Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

Megana, kai man padarė tyrimus spalio pabaigoje ir pasakė, kad yra pakitimu ir reikia būtinai operuotis, aš irgi nutariau, kad reikia eiti dar pas vieną ginekologą, kad patvirtintų man tą patį. Nes galvojau, kad aš vos ne vienintelė su šia problema. Bet čia pasiskaičiusi, pamačiau kad daug mūsų su tokiomis žaizdelėmis. O beto neseniai paskambinau savo daktarui, nes norėjau paklausti ar nebus per vėlu po Naujų Metų , gydytojas pasakė tikėsimės kad nieko neatsitiks, bet daugiau laukti geriau nereikia. Tai nutariau nesiblaškyti, o susitvarkyti. P.S. dėl vaikučių aš irgi klausiau savo daktaro, tai jis sakė galėsi gyventi tokį patį gyvenimą kaip gyvenai iki šiol, ir taip pat pastoti galėsiu. Bet vistiek atrodo, kad gydytojas tik nori apraminti.
Atsakyti
lepute,
kad luktelsi viena menesi,manau,nieko blogo neatsitiks,bet ilgiau netempk.Kiek gi nervai laikys laukt ir nieko nedaryt g.gif Patikek,su tokia operacija ligoninej jauties beveik kaip sveika,palyginus,kokios atliekamos kitoms moterims.O musu atveju greit isoperuoja ir palatoj netrukus atsigauni.Be skausmo.Na nebent po narkozes pykintu mad.gif As nebelaukiau vasaros(kol grisiu is Anglijos atostogu)ir gydytoja pasake,kad labai LAIKU apsisprendziau.Ir tau to linkiu smile.gif
Atsakyti
As irgi kaip ant adatu sedziu , rytoj bandysiu suzinoti atsakyma (del pakitimu zaizdeleje), gydytoja sake po nauju is kart uzdegins , bet kai pasake kad du menesius po sutvarkymo isskyros bus, kvapas ir jokiu santykiu blink.gif tai nezinau ar siais laikais nera tobulesniu metodu , merginos ar ir jums taip buvo, nes as galvoju kad pas savo gyd. tai jau neisiu bandysiu kazkar kitur, ir kur gydo lazeriu ir kiek tai kainuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(vedita @ 2004 12 22, 15:46)
As irgi kaip ant adatu sedziu , rytoj bandysiu suzinoti atsakyma (del pakitimu zaizdeleje), gydytoja sake po nauju is kart uzdegins , bet kai pasake kad du menesius po sutvarkymo isskyros bus, kvapas ir jokiu santykiu blink.gif  tai nezinau ar siais laikais nera tobulesniu metodu , merginos ar ir jums taip buvo, nes as galvoju kad pas savo gyd. tai jau neisiu bandysiu kazkar kitur, ir kur gydo lazeriu ir kiek tai kainuoja g.gif

vedita,kaip nuotaikos?Gal jau suzinojai tyrimo rezultatus?Kiek skaiciau literaturos,kiekvienos moters atvejas individualus-vienai uztenka uzsaldyt,kitai uzgydo vaistais(Solcodyne ar kazkaip panasiai vadinas),treciai operuoja.Del lazerio-ir as norejau.Nezinau,kiek tame tiesos,bet man 2 gydytojos sake,kad operuojant lazeriu,po to galima nepastebet piktybiniu lasteliu.O siaip gimdos kaklelis mazai jautrus,bet visgi ilgai gyja.Bet juk laikas greit prabega ir bedos pasimirsta...
Atsakyti
Atsakymo nesuzinojau , nes siandien koja issisukau sad.gif ,nu dienele siandien sad.gif , vienu zodziu kai nesiseka, tai nesiseka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vedita @ 2004 12 23, 16:36)
Atsakymo nesuzinojau , nes siandien koja issisukau sad.gif ,nu dienele siandien  sad.gif , vienu zodziu kai nesiseka, tai nesiseka schmoll.gif


vedita,kuria koja-desine ar kaire?smile.gif As rimtai-gal tai geras zenklas...Moterims geroji,teigiama puse yra kaire...
Ner to blogo,kas neiseitu i gera.Taigi,graziu tau svenciu! newyear.gif
Atsakyti
Rado ir pas mane zaizdele sad.gif ,vakar buvau pas ginekologe pasitikrint po trecio gimdymo. Reiks pasidaryt onkocitologini tyrima blink.gif ,gal galit pasakyt kaip jis daromas?
Ir dar,sake,kad jei viskas gerai-zaizdele uzsaldys. Kitos raso,kad joms uzdegino. Kaip zinoti,kodel skirtingai ir kas yra geriau? Gal galit kas nors man paaiskint?
Atsakyti
QUOTE(Neglaite @ 2005 01 07, 17:13)
onkocitologini tyrima blink.gif ,gal galit pasakyt kaip jis daromas?
Ir dar,sake,kad jei viskas gerai-zaizdele uzsaldys. Kitos raso,kad joms uzdegino. Kaip zinoti,kodel skirtingai ir kas yra geriau? Gal galit kas nors man paaiskint?


Visai neseniai praejau visas sitas proceduras, 'uzgyde* mano zaizdele. (rasau uzgyde nes neuzdegino ir neuzsalde). Taigi pasakysiu onkocitologinis tyrimas daromas paimant siekt tiek audinio is gimdos kaklelio, ir istiriant ar nera pakitusiu (veziniu) lasteliu (taip suzino ar zaizdele nera vezio pradzia) kaip zinau dauguma atveju ji yra nepiktybine , bet gali supiktybeti todel ja ir reikia uzgydyti, taip pat zaizdele yra atvira vieta visokioms infekcijoms kabintis. Dar gali imti ir bakteriologini tepineli, patikrinti ar tinkama terpe gydymui ir siaip profilaktiskai..

Keik supratau anksciau ginekologai turejo seno modelio aparata, kuriuo uzdegindavo zaizdeles, toks budas gali buti skausmingas, dabar naudojami uzdeginimo aparatai yra geresni ir sako 'neskausmingi' ir patikimi. Tad pasidomek koki naudos tavo atveju.
Kitas budas zaizdele 'uzgydyti' vaistais (mano atveju sarcogyl) bet del visokiu ten vaistu registravimu siuo metu ju nera! tiesiog ginekologe uzteps ju ant zaizdos ir ji uzsitrauks...per 1-2 dienas , jei nedidele.

tikiuosi pasidare kiek aiskiau? thumbup.gif
Atsakyti
Gydymo budas priklauso nuo to,kokio dydzio pakitimai zaizdeleje.Tai labai individualu.Todel negali pasakyti,kad tau darys ar reikia daryti ta ar ta...
Neglaite,linkiu,kad tyrimu rezultatai butu kuo geresni smile.gif
Atsakyti
Vakar man "pridegino" ta zaizdele.

Vienu zodziu, viskas vyko labai greitai. Suleido i vena vaistukus ir akimirksniu uzmigau, po kokiu 15 - 20 min jau nubudau palatoje. Apsivilkau ir vyras parveze namo. Jokio skausmo, tik norejosi pamiegot. Maniau, kad skaudes kai vaistai isgaruos, bet ir dabar jokiu isskyru ar nors menkiausio skausmo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dorado: 08 sausio 2005 - 14:58
QUOTE(dorado @ 2005 01 08, 14:58)
Vakar man "pridegino" ta zaizdele.

Vienu zodziu, viskas vyko labai greitai. Suleido i vena vaistukus ir akimirksniu uzmigau, po kokiu 15 - 20 min jau nubudau palatoje. Apsivilkau ir vyras parveze  namo. Jokio skausmo, tik norejosi pamiegot.  Maniau, kad skaudes kai vaistai isgaruos, bet ir dabar jokiu isskyru ar nors menkiausio  skausmo.

Buk gerute papasakok kur tau pridegino , kas ir kiek kainavo, labai laukiu atsakymo
Atsakyti
Dorado, kaip suprantu tau pridegino su narkoze? O del ko dare narkoze? Oi, kaip as bijau, nes kita savaite einu operuotis savo zaizdele. Niekaip negalejau ryztis anksciau, nors ir dabar taip bijau, kad ....
Ir dar noriu paklausti kur tu gydeisi ir pas koki ginekologa? Ir kokioje ligonineje ar kur tau dare prideginima?
Atsakyti