Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Jonučių mokykla
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Nuo 7 metų ir vyresni > Mokyklos > Kaunas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
NENGA
QUOTE(asara1 @ 2010 11 08, 09:49)
Sveikos, mamos, atsitiko taip, kad planuojame pereiti i Joniciu mokyklos pirma klase. Sakykit, pas kuria dabartiniu pirmoku mokytoja siulytumete prasytis i klase :
Vyšniauskienė Aldona, 1b
Zasčiurinskienė Reda, 1d
Palianskienė Lina, 1e
Jurevičienė Edita, 1a

Busiu labai dekinga uz bet kokia informacija.
*

Mes mokytojos nesirinkome, nes nei vienos nepazinojom. Patekom pas A. Vysniauskiene smile.gif , kol kas viskas gerai einas smile.gif
briga1
mes siandien uzsirasem pas Galvanauskiene, ziuresim kaip bus ax.gif gal dar yra tokiu? rolleyes.gif
gutukas
as siandien irgi parasiau prasyma... tik mokytojos dar nepasirinkau, nes galvojau kad dabar tik prasyma reikia parasyti, o klases skirstys geguzes-birzelio men.,o pasirodo is karto reikia mokytoja pasirinkt... tai rytoj turiu nueiti, kad paskirtu pas kuria norim mokytoja, o jei ne, tai skirs savo nuoziura... tai parlekusi is mokyklos is karto cia ilindau, bet kad informacijos ne kas schmoll.gif
yra 5 mokytojos:
A.Galvanauskiene
L.Juocioniene
N.Jureniene
L.Seniauskiene
D.Venckuviene

sake, pas D.Venckuviene jau pilnas sarasas. esu pasimetusi, nes nei vienos nepazistu ir nieko nesu girdejusi...

gal dar kuri mamyte ka nors brukstels iki rytojaus... drinks_cheers.gif
briga1
QUOTE(gutukas @ 2011 01 10, 11:36)
as siandien irgi parasiau prasyma... tik mokytojos dar nepasirinkau, nes galvojau kad dabar tik prasyma reikia parasyti, o klases skirstys geguzes-birzelio men.,o pasirodo is karto reikia mokytoja pasirinkt... tai rytoj turiu nueiti, kad paskirtu pas kuria norim mokytoja, o jei ne, tai skirs savo nuoziura... tai parlekusi is mokyklos is karto cia ilindau, bet kad informacijos ne kas  schmoll.gif
yra 5 mokytojos:
A.Galvanauskiene
L.Juocioniene
N.Jureniene
L.Seniauskiene
D.Venckuviene

sake, pas D.Venckuviene jau pilnas sarasas. esu pasimetusi, nes nei vienos nepazistu ir nieko nesu girdejusi...

gal dar kuri mamyte ka nors brukstels iki rytojaus... drinks_cheers.gif
*

taip. pas venckuviene jau pilna buvo ir kai mes rasemes ax.gif daug geru nuomoniu girdejau apie venckuviene ir galvanauskiene tai ir rinkausi is ju rolleyes.gif daugiausia ir buvo pas jas vaiku prisirase ax.gif
gutukas
QUOTE(briga1 @ 2011 01 10, 14:34)
taip. pas venckuviene jau pilna buvo ir kai mes rasemes  ax.gif daug geru nuomoniu girdejau apie venckuviene ir galvanauskiene tai ir rinkausi is ju  rolleyes.gif daugiausia ir buvo pas jas vaiku prisirase  ax.gif
*

pas Galvanauskiene dar like kelios vietos(bent jau is ryto buvo biggrin.gif ).... dabar svarstau Galvanauskiene ar Juocioniene? grupes aukletoja neblogai apie jas atsiliepe....
briga1
QUOTE(gutukas @ 2011 01 10, 18:03)
pas Galvanauskiene dar like kelios vietos(bent jau is ryto buvo  biggrin.gif )....  dabar svarstau Galvanauskiene ar Juocioniene? grupes aukletoja neblogai apie jas atsiliepe....
*

si pavarde man isvis negirdeta, kaip man sake pildant dokumentus, kad visos neblogos biggrin.gif aisku, ir nuo vaiko priklauso, ir nuo musu ax.gif
gutukas
QUOTE(briga1 @ 2011 01 10, 19:05)
si pavarde man isvis negirdeta, kaip man sake pildant dokumentus, kad visos  neblogos  biggrin.gif aisku, ir nuo vaiko priklauso, ir nuo musu  ax.gif
*

man irgi sake, kad visos geros tongue.gif
tai siandien uzrasiau pas L.Juocioniene....
dabar belieka laukti rugsejo smile.gif
LemonTree
Venckuvienė pati nuostabiausia ir geriausia mokytoja, tik geri žodžiai. Sveikinu, kas pas ją smile.gif
glinglingas
gal zinot amziu shitu mokytoju? kuri is ju is tu kur atnaujina zinias pastoviai? seminaru megeja ir pan?
jokios info nerandu visagaliam nete lotuliukas.gif
glinglingas
zodziu kaip ir daug kur pasiaishkinau ten pinigai daug ka lemia..
Ekrita
QUOTE(glinglingas @ 2011 01 27, 13:22)
*

Sveiki gal i až plačiau galima, kiek kam ir už kiek g.gif

Gal be reikalo plešomės unsure.gif
GIZZI5
Laba diena,norėčiau paklausti gal kuri žinote ar šitoj mokykloj jau formuojamos penktos klasės.Ir dar norėčiau sužinoti kokia atmosfera mokykloje.Jeigu galima išsamesnės informacijos.Dėkoju. 4u.gif
Shanghai
QUOTE(glinglingas @ 2011 01 27, 13:22)
*

Gal galite ir man į až..? Ačiū...

briga1
gal zinot, kada susirinkimas busimu pirmoku ?, tikiuosi dar nebuvo g.gif
Papildyta:
jau radau mokyklos tinklalapy , kad 23 d. 18 val. ax.gif
Wowerele
Kiek skaičiau, tai daugiausiai apie mokytojas... O kaip vaikučiai ir tėveliai... Ar patenkinti mokykla, mokytojais? Koks mokymo lygis? Ar tikrai ten labai sunku patekti?
glinglingas
gal kas turit jonuciu mokyklos pirmoko uniformos brezini? labai lauksiu i az 4u.gif

-
bet kaip rashiau daug kur kooopcija ir rysiai valdo..

mano du pazystami lanko tai patenkinti -viskas apynormaliai. nieko blogo nesake arba tiesiog pasiseke smile.gif
ignasser
Nei čia korupcija, nei kažkokia protekcija reikalinga. Jei gyvenat mokyklai priklausančioje teritorijoje, tai priims. O apie mokyklos lygį galbūt pasako ir didelis tėvelių, kurie gyvena gan toli nuo mokyklos noras , kad jų vaikai čia mokytųsi. Juk yra Garliavos mokykla dar, tai net 2 klasių kiek girdėjau nesurenka g.gif
glinglingas
nu jeigu 3km nuo mokyklos daug tai ka as zinau g.gif
kazkaip manau turi tureti pasirinkimo is dvieju bent mokyklu. o kur prisirashes tik viena pagal planus priklauso -nesamone schmoll.gif
o jeigu turi pazystama ar zadi atsilyginti kitaip jau snekama- koks skirtumas kur gyveni tada
tuo labiau kad zinau kas i ja veza is centro vaikus -tai cia ne korupcija ar kas ? g.gif

turiu kas mokosi ir ten
garliavos mokykla gal ir neblogai paruoshia- bet- ten nepriziuri vaiku ne mamokos metu . vieni ruko netoliese, o pradinukai ziuri pakabine akis ..
gal irgi tiesiog kazkaip atskirtu daugiau pradinukus nuo vyresniu ir gal butu kitaip
Wowerele
Gal galėtumėt apie būsimų ketvirtokų mokytojas patarti... Kuri griežta? Kuri geriau paruošia? ir pan. rolleyes.gif Nes ten nieko nežinau ir iš pažįstamų niekas nesimoko.
glinglingas
zinau viena labai gera.bandysiu per kelias dienas susirasti ta moterishke kur rekomendavo ir pakausiu dar karta pavarde . gaila mums netinka nes pirmokus tik kitais metais tures..
glinglingas
Wowerele-nusiunciau i az mirksiukas.gif
briga1
Gal kam reikia Jonuciu vidurines pirmos klases mergaites uniformos? 4u.gif nauja
Wowerele
QUOTE(glinglingas @ 2011 08 07, 08:01)
Wowerele-nusiunciau i az  mirksiukas.gif
*

Ačiū aciuks.gif.
miminukas2
Ieškau mokyklinės uniformos, jaučiu pagal mano kaulų rinkinuko dydį tiktų ir pirmokėlės - ūgis 128cm o plotis tai net baisu rašyti, vaikas kaip metų metus badu laikytas wink.gif
ignasser
Klausykit, o kelintą valandą rugsėjo 1 reikia ateit ? Nuo 8 val.? Mokyklos tinklalapy nieko neradau ax.gif
miminukas2
Pernai, jei aš neklystu viskas prasidėjo 9 val. Teks turbūt iki mokyklos paėjėti ir išsiaiškinti.
glinglingas
ir as reradau. gal kas jau zino ir parashys kelinta prasideda shvente
briga1
QUOTE(glinglingas @ 2011 08 28, 06:57)
ir as reradau. gal kas jau zino ir parashys kelinta prasideda shvente
*

parasyta tik tiek, kad atidziai sekti informacija, ji bus dar pildoma.nera konkretaus laiko parasyta dar ax.gif
miminukas2
Tada turbūt paskelbs tik rugpjūčio 31... smile.gif
briga1
QUOTE(miminukas2 @ 2011 08 28, 14:09)
Tada turbūt paskelbs tik rugpjūčio 31... smile.gif
*

vistiek turi paskelbti smile.gif
gutukas
vaziuodama siandien pro mokykla uzejau pasiziureti(tik keista kad sekmadieni buvo atrakinta g.gif ), tai budintis sake, kad dar nezino nieko, kelinta valanda bus...galvojau gal bus kokie sarasai pirmoku, bet irgi nieko nera...

dar karta ilindau i mokyklos psl., tai vat kas jau ideta...
Papildyta:
Kviečiame visą mokyklos bendruomenę į mokslo metų pradžios atidarymo šventę „Labas rytas, rugsėji!”
8.30 val. - Iškilminga šventė mokyklos kiemelyje (1, 5 ir 12 klasių mokiniams)
8.15 val. – Pirmoji pamoka klasėse 2, 3 ir 4 klasių mokiniams
10.00 val. – Pirmoji pamoka su klasės auklėtoju (6, 7, 8, 9, 10, 11 klasių mokiniams)
Mokyklos administracija
glinglingas
aciu drinks_cheers.gif
gutukas
pakeistas skelbimas:

Kviečiame visą mokyklos bendruomenę į mokslo metų pradžios atidarymo šventę
„Labas rytas, rugsėji!”
8.30 val. - Iškilminga šventė mokyklos kiemelyje (1, 5 ir 12 klasių mokiniams)
8.10 val. - Pirmokai renkasi klasėse
8.15 val. – Pirmoji pamoka klasėse 2, 3 ir 4 klasių mokiniams
10.00 val. – Pirmoji pamoka su klasės auklėtoju (6, 7, 8, 9, 10, 11 klasių mokiniams)
Mokyklos administracija

tik ziuriu internete nera parasyta kad bus misios baznycioje, lygtais 10.45 g.gif , nes buvau mokykloje...yra ir sarasai pirmoku smile.gif
AGI
Įdomu, ar šiais metais į pirmas klases priėmė tik iš mokyklai priklausančio rajono, ar liko vietų ir kitiems? Ir dar būtų labai įdomūs atsiliepimai apie dabartinių ketvirtokų mokytojas.
Sauliokas
QUOTE(AGI @ 2011 08 30, 21:36)
Įdomu, ar šiais metais į pirmas klases priėmė tik iš mokyklai priklausančio rajono, ar liko vietų ir kitiems? Ir dar būtų labai įdomūs atsiliepimai apie dabartinių ketvirtokų mokytojas.
*

Na as cia ne prie ko sitos mokyklos, tik man labai keista pasidare, kad man papasakojo, Saules gimnazijos klasioke, kad stojo i 9-ta klase ir jos vidurkis buvo labai aukstas, jos paprase kysio, turbut kyla klausimas kokio? Tai tikrai ne simtas ir ne penki simtai, gal ir juokinga, veliau ji paprase dokumento isstojimo is sios gimnazijos ir pasake, kad pereis i Saules gimnazija, na Jonuciu gimnazijos taryba issigando ir pradejo zadeti, kad perkels i A klase ir t.t Na ji pasakius, kad ir geriausia jonuciu klase neatsos saules blogiausios, nereklaminu saules tik sakau- kaip buvo. O siaip mano pussesere baige sia mokykla smile.gif, na paruose tikrai gerai, baige medicina, na tai tiek ziniu apie sia gimnazija is mano galvos smile.gif.
ernoja
QUOTE(Sauliokas @ 2011 09 04, 12:58)
Na as cia ne prie ko sitos mokyklos, tik man labai keista pasidare, kad man papasakojo, Saules gimnazijos klasioke, kad stojo i 9-ta klase ir jos vidurkis buvo labai aukstas, jos paprase kysio, turbut kyla klausimas kokio? Tai tikrai ne simtas ir ne penki simtai, gal ir juokinga, veliau ji paprase dokumento isstojimo is sios gimnazijos ir pasake, kad pereis i Saules gimnazija, na Jonuciu gimnazijos taryba issigando ir pradejo zadeti, kad perkels i A klase ir t.t Na ji pasakius, kad ir geriausia jonuciu klase neatsos saules blogiausios, nereklaminu saules tik sakau- kaip buvo. O siaip mano pussesere baige sia mokykla smile.gif, na paruose tikrai gerai, baige medicina, na tai tiek ziniu apie sia gimnazija is mano galvos smile.gif.
*

Pafantazuok dar. lotuliukas.gif Visų pirma įstojus į kitą mokyklą nereikia, jei nenori, jokių dokumentų pačiam tvarkyti. Nusiunčia naujos mokyklos administracija pranešimą, kad toks ir toks mokinys mokosi mūsų mokykloje, prašom atsiųsti jo asmens bylą. Viskas, visi ryšiai su senąja mokykla nutraukti. Mokyklos tarybą sudaro mokiniai, tėvai ne tik mokytojai. Nuo kada jie sprendžia, kas kokioj klasėj turi būti. lotuliukas.gif

O apie "Saulę" atskira kalba, kai į ją patenka mokiniai su vidurkiu mažesniu už 8 (pvz 7,3), tai koks jau ten kai kurių klasių lygis.
GIZZI5
QUOTE(Sauliokas @ 2011 09 04, 13:58)
*

doh.gif Rašote,kad rašyti...
kiskis
QUOTE(Sauliokas @ 2011 09 04, 13:58)
*

Na cia ne gimnazija, o vidurine mokykla. smile.gif
Sauliokas
Labai atsiprasau biggrin.gif... sumaisiau su luksos gimnazija, atsiprasau dar karta.
kiskis
QUOTE(Sauliokas @ 2011 09 05, 15:01)
Labai atsiprasau biggrin.gif... sumaisiau su luksos gimnazija, atsiprasau dar karta.
*

doh.gif biggrin.gif
AGI
Na, po trumpos diskusijos "pro šalį" grįžtu prie savo klausimo - ar šiais metais priėmė pirmokus tik iš mokyklai priklausančio rajono, ar ir iš kitur? Čia kalbu apie įprastą tvarką - pateiki prašymą ir gauni atsakymą, o ne apie "pažįstamus", "vokelius", VIP vaikučius ir t.t.
Sauliokas
QUOTE(AGI @ 2011 09 06, 13:00)
Na, po trumpos diskusijos "pro šalį" grįžtu prie savo klausimo - ar šiais metais priėmė pirmokus tik iš mokyklai priklausančio rajono, ar ir iš kitur? Čia kalbu apie įprastą tvarką - pateiki prašymą ir gauni atsakymą, o ne apie "pažįstamus", "vokelius", VIP vaikučius ir t.t.
*

Esu 100%, kad priime is bet kokio rajono, dar cia tokie kaip vip ir t.t nemanau, kad galioja, nes tikrai nemanau, kad viduriniai mokykloje tokie dalykai gali buti smile.gif siaip jonuciu mokykla tikrai nebloga, kalbant apie pradinuku paruosima.
Mama Lima
QUOTE(Sauliokas @ 2011 09 16, 21:58)
Esu 100%, kad priime is bet kokio rajono, dar cia tokie kaip vip ir t.t nemanau, kad galioja, nes tikrai nemanau, kad viduriniai mokykloje tokie dalykai gali buti smile.gif siaip jonuciu mokykla tikrai nebloga, kalbant apie pradinuku paruosima.
*

Gal galėtų dabartinių pirmokų tėveliai parašyti, ar tikrai šiais metais buvo priimti visi, kurie norėjo, ar tik iš mokyklos rajono, ar veikė VIP, "pažįstami" ar persiregistravimas ir kt.
Galima ir į AŽ 4u.gif
Shanghai
*

Manau, kad tik is mokyklai priklausanciu rajonu, o tiksliau - gatviu. Mums irgi greitai reikes kulniuoti i pirma klase, tai "apsaudziau" visas aplinkines mokyklas :-) I Jonuciu mokykla skambinau. Prisiskambinti pavyko gal is kokio penkto ar sesto karto, nes reikia kalbetis, berods, tik su pavaduotoja ugdymui, o visas kitas atsiliepes personalas negali atsakyti net ir i pati paprasciausia klausima... Taigi, o situacija yra tokia - visas miestas ir rajonas yra suskirtytas pagal gatves ir tos gatves yra padalintos kiekvienai mokyklai atskirai. Mokyklai reikia pateikti ne tik prasyma priimti mokytis, bet ir gyvenamosios vietos deklaracija. Pagal deklaracija jie nustato ar gyveni toj gatvej, kuri priklauso tai mokyklai ar ne. Jei nepriklauso tai "viso geriausio, niekuo padeti negalime". Nepateikus gyvenamosios vietos deklaracijos i mokykla taip pat nepriima. As visaip graziai bandziau klausti "o jei atsirastu laisvu vietu", "jei neuzsipildytu klases" ir pan., bet pavaduotoja ugdymui buvo kategoriska... Beje, ta gatviu sarasa buvau radusi Kauno svietimo skyriaus internetine puslapyje ar kazkokiam panasiam, tik neissisaugojau adresiuko. Na po googl'a panarsius manau galima surasti.
Dar bandziau klausinetis aplinkinio rajono teveliu, kuriu vaikuciai eina i Jonucius kaip jie ten pateko jei nepriklauso pagal gyvenamaja vieta... tai atsakymu sulaukiau ivairiu, bet man irgi susidare vaizdelis, kad "pazistami" ir "vokeliai" tikrai ne paskutineje vietoje... tik kur ir kaip tuos "pazistamus" surasti... :-(
AGI, jei ka daugiau suzinosi brukstelk man zinute, nes mes metomes tai ten tai sen, o Jonuciai mums butu pati arciausia mokykla....
ajd
Pradinumkus gerai ruošia dauguma mokyklų,kažkaip pas mus pradinukų mokytojų gerų daug.
Apie dalykus parašykit kas nors, prašau: kas labiau sustiprinta, ar yra silpnesnių dalykų,t.y. dalykų kurių mokytojai nelabai ...?
Ar tikrai mokykla tiek stipriai paruošia vaikus, kad verta vežinėti nuo penktos klasės iš senamiesčio?ar anglų stiprios mokytojos? po kiek klasėse vaikų Ūnuo penktos klasės(?po kiek vaikų anglš pamokose?
Iš anksto dėkoju nepatingėjusias pasisakyti,turiu dilemą, reikia per mėnesį apsispręsti.
Ekrita
*

Vėlokai gal atsakau bet tikrai tik... čia pagal mokyklos darbuotoją...bet žinant kur eina kaimynai (kuriems nepriklauso pagal gatvę), ir nemažai apklaustų tėvų iš nepriklausančių gatvių, tai tikrai ne tik... jei labai norit ieškokit kelių, pigiausias pakeisti registraciją, į namus nevaikšto ir netikrina ... nes atkristų pusė pirmokų doh.gif
ajd
QUOTE(ajd @ 2011 10 25, 16:09)
Pradinumkus gerai ruošia dauguma mokyklų,kažkaip pas mus  pradinukų mokytojų gerų daug.
Apie dalykus parašykit kas nors, prašau: kas labiau sustiprinta, ar yra silpnesnių dalykų,t.y. dalykų kurių mokytojai nelabai ...?
Ar tikrai mokykla tiek stipriai paruošia vaikus, kad verta vežinėti nuo penktos klasės iš senamiesčio?ar anglų stiprios mokytojos? po kiek klasėse vaikų Ūnuo penktos klasės(?po kiek vaikų anglš pamokose?
Iš anksto dėkoju nepatingėjusias pasisakyti,turiu dilemą, reikia per mėnesį apsispręsti.
*

Ekrita, kaip suparantu "veitinė", gal pasakytumėt kelis žodelius ir man?
Ekrita
QUOTE(ajd @ 2011 10 29, 09:32)
Ekrita, kaip suparantu "veitinė", gal pasakytumėt kelis žodelius ir man?
*

Pusiau "vietinė", mes anot mokyklos ne iš tos gatvės...
Kiek žinau šiemet buvo vertos dėmesio pirmokų mokytojos, ten antplūdis buvo g.gif ko neturėjo Garliavos vidurinė, kur susinko vos vieną klasę, dėl mokytojų klauskit ketvirtokų..

O matau kad domina vyresni tai pasidomėkit mokyklų pertvarka, Jonučiai jei neklystu bus tik iki 8, o kur toliau?
Yggdrasil
QUOTE(ajd @ 2011 10 25, 19:09)
Pradinumkus gerai ruošia dauguma mokyklų,kažkaip pas mus  pradinukų mokytojų gerų daug.
*

Penktoku siemet penkios klases. Mokiniu mazdaug po 29 doh.gif Nezinau kaip isvis pokytojai sugebes visus suvaldyti doh.gif Anglu mokosi po puse klases, mokytojai neblogi. Kas liecia pertvarkas - ten keiciasi situacija pastoviai blink.gif Planuose padaryti iki gimnaziniu klasiu o gimnazines Luksos gimnazijoje (ten mokyklos salia)
ajd
QUOTE(Tensei @ 2011 10 29, 18:47)
Penktoku siemet penkios klases. Mokiniu mazdaug po 29  doh.gif  Nezinau kaip isvis pokytojai sugebes visus suvaldyti  doh.gif  Anglu mokosi po puse klases, mokytojai neblogi.  Kas liecia pertvarkas - ten keiciasi situacija pastoviai  blink.gif  Planuose padaryti iki gimnaziniu klasiu o gimnazines Luksos gimnazijoje (ten mokyklos salia)
*

Ačiū,kad 8 klasės tai normalu, vistiek jei ir toliau gerai mokinsis-eis į gimnaziją. o mes gyvenam aleksote ir dabar lankom aleksote, blogiausia nerandam aplinkui stiprios mokyklos nuo 5 klasės, sako jonučių geriausia...mokintųsi prastai nesukčiau galvos doh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.