Įkraunama...
Įkraunama...

Pulsas. Kraujo spaudimas

Gal pasirodys "bobutiska" tema, bet tie "spaudimai" mus lydi kasdien. Neseniai vyras nupirko ta aparata, spaudimui matuoti. Koks neblogas daiktas! Uzsidedi ant rieso, mygtuka paspaudi ir rezultatas. Tai dabar pasimatuoju, kai laiko yra. Mano gan zemas, net labai zemas. Jei ryte neisgeriu didelio puodo kavos, tai vaikstau trenkta kaip maisu per galva :-/:-/  Jei vasara karsciai, tai gali ir is nosies kraujas pradeti begti. Zema spaudima koreguoja juodas sokoladas, taciau smaliziauti kasdiena = zudyti grozi.. :-/ Tad tenkinuos kava, kas belieka. Vaistu jokiu nevartoju. Kitu atveju, gal ir geriau tas zemas spaudimas, lengviau pakelti, nei auksta numusineti 8)
Atsakyti
ir man tas pats, tik mano apatinis pastoviai zhemas ir kiekviena ryta prabundu kaip shlaipiu maishu trenkta, o kai laukiausi ish vis buvo nukrites, bet jokiu komplikaciju nebuvo, bet kavos man reikia 3 puodeliu per diena
Atsakyti
Kas cia tom moterim pasidare... Mano irgi zemas spaudimas. Toks zemas, kad kai laukiaus pirmo leliaus, pamatavusi daktare patare isgert kavos su konjaku. Kava geriau, konjako - ne. Mano mamos irgi budavo zemas spaudimas. Jai kava nepadedavo( anokia ten kava anais laikais budavo), tai ji kofeino tabletes gerdavo.
Atsakyti
Kuzia, zinok ir man nestumo metu siule konjako nebijoti, palaizyti ar i arbata isipilti. Kas bandete balzamus? Jie taip par visai neblogai. Tik i galva "duoda" ;D Gali ir nusigerti is ryto, kiek tereikia, o jis stiprus. ;D tongue.gif
Atsakyti
Nelabai megstu konjako [smiley=000064.gif]. Va kai koks nors graudumas  [smiley=20.gif]uzeidavo, tai mielai ''pasigydydavau'' vyno taure. (Na, ''rasalo'' negeriau). Daktare sake ,kad tai geriau negu tabletes, kai gimda pradeda apsitraukinet. Saikas, zinoma, butinas.
Atsakyti
Vau, tai matyt mano organizmas to juodo šokolado reikalauja, nes mano spaudimas irgi linkęs būti labai žemu. Rekordas 70/45, ko pasekoje gyd. paklausė ar aš išvis vaikštau. Kažkas man sakė, kad turputį žemesnis pas mirštančius būna (kalbu apie diastolinį, "apatinį" spaudimą). kasdien galiu pasigirti spaudimu 90/60 arba 90/55. Tiesa, pasekmių jokių nejaučiu išskyrus kartais susvaigstančią galvą, bet tai pastaruoju metu būna labai retai. O šiaip trenkta nesijaučiu, atvirkščiai, energijos turiu tiek, kad kitems pavydėti ir pavydėti..Gydausi sportu ir šokoladu. Kavos nepakenčiu, nuo jos mane pykina. Ir miegu be jokių pagalvių, kartais net nuo lovos krašto nukorusi žemyn galvą. Reikia gi kartais krauju smegenys pamaitinti, jei iš žemesnių vietų niekaip į galvą nenuteka wink.gif ;D ;D ;D ;D
Atsakyti
Mano irgi zemas spaudimas, bet cia igimta turbut, nes ir mamos toks buvo jaunystej. Kai ejau del sporto gauti sveikatos pazymos, gydytoja paklause: tu nealpsti?? O man niekad jokiu blogumu del to nebuna, kavos negeriu,  na nebent labai labai retai. Tik blogai tas, kad visada sala rankos ir kojos, ir apskritai visada salta. Bet cia dar ir leta medziagu apykaita savo duoda.
Atsakyti
Mano spaudimas irgi labai zemas, ir nestumo metu nei kiek nepakilo. Bet as pripratau prie zemo ir man jo kelti visai nesinori. As net kavos niekada negeriu. Kai kam nors pasakau, kad per visa gyvenima nesu nei vieno puodelio kavos isgerus, tai nieks negali patiket. O man ta kava visai neskani ir nesveika, tai kam as ja gersiu. Taip ir vaikstau su zemu spaudimu. O va  pieniska sokolada tai megstu, bet retai nusiperkam.
Atsakyti
Simba, berods juodas sokoladas kelia, o ne pieniskas.
Be kavos, dar labai gerai tonizuoja zalia arbata, ypac su zenseniu. Viena karta kai isgeriau, nezinodama, tai visa nakti sokti norejosi, o ne miegoti :-/
O kaip sumazinti auksta spaudima? Be medikamentu. Mano vyro kartais "uzgroja", tai vis klausia, kuo numusti.
Atsakyti
Mano irgi spaudimas zemas, o vyro aukstas.
Bet man nei kava, nei sokoladas nepadeda. As nuolat kazkokia pavargusi, be energijos  [smiley=000308.gif].
Yra toks posakis, kad zema spaudima turintys zmones gyvena blogiau, bet ilgiau, o auksta - geriau, bet trumpiau  [smiley=flowerface.gif].
Atsakyti
Dani, o tu stebek kada pakyla jam spaudimas, ar ne tada kai suriau pavalgo, tarkim silkes ar zuvies rukytos. Siaip tai daugiau darzoviu svieziu reiketu, bet svarbiausiai poilsis, nors kiek paguleti ir krenta tada po truputi.

Spanguoles tinka, jei dar ka atsiminsiu parasysiu wink.gif
Atsakyti
Na bet visos ir su zemais spaudimais cia wink.gif

O mano spaudimas arba labai zemas arba per aukstas.Pauglystej tai galedavau kiekviena diena pas sesele gaut mokykloj atleidima nuo pamoku nes spaudimas ziauriai aukstas buvo.Dabar reciau jau pakyla,bet daznai buna per zemas.Pasimatuoji 90/45 ir faina pasidaro tada isgirdus :DBet nieko nedarau,vaistu negeriu,saldumynu nemegstu,kavos verge irgi nesu.
Atsakyti