Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

Mamos parašykit kur Vilniuje nevažiuojant į onkologini galima pasidaryt biopsija ir konizacija jeigu reikes,gal žinot geru gydytoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(Marinčik @ 2006 02 27, 13:51)
Mamos parašykit kur Vilniuje nevažiuojant į onkologini galima pasidaryt biopsija ir konizacija jeigu reikes,gal žinot geru gydytoju g.gif



labas dar ne mama as, bet vistiek:)
ka tik isisgydziau zaizdele, dariausi net dvi operacijas, , buvo pakitusios lasteles, labai. todel noreciau parekomenduoti tau Gyd. ginekologe-onkologe Birute Intaite. Nu tikrai nuostabi gydytoja!!! Jin turi privatu kabineta, i rpas ja vaziuoja moterys is visu miestu, ji pati Vilniuje dirba. Tikrai sita problema jos sritis. JOS Tel. 869877011
Atsakyti
Labas visoms

Norejau pasidalinti naujausiais atradimais. Mano gydymo taktika- stebejimas. Eilini karta onkocitologinis normalus, bet gydytoja ale "del vis ako" nusiunte pasidaryti ZPV tyrimo. ZPV buna is viso 150 tipu, tai gimdos kaklelio vezi sukelia 16 ir 18.
Atsakymas tyrimo buvo toks- ZPV teigiamas, bet 16 ir 18 tipo - neigiamas. Mano gydytoja sureagavo taip: "Viksas gerai, stebim toliau". Paseiskojau internete, ZPV tipo nustatymas kainuoja netoli 400 LT. Gal verta? Ir apskritai ka jus apie tai manot?
Atsakyti
Merginos, o jums buvo padaugeje leukocitu zaizdeleje? Ir kiek ju buvo?
Atsakyti
Kodel niekas neatsako? O gal neatkreipete demesio i tai?
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2006 03 31, 13:30)
Kodel niekas neatsako? O gal neatkreipete demesio i tai?



net nezinau blush2.gif as kaip ten pas mane su tais leukocitais -korteleje turetu buti yrasyta-bet as nepasidomejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anoja @ 2006 02 24, 01:28)
Vakar man padare biopsija.  g.gif

Anoja, ar jau žinai biopsijos tyrimo atsakymus, kaip tau sekasi?
Atsakyti
Persiskaiciau visa tema, nes taip pat turiu zaizdele. Gydytoja patikino, kad ji igimta arba igyta paauglystes metu, nieko jai kol kas daryti nereikia, galiu buti rami ir t.t. Bet onkocitologinio tepinelio net nepasiule darytis. Siaip man netoli 25 m, negimdziusi esu, tai vat likau pasimetusi - tiket gydytojos zodziais ir ramiai gyvent ar lekt pas kita gydytoja del tos zaizdeles g.gif gal ka patarsit?
Atsakyti
manau, kad onokocitologinį reikėtų pasidaryt, tikrai nepakenks.
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2006 04 06, 07:10)
manau, kad onokocitologinį reikėtų pasidaryt, tikrai nepakenks.

Manau lygiai tą patį, o gal ir su kita gydytoja vertėtų pasikonsultuoti...tiesiog tau ir pačiai būtų ramiau smile.gif
Atsakyti
Viena gydytoja gerai o dvi dar gėriau,butinai nueik pas kitą ir butinai pasidaryk onkocitaloginį
Atsakyti
o onkocitologini ar verta pas kita gydytoja kartoti?
Atsakyti