų tankio, bet tik pristabdo, kad liga neprogresuotų. Žinau dvi moteris, kurios gėrė tuos 1,5m. ir padėtis tik pablogėjo. Reiškia vaistai nieko gero nedavė. Esu pasimetusi ir nežinau kokie vaistai yra geriausi, nes jų yra keletas. Man atrodo, kad esame tik bandomieji triušiai ir krauname pelną formacininkams, o daktarai tik pila receptus ir važiuoja į šiltus kraštus. Kiek duos naudos kiek ne, bet aš vartoju kiaušinių lukštus +vit.D. Labai norėtūsi, kas turite tokių problęmų - atsiliepkite smile.gif
Faustinata
QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 03 04, 08:53)
o kas būna nuo šios ligos ? ar yra akivaizdžiai matomų požymių pvz .ant kojų [blauzdų kaulų] ?
*

QUOTE(Faustinata @ 2009 03 23, 12:45)
Dažnokai žvilgteliu į šią temą, bet besiguodžiančių ar rašančių patarimus kaip ir nėra. O gaila  schmoll.gif  juk tiek daug yra turinčių šią problemą. Suprantama, kad čia daugiausiai lankosi jaunos mamytės, bet kodėl nesudalyvavus ir močiutėms.
Mano atvejis : prieš keturis metus tikrino kaulų tankį, viskas buvo gerai. Tais pačiais metai išsioperavau skydliaukę. Matomai tai ir pagreitino kaulų retėjimą, nes po tam tikrų simtomų buvau pasiųsta vėl pakartoti tyrimą. Kaulų tankio rodikliai buvo tokie: 3,28 (toks išretėjimo laipsnis) blush2.gif  Išrašė vaistus, kuriuos reikės gerti pusantrų metų  verysad.gif Žinau, kad tie vaistai neatstato kaulų tankio, bet tik pristabdo, kad liga neprogresuotų. Žinau dvi moteris, kurios gėrė tuos 1,5m. ir padėtis tik pablogėjo. Reiškia vaistai nieko gero nedavė. Esu pasimetusi ir nežinau kokie vaistai yra geriausi, nes jų yra keletas. Man atrodo, kad esame tik bandomieji triušiai ir krauname pelną formacininkams, o daktarai tik pila receptus ir važiuoja į šiltus kraštus. Kiek duos naudos kiek ne, bet aš vartoju kiaušinių lukštus +vit.D. Labai norėtūsi, kas turite tokių problęmų - atsiliepkite smile.gif
*

Na, kur jūs, mano likimo drauigės? Dalinkimės savo patirtimi. Juk tai labai rimta problema. Skaičiau, kad viena iš greičiausiai padedančių stabdyti kaulų tankio retėjimą, tai bėgimas thumbup.gif Aš jau tai pradedu įgyvendinti ir visai patinka. Kas dar su manim? g.gif
zauke
As irgi geriu tuos vaistus kur i savaite 1 karta.Vasara bus jau metai.Man is karto buvo ostopenija,o pasitikrinus pries metus jau atrado osteoporoze,pas mane buvo 2.Mat as turiu astma ir labai jau daug metu vartoju tam tikrus vaistus,kurioe veikia kaulus neigiamai.Dar nepradejus gerti vaistu,man skaudedavo viena ranka,dabar jau praejo.Tai sakau gal jie ir gydo,ne tik pristabdo kaulu retejima.O liaudisku priemoniu jokiu nevartoju,neprisiruosiu.

luxs
QUOTE(Faustinata @ 2009 03 23, 16:45)
Dažnokai žvilgteliu į šią temą, bet besiguodžiančių ar rašančių patarimus kaip ir nėra. O gaila  schmoll.gif  juk tiek daug yra turinčių šią problemą. Suprantama, kad čia daugiausiai lankosi jaunos mamytės, bet kodėl nesudalyvavus ir močiutėms.
Mano atvejis : prieš keturis metus tikrino kaulų tankį, viskas buvo gerai. Tais pačiais metai išsioperavau skydliaukę. Matomai tai ir pagreitino kaulų retėjimą, nes po tam tikrų simtomų buvau pasiųsta vėl pakartoti tyrimą. Kaulų tankio rodikliai buvo tokie: 3,28 (toks išretėjimo laipsnis) blush2.gif  Išrašė vaistus, kuriuos reikės gerti pusantrų metų  verysad.gif Žinau, kad tie vaistai neatstato kaulų tankio, bet tik pristabdo, kad liga neprogresuotų. Žinau dvi moteris, kurios gėrė tuos 1,5m. ir padėtis tik pablogėjo. Reiškia vaistai nieko gero nedavė. Esu pasimetusi ir nežinau kokie vaistai yra geriausi, nes jų yra keletas. Man atrodo, kad esame tik bandomieji triušiai ir krauname pelną formacininkams, o daktarai tik pila receptus ir važiuoja į šiltus kraštus. Kiek duos naudos kiek ne, bet aš vartoju kiaušinių lukštus +vit.D. Labai norėtūsi, kas turite tokių problęmų - atsiliepkite smile.gif
*

Faustinata, atsiliepiu 4u: 4u.gif Mano panasi padetis, skydliauke isoperavo pries 3 metus, daug visokiu pablogavimu prasidejo, tarp ju koju skausmai. Pasidariau kaulu tankio tyrimus - akurat, reteja. Pradzia, bet jau yra. Man ne jaunyste, bet ir ne visiska senatve -50 metu. kadangi visokiu kitokiu bedeliu turiu, nepriejau dar prie vistu ar putpeliu biggrin.gif , bet jau moraliai renguosi. Tada isijungsiu i diskusijas aktyviau.
Faustinata
QUOTE(luxs @ 2009 04 13, 18:22)
Faustinata, atsiliepiu  4u:  4u.gif  Mano panasi padetis, skydliauke isoperavo pries 3 metus, daug visokiu pablogavimu prasidejo, tarp ju koju skausmai. Pasidariau kaulu tankio tyrimus - akurat, reteja. Pradzia, bet jau yra. Man ne jaunyste, bet ir ne visiska senatve -50 metu. kadangi visokiu kitokiu bedeliu turiu, nepriejau dar prie vistu ar putpeliu  biggrin.gif , bet jau moraliai  renguosi. Tada isijungsiu i diskusijas aktyviau.
*

Daug drąsiau kai atsiranda panašaus likimo draugių biggrin.gif Luxs, man šiek tiek daugiau metukų negu tau, bet mano ir problema didesnė. Tiesiog nežinau ar teisingai elgiuosi , kad nevartoju tai ligai skirtų vaistų g.gif Bus kaip nebus, dar laukiu vieno mediko, ne tos srities atsiliepimo. Kol kas nieko neskauda. Viena aišku, kad reikia vartoti kuo dauigiau daržovių, kurios yra tamsiai žalios spalvos, pvz. brokoliai, juose yra daud kalcio. Nemažai perskaičiau K. Vaištarienės straipsnių. Man atrodo, kad daug duoda mityba ir judėjimas.
Faustinata
QUOTE(zauke @ 2009 04 13, 16:00)
As irgi geriu tuos vaistus kur i savaite 1 karta.Vasara bus jau metai.Man is karto buvo ostopenija,o pasitikrinus pries metus jau atrado osteoporoze,pas mane buvo 2.Mat as turiu astma ir labai jau daug metu vartoju tam tikrus vaistus,kurioe veikia kaulus neigiamai.Dar nepradejus gerti vaistu,man skaudedavo viena ranka,dabar jau praejo.Tai sakau gal jie ir gydo,ne tik pristabdo kaulu retejima.O liaudisku priemoniu jokiu nevartoju,neprisiruosiu.
*

Kiek teko girdėti, tai tie vaistai netstato kaulų išretėjimo, o tik pristabdo žinoma jeigu pristabdo. Jei vieni nepadeda, skiria kitus, taip ir nuodijamės schmoll.gif
zauke
Buvau ,,Jadvygos,,psl,tai ten maciau yra arbatu nuo osteoporozes,tai pasirinkau arbatu,tame tarpe ir sia,ziuresiu gal ir nieko bus.Vistiek kazka tai reikia naudoti,nes kitaip dar blogiau bus
llliepa
Turbut atradote vaistukus ,kad nei vienos neliko temoje,jau metai,kais jums sekasi gydytis? smile.gif
Faustinata
QUOTE(llliepa @ 2010 03 09, 15:05)
Turbut atradote vaistukus ,kad nei vienos neliko temoje,jau metai,kais jums sekasi gydytis? smile.gif
*

Čia, turbūt , visos jaunos ir dar nepaliestos osteoporozės smile.gif Aš irgi pasigedau, kad kas nors atsilieptų apie šią problemėlę. Man tai nelabai yra ką pasakyti. Beveik metai vistik geriu "Bonviva", nors buvau prieš cheminius vaistus, bet pabūgau, kad vėliau nebūtų dar blogiau. Dar vartoju kiaušinių lukštus bei įvairių džiovintų vaistažolių mišinį (sumalta kavamale). Manau blogiau nebus bigsmile.gif
O kaip sekasi jums biggrin.gif
RP30
prisijungiu ir aš , nors man dar tik 30, bet pas mane pastoviai maža kalcio norma kraujyje. Ir tai pradėja matytis po skydliaukės operacijos, tirpsta rankos. tai susidomėjau kiaušinių lukštais, ko gero reikės pradėti juos gerti, nes geriant paprastą kalcį rodikliai tik neženkliai kyla, bet iki mažiausios normos dar man toli.
Kaip Faustinatai sekasi, ar darėtės tyrimus, koks kalcio rodiklis.;0
Faustinata
Maniau, kad ši tema jau nievienos nebedomona g.gif Įdomu pasidalinti patirimi smile.gif Tai va, RP30, nėra per geriausi mano duomenys. Kai buvo nustatyta osteoporozė, tai kaulų tankio rodiklis buvo 3,28, o po pusantrų metų naudotų vaistų pasiekta tik 3,08. Kaip bus taip, bet nutariau daugiau jų nebevartoti. Papildomai vartoju tai ką ir anksčiau minėjau. Pagal metus jūs man beveik į dukrą tinkat. Skydliaukė irgi pašalinta prieš 5 metus, be abejo turėjo įtakos šiai ligai. Pas mane kalcio norma kraujyje buvo šiek tiek sumažėjusi, bet nuo calcigrano kaip ir nieko nepakito, bet dabar norma. Manau, kad padėjo lukštai.
Kur dingo zauke, luxs, llliepa mirksiukas.gif
Faustinata
Su NAUJAISIAIS !!!
Kaip matau, tai senieji nieko neišjudino, o gal ir neblogai laikotės. Geros sveikatos ir visapusiškai gerų metų 4u.gif
Kruopike77
Sveikos,

labai praverstų atsakymas ar jau yra kas naudoję, ar kas vartojo aclasta infuzini tirpala osteoporozei gydyti, ar buvo pasaliniu reiskiniu?
Buciau dekinga uz atsakyma smile.gif

Senmergiukas
Mano mama gėrė cheminius vaistus labai tvarkingai, pagal visus reikalavimus, apie aštuonis metus. Pirmas tyrimas buvo 2,7, po vienų metų gėrimo truputį pablogėjo - 2,8, po to pradėjo pamažu gerėti, dabar 2,1. Tai jau riba, kai dar nesi sveikas, bet vaistų jau nekompensuoja.

Deja, bet gerėjantys rezultatai nesutrukdė jai prieš porą metų nusilaužti ranką, o praeitą vasarą šlaunikaulio galvutę, kuri smarkiai sutrupėjo, šiaip ne taip ją sušriūbavo. Dabar jau vėl vaikšto, tik dar su lazdele. Vaistų nebegeria, nes ir kompensuojami jie smarkiai muša per kišenę, o be kompensacijos tai ir pagalvot baisu. O sutrupėjusi koja mūsų medicinos sistemai ne rodiklis, tyrimų rezultatas už brūkšniuko ir taškas.

O judėjimo svarba neabejotina - šeimos gydytoja sakė, kad jei nebeatsikels po lūžio, tai padėtis prastės. Taip, kad judėkit, kiek tik galit, turinčios šią bėdą. O dėl vaistų gėrimo nežinau - aš papasakojau, o jūs darykit išvadas. Ką čia gali žinot, gal dar blogiau būtų, jei būtų negėrus. Kitų organų nesusigadino - ir skrandis, ir kepenys veikia gerai.
ArbuZzziuke
Nesenei Camelia vaistineje pasitikrinau del osteoporozes. Tyrimas parode, kad as irgi turiu sia beda, uzsiregistravau pas seimos gyd., prasysiu, kad pakartotu kaulu tankio tyrima poliklinikoje. Mano kriksto mamai irgi osteoporoze, bet kiek zinau ji vartoja koralini kalci ir kazkokia tablete kur reikia gert 1k/men aceit atstato kaulini audini, jai pagerejo.
Del retejimo pas zmogu pradeda augti kupra, krypsta kojos, jau nekalbant apie luziu tikimybe... Siaubas, bet norisi bet kokiu atveju ta kaulini audini atstatyti, kiek girdejau taj iki 30 metu dar galima atstatyti, nes iki to laikotarpio formuojasi kaulinis audinys...
Dagoledi
Sveikos,mielosios,

Pati esu labai isigilinusi i sia liga,osteoporoze.Yra seimoje zmoniu turinciu sia problema.
Dexa(kaulu mases tankis) rode-2,5.Pradzioje moterys gere geriamus vaistus,bet skrandis visiskai netoleravo,atsirado skrandzio opa,blogai jausdavosi.Geriamu vaistu buvo komplikuotas vartojimas,po to 60 min. negaledavo atsigulti,vartoti kartu su maistu gydytoja taip pat neleido.
Bet pries 8 men. endokrinologe tetai rekomendavo nauja vaista,leidziama i vena TIK viena karta metuose,ir daugiau jokiu problemu.Pavadinimas lygtais Aclasta ar kazkas panasaus.Sake sulasino jai ta vaista per 20 min.,siek tiek buvo pakilusi temperatura,bet po poros dienu praejo.
Apsauga yra metams,negriauzia skrandzio ir is tiesu labai patogu.Minejo,kad sis vaistas ne tik sumazina kaulu retejima,bet net siek tiek ji atsato (pagal tyrimus).Po metu darys pakartotini Dexa tyrima,pranesiu rezultatus...
Sekmes visoms. 4u.gif
woman_L
lrytas.lt cheminiai vaistai, manau, turi buti tik neradus geresnio sprendimo, nes VISADA turi salutini poveiki.
Rudenė
Sveikos!
Aš vaistus gerti pradėjau prieš porą mėnesių. Rodiklis -2,5 - tas skaičius, kai vaistai jau kompensuojami. Geriu 1 kartą į savaitę. Vadinasi Fosavance. Dar daktarė man patarė gerti kalcio ir būtnai kalcio citrato, nes tokia forma geriausiai įsisavinama. Lietuvoje kalcio citrato radau sportinių papildų parduotuvėje. Ir Gintarinėje vaistinėje - pavadinimu Ostron (yra kalcio citrato, kalcio karbonato ir atrodo kalcio chelato). Tai ir klausausi daktarės. Apie kiaušinių lukštus dar tik galvoju, gal kada vėliau. Tiesa, vienoje Malachovo knygoje skaičiau, kad virtų kiaušinių lukštuose kalcio jau nelieka.
Apie kuprą - kupra neauga, o atsiranda dėl kompresinių stuburo slankstelių lūžių.
Linkiu visoms sveikatos ir stiprių kaulu!
Daliuke_
Labas vakaras,

niu ka... po daugiau nei 1.5 metu naudojimo "valdisko" kalcio (visus isbandziau..) ir vitamino D3, vaizdelis tik pablogejo... nuo 2.1 iki 3.0... Nezinau ka sakys reumotologe ir kokius vaistus skirs, bet as jauciu kad ju negersiu... nes ka pirkau is vaistiniu ju rekomenduotus tai... nieko man neisissavino sad.gif

Dabar bandau Baobablife produkta (jau geriu beveik menesi), tai bent kraujyje stabili norma, nes sakau, ka is vaistiniu pirkausi visokius kalcius, kalius, magnius ir t.t., tai man nei vieno is ju neissisavindavo, pakildavo siek tiek, bet jei nors savaitei nutraukdavau gerima kalcio ir D3, vel grizdavau i pradine padeti, o abydniausia, kad ir kali isvarydavo ir magnio trukumas amzinas buvo sad.gif...
ziuresiu po metu vartojimo ar keisis kaulu tankio rodikliai, ar ne, nes pakolkas bent pagal kraujo tyrimus, tai pas mane viskas normose, visi rodikliai.. , ir visos bedos prasidejo po ginekologines operacijos..., po operacijos, visai ta mano skydliauke sudurnavojo..., vat ir turiu ka turiu..., o apie daktarus tai as isvis tyliu.... visai nusivyliau per sita laikotarpi as jais....

O jums visoms sveikateles ir kad bent iseitu sustabdyti ta kaulu retejima 4u.gif

p.s.
po metu butinai ateisiu pasisakyt koki turiu rezultata kaulu tankio vartojant TIK baobablife
Faustinata
QUOTE(Daliuke_ @ 2011 11 30, 14:07)
Labas vakaras,

niu ka... po daugiau nei 1.5 metu naudojimo "valdisko" kalcio (visus isbandziau..) ir vitamino D3, vaizdelis tik pablogejo... nuo 2.1 iki 3.0... Nezinau ka sakys reumotologe ir kokius vaistus skirs, bet as jauciu kad ju negersiu... nes ka pirkau is vaistiniu ju rekomenduotus tai... nieko man neisissavino sad.gif

Dabar bandau Baobablife produkta (jau geriu beveik menesi), tai bent kraujyje stabili norma, nes sakau, ka is vaistiniu pirkausi visokius kalcius, kalius, magnius ir t.t., tai man nei vieno is ju neissisavindavo, pakildavo siek tiek, bet jei nors savaitei nutraukdavau gerima kalcio ir D3, vel grizdavau i pradine padeti, o abydniausia, kad ir kali isvarydavo ir magnio trukumas amzinas buvo sad.gif...
ziuresiu po metu vartojimo ar keisis kaulu tankio rodikliai, ar ne, nes pakolkas bent pagal kraujo tyrimus, tai pas mane viskas normose, visi rodikliai.. , ir visos bedos prasidejo po ginekologines operacijos..., po operacijos, visai ta mano skydliauke sudurnavojo..., vat ir turiu ka turiu..., o apie daktarus tai as isvis tyliu.... visai nusivyliau per sita laikotarpi as jais....

O jums visoms sveikateles ir kad bent iseitu sustabdyti ta kaulu retejima  4u.gif
".
p.s.
po metu butinai ateisiu pasisakyt koki turiu rezultata kaulu tankio vartojant TIK baobablife
*

Manuoju atveju tai irgi gerokai sumažėjęs kaulų tankis, rašiau čia anksčiau, bet dabar nieko nenaudoju, nežinau ar gerai darau. Po gero pusmečio bandysiu pasitikrinti.
Neįsivaizduoju kaip jūs galite padidinti kaulų tankį su baobablife g.gif Skaičiau temoje apie šio preparato sudedamąsias dalis, bet ten visai nekalbama apie kalcį. Gal kraujo sudėtį ir galima pagerinti, bet dėl kaulų tankio tai abejoju. Viena gydytoja yra pasakius: tas kalcis gali "teliuškuoti" kraujyje, bet kaulai jo nevisada pasiima. O kai kraujyje trūksta kalcio, tai tikrai jis imamas iš kaulų. Gal daugiau kas nors įsijungs į šią diskusiją smile.gif

Daliuke_
QUOTE(Faustinata @ 2011 12 01, 00:37)
Manuoju atveju tai irgi gerokai sumažėjęs kaulų tankis, rašiau čia anksčiau, bet dabar nieko nenaudoju, nežinau ar gerai darau. Po gero pusmečio bandysiu pasitikrinti.
Neįsivaizduoju kaip jūs galite padidinti kaulų tankį su baobablife g.gif  Skaičiau temoje apie šio preparato sudedamąsias dalis, bet ten visai nekalbama apie kalcį. Gal kraujo sudėtį ir galima pagerinti, bet dėl  kaulų tankio tai abejoju. Viena gydytoja yra pasakius: tas kalcis gali "teliuškuoti" kraujyje, bet kaulai jo nevisada pasiima. O kai kraujyje trūksta kalcio, tai tikrai jis imamas iš kaulų. Gal daugiau kas nors įsijungs į šią diskusiją  smile.gif

jums gydytoja labai teisingai pasake apie kalci, bet ji pamirso pamineti esmini dalyka, kaip kalcio neisisavinama per skydliauke, tada ne tas pats, kad osteoporoze atsirado nuo senatves, virsvorio ar mazo judejimo. As niekur neteigiau, kad Baobablife man pades, as rasau kad bandysiu, bandysiu dabar pati kapanotis, nes jau pagal daktaru "rekomendacijas" beveik du metus gyvenau, reziume is -2.1, dabar turiu -3.00 ir nenormalia suma sukistu pinigu, vat tep, o kaip susitvarkysiu skydliaukes veikla, manau tada kalci ne tik teliuskuojanti kraujyje turesiu (nors dar karta kartojuosi gal jau, kad nuo visu vaistiniu parduodamu kalciu, net ir kraujyje jo neturejau.... ) bet ir kauluose pasisavinusi.
As jums nei vienai nesiulau to daryt, As rasau, kad pabandysiu ta padaryti ant saves ir parasysiu kas gavosi, gerai, blogai, vistiek parasysiu.
kadangi galima pasirodo po triju men is kulno tyrimo pasiziureti kaulo tanki (nors tyrimas su paklaida) tai vat ir matysiu, kinta kas ar ne, as visu pirma tikiuosi susitvarkyti skydliauke, o tada sakau, viliuosi kad ir visa kita subeges organizmas palaikyt, nes irgi tikrinsiuos reguliarei, ka ir darau iki siol
jurgyte111
Apmirusi temelė visai.

Užsukau ir aš pas jus pasidomėti sios problemo gydymo būdais, nes vieną iš artimųjų ji palietė. Rodikliai tik blogėja - nepadeda jokie geriami preaparatai sad.gif Gal kas pasidalintumėt savo patirtimi įveikiant ši "baubą.
Anri
Jei neignoruoti energetinių priemonių, tai...Kas yra kaulai? Kaulai yra organizmo akumuliatoriai, kur nuo pat pradžios koncentruojasi energijos atsargos. Su laiku jų mažėja...ir atsiranda osteoporozė kaip pasekmė..pas vienus ankščiau, pas kitus vėliau.. Viskas ko reikia- tai mokėti pripildyti kaulus energija ir daryti tai reguliariai. Gerėja ir savijauta ir išsigydyti galima nuo osteoporozės. Daryti gali kiekvienas žmogus pats sau, reikia tik panorėti ir osteoporozės galima bus atsikratyti.)
stropi studente
Sveikos, ar endokrinologas ar koks kitas gydo osteoporozę? Ar jus gydotės savo mieste, ar važiuojate į kauno klonikas ar vilniaus santariškes gydytis osteoporozės? Gal galit rekomenduoti docentų ar profesorių gydančių šia liga. Ar yra turėjusių kiaušidžių policistizmą, dėl kurio atsirado osteoporozė? Reikia, labai labai skubiai. Labai ačiū visoms iš anksto.
Senmergiukas
QUOTE(stropi studente @ 2012 08 05, 19:03)
Sveikos, ar endokrinologas ar koks kitas gydo osteoporozę? Ar jus gydotės savo mieste, ar važiuojate į kauno klonikas ar vilniaus santariškes gydytis osteoporozės? Gal galit rekomenduoti docentų ar profesorių gydančių šia liga. Ar yra turėjusių kiaušidžių policistizmą, dėl kurio atsirado osteoporozė? Reikia, labai labai skubiai. Labai ačiū visoms iš anksto.
*

Mano mamą gydo šeimos gydytoja. Bijau, kad profesoriai čia pagelbės ne ką daugiau.
stropi studente
nu jo bet tikriausiai koks tai specialistas paskyrė gydyma, nes reikia hormonų tyrimus daryt ir taip toliau su ekoskopija tirt skydliaukę. Na aš žadu ieškoti pačių, pačių geriausių specialistų ir tikiuosi jų rast. Galvoju skambint į lietuvos endokrinologijos instituta ir klaust kurie endokrinologai ten tuo užsiima. Nors niekaip man nedašunta kodėl endokrinologai gydo kaulus....
Senmergiukas
QUOTE(stropi studente @ 2012 08 06, 15:46)
Nors niekaip man nedašunta kodėl endokrinologai gydo kaulus....
*

Darė kaulų tankio tyrimą, siuntė šeimos daktarė. Pagal tyrimų rezultatus šeimos daktarė parašė receptą vaistams, kurie kažkiek pristabdo procesą, juos reikėjo gerti ilgai ir nuobodžiai. Bijau, kad osteoporozė nepagydoma, tik kontroliuojama.

Nesu girdėjusi, kad ta liga užsiiminėtų endokrinologai. Bet jei čia jaunai moteriškei, gal ligos priežastys kitokios, nei senatvėj.
stropi studente
Ar jūsų mamos jau nebėra, kad rašote, jog reikėjo gerti ilgai ir nuobodžiai? Taip liga buvo diagnozuota man aną pirmadienį. dviejuose vietose lūžęs stuburęs, dėl osteoporozės. Na man dabar yra 28 m ir vienas mėnuo. Tai buvo baisus šokas, pora dienų. Kad tokia jauna ir jau tokia liga ir nesu turėjusi jokios ginekologinės ar skydliaukės operacijos, prieš kokius 4 m buvo pora kart tirta skydliaukė nieko nerado nei ekoskopu nei tyrymuose, tai ir nebedariau, nes man nepatiko tas ekoskopavimas, nes visą mane išterlino ir kakla ir rankas ir visa bliuska. Tai dabar lauks milijonas tyrimų ir matyt stuburo operacija ir ligos gydymas. Kai grižau namo iš daktarės, tai i kart įsijungiau intika ir kiek pastebėjau nemažai kur rašo, kad pastebėjus liga iki 30 m ją galima visiškai išgydyti ir atkurti kaulų tankį, tai labai tikiuosi dar suspet įšokt į nuvažiuojantį traukinį. O jei nenorės manęs siusti, tai pati nuvažiuosiu į klinikas ne taip brangiai ten kainuoja tos konsultacijos apie 80 lt. Savo mieste jau susiradau neurologa ir neurochirurga, jei operuotų, o vilniuje ar kaune dar ne. Penktadienį darys kompiuterinę tomografiją kaulų tankiui.
Senmergiukas
QUOTE(stropi studente @ 2012 08 06, 19:33)
Ar jūsų mamos jau nebėra, kad rašote, jog reikėjo gerti ilgai ir nuobodžiai? Taip liga buvo diagnozuota man aną pirmadienį. dviejuose vietose lūžęs stuburęs, dėl osteoporozės. Na man dabar yra 28 m ir vienas mėnuo. Tai buvo baisus šokas, pora dienų. Kad tokia jauna ir jau tokia liga ir nesu turėjusi jokios ginekologinės ar skydliaukės operacijos, prieš kokius 4 m buvo pora kart tirta skydliaukė nieko nerado nei ekoskopu nei tyrymuose, tai ir nebedariau, nes man nepatiko tas ekoskopavimas, nes visą mane išterlino ir kakla ir rankas ir visa bliuska. Tai dabar lauks milijonas tyrimų ir matyt stuburo operacija ir ligos gydymas. Kai grižau namo iš daktarės, tai i kart įsijungiau intika ir kiek pastebėjau nemažai kur rašo, kad pastebėjus liga iki 30 m ją galima visiškai išgydyti ir atkurti kaulų tankį,  tai labai tikiuosi dar suspet įšokt į nuvažiuojantį traukinį. O jei nenorės manęs siusti, tai pati nuvažiuosiu į klinikas ne taip brangiai ten kainuoja tos konsultacijos apie 80 lt. Savo mieste jau susiradau neurologa ir neurochirurga, jei operuotų, o vilniuje ar kaune dar ne. Penktadienį darys kompiuterinę tomografiją kaulų tankiui.
*

Gyva dar, ačiū dievui, tik šlaunikaulio galvutę buvo nusilaužusi - irgi osteoporozės rezultatas. Tiesiog po kelių metų vaistų gėrimo tyrimo rezultatai rodė pagerėjimą iki tos ribos, kai nebeskiria kompensuojamų vaistų, tai kurį laiką negėrė. Dabar vėl geria.

Jei tyrimus daro, tai ir su gydymu išsiaiškinsit su daktare, kas ir kur gydo. Sėkmės 4u.gif
Faustinata
QUOTE(Anri @ 2012 06 16, 09:32)
Jei neignoruoti energetinių priemonių, tai...Kas yra kaulai? Kaulai yra organizmo akumuliatoriai, kur nuo pat pradžios koncentruojasi energijos atsargos. Su laiku jų mažėja...ir atsiranda osteoporozė kaip pasekmė..pas vienus ankščiau, pas kitus vėliau..  Viskas ko reikia- tai mokėti pripildyti kaulus energija ir daryti tai reguliariai. Gerėja ir savijauta ir išsigydyti galima nuo osteoporozės. Daryti gali kiekvienas žmogus pats sau, reikia tik panorėti ir osteoporozės galima bus atsikratyti.)
*

Jūs čia taip gražiai pakalbėjote, bet konkrečiai ką siūlote? Ir kaip Jūs papildote tuos kaulus energija, kokiu būdu, jei ne paslaptis? Mano nuomone jos išgydyti neįmanoma, o tik pristabdyti procesą.
stropi studente
Sveikos, man atlikus stuburo kompiuterine tomografija su 64 pjuviu kompiuteriu gavo, kad kaulų tankis yra 2.22, gal kas galėtumėt pasakyti ar man priklausys kompensuojami vaistai ar ne, gal kas žino kokia yra riba, kai tu esi laikomas visiškai sveiku? Iš anksto ačiū už atsakymą smile.gif cool.gif.
Faustinata
Čia viskas aiškiai pasakyta
http://www.emedicina.lt/site/files/farmaci...to_puslapis.pdf
stropi studente
Labai jums ačių už nuorodėlę, Nu tai čia kažkokia nesamonė išeina man. Kaulų tankis T=2.22 + 2 vietose lužes kompresinis stuburo lūžiai,nu reiks kai nueisiu sakyt, kad ir kitų stuburo ir kaulų ligų ieškotų. Nes kai intike paskaičiau, tai visi požumiai atitinka osteoporozę ir kaulai skaudai ir juosmens srityje jau nuo paauglystės labai skaudėdavo. Visi požymiai tikrai yra. Ir jau peržengus 20 m riba kuo tolyn tuo labiau jaučiuosi kaip 70 m. pencininkė. bigsmile.gif
Rudenė
QUOTE(stropi studente @ 2012 08 14, 16:50)
Labai jums ačių už nuorodėlę, Nu tai čia kažkokia nesamonė išeina man. Kaulų tankis T=2.22 + 2 vietose lužes kompresinis stuburo lūžiai,nu reiks kai nueisiu sakyt, kad ir kitų stuburo ir kaulų ligų ieškotų. Nes kai intike paskaičiau, tai visi požumiai atitinka osteoporozę ir kaulai skaudai ir juosmens srityje jau nuo paauglystės labai skaudėdavo. Visi požymiai tikrai yra. Ir jau peržengus 20 m riba kuo tolyn tuo labiau jaučiuosi kaip 70 m. pencininkė. bigsmile.gif
*

Dėl kitų ligų. Mano anytai skaudėjo juosmens srityje ir buvo stuburo lūžis ne tik nuo osteoporozės senyvame amžiuje, bet ir dėl kraujo ligos - mielomos. Dėl mielomos dažnai būna kaulų lūžiai, ir tada ji atrandama. Aš ne medikė ir mano spėliojimai paprastai nepasitvirtina, tai neišsigąskite, bet gal reikėtų pasitikrinti...
stropi studente
Na tikiuosi ištirs kas atsitiko kodėl lūžo. Dėl mielom os reiks paklausti, bet paskaičiau požymius, tai nei iš tolo neužneša. O paskaičius osteoporozės požymius ir priežąstis beveik viskas atitinka. Nu manau aiškinsis kodėl rentgeno nuotraukoje matosi osteoporozė, o kompiuterinė tomografija rodo, kad esu sveika ir kaulų tankis 2.22. Aišku geriausiai būtų atlikti genetinius tyrimus ir sužinoti iš kur kojos dygsta, bet jie labai brangus ir lietuvoje jie neatliekami. Tiesa dabar sakė lyg geri kraujo tyrimai, anksčiau vis rasdavo leukocitų 8. ir kažkiek ten nulių šiek tiek buvo padidėję, bet iki leukemijos netraukė.
sunday
Osteoporozės išsivystymui svarbiausi momentai yra šie:

1) Estrogenų kiekio sumažėjimas (todėl osteoporozė ypač pradeda reikštis po klimakso), nes būtent estrogenai padeda kalciui patekti į kaulus. Todėl moterims tam tikrame amžiuje būtina pradėti naudoti augalinių estrogenų papildus.
2) Normali žarnyno mikroflora, nes jei ji pažeista, kalcis neįsisavinamas iš maisto arba įsisavinamas tik iš dalies, todėl labai svarbu nuolat priiūrėti virškinimo sistemos sveikatą.
3) Pakankamas kalcio kiekis racione, todėl vėlgi geriausia papildomai nuolat gerti kalcio papildus.

Kaip ir viskas... Paprasti dalykai, tik pas mus medikai profilaktikos nesiūlo... O kai jau problema yra, tai nuskausminantys, priešuždegiminiai ir t.t. O juk pirmieji osteoporozės požymiai gali būti sąnarių skausmas, radikulitas (juosmens skausmai), dantų iškritimas (parodontozė)... Visa tai rodo, kad organizmas jau ima kalcį iš kaulų jo trūkumui kraujyje padengti.
stropi studente
sveiki visi, na norėjau papasakot kuo man čia viskas užsibaigė su ta ospeoporoze. Tai T=2.2 tipo osteoporozės nėra,dėl stuburo neurochirurgas pasakė nieko padėt negalima yra kaip yra ir viskas. Kai aš endokrinologei pasakiau, kad girdėjau kad iki 30 m galima visiškai pagydyt šia liga, tai tik pagūžčiojo pečiais ir optimistinio nusiteikimo neparodė. Ir man pasakė, kad reikia man išgert 1500-1600 kalcio per dieną, bet čia gal mano amžiui kai man neseniai tik 28 m suėjo, kaip kito amžiaus nežinau. Tyrė skydliaukę, tai nieko nerado prie ko prikibt nei ekoskopu, nei hormonu. Ir endokrinologė pasakė nori gerk kalcį nori negerk kaip nori... Tai a nusprendžiau gert ir gal pavyks pakelt iki 2.5 ta kalcį, nes mano giminėje ir senelis ir tėvas ir tėvo sesuo visi turi osteoporozę, tai reik užsididint kiekį kol galiu, kad nebūtų paskui per vėlu.
O gal kas vartojate pakaitinę hormonų terapija, kad netaip retėtų kaulai, gal galit papasakoti, nes man yra didelių problėmų su estrogenais.
Aš visiskai pritariu sunday, nu yra kaip yra.
Ir dabar pavaikščiojus per daktarus jau galutinai supratau kad skestančiųjų gelbėjimąsis yra pačių pacientų reikalas, bet tikrai ne daktarų, nes jiems tie pacientai dzin sad.gif.
Papildyta:
Tiesa osteoporozę gydo endokrinologai, bet gali gydyt ir reumatologai, čia gal priklauso nuo ko atsirado, nes mane siuntė pas endokrinologą, dėl osteoporozės. O po menopauzės osteoporozę gali gydyti specialistas inekologas-endokrinologas būna tokie du viename. Sėkmės visoms besigydančioms.
zauke
Sveikos gyvos.As kas keli metai kaulu tanki vykstu pasitikrinti i osteoporozes centra Vilniuje.Jau gal du metai nebuvau,o jau pradejo skaudeti pedu kaulai.Per ilgai buvau apsiraminus.Tuo tikrinimu per peda,kur daznai buna organizuojama vaistinese,nepasitikiu,nes pagal juos man viskas gerai,sveika.Perskaiciau internete kad naudinga ir turi daug kalcio sezamu seklos,tai as jas dabar ir valgau su jogurtu.Taip pat skaiciau ir girdejau kad prie sitos ligos tinka atlikinet 5 Tibeto pratimus.Raso,kad jie tikrai pristabdo sia liga.Dar vasara dariau zaliuosiu kokteilius su ropiu lapais.Cia taip pat perskaiciau internete kad ropiu lapai turti labai daug kalcio.Taip kad ka zinojau tuo ir pasidalinau.
" voresta "
reikėtų žiūrėti ne ką papildomai pavartoti, bet ko atsisakyti.
siūlyčiau į goooglę suvesti "gluten intolerance osteoporosis", "glitimas osteoporozė ",
taip pat kitų jūsų patiriamų simptomų pavadinimus+ glitimas(ar gluten intolerance)
tai perduodama genetiškai, todėl giminėj būna linkusių į tas ligas.
grūdiniai yra trečdalio populiacijos įvairių sveikatos bėdų priežastis, ir, kol jų neatsisakysit, jokie kalciai nemačys...
evoliucija neskyrė grūdų žmogui , tai ne žmogaus maistas schmoll.gif
zauke
Bent kas liecia mane,tai as jau virs 30 metu turiu astma ir vartoju atitinkamus vaistus,kurie kaulams,aisku,kenkia.Siuo atveju jokio paveldejimo nera,uz tai ir gaudau ,ir stengiuosi sau prisitaikyti ivairius patarimus,kurie manau nera kenksmingi.
stropi studente
Sveikos kiek aš girdejau, tai patikimiausias būdas įvertinti kaulų tankį daryt tomografija, kiti nepatikimi metodai. Dar yra toks skystas kalcis osteocare, čia rugsėjo jam nuolaida buvo. Gal jums padėtų, nes gal skystas geriau įsisavinamas, nei tabletės. Tik jis skirtas vaikams, bet kas tinka vaikams suaugusiam neturėtų pakenkt.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.