Įkraunama...
Įkraunama...

Jonučių mokykla

QUOTE(ajd @ 2012 02 29, 10:08)
Ne iš vieno išgirdau kad perkelė iš šitos mokyklos į Jonučių gimnaziją.gimnazija  penktokų neformuoja, bet kitus priima.
Labai prastėja atsiliepimai apie Jonučių mokyklą. Nežinau tik ar vaikai "prasti" susirinko ar kažkas viduje.


Kokia dar Jonuciu gimnazija..??? Garliavoje yra Juozo Luksos gimnazija. Tai dvi skirtingos istaigos. Prasau neklaidinkite zmoniu. I gimnazija priimama nuo 6 klases. Gimnazijoje yra 6, 7 ir 8 klases vidurinio ugdymo, o pabaigus 8 klase pradedama mokyti 1, 2, 3 ir 4 gimnazijinese klasese (atitikmuo butu 9, 10, 11 ir 12 klases vidurinio mokymo). I Garliavos Juozo Luksos gimnazija visada pirmumo teise stodavo Jonuciu vidurines mokyklos mokiniai. Manau ir ateityje dabartiniai pradinukai beige pradini ugdyma ar 8 klases Jonuciu vidurineje taip pat pirmumo teise stos i Juozo Luksos gimnazija.
O atsiliepimai prasteja ne tik apie Jonuciu mokykla, bet ir apie visas kitas... Rudeni zygiuosime i pirma klase, todel visais imanomais kanalais ieskojome bet kokios informacijos apie visas be isimties Kauno ir Garliavos mokyklas. Tiek per pazistamus mokytojus, tiek per pazistamus svietimo skyriuje, tiek per kolegas, kuriu vaikai lanko mokyklas, tiek per kaimynus ar tiesiog forumus, supermamas ir pan. Yra tik vienas variantas - issirinkti geriausia pradinuku mokytoja, kuri tures siu metu pirmokelius, o pries nuomone apie mokykla uzsimerkti. Musu pasirinkimo kriterijus buvo toks - arciausiai namu, taip pat noriu, kad nereiketu iki mokyklos baigimo penkis kart keisti kolektyva pradine mokykla baigiant vienur, pagrindine kitur, o gimazija trecioj vietoj. Labai noreciau, kad tiek pradines, tiek pagrindines klases baigtu vienoje ir toje pacioje mokykloje su tuo paciu pirmoje klaseje susiformavusiu kolektyvu. Tiesiog manau, kad vaikams tai suteikia saugumo jausma. O tu anot jusu "prastu" buvo ir bus visada nesvarbu ar tai prestizine Vilniaus mokykla ar Balbieriskio internatine... nepamirskite apie socialinius projektus su "prastu" ir "sunkiu" vaiku integracija ir socializacija...
Atsakyti
QUOTE(Shanghai @ 2012 03 02, 19:04)

jei ne paslaptis- pas kokią mokytoją užrašėt būsimą pirmoką?
Atsakyti
QUOTE(Shanghai @ 2012 03 02, 17:04)
pan. Yra tik vienas variantas - issirinkti geriausia pradinuku mokytoja, kuri tures siu metu pirmokelius, o pries nuomone apie mokykla uzsimerkti. Musu pasirinkimo kriterijus buvo toks - arciausiai namu, taip pat noriu, kad nereiketu iki mokyklos baigimo penkis kart keisti kolektyva pradine mokykla baigiant vienur, pagrindine

Dėl gimnazijos visi puikiai ir taip suprato apie ką kalba,ji tik viena jonučiuose.bėga vaikai į 6-7-8 mokyklos klases.
Dėl pradinių mokytojos svarbos Jūs visai neteisi, kaip pati pasisakėte klaidinate žmones. Pradinukai turi bent 5 mokytojus, manau anglų mokytoja lygiai svarbi kaip ir "pradinukų" mokytoja.
O jei jau rinktis ne iš aleksoto ir garliavos, tai senamiesčio pradinė net nekonkurentė minimai jonučių mokyklai, jonučiai gali konkuruoti su dobkevičiumi.
O kodėl iš jonučių vid pradėjo bėgti vaikai ( tarpinėse klasėse ) į gimanziją negaliu pasakyti, ir "bėgantieji" taip sako:"aj,tie jonučiai....".
Atsakyti
QUOTE(ajd @ 2012 03 03, 10:17)
Dėl gimnazijos visi puikiai ir taip suprato apie ką kalba,ji tik viena jonučiuose.bėga vaikai į 6-7-8 mokyklos klases.
Dėl pradinių mokytojos svarbos Jūs visai neteisi, kaip pati pasisakėte klaidinate žmones. Pradinukai turi bent 5 mokytojus, manau anglų mokytoja lygiai svarbi kaip ir "pradinukų" mokytoja.
O jei jau rinktis ne iš aleksoto ir garliavos, tai senamiesčio pradinė net nekonkurentė minimai jonučių mokyklai, jonučiai gali konkuruoti su dobkevičiumi.
O kodėl iš jonučių vid pradėjo bėgti vaikai ( tarpinėse klasėse ) į gimanziją negaliu pasakyti, ir "bėgantieji" taip sako:"aj,tie jonučiai....".


..tokie mokytojai kaip anglu kalbos, etikos, tikybos ir pan. su pradinukais per savaite uzsiima po kelias valandas, o pradiniu klasiu mokytoja kiekviena diena po penkias ar net daugiau valandu....
...ne viskas auksas kas auksu blizga - mano kaimyne dirba mokytoja senamiescio pradineje. Ne mazai "kabliuku" ir toje mokykloje...
...begti is Jonuciu vidurines i Luksos gimnazija pradejo del to, kad Jonuciuose nori panaikinti ar jau naikina vidurines mokyklos statusa, paliks tik pagrindine, t.y. desimtmete mokykla. Todel logiska, kad tie kurie nori baigti vadinamasias 12 klasiu ir svarsto apie aukstaji moksla, pereina i gimnazija. Mano bendradarbes dukra taip pat is Jonuciu perbego i Luksos gimnazija... Tiesiog manau visi renkasi tai kas jiems geriau ir patogiau. Mano vaikiai butu septintokai irgi begtume i Luksos gimnazija...
Pasikartosiu - pabaigus pradine, t.y. 4 klases ir norint mokintis gimnazijoje, t.y. 6 klaseje, vis tiek reikes kazkur baigti 5 klase. Ne taip toli nuo musu yra ir Tirkiliskiu pradine mokykla, bet ten tik 4 klases. O kur reikes eiti pabaigus 4 klases, kur praleisti tuos metus iki gimnazijos, iki tos 6 klases? I Jonucius? I Dobkeviciaus? Julijanavos? As jau su pirmuoju prisikankinau - mokesi 3 mokyklose. Kaip ir priklauso pagal siandienine tvarka - pradine mokykla, pagrindine mokykla, gimnazija. 3 skirtingos istaigos. I pradine ir pagrindine reikedavo vezioti per puse miesto. Dar net daugiau. Pradine lankeme Muravos, sustiprinta anglu kalba (tais laikais tai buvo viena "prestiziskiausiu" pradiniu mokyklu Kaune). Vaziuoti reikejo per visa miesta. Apie grizima namo savarankiskai nebuvo ne kalbos, nes reikejo du kartus persesti. Ir taip kankinomes vien del "prestizo", del anglu kalbos ir super mokytojos... Dabar kai pagalvoji tai utopija... Kai baige pradine, visa klase issilakste kas kur... Maniskis atejo visiskai vienas i nauja kolektyva. Pirmieji metai adaptacijos buvo ziauriai sunkus, nes pasikeite viskas - ir aplinka, ir pastatas, ir mokytojai, ir kolektyvas... Be to kolektyva, klase sudare didzioji dalis mokiniu kurie kartu baige ne tik pradine, bet ir darzeli... Naujokus gana ilgai ignoravo ir nenorejo priimti i savo buri... Na zodziu, pirmus metus vargom kaip reikalas vien del vadinamosios socializacijos... Kai jau isivaziavom ir viskas buvo ok, vel reikejo keisti mokykla, nes perejome i gimnazija... Vel nauji draugai, mokytojai ir t.t. Na bet bent jau cia nereikejo adaptuotis, kazkaip staigiai ir greitai isiliejo i kolektyva... Taigi, po tokios "patirties" ir "blaskymosi" apsisprendziau, kad mazyliam lai ta pradine mokykla buna ne tokia "prestizine" ir "kieta", bet lai jie patys i ja nueina pareina ir lai iki gimnazijos mokinasi tame paciame kolektyve... Aisku jeigu mus tie Jonuciai priims, nes pagal gyvenamaja vieta nepriklausome, o Jonuciai i tai labai "grieztai" ziuri... Reiks pasiskambint kita savaite, nes kovo pirma baigesi priemimas, reiks pasiklaus gal tikrai teks ieskotis kur kitur... tfiu tfiu tfiu :-)
Atsakyti
QUOTE(ajd @ 2012 03 03, 09:17)
Dėl gimnazijos visi puikiai ir taip suprato apie ką kalba,ji tik viena jonučiuose.bėga vaikai į 6-7-8 mokyklos klases.
Dėl pradinių mokytojos svarbos Jūs visai neteisi, kaip pati pasisakėte klaidinate žmones. Pradinukai turi bent 5 mokytojus, manau anglų mokytoja lygiai svarbi kaip ir "pradinukų" mokytoja.
O jei jau rinktis ne iš aleksoto ir garliavos, tai senamiesčio pradinė net nekonkurentė minimai jonučių mokyklai, jonučiai gali konkuruoti su dobkevičiumi.
O kodėl iš jonučių vid pradėjo bėgti vaikai ( tarpinėse klasėse ) į gimanziją negaliu pasakyti, ir "bėgantieji" taip sako:"aj,tie jonučiai....".

nežinau kaip ten su tuo bėgimu iš vienos mokyklos į kitą, bet praitais metais Jonučiai turėjo atiduoti Lukšai tarpines 3 klases, pati buvau susirinkime, kai tai buvo sprendžiama ir girdėjau anaiptol ne norą pereiti į Lukšą , o nepasitenkinimą iš tėvų. Buvo siūloma pereiti draugiškai visai klasei, ką, kiek supratau ir padarė , kaip sakant dabravolno prinuditelno 4u.gif Lukša pilnai klasių nesurenka, o Jonučiai perpildyti, taigi taip teigti, kad visi bėga iš Jonučių totali nesąmonė 4u.gif
Tap kitko apie Senamiesčio pradinę patylėsiu, nes lanko pažįstamos vaikas, tai atsiliepimai anaiptol ne teigiami, o daugiau neigiami, ypač apie mokytoją. O prie ko čia tas dobkevičius?man iš viso keistai nuskambėjo sulyginimai, nebent jūs turite jau suaugusius vaikus, kurie mokęsi visose jūsų išvardintose mokyklose.
Įdomiai nuskambėjo ir pasakymas, kad pas pradinukus ateina bent jau 5 mokytojai.Taip, ateina, bet kuriam laikui? juk pagrindinė mokytoja moko pagrindinių dalykų, nuolat bendrauja su vaikais, o ne tos, kur ateina vienai pamokai per savaitę. O anglų kalba pradinukams man visiškai nesvarbi, man svarbiau lietuvių k. rašymas , skaitymas ir matematika.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soni: 03 kovo 2012 - 21:17
Aš taip pat pritariu nuomonei, kad pirmoji mokytoja yra labai labai svarbi. Ir ne tiek dėl to, ko išmoko per tuos metus (skaityti ir skaičiuoti visi išmoksta, o kitus dalykus dažnai lemia vaiko individualumas), o kaip sugeba suburti kolektyvą, kaip "uždega" vaikus bendrai veiklai, kokias vertybes sustiprina mažųjų akyse ir širdelėse.
Mažiausiai pergyvenu dėl visokių anglų kalbų - mūsų vaikams kiniečių turbūt bus daug svarbesnė... O anglų jie tiesiog savaime išmoks žiūrėdami filmus, naršydami internete, tiesiog norėdami bendrauti su savo pusbroliais, tėvų draugų vaikais ir t.t., kurie gyvena užsienyje.
Mūsiškis irgi rengiasi keliauti į pirmąją Jonučių mokyklos klasę. Todėl būtų labai įdomu, jei atsilieptų šiandieninių ketvirtokų tėveliai (ypač 4a klasės) ir pasidalintų mintimis apie šiandienines vaikų mokytojas. Žinau, kad ta pati mokytoja vienam gali būti pati geriausia, o kitam - pati blogiausia. Tiesiog norėtųsi "pataikyti" geriausią derinį.

Atsakyti
QUOTE(ajd @ 2012 03 03, 09:17)
O jei jau rinktis ne iš aleksoto ir garliavos, tai senamiesčio pradinė net nekonkurentė minimai jonučių mokyklai, jonučiai gali konkuruoti su dobkevičiumi.


Juokinga aišku lotuliukas.gif Gal gana tos pro[agandos ir bandymo prisivilioti būsimus moksleivius? lotuliukas.gif
Dobkevičius irgi vaikų nesurenka, vos 1, geriausiu atveju paralelinės 2 klasės smile.gif
QUOTE(Soni @ 2012 03 03, 21:14)
nežinau kaip ten su tuo bėgimu iš vienos mokyklos į kitą, bet praitais metais Jonučiai turėjo atiduoti Lukšai  tarpines 3 klases, pati buvau susirinkime, kai tai buvo sprendžiama ir girdėjau anaiptol ne norą pereiti į Lukšą , o nepasitenkinimą iš tėvų. Buvo siūloma pereiti  draugiškai visai klasei, ką, kiek supratau ir padarė , kaip sakant dabravolno prinuditelno  4u.gif Lukša pilnai klasių nesurenka, o Jonučiai perpildyti, taigi taip teigti, kad visi bėga iš Jonučių totali nesąmonė  4u.gif

Tikrai taip. Ir šiais metais duoti atitinkami nurodymai doh.gif Juokingiausia , kad iš dabartinių 4-okų vos keli tėvai sutiko pervesti savo vaikus į kitas mokyklas, o visi likę sutartinai rašėm pareiškimus likti čia smile.gif
Kaip j au minėjau mano dukra dabar 4 klasę baigia. Esu labai labai patenkinta mokytoja, kuri vaikams yra didesnis autoritetas nei tėvai. Ir jei jau mokytoja pasakė, kad reikia TAIP padaryti , vadinasi šventa ir nebandėk net perkalbinėti ar įrodinėti smile.gif
Anglų kalbą dėsto 2 mokytojos, klasė perskelta į dvi grupes. Atskira mokytoja ateina muzikai, dailei ir tikybai. Kadangi galiu lyginti su kitose mokyklose besimokančių draugų ir kolegų vaikais, tai galiu pasakyti, kad anglų k. veiksmažodžių formas mokosi tikrai ne visose mokyklose ir kolegė net nustebo, kad mano dukra jau mokosi, mat jie norėjo stoti į jėzuitus, o ten anglų k. egzaminas, kuriame yra veiksmažodžių formos.
Atsakyti
Ar kas buvo busimu pirmoku susirinkime? kokie atsiliepimai?

As susirinkime buvau ir kazkaip nusivylus likau. Labiausiai del to, kad nebus bandomuju dienu pirmokams. Ypac man idomiai nuskambejo pavaduotojos paaiskinimas, "kad nebus del to, nes mokytojos turi ketvirtokus, labai pavargsta, todel joms reikia pailseti" g.gif Man toks pasakymas pasirode neatsakingas, vos ne mes kalti,kad musu pirmokai ateis i mokykla.Jei jau nebus tu bandomuju dienu, negi negalejo busimu pirmoku mokytojos bent jau ateiti susipazinimui i susirinkima, juk jis daromas viena kart metuose,ir per pora skirtu valandu teveliams tikrai nepervargtu ... man atrodo pirmokelio teveliams tikrai svarbu butu susipazinti su mokytojomis, galbut aplankyti klases,paziuteri kur jie mokinsis. O cia dabar bac rugsejo 1 ateinam visi pasimete ir issigande :ir vaikas, imestas i nauja erdve, pas nepazistamus zmones, i nauja aplinka, ir tie patys tevai doh.gif zodziu labai nusivyliau tokiu suorganizavimu ir labai nekompetetingai nuskambejo , tas kad mokytojos "labai pavarge".
Kitas dalykas-liudna kad nebus prailgintos grupes, nes savivaldybe neskiria lesu tam etatui.
Cia tik mano asmeniniai pastebejimai, tikiuosi buvo zmoniu, kuriems susrinkimas pasirode naudingas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soni: 18 kovo 2012 - 10:53
QUOTE(Soni @ 2012 03 18, 10:44)
Jei jau nebus tu bandomuju dienu, negi negalejo busimu pirmoku mokytojos bent jau ateiti susipazinimui i susirinkima,

Tai, kad nėra kam ateiti. Žinomos, kol kas tik trys mokytojos. Dėl kitų dviejų neaišku. Todėl, per susirinkimą ir nepaskelbė, nei vienos būsimų pirmokų mokytojos pavardės. Beje, girdėjau, kad gali būti dar ir šešta pirmokų klasė.
O susirinkimas, doh.gif tai ...
Atsakyti
Mes pirmokai, tai pernai tą pačią dainelę girdėjom cool.gif

Atsakyti
Soni, tiesiog išsakei mano žodžius. O dėl mokytojų - tai bent jau dvi būsimos pirmokų mokytojos darė sąrašus prieš susirinkimą ir po susirinkimo vis dar buvo mokykloje... Negi taip sunku buvo tiesiog jas pakviesti, suteikti galimybę pasakyti vieną kitą žodį.
Gal aš daug ko nežinau, bet man tas mokytojų "pervargimas" labiau siejasi su jų pačių kvailom vidinėm taisyklėm, tvarkom, tradicijom, o ne su realiu darbu. Bent jau man per pirmąjį susirinkimą norisi išgirsti trumpą, aiškią informaciją ir tolesnes nuorodas, kur galiu konkrečius, mane dominančius dalykus, susižinoti. Nereikia nei eilių deklamuoti, nei koncertų rengti, nei ant galvos stovėti, tiesiog šiek tiek pagarbos savo "klientams", t.y. mokinukams ir jų tėveliams. Manau, kad didelio pasiruošimo nereikia, jei mokytojas tiesiog atsistoja, pasako savo vardą, pavardę ir keliais sakiniais apibūdina savo darbo principus, prioritetus ir pan.
Kad ir kokia išgirta ta Jonučių mokykla, bet kuo toliau tuo labiau panašu į "užmigusius ant laurų"... Žiūrėsim, kaip bus toliau. Bet ketinu dar nueiti ir į kitų mokyklų "atvirų durų dienas".
Atsakyti
AGI, pilnai pritariu nuomonei. Mes esami pirmokai. Na nematau, nei ko ten aukštinti tą mokyklą, nei priežasčių laikyti ją išskirtine. Mokytoja, kaip mokytoja, vaikai kaip vaikai, administracija... jai turiu daugiausia kritikos. Jei jau tėvai įrenginėja klases, perka baldus, tai vadovybė bent WC padoriai įrengtų. Nereikia ten ekskliuzyvinių sąlygų, bet jei jau kitos mokyklos sugeba pasidaryti, tai čia reiškia trūksta ūkiškos rankos, pasidomėjimo vykstančiais projektais, pagaliau rėmėjų paieška. O dabar jaučiama pozicija, kad, vienaip ar kitaip "klientų" netrūksta, tai kam stengtis gerinti sąlygas...
Atsakyti