Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

labutis, po gimdymo praejus metams, apziurejo mane giekologe ir pasake, kad yra gimdos zaizdele ir ja reikes isoperuoti, as paklausiau ar galima naudoti kokias kontraceptines priemones, pvz.: zieda, ji pasake, kad kol neisoperuota, tol nerekomenduojama, o kadangi as dar iki siol maitinu, tai pasake, kad, kai baigsiu maitinti mazyli, tada darys operacija
Atsakyti
O tai taip ėmė ir pasakė, kad reikia operuot? Nei tyrimų jokių, nieko? Gi turi daryt onkocitologinį?
Atsakyti
QUOTE(jurga24 @ 2005 08 09, 16:46)
labutis, po gimdymo praejus metams, apziurejo mane giekologe ir pasake, kad yra gimdos zaizdele ir ja reikes isoperuoti, as paklausiau ar galima naudoti kokias kontraceptines priemones, pvz.: zieda, ji pasake, kad kol neisoperuota, tol nerekomenduojama, o kadangi as dar iki siol maitinu, tai pasake, kad, kai baigsiu maitinti mazyli, tada darys operacija


kiek žinau operauoja tada ją kai ji supiktibėja arba kai jau daugiau nesiruoi gimdyti g.gif
Atsakyti
Sveiki,tik ka cia prisiregistravau.Visai netycia uzklydau i si puslapi ir akis uzkliude taip siuo metu aktuali tema apie onkologinius susirgimus.....Siomis dienomis pripazino mano mamytei vezi...gimdos kaklelyje...Atrodo visas pasaulis siugriuvo.
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2005 08 11, 14:35)
kiek žinau operauoja tada ją kai ji supiktibėja arba kai jau daugiau nesiruoi gimdyti g.gif

Operuoja,jei zaizdoje yra priesveziniai pakitimai(jei nieko nedarysi ir lauksi,tai gali supiktybeti).Operuoja,kai zaizda per didele uzsaldymui ar prideginimui.Zaizdeles busena gerai nustato ir kolposkopijos metu-su mikroskopu.Onkocitologinis man siek tiek melavo-rode kiek mazesniu pakitimus.Biopsija rodo tiksliau.
bynka,kuria stadija nustate?..Pradine,kiek zinau,gan sekmingai isgydo.Kazkur skaiciau,kad nuo veziniu susirgimu tinka demetoji mauda-conium macolatum.Homeopatiniai lasiukai.Pati juos dabar geriu.Aisku,tai ne vezio gydymo priemone,bet...blogiau nebus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo megana: 11 rugpjūčio 2005 - 16:16
Merginos, kurioms jau darė konizaciją, prašau jūsų pagalbos. Pas ką darėt Vilniuj? Kur geriau, gavau siuntimą konizacijai, dabar ieškau kur gerai atlieka. Nenoriu važiuo į Lazdynus ir Santariškes. (na kažkokia vidinė nuostata), patarkit kur tai atlieka geriau... Please. 4u.gif
Atsakyti
Labutis visoms 4u.gif
Gydytojai, aišku, svarbu, tačiau daug kas ir nuo organizamo priklauso. Kodėl vienoms ta operacija praeina be jokių pasekmių, o kitoms taip ir nesibaigia (arba kaip tik prasideda) bėdos?
Merginos, ar jums kartu su konizacija buvo atlikta ir gimdos abrazija? Mane tik prieš pat operaciją apie tai informavo blink.gif . Būtų pasakęs kas nors anksčiau... O tai dabar visokie patepliojimai taip ir nepraeina cry.gif .
Atsakyti
QUOTE(Marusa @ 2005 07 19, 09:53)
Sveika, žinok pas mane taip pat yra žaizdelė, ir gana nemaža,bet mano ginekologė sakė ją palikti kaip yra.Svarbiausia kas metai pasidaryti tyrimą, ar ji nepiktybėja, jei ne, tai ji gali taip ir likti. Šiaip ją galima uždeginti, tepa ten kažkokiu tepalu, ir ji užsitraukia, bet per gimdymą suplyšta, todėl ginekologė sakė, jog nėra prasmės ją dabar uždeginti, geriausia tai daryti, kai jau nebeplanuosi turėti vaikų.


Mano gydytoja sako, kad nerekomenduojama palikti zaizdele ax.gif Kol viskas gerai, tai gerai, bet jeigu kokia infekcija paklius, tai geruoju gali nesibaigti... Tai vakar uzgyde mano zaizdele (kuri buvo 5 lt monetos dydzio blink.gif) su radijo bangom. Sako, pati naujausia technologija, nelieka jokiu randu ir per gimdyma niekas neplysta doh.gif Sake, dar tik du tokie aparatai visame vilniuje yra. Beje, beveik neskaudejo ir kol kas jauciuosi puikiai, o ir sumokejau ne tiek daug wink.gif
Atsakyti
QUOTE(murze @ 2005 09 07, 18:44)
Mano gydytoja sako, kad nerekomenduojama palikti zaizdele  ax.gif  Kol viskas gerai, tai gerai, bet jeigu kokia infekcija paklius, tai geruoju gali nesibaigti...  Tai vakar uzgyde mano zaizdele (kuri buvo 5 lt monetos dydzio blink.gif) su radijo bangom. Sako, pati naujausia technologija, nelieka jokiu randu ir per gimdyma niekas neplysta  doh.gif Sake, dar tik du tokie aparatai visame vilniuje yra. Beje, beveik neskaudejo ir kol kas jauciuosi puikiai, o ir sumokejau ne tiek daug  wink.gif


labai jau keista, nes kiek domėjausi visur tai tos žaisdelės nieks mant bent nešaldo, gal jų būna įv. tipų g.gif
Atsakyti
Aš taip pat su žaizdele 10 metų (o gal ir ilgiau, kas ten žino nuo kada ji pas mane?) gyvenau. Ir niekas nieko man nedarė visą tą laiką. Kol neatsirado RYŠKIŲ pakitimų.
Atsakyti
QUOTE(pukeliux @ 2005 09 08, 18:57)
Aš taip pat su žaizdele 10 metų (o gal ir ilgiau, kas ten žino nuo kada ji pas mane?) gyvenau. Ir niekas nieko man nedarė visą tą laiką. Kol neatsirado RYŠKIŲ pakitimų.


Tai gal geriau is anksto uzgydyti ta zaizdele, kad nebutu progos atsirasti tiems RYSKIEMS pakitimams doh.gif
Atsakyti
Pirmiausia (aišku, jei nėra pakitimų, ar jie nedideli) gerai būtų "susiorganizuoti" vaikiuką (gal ir ne vieną), o tada jau gydyti . Bet koks gydymas vis tiek savo pėdsaką palieka... Šiais laikais žaizdelių gydyti neskuba. Bent jau tie daktarai su kuriais teko susidurti.
Atsakyti