Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbiai ir užsiėmimai vaikams

Man labai šitos patiko idėjos. Bet ar galima pas mus gauti tokių mažuliukų vazonėlių? g.gifŽaislai... iš gėlių vazonėlių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Susiena: 12 sausio 2006 - 11:18
O va čia rasit žaisliukų kokių tik norite! doh.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
jau lėlė pasiūta sėdi ant lovytės...mergaitė-angeliukė...įmesiu nuotrauką,kai gausiu fotoaparatą,jei ką galėsiu įmesti ir brėžinius...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estrelija: 15 sausio 2006 - 13:35
Na žaislu vaikams to nepavadinsi, bet papuošimui labai gražu. Beje, aštuntokių darbas rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2006 01 18, 19:21)
Na žaislu vaikams to nepavadinsi, bet papuošimui labai gražu. Beje, aštuntokių darbas  rolleyes.gif

user posted image

super darbeliai, aštuntokai turbūt į menus linkę lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kitik @ 2005 12 13, 13:27)
vaje kiek grozybiu, tik gaila, kad daug anglu kalba...sad.gif((((((( galetu buti vokiskai....bet vistiek super:)

Kaip grazu......, thumbup.gif as tai ieskau nertu zaislu scemu,padekit. g.gif
Atsakyti
Įvairiausi nerti žaislai
Ir dar šiek tiek...
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Susiena: 23 sausio 2006 - 17:21
Noečiau paprašyti, gal kas galite padėti, užstrigau vienoj vietoj ir nežinau kaip toliau daryti g.gif . Parašyta : K4,(slip 1, K2tog, psso) 6 times, K4 -14 sts.
Aš nežinau kaip čia megzti kur skliausteliuose, raudonai pažymėjau. Gal kas padėtų arba gal kas turite anglisku sutrumpinimu paaiskinima.
Atsakyti
na,Susiena,kaip as Tau dekoju.jetau cia neimanoma praziureti visu.Reiks kuo greiciau nutarti ka padaryti.Bet man neina pasiziureti tu po adresais langeliu,man yra kryziukas ir neatsidaro.
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti
Esat super gabios ir ismoningos, tai kreipiuosi pagalbos. Atkreipiau demesi, kad mano vyresnelis (3 metai) labai susidomejo persirenginejimais. Jam patinka rengtis kaciuku, drakonu ar kokiu kitu padaru. Tai va, gal zinot kur galeciau rasti graziu iskarpu karnavaliniams rubams ?? Labai noriu pati jam pasiuti, kad po namus begiotu.... Internete gal radot geru puslapiu, as pati bandau ieskoti, bet kolkas nelabai ka randu.

Aciu !!

P.S. suprantu, kad gal nelabai i tema, ale bet juk irgi - zaidimuj !!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irena: 27 sausio 2006 - 00:37
Lelytes wub.gif
user posted image
Iskarpos su paaiskinimais CIA
Atsakyti