Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

QUOTE(Giciule @ 2006 08 29, 00:10)
Man kolposkopija pataike uzrasyt ant menesiniu.Gal kas zinote,ar daro kolposkopija per menesines?

Tikrai nedaro schmoll.gif
Atsakyti
Mergaites, noreciu pasiklausti jusu.
Gal kuriai nors teko gimdyti po kaklelio konizacijos. Man po pirmo gimdymo buvo atlikta kaklelio konizacija, o dabar ant nosies antrasis verysad.gif ir prisiklausiau,kad po konizacijos praktiskai neimanoma paciai pagimdyti.
Bukit geros ir pasidalinkit savo patirtimi, ar kuriai teko tai patirti. Labai prasau
Atsakyti
Turiu ir as sia problemele, nesu gimdziusi... Tai nezinau is kur ji. Gal zinote kaip jos atsiranda?
Atsakyti
QUOTE(Auksulyte @ 2006 09 29, 17:04)
Turiu ir as sia problemele, nesu gimdziusi... Tai nezinau is kur ji. Gal zinote kaip jos atsiranda?

Labai dažnai jos būna įgimtos, man ją taip pat rado dar negimdžius 4u.gif
Atsakyti
Man 17-os metų buvo atliktas žaizdelės šaldymas. Dabar ginekologė praktiškai juokiasi iš šios "procedūros", nes anto jos, užšaldyti žaizdelę - tai tas pats, kas ją užtepti, kad nesimatytų doh.gif
Taigi neužilgo manęs laukia eilinis kasmetinis pasitikrinimas. Prašysiu gal kokios rimtesnes gydymo metodikos, nors mano gydytoja sako, jog kol žaizdelėje nėra pakitimų, jai NIEKO DARYTI NEREIKIA nail.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2006 08 10, 15:09)
o kokiose įstaigose tokį gydymą atlieka? man irgi būtų laikas tokiai procedūrai:)


aš dariausi Eugenijos klinikoje, Savanorių prospekte, pas gyd. Abraitienę. tel. 23 32 098
Atsakyti
QUOTE(String @ 2006 10 02, 12:35)
nors mano gydytoja sako, jog kol žaizdelėje nėra pakitimų, jai NIEKO DARYTI NEREIKIA  nail.gif

nius taip, tik eit apžiūrai kas pusmetį ir kas metus darytis onkocitologinį mirksiukas.gif
Atsakyti
Paidalinsiu patirtim .. Turejau nemaza kaklelio erozija su pakitusiom kraujagyslem ir lasteliu pakitimais blink.gif Zaizda man pridegino, nelabai sakauda bet laaaabai nemalonu. Po to kelis menesius "degino" vaistais. Pakartojus onkocitologini jokiu pakitimu jau nebuvo rasta. Dar karta dariau onkocitologija jau pagimdziusi. Vel viskas buvo gerai. Kartais lasteliu pakitimus sukelia paprasciausias uzdegimas, taip kad viskas yra gerai, kai laiku pastebima ir gydoma.
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2006 10 05, 12:18)
Paidalinsiu patirtim .. Turejau nemaza kaklelio erozija su pakitusiom kraujagyslem ir lasteliu pakitimais  blink.gif Zaizda man pridegino, nelabai sakauda bet laaaabai nemalonu. Po to kelis menesius "degino" vaistais. Pakartojus onkocitologini jokiu pakitimu jau nebuvo rasta. Dar karta dariau onkocitologija jau pagimdziusi. Vel viskas buvo gerai. Kartais lasteliu pakitimus sukelia paprasciausias uzdegimas, taip kad viskas yra gerai, kai laiku pastebima ir gydoma.

pas mane irgi negrazus kaklelis su pakitusioms lastelems bet nieko nedare g.gif nieko nepridegino,gal delto kad as negimdzius g.gif ar cia paciai reikia kur kreiptis kad pridegintu ar gydytojai patys mato kokia padetis ir pridegina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2006 10 05, 15:45)
pas mane irgi negrazus kaklelis su pakitusioms lastelems bet nieko nedare g.gif nieko nepridegino,gal delto kad as negimdzius g.gif ar cia paciai reikia kur kreiptis kad pridegintu ar gydytojai patys mato kokia padetis ir pridegina? g.gif

Man tai isoperavo, bet manau geriau nuspres gydytojass kada reikia kada ne, pasitikrink dar pas onkologus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2006 10 05, 15:45)
pas mane irgi negrazus kaklelis su pakitusioms lastelems bet nieko nedare g.gif nieko nepridegino,gal delto kad as negimdzius g.gif ar cia paciai reikia kur kreiptis kad pridegintu ar gydytojai patys mato kokia padetis ir pridegina? g.gif

Gydytojas aptikęs žaizdelę turėtų atlikti tyrimus: onkocitologinį tepinėlį, kolposkopija (apžiūra mikroskopu) ir jeigu reikia biopsija.
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2006 10 06, 06:54)
Gydytojas aptikęs žaizdelę turėtų atlikti tyrimus: onkocitologinį tepinėlį, kolposkopija (apžiūra mikroskopu) ir jeigu reikia biopsija.

tai man dare onkocitologini tepineli ir rado pakitusiu lasteliu ,bet tipo sitos lasteles nuo uzdegimo,taip ir nesupratau g.gif skyre antibjotiku ir liepe pasitikrint po puse metu g.gif
Atsakyti