Įkraunama...
Įkraunama...

Pulsas. Kraujo spaudimas

QUOTE(bimkutele @ 2008 11 05, 18:08)
labukas 4u.gif mano spaudimas 153/97 pulsas šokinėja 104-115.vaistinėje pasiūlė gudobėlės lašiukus,tai dabar vartoju,o kaip idomu tos tabletės gal geriau g.gif jas be recepto parduoda?

Gudobelės ekstraktas yra vaistas, o ne šiaip pasižaidimas, aš šiaip negerčiau pastoviai.... 1. priežasties negydo 2. ypač lašiukų galima perdozuot
na, bet sipritas maloniai nuteikia gomurį, išplečia kraujagysles ir nuramina bei pralinksmina biggrin.gif
Atsakyti
[quote=bimkutele,2008 11 05, 19:08]
[quote=Lina R.,2008 11 05, 13:10]
sveika,as taip pat turiu dideli pulsa ,na turejau ax.gif iki114,tai daktare man skyre Cardiplant gudobeles tableteles.labai padeda.manyciau tau reiktu dar nueiti pas neurologa,nes man panasus simptomai buvo tai nustate vegetadistonija.sekmes!
Papildyta:
labukas 4u.gif mano spaudimas 153/97 pulsas šokinėja 104-115.vaistinėje pasiūlė gudobėlės lašiukus,tai dabar vartoju,o kaip idomu tos tabletės gal geriau g.gif jas be recepto parduoda?
[/quote]

sveiki,jusu ir spaudimas aukstokas g.gif ,taip tabletes bent man tikrai padeda,o lasiukai visai nepadejo.ar nuo spaudimo ka vartojate?
Atsakyti
QUOTE(Lina R. @ 2008 11 05, 21:26)
sveiki,jusu ir spaudimas aukstokas  g.gif  ,taip tabletes bent man tikrai padeda,o lasiukai visai nepadejo.ar nuo spaudimo ka vartojate?

vartoju tik gudobėlės lašiukus,poryt pas gydytoja,bet eilinį kartą teks atidėti vizitą,nes vyras dirbs,o vaiko nėra kur palikti verysad.gif uošvienė pasiūlė pabandyti ramicor,bet paskaičiau,kad turint bėdų su inkstais negalima vartoti.reiks pabandyti tabletes unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Loram @ 2008 11 05, 21:17)
Gudobelės ekstraktas yra vaistas, o ne šiaip pasižaidimas, aš šiaip negerčiau pastoviai.... 1. priežasties negydo 2. ypač lašiukų galima perdozuot
na, bet sipritas maloniai nuteikia gomurį, išplečia kraujagysles ir nuramina bei pralinksmina biggrin.gif

aš vieną kartą į dieną 20lašiukų, g.gif o nuo spirito nesukils labiau spaudimas g.gif šiaip buvau pagalvojus gal konjako po kokį 50g kasdieną įkalt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2008 11 05, 20:37)
vartoju tik gudobėlės lašiukus,poryt pas gydytoja,bet eilinį kartą teks atidėti vizitą,nes vyras dirbs,o vaiko nėra kur palikti verysad.gif uošvienė pasiūlė pabandyti ramicor,bet paskaičiau,kad turint bėdų su inkstais negalima vartoti.reiks pabandyti tabletes unsure.gif
Papildyta:

aš vieną kartą į dieną 20lašiukų, g.gif o nuo spirito nesukils labiau spaudimas g.gif šiaip buvau pagalvojus gal konjako po kokį 50g kasdieną įkalt biggrin.gif


mano ir panasus spaudimas buvo,taciau daktare skyre vaistu nuo hipertenzijos ,spaudimas dabar thumbup.gif manau reikia butinai nueiti pas gydytoja,nes cia ne juokas.o anytos vaistu negerkite,negalima.svetimu vaistuku gerti kas ne jums skirta isvis gerti negalima,negalima taip eksperimentuoti 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina R. @ 2008 11 05, 22:07)
mano ir panasus spaudimas buvo,taciau daktare skyre vaistu nuo hipertenzijos ,spaudimas dabar  thumbup.gif manau reikia butinai nueiti pas gydytoja,nes cia ne juokas.o anytos vaistu negerkite,negalima.svetimu vaistuku gerti kas ne jums skirta isvis gerti negalima,negalima taip eksperimentuoti 4u.gif  4u.gif

mano spaudimas visada buvo 120/70,tik va antroje pusėje nėštumo nemažai svorio priaugau ir spaudimas šokinėdavo iki 170/100,taip ir paliko aukštas,nėščia gulėjau 3kartus ligoninėje,duodavo tik DOPEGIT vaistus ir viskas,beto dar kai daugiau skysčių pavartoju tinstu unsure.gif teks kažkaip nueiti pas gydytoja,o anytos siulomų vaistų tikrai nevartosiu schmoll.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2008 11 05, 20:57)
mano spaudimas visada buvo 120/70,tik va antroje pusėje nėštumo nemažai svorio priaugau ir spaudimas šokinėdavo iki 170/100,taip ir paliko aukštas,nėščia gulėjau 3kartus ligoninėje,duodavo tik DOPEGIT vaistus ir viskas,beto dar kai daugiau skysčių pavartoju tinstu unsure.gif teks kažkaip nueiti pas gydytoja,o anytos siulomų vaistų tikrai nevartosiu schmoll.gif ačiū 4u.gif

nėščioms su vaistų pasirinkimu nuo kraujospūdžio yra labai liūdna, praktiškai tik 2 vaistai unsure.gif
be to nėštumo metu padidėjęs kraujo spaudimas dažniausiai, bet ne visada, grįžta iki normalaus g.gif
gydyti tikrai reikia.
eikit pas gydytoją su vaikiuku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2008 11 05, 23:04)
nėščioms su vaistų pasirinkimu nuo kraujospūdžio yra labai liūdna, praktiškai tik 2 vaistai  unsure.gif
be to nėštumo metu padidėjęs kraujo spaudimas dažniausiai, bet ne visada, grįžta iki normalaus  g.gif
gydyti tikrai reikia.
eikit pas gydytoją su vaikiuku smile.gif

mano gydytoja išėjo dirbt į kitą polikliniką,tai telefonu registravausi pas tą vienintelę,kuri liko,tai žinau tik jos pavardę,jei kokia rūgena išmes su visu vaiku doh.gif
Atsakyti

Papildyta:
zemas mirksiukas.gif mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif
[/quote]
Ka daryti? unsure.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, kaip matau ne mane viena kamuoja tankus sirdeles plakimas.Mano pulsas irgi buna apie 80- 90 , kai daugiau pavaikstau net virs 100, bet nelabai as jo jauciu.Kiek kartu ejau pas kardiologa niekad jis toks didelis nebuna -70-80 , bet man atrodo , kad jie tiksliai net ir neskaiciuoja tik apytiksliai.nestumo metu teko net greitaja kviestis kai pakilo iki 140 .Spaudimas normalus 115/65 daugiausia 125/80.Nezinau ka ir bedaryti? Beje daryta ir sirdies echoskopija, nieko blogo ten neranda, tik pernai kai su dviratuku klinikoje vaziavai tai pulsas buvo 180, bet pailsejus atsistate.
O kai jusu toks pulsas ar jums nepasitaiko tokiu atveju, kai sirdis atrodo lyg stabteli ir vel plaka?
Atsakyti
noriu ir as pasiklaust kaip elgtis. visa gyvenima kenciau nuo zemo spaudimo, budavo 90/70, daznas pulsas, gerdavau kibirais kava ir gyvenau. paskutiniu metu mano gyvenime labai daug streso, ir vis pajuntu kad kazkaip jauciuos nebe taip- kartais pritruksta kvapo(nezinau kaip kitaip issireikst), karta darbe visai atsitiktinai pasimatavau spaudima- buvo 150/90 blink.gif tada pagalvojau kad gal susinervinau tai ir pakilo, paskui dar kelias savaites nekreipiau demesio i keista savijauta, pastovu nerimo jausma. kol pries kelias dienas nenualpau unsure.gif tada irgi pagalvojau kad tikriausiai spaudimas labai nukrito. bet kita diena gan ramiai nusiteikus buvau, mama nusprende kad reik pamatuot spaudima- buvo 120/100 blink.gif siaip kiek zinau hipertonija diagnozuojama butent pagal auksta apatini spaudima... kita ryta, dar lovoj gulint, pamatavo - irgi 120/100 g.gif idomu, nuo ko man cia taip sukilo tas spaudimas paskutiniu metu, svarbiausia kad ir jauciuos gan prastai- o alpimas galejo atsirast del mazo virsutinio ir apatinio spaudimu skirtumo. nebezinau- gal reik kokiu raminanciuju pagert, nenoriu pripazint kad jau turiu hipertonija, kai visa gyvenima buvau tikra kad man per zemas spaudimas unsure.gif p.s. man 27
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo illiusion81: 23 lapkričio 2008 - 16:02
QUOTE(illiusion81 @ 2008 11 23, 16:01)

daug variantų...
pastovus stresas? --> gali būti spaudimo padidėjimo priežastimi
hipertonija diagnozuojama ne tik pagal aukštą apatinį spaudimą...
o matavimo aparatas patikimas? keistoka kad visada vienodas....
kokiom aplinkybėm buvot nualpus? ir koks tas dažnas pulsas pastoviai?
šiaip nuo tokio spaudimo - 150/90 nealpsta žmonės...
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2008 11 23, 18:16)
daug variantų...
pastovus stresas? --> gali būti spaudimo padidėjimo priežastimi
hipertonija diagnozuojama ne tik pagal aukštą apatinį spaudimą...
o matavimo aparatas patikimas? keistoka kad visada vienodas....
kokiom aplinkybėm buvot nualpus? ir koks tas dažnas pulsas pastoviai?
šiaip nuo tokio spaudimo - 150/90  nealpsta žmonės...



aparatas patikimas medicininis, mama medike. ji siaip labai susirupino manim, dabar pridave visokiu valerijonu- bandysim stresa malsint... nenoriu nuo rimtu vaistu pradet. siaip as gyvenu viena, ir nualpus buvau viena vakara po dvieju savaiciu darbo be atostogu, buvau laabai pavargus, vakare dar pasedejau prie kompo, atsistojau kazkur eit ir pajutau susvaigima, akyse melyna pasidare- man tokie dalykai budavo retsykiais ir anksciau - iskart nusprendziau kad reik eit iki lovos ir griut, kol atsistatys spaudimas, bet atibudau po nezinau kiek laiko(gal kokios minutes) koridoriuj ant zemes- reiskias iki lovos nedaejau, ir dar begriudama koja pasisukau skaudziai blush2.gif na toks atvejas tai man tikrai pirmas... pulsas budavo daznas tais laikais kai zemas spaudimas budavo- kokie 90 per minute pastoviai. o dabar kaip bebutu keista pulsas suretejes iki normalaus. bet man sakau kartais uzeina toks jausmas kad sunku ikvept... gal tikrai viskas nerviniu pagrindu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo illiusion81: 23 lapkričio 2008 - 16:27