Įkraunama...
Įkraunama...

Jonučių mokykla

pakeistas skelbimas:

Kviečiame visą mokyklos bendruomenę į mokslo metų pradžios atidarymo šventę
„Labas rytas, rugsėji!”
8.30 val. - Iškilminga šventė mokyklos kiemelyje (1, 5 ir 12 klasių mokiniams)
8.10 val. - Pirmokai renkasi klasėse
8.15 val. – Pirmoji pamoka klasėse 2, 3 ir 4 klasių mokiniams
10.00 val. – Pirmoji pamoka su klasės auklėtoju (6, 7, 8, 9, 10, 11 klasių mokiniams)
Mokyklos administracija


tik ziuriu internete nera parasyta kad bus misios baznycioje, lygtais 10.45 g.gif , nes buvau mokykloje...yra ir sarasai pirmoku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gutukas: 30 rugpjūčio 2011 - 11:41
Įdomu, ar šiais metais į pirmas klases priėmė tik iš mokyklai priklausančio rajono, ar liko vietų ir kitiems? Ir dar būtų labai įdomūs atsiliepimai apie dabartinių ketvirtokų mokytojas.
Atsakyti
QUOTE(AGI @ 2011 08 30, 21:36)
Įdomu, ar šiais metais į pirmas klases priėmė tik iš mokyklai priklausančio rajono, ar liko vietų ir kitiems? Ir dar būtų labai įdomūs atsiliepimai apie dabartinių ketvirtokų mokytojas.

Na as cia ne prie ko sitos mokyklos, tik man labai keista pasidare, kad man papasakojo, Saules gimnazijos klasioke, kad stojo i 9-ta klase ir jos vidurkis buvo labai aukstas, jos paprase kysio, turbut kyla klausimas kokio? Tai tikrai ne simtas ir ne penki simtai, gal ir juokinga, veliau ji paprase dokumento isstojimo is sios gimnazijos ir pasake, kad pereis i Saules gimnazija, na Jonuciu gimnazijos taryba issigando ir pradejo zadeti, kad perkels i A klase ir t.t Na ji pasakius, kad ir geriausia jonuciu klase neatsos saules blogiausios, nereklaminu saules tik sakau- kaip buvo. O siaip mano pussesere baige sia mokykla smile.gif, na paruose tikrai gerai, baige medicina, na tai tiek ziniu apie sia gimnazija is mano galvos smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Sauliokas @ 2011 09 04, 12:58)
Na as cia ne prie ko sitos mokyklos, tik man labai keista pasidare, kad man papasakojo, Saules gimnazijos klasioke, kad stojo i 9-ta klase ir jos vidurkis buvo labai aukstas, jos paprase kysio, turbut kyla klausimas kokio? Tai tikrai ne simtas ir ne penki simtai, gal ir juokinga, veliau ji paprase dokumento isstojimo is sios gimnazijos ir pasake, kad pereis i Saules gimnazija, na Jonuciu gimnazijos taryba issigando ir pradejo zadeti, kad perkels i A klase ir t.t Na ji pasakius, kad ir geriausia jonuciu klase neatsos saules blogiausios, nereklaminu saules tik sakau- kaip buvo. O siaip mano pussesere baige sia mokykla smile.gif, na paruose tikrai gerai, baige medicina, na tai tiek ziniu apie sia gimnazija is mano galvos smile.gif.

Pafantazuok dar. lotuliukas.gif Visų pirma įstojus į kitą mokyklą nereikia, jei nenori, jokių dokumentų pačiam tvarkyti. Nusiunčia naujos mokyklos administracija pranešimą, kad toks ir toks mokinys mokosi mūsų mokykloje, prašom atsiųsti jo asmens bylą. Viskas, visi ryšiai su senąja mokykla nutraukti. Mokyklos tarybą sudaro mokiniai, tėvai ne tik mokytojai. Nuo kada jie sprendžia, kas kokioj klasėj turi būti. lotuliukas.gif

O apie "Saulę" atskira kalba, kai į ją patenka mokiniai su vidurkiu mažesniu už 8 (pvz 7,3), tai koks jau ten kai kurių klasių lygis.
Atsakyti
QUOTE(Sauliokas @ 2011 09 04, 13:58)
Na as cia ne prie ko sitos mokyklos, tik man labai keista pasidare, kad man papasakojo, Saules gimnazijos klasioke, kad stojo i 9-ta klase ir jos vidurkis buvo labai aukstas, jos paprase kysio, turbut kyla klausimas kokio? Tai tikrai ne simtas ir ne penki simtai, gal ir juokinga, veliau ji paprase dokumento isstojimo is sios gimnazijos ir pasake, kad pereis i Saules gimnazija, na Jonuciu gimnazijos taryba issigando ir pradejo zadeti, kad perkels i A klase ir t.t Na ji pasakius, kad ir geriausia jonuciu klase neatsos saules blogiausios, nereklaminu saules tik sakau- kaip buvo. O siaip mano pussesere baige sia mokykla smile.gif, na paruose tikrai gerai, baige medicina, na tai tiek ziniu apie sia gimnazija is mano galvos smile.gif.

doh.gif Rašote,kad rašyti...
Atsakyti
QUOTE(Sauliokas @ 2011 09 04, 13:58)
Na as cia ne prie ko sitos mokyklos, tik man labai keista pasidare, kad man papasakojo, Saules gimnazijos klasioke, kad stojo i 9-ta klase ir jos vidurkis buvo labai aukstas, jos paprase kysio, turbut kyla klausimas kokio? Tai tikrai ne simtas ir ne penki simtai, gal ir juokinga, veliau ji paprase dokumento isstojimo is sios gimnazijos ir pasake, kad pereis i Saules gimnazija, na Jonuciu gimnazijos taryba issigando ir pradejo zadeti, kad perkels i A klase ir t.t Na ji pasakius, kad ir geriausia jonuciu klase neatsos saules blogiausios, nereklaminu saules tik sakau- kaip buvo. O siaip mano pussesere baige sia mokykla smile.gif, na paruose tikrai gerai, baige medicina, na tai tiek ziniu apie sia gimnazija is mano galvos smile.gif.

Na cia ne gimnazija, o vidurine mokykla. smile.gif
Atsakyti
Labai atsiprasau biggrin.gif... sumaisiau su luksos gimnazija, atsiprasau dar karta.
Atsakyti
QUOTE(Sauliokas @ 2011 09 05, 15:01)
Labai atsiprasau biggrin.gif... sumaisiau su luksos gimnazija, atsiprasau dar karta.

doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na, po trumpos diskusijos "pro šalį" grįžtu prie savo klausimo - ar šiais metais priėmė pirmokus tik iš mokyklai priklausančio rajono, ar ir iš kitur? Čia kalbu apie įprastą tvarką - pateiki prašymą ir gauni atsakymą, o ne apie "pažįstamus", "vokelius", VIP vaikučius ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(AGI @ 2011 09 06, 13:00)
Na, po trumpos diskusijos "pro šalį" grįžtu prie savo klausimo - ar šiais metais priėmė pirmokus tik iš mokyklai priklausančio rajono, ar ir iš kitur? Čia kalbu apie įprastą tvarką - pateiki prašymą ir gauni atsakymą, o ne apie "pažįstamus", "vokelius", VIP vaikučius ir t.t.

Esu 100%, kad priime is bet kokio rajono, dar cia tokie kaip vip ir t.t nemanau, kad galioja, nes tikrai nemanau, kad viduriniai mokykloje tokie dalykai gali buti smile.gif siaip jonuciu mokykla tikrai nebloga, kalbant apie pradinuku paruosima.
Atsakyti
QUOTE(Sauliokas @ 2011 09 16, 21:58)
Esu 100%, kad priime is bet kokio rajono, dar cia tokie kaip vip ir t.t nemanau, kad galioja, nes tikrai nemanau, kad viduriniai mokykloje tokie dalykai gali buti smile.gif siaip jonuciu mokykla tikrai nebloga, kalbant apie pradinuku paruosima.

Gal galėtų dabartinių pirmokų tėveliai parašyti, ar tikrai šiais metais buvo priimti visi, kurie norėjo, ar tik iš mokyklos rajono, ar veikė VIP, "pažįstami" ar persiregistravimas ir kt.
Galima ir į AŽ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AGI @ 2011 09 06, 13:00)
Na, po trumpos diskusijos "pro šalį" grįžtu prie savo klausimo - ar šiais metais priėmė pirmokus tik iš mokyklai priklausančio rajono, ar ir iš kitur? Čia kalbu apie įprastą tvarką - pateiki prašymą ir gauni atsakymą, o ne apie "pažįstamus", "vokelius", VIP vaikučius ir t.t.


Manau, kad tik is mokyklai priklausanciu rajonu, o tiksliau - gatviu. Mums irgi greitai reikes kulniuoti i pirma klase, tai "apsaudziau" visas aplinkines mokyklas :-) I Jonuciu mokykla skambinau. Prisiskambinti pavyko gal is kokio penkto ar sesto karto, nes reikia kalbetis, berods, tik su pavaduotoja ugdymui, o visas kitas atsiliepes personalas negali atsakyti net ir i pati paprasciausia klausima... Taigi, o situacija yra tokia - visas miestas ir rajonas yra suskirtytas pagal gatves ir tos gatves yra padalintos kiekvienai mokyklai atskirai. Mokyklai reikia pateikti ne tik prasyma priimti mokytis, bet ir gyvenamosios vietos deklaracija. Pagal deklaracija jie nustato ar gyveni toj gatvej, kuri priklauso tai mokyklai ar ne. Jei nepriklauso tai "viso geriausio, niekuo padeti negalime". Nepateikus gyvenamosios vietos deklaracijos i mokykla taip pat nepriima. As visaip graziai bandziau klausti "o jei atsirastu laisvu vietu", "jei neuzsipildytu klases" ir pan., bet pavaduotoja ugdymui buvo kategoriska... Beje, ta gatviu sarasa buvau radusi Kauno svietimo skyriaus internetine puslapyje ar kazkokiam panasiam, tik neissisaugojau adresiuko. Na po googl'a panarsius manau galima surasti.
Dar bandziau klausinetis aplinkinio rajono teveliu, kuriu vaikuciai eina i Jonucius kaip jie ten pateko jei nepriklauso pagal gyvenamaja vieta... tai atsakymu sulaukiau ivairiu, bet man irgi susidare vaizdelis, kad "pazistami" ir "vokeliai" tikrai ne paskutineje vietoje... tik kur ir kaip tuos "pazistamus" surasti... :-(
AGI, jei ka daugiau suzinosi brukstelk man zinute, nes mes metomes tai ten tai sen, o Jonuciai mums butu pati arciausia mokykla....
Atsakyti