Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbiai ir užsiėmimai vaikams

Ar jūs pačios siuvate, mezgate savo vaikams žaislus?Ką gražaus esate padariusios, iš kur imate pavyzdžių, gal žinote gerų svetainių?Radau vieną, iškart rašau: http://stoys.narod.ru/toys.html wink.gif
Atsakyti
Zaislai, kuriu nereikia pirkti

Darbscios rankos wink.gif
Atsakyti
nors vaiku dar neturiu, bet megstu bet kokius rankdarbius... na ka galiu pasakyti mintis imu is galvos... esu padarius rimtesni zaisla nemaza tai - dieza... issprogusios akys, storos lupos, dvisakis liezuvis megztinis ir riesta uodega.. na sunku nupasakot. Darau tai kas ateina i galva ir tiek, bet kartais pamastau kad vargo daugiau... o nusipirkt siais laikais galima labai graziu ir palyginus nedaug kainuoja.. (na priklauso nuo dydzio...) g.gif tik tiek gal kad miela sirdziai smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Sejle @ 2004 04 26, 21:38)
nors vaiku dar neturiu, bet megstu bet kokius rankdarbius... na ka galiu pasakyti mintis imu is galvos... esu padarius rimtesni zaisla nemaza tai - dieza... issprogusios akys, storos lupos, dvisakis liezuvis megztinis ir riesta uodega.. na sunku nupasakot. Darau tai kas ateina i galva ir tiek, bet kartais pamastau kad vargo daugiau... o nusipirkt siais laikais galima labai graziu ir palyginus nedaug kainuoja.. (na priklauso nuo dydzio...) g.gif tik tiek gal kad miela sirdziai smile.gif

Ne kainoje ir laike esme wink.gif!

As pati irgi esu numezgusi savo maziui kirmeliuka (~0.5 m ilgio). Daug laiko sugaisau, bet... cia mano ranku darbas, visa meile vaikiukui idejau. Taip kad man mieliau duoti savo ranku darbo zaisla, nei parduotuvini biggrin.gif
Atsakyti
KAIP GERAI KAD RADAU SITA TEMA, KAI KA BANDYSIU PADARYTI IR TADA PARASYSIU KAIP GAUSIS.... clap.gif
Atsakyti
QUOTE (viksrelis @ 2004 04 24, 21:43)
Zaislai, kuriu nereikia pirkti

na sitas puslapiukas tai labai jega thumbup.gif clap.gif
maniskei, kuriai greit bus 2 metai - bus pats tas wink.gif
Aciu, Viksreli! clap.gif
Atsakyti
QUOTE (Jurga @ 2004 06 02, 10:12)
QUOTE (viksrelis @ 2004 04 24, 21:43)
Zaislai, kuriu nereikia pirkti

na sitas puslapiukas tai labai jega thumbup.gif clap.gif
maniskei, kuriai greit bus 2 metai - bus pats tas wink.gif
Aciu, Viksreli! clap.gif

Prasom wink.gif

Gal kuri dar kokiu minciu turi wink.gif?
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2004 03 15, 13:17)
Ar jūs pačios siuvate, mezgate savo vaikams žaislus?Ką gražaus esate padariusios, iš kur imate pavyzdžių, gal žinote gerų svetainių?Radau vieną, iškart rašau: http://stoys.narod.ru/toys.html  wink.gif

Super puslapis thumbup.gif Kad tik uztektu kantrybes laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Osvile: 19 birželio 2004 - 21:28
Esu padariusi savo mazei lele, kimsta naturalia vilna, suformuotu veideliu, bet nezinau, kur tai galima rasti internete, o aprasyti nelabai gautusi... Turiu atsviesta knyga apie ivairaus sudetingumo leliu daryma nuo visai paprastuciu is nosines iki sudetingu, su nosimi, bamba ir drabuzeliais smile.gif
Bet megstamiausias paprastutis rankdarbis yra megztas kamuoliukas. Mezgamas vaseliu. Numezgama 4 akiu pyne, sujungiama ir pirmame stulpelyje padaromos 6 akys, treciame stulpelyje kas antra akis dvigubinama, ketvirtame - kas trecia dvigubinama, penktame - kas ketvirta dvigubinama ir t.t. iki norimo dydzio. As dazniausiai mezgu iki kas desimtos dvigubinamos. Po to kas desimta mazinama, kitame stulpelyje - kas devinta mazinama ir t.t. Paliekama nedidele skylute ir kamuoliukas kietai prikemsamas zirniu arba pupeliu. Skylute uzsiuvama. Kimsti reikia labai kietai, nes kamuoliukas su laiku "minksteja". Galima issiuvineti ka nors. Megzti reikia be uzmetimo. Galima daryti margus, ivairiu spalvu kamuoliukus. Mezgasi pakankamai greitai. Be to, gali buti miela mini dovanele, jei vykstate pas ka nors i svecius smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Žiogelis @ 2004 06 19, 22:00)
Esu padariusi savo mazei lele, kimsta naturalia vilna, suformuotu veideliu, bet nezinau, kur tai galima rasti internete, o aprasyti nelabai gautusi... Turiu atsviesta knyga apie ivairaus sudetingumo leliu daryma nuo visai paprastuciu is nosines iki sudetingu, su nosimi, bamba ir drabuzeliais smile.gif
Bet megstamiausias paprastutis rankdarbis yra megztas kamuoliukas. Mezgamas vaseliu. Numezgama 4 akiu pyne, sujungiama ir pirmame stulpelyje padaromos 6 akys, treciame stulpelyje kas antra akis dvigubinama, ketvirtame - kas trecia dvigubinama, penktame - kas ketvirta dvigubinama ir t.t. iki norimo dydzio. As dazniausiai mezgu iki kas desimtos dvigubinamos. Po to kas desimta mazinama, kitame stulpelyje - kas devinta mazinama ir t.t. Paliekama nedidele skylute ir kamuoliukas kietai prikemsamas zirniu arba pupeliu. Skylute uzsiuvama. Kimsti reikia labai kietai, nes kamuoliukas su laiku "minksteja". Galima issiuvineti ka nors. Megzti reikia be uzmetimo. Galima daryti margus, ivairiu spalvu kamuoliukus. Mezgasi pakankamai greitai. Be to, gali buti miela mini dovanele, jei vykstate pas ka nors i svecius smile.gif

Kaip suprast dvigubinamos akys, tai padaryt naujas akis, ta prasme išmegst naujas, na aš su vašeliu tai labai seniai nėriau tai nelabai pamenu. Ir akis paprasčiausias daryt, tik kilputę ir viskas g.gif Neišmanėlė aš tuose nėrimuose tai patarkit man wink.gif Būtų visai fainai nunert tokį kamuoliuką savo padaužai wink.gif smile.gif
Atsakyti
As irgi megstu ivairiausius rankdarbius.Gerai,kad radau sia temele ir daug geru ideju.Reiks savo nusiuteliui ka nors padaryt nuo dusios.Gal nepabrokys unsure.gif
Atsakyti
Esu kazkur skaiciusi, kaip nesunkiai padaryti vaikiukui barskuti - suristi ant siulo skirtingu spalvu ir formu sagytes skirtingame aukstyje ir ideti tokia virvele i permatoma plastmasini nedideli buteli (tarkim, nuo neptuno). Uzsukame kamsteliu - ir barskina maziukas. Buvau padariusi saviskiui, tai greitai labai tos sagos ten susivydavo i gumuliuka, bet jam vis tiek labai patiko thumbup.gif
Atsakyti