Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

QUOTE(Pelagija @ 2006 10 27, 21:35)
Sparow, nepagailek laiko ir pinigu nueiti pad dar viena ginekologa. Isklausius keleto nuomoniu, lengviau susidaryti vaizda. Spesi konizacija pasidaryti.. mano ziniomis esan CIN 1 konizacijos prireikia retai.


o man CIN1 buvo. Ir darė konizacija. Ir po operacijos sakė, kad tikrai reikėjo daryti unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes,

As vakar buvau pas ginekologa, man taippat rado gimdos kaklelyje zaizda, kazkaip galvojau galbut cia nieko rimto, bet perskaicius keleta jusu pasisakymu sunerimau, kad reikia darytis ir pries vezinius tyrimus, ir kad paskui ir sasai uzsideda ir sunkiai gyja ir t.t. Pasakykite nelabai ismananciai medicina-ar verta del to nerimauti??? Ir kas yra konizacija

Atsakyti
QUOTE(Smurfiukas @ 2006 10 28, 12:26)
Sveikutes,

As vakar buvau pas ginekologa, man taippat rado gimdos kaklelyje zaizda, kazkaip galvojau galbut cia nieko rimto, bet perskaicius keleta jusu pasisakymu sunerimau, kad reikia darytis ir pries vezinius tyrimus, ir kad paskui ir sasai uzsideda ir sunkiai gyja ir t.t. Pasakykite nelabai ismananciai medicina-ar verta del to nerimauti??? Ir kas yra konizacija


taigi šitoj temoj labai daug atsakymų į tavo klausimus mirksiukas.gif tereikia tik paskaityti 4u.gif
Atsakyti
blimab,a geriau buciau cia neuzsukus...

jau sulaukiau savo treciu mmm, po ju liepe ateiti prisidegint ar prisisaldyt (tiksliai nepasake) zaizdele ax.gif dare ta PAP tepineli (onkocitologini)- jis geras......

bet dabargalvoju, o koks gijimo periodas, ar greit atsigausiu? mano maze neramumo isikunyjimas, mmm skausmingos tai vos sugebu susitvarkyt, o jei po tos mazos operacijos bus blogai, kas man su vaiku uzsiims? g.gif

smurfiuk, man zaizdele buvo rade iki gimdymo, bet nieko nedare, nes saldo ir degina tik po pirmojo gimdymo (bent jau man taip sake unsure.gif
Atsakyti
nes yra didelė tikimybė, kad per gimdymą žaizdelė atsinaujins.
Jeigu nėra pakitimų, žaizdelės gali net negydyt išvis.
Atsakyti
Sveikos mamytės,turiu tokią problemėlę ax.gif Po gimdymo ginekologė pasakė,kad yra žaizdelė gimdos kaklelyje.Iškart pasidariau mokamą tyrimą(citologinį,berods.Vyresniame ažiuje jį atlieka nemokamai),kad išsiaiškint ar ląstelės nevežėja.Paaiškėjo,kad viskas gerai,bet liepė kas porą metų tikrintis.Kiek girdėjau galima deginti ir dar lygtais vaistais gydyti,o man pasakė,palaukim kito mažiuko,tada gydysim.
Tai ir noriu paklausti,gal dar kuriai yra ši bėda,kaip gydėtės?Būtų malonu išgirsti jūsų nuomonę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ramzis69 @ 2006 10 28, 16:25)
Sveikos mamytės,turiu tokią problemėlę ax.gif Po gimdymo ginekologė pasakė,kad yra žaizdelė gimdos kaklelyje.Iškart pasidariau mokamą tyrimą(citologinį,berods.Vyresniame ažiuje jį atlieka nemokamai),kad išsiaiškint ar ląstelės nevežėja.Paaiškėjo,kad viskas gerai,bet liepė kas porą metų tikrintis.Kiek girdėjau galima deginti ir dar lygtais vaistais gydyti,o man pasakė,palaukim kito mažiuko,tada gydysim.
Tai ir noriu paklausti,gal dar kuriai yra ši bėda,kaip gydėtės?Būtų malonu išgirsti jūsų nuomonę mirksiukas.gif

Sveika!!!
Pas mane tokia problemele. Irgi pasake gydysim po antro vaiko. Bet tikrintis sake kas puse metu.
Labai noreciau isgirsti kitu nuomoniu taip pat. Nezinau ka daryti. Gal reikia dabar gydyti.
Atsakyti
Gimdymo namuose palatos drauge turejo sia problemele. Jai po pirmo vaiko atsirado zaizdele, tai tikrintis turejo kas puse metu. Patarciau ir tau nelaukti kaip taviske gydytoja rekomendavo, geriau anksciau pasitikrinti, net jei ir tyrimas kainuoja .
Na, o gydytis rekomenduojama jau tada, kai daugiau vaikeliu neplanuojama. Idomu koks gydymo metodas g.gif .
Atsakyti
QUOTE(ramzis69 @ 2006 10 28, 17:25)
Sveikos mamytės,turiu tokią problemėlę ax.gif Po gimdymo ginekologė pasakė,kad yra žaizdelė gimdos kaklelyje.Iškart pasidariau mokamą tyrimą(citologinį,berods.Vyresniame ažiuje jį atlieka nemokamai),kad išsiaiškint ar ląstelės nevežėja.Paaiškėjo,kad viskas gerai,bet liepė kas porą metų tikrintis.Kiek girdėjau galima deginti ir dar lygtais vaistais gydyti,o man pasakė,palaukim kito mažiuko,tada gydysim.
Tai ir noriu paklausti,gal dar kuriai yra ši bėda,kaip gydėtės?Būtų malonu išgirsti jūsų nuomonę mirksiukas.gif



Turėjau tą problemą iki pirmojo leliuko. Mano situacija buvo tokia, kad žaizdelė buvo labai didelė ir reikėjo ją būtinai gydyti. Taip pat iš pradžių stebėjo kas pusę metų, darė citologinį tyrimą, gydžiausi įvairiomis žvakutėmis, Antakalnio klinikose du kartus atliko užšaldymą, tačiau niekas tai nepadėjo, visiškai žaizdelės dydis nemažėjo. Tai man gydytoja patarė, kad reikia tą dalį žaizdelės dalį išpjauti ir buvo atlikta operacija. Ir tuo esu laiminga, nes viskas susitvarkė, o teko tiek metų vargti įvairiomis procedūromis, kurios nepadėjo. Na o žaizdelę tikrai reikia stebėti ir kas pusę metų būtinai lankytis dėl stebėjimo ar ląstelės nekinta.
Atsakyti
sveikos smile.gif

pamaciau tema ir negaliu nutylet - kad kitoms nereiktu kankintis kaip man 4u.gif
po pirmo gimdymo praejus kokiems metams buvo rasta zaizdele, po citologinio Kalnieciu poliklinikoje paklause ar nesiruosiu pora artimiausiu metu gimdyti ir nukreipe kaklelio apipjaustymui i II ligonine.
Na, praejo 7 metai, as to fakto, kad mano kaklelis apipjaustytas, nesureiksminu ir ruosiuosi vel gimdyt. O gimdymo metu kaklelis neatsidarineja totaliai, nors ir skatinamas , taip gimdymas issitesia iki 17 valandu ir buvo labai komplikuotas ir sunkus verysad.gif gerai dar kad dali valandu praleidau su epiduru.
gydytoja sake, kad nereiktu operuoti kakleliu, jei dar ketinate gimdyt nors ir po 7 metu. jie surandeja ir gaunasi komplikacijos. bet ka as galejau zinot, kai poliklinikoje nukreipe operuotis? doh.gif todel patarciau visoms, kurias siuncia operuotis, pasikonsultuoti su keletu gydytoju, gal galima operacija atidet jei dar noresite vaiku ateityje.
o as jei dabar noreciau trecio vaiko, greiciausiai neisnesiociau - kaklelio beveik neliko - po sio gimdymo jis veik subyrejo, nebent ji uzsiutu nestumo periodui. o apie gimdyma net nesneku - is karto cezaris verysad.gif net gydytoja patare - jus geriau jau nebegimdykit.
Atsakyti
QUOTE(neuogiene @ 2006 10 24, 21:00)
Mane Mažylyje operavo, bet aš ten ir pas gydytoją lankausi, tai pas savo gydytoją ir operavausi.

O po operacijos praėjus gal 5 dienom (nepamenu) aš pradėjau kraujuoti  blink.gif pasiskambinau gydytojai, ji liepė atvažiuoti. Nuvažiavau trumpam, o gavosi taip, kad vėl reikėjo operuoti. Vėl iš naujo gavau narkozę ir vėl taip pat užmigau ir taip pat skaniai išsimiegojus atsikėliau.
Gydytoja sakė, kad tokie dalykai pasitaiko ne retai, o kokia priežastis tai nežinau. Aš tai bandau spėlioti, kad pas mane pratrūko todėl, kad su mažu vaiku namie buvau - ir nešiojau ir kilojau ir visus namų darbus dariau  g.gif  tai gal per mažai saugojau save... nors  g.gif kita vertus  blink.gif kai viena su vaiku būni tai nepaprašysi 7 mėn. vaiko supratimo  smile.gif


Gal prisimeni tave operavusios gydytojos pavarde?
Atsakyti
QUOTE(Blizgute @ 2006 10 30, 11:34)
Gal prisimeni tave operavusios gydytojos pavarde?


Tai aišku, kad prisimenu, gi ji mano gydytoja smile.gif , aš pas ją lankausi. O kodėl klausi? g.gif
Atsakyti