Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pulsas. Kraujo spaudimas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Martelė
O pulsias skaitosi apatinis spaudimas,ar širdies dužiai per minute g.gif ?
Mano yra 120/90 ir suskaičiavau širdies dužius per minute tai 84.Atrodo nedideli skaičiai,bet kodėl jaučiu kaip ji plaka verysad.gif
Loram
QUOTE(Martelė @ 2009 02 25, 13:19)
O pulsias skaitosi apatinis spaudimas,ar širdies dužiai per minute  g.gif ?
*

pulsas - širdies susitraukimai (dūžiai) per minutę.

viršutinis kraujospūdis vadinamas sistoliniu ir rodo kokiu slėgiu spaudžiamos stambiųjų arterijų sienelės tada, kai širdis susitraukia ir į aortą išstumia kraują. apatinis kraujospūdis (diastolinis) rodo koks slėgis būna stambiosiose arterijose, kai širdis atsipalaiduoja...
TUKUTIS 1978 07 31
QUOTE(Loram @ 2009 02 25, 21:22)
pulsas - širdies susitraukimai (dūžiai) per minutę.

viršutinis kraujospūdis vadinamas sistoliniu ir rodo kokiu slėgiu spaudžiamos stambiųjų arterijų sienelės tada, kai širdis susitraukia ir į aortą išstumia kraują. apatinis kraujospūdis (diastolinis) rodo koks slėgis būna stambiosiose arterijose, kai širdis atsipalaiduoja...
*

Laba diena, noreciau jusu paklausti, o kiek laiko reiktu vartoti betalozoc?man ji paskyre kardiologe nuo permusimu ir tankaus pulso,(prirase, kadangi esu jautri ir vegetacine nervu sistema issibalansavus). sirdies patalogiju dideliu nera, tik MV uzpakaline bure nezymiai prolabuoja.1 laipsnio MV nesandarumas ir 1 Laipsnio TV nesandarumas na ir aisku ekstarsistoliu buvo apie 34 per para.Geriu po puse tabletyte 25 mg, per para.Jei galite parasykite prasau ka reiskia tie nesandarumai? ar jie blogai?
Labai Aciu.
Milinga
buvau vakar pas seimos gydytoja, padare kardiograma, tai sake pulsas 104, bet cia isasuktas kitu reiskiniu, o ne sirdies liga(tikriausiai nuo nervines itampos verysad.gif ) liepe gerti gudobeles, nonsalt ir nakciai po tabletyte kad ramiau miegociau, ir nekankintu naktiniai sirdies duziai
TUKUTIS 1978 07 31
QUOTE(Milinga @ 2009 02 26, 11:27)
buvau vakar pas seimos gydytoja, padare kardiograma, tai sake pulsas 104, bet cia isasuktas kitu reiskiniu, o ne sirdies liga(tikriausiai nuo nervines itampos verysad.gif ) liepe gerti gudobeles, nonsalt ir nakciai po tabletyte kad ramiau miegociau, ir nekankintu naktiniai sirdies duziai
*

Labutis, gali buti kad vegetacine nervu sistema susilpnejusi, ji duoda visokius nemalonius pojucius vidaus organuose, bet gali apsilankyti ir pas kardiologa, bus dar ramiau ir skydliaukes sutrikimai gali tureti itakos tokiam pulsui.As gudobeles gal 10 buteliuku isgerus, o gal ir daugiau bet nepadejo g.gif
Loram
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2009 02 26, 11:09)
Laba diena, noreciau jusu paklausti, o kiek laiko reiktu vartoti betalozoc?man ji paskyre kardiologe nuo permusimu ir tankaus pulso,(prirase, kadangi esu jautri ir vegetacine nervu sistema issibalansavus). sirdies patalogiju dideliu nera, tik MV uzpakaline bure nezymiai prolabuoja.1 laipsnio MV nesandarumas ir 1  Laipsnio TV nesandarumas na ir aisku ekstarsistoliu buvo apie 34 per para.Geriu po puse tabletyte 25 mg, per para.Jei galite parasykite prasau ka reiskia tie nesandarumai? ar jie blogai?
Labai Aciu.
*

BetalocZok galima gerti tiek kiek reikia - jusu atveju, kol susinormalizuos nervu sistema... Jis veikia tiek kiek geri.
Del nesandarumu - tai pirmo laipsnio nera blogai, tiesiog reiskia, kad kai susitraukia skilveliai nedidele dalis kraujo grizta i priesirdzius. Gydymo nera ir nereikia. Reikia pakartoti tyrima po metu ar poros, paziuret ar nedideja...
tiesa, kartais nesandarumas buna, kai tyrimas atliekamas tachikardijos metu, o suretinus pulsa jis isnyksta...
o del ekstrasistoliu - 34 per para? verta pavydet... kad tik tiek...
Aneri
Sveikutes,

Jau kuri laika matuoju kraujospudi ir nelabai man rezultato skaiciukai patinka. Ramybes busenoje kraujospudis yra 115/75, o pulsas 83.
Su kraujospudziu viskas OK, jis visada pas mane toks, o vat pulsas ir vel padidejes. Turejau problemu su skydliauke, kurios veikla kartais suaktyveja. Matyt jau atejo laikas ir vel apsilankyt pas endokrinologa g.gif :
TUKUTIS 1978 07 31
QUOTE(Loram @ 2009 02 26, 23:25)
BetalocZok galima gerti tiek kiek reikia - jusu atveju, kol susinormalizuos nervu sistema... Jis veikia tiek kiek geri.
Del nesandarumu - tai pirmo laipsnio nera blogai, tiesiog reiskia, kad kai susitraukia skilveliai nedidele dalis kraujo grizta i priesirdzius. Gydymo nera ir nereikia. Reikia pakartoti tyrima po metu ar poros, paziuret ar nedideja...
tiesa, kartais nesandarumas buna, kai tyrimas atliekamas tachikardijos metu, o suretinus pulsa jis isnyksta...
o del ekstrasistoliu - 34 per para? verta pavydet... kad tik tiek...
*

Laba diena, dar biski patrukdysiu, del tu ekstrasistoliu gal ju ten 341 , nelabai suprantu ar ten skaicius ar ten jau zodis prasideda nes kazkaip keistai sujungta.
Prie to pacio noreciau paklausti ka reiskia aukstas RV1 (atlikus EKG), ECHOSK-pradinis -KS hipertrof.poz (nezymus geometr pers...)isvarymo frakcija daugiau nei 50, diastoline funkcija gera, KS sistoline nesutrikusi.
Be to prasidejo angina , bendras silpnumas ir pulsas siandien pakilo iki 140 doh.gif , taciau po kokiu 5-10 min jau buvo nukrites iki 95.Ar tai labai pavojinga?( kaip jau minejau esu labai jautri)
Is anksto aciu uz atsakymus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Aneri @ 2009 02 27, 00:23)
Sveikutes,

Jau kuri laika matuoju kraujospudi ir nelabai man rezultato skaiciukai patinka. Ramybes busenoje kraujospudis yra 115/75, o pulsas 83.
Su kraujospudziu viskas OK, jis visada pas mane toks, o vat pulsas ir vel padidejes. Turejau problemu su skydliauke, kurios veikla kartais suaktyveja. Matyt jau atejo laikas ir vel apsilankyt pas endokrinologa  g.gif :
*

Labutis, nemanau, kad turetum nervuotis ir jaudintis kai tavo tokie spaudimo ir pulso parodymai.Viskas yra normos ribose ir netgi labai gerai 4u.gif
Va jei pulsas pakiltu iki 140 , ramybes busenoj (taip kaip man nutiko siandien, tada jau reikia susirupint).
giedrute25
Sveikos, Uzsukau i jusu tema,noreciau patarimo man daznai lupos tirpsta, netik lupos bet kartais ir nosis ir ranka buna kad nei zodzio nebegaliu pratart akyse pasidaro tamsu atrodo kad tuoj nualpsiu, kazin kas cia man galetu but.....Magni geriu kiekviena diena..Man uzeidavo kartais tokie priepuoliai kai buvau nestuke.gif,o dabar jau daugiau nei 1 metai nebe nestuke bet jau pora kartyu vel buvo atsitike tai nebesuprantu kas cia su manim daros g.gif kai nestuke.gif buvau dare kardiograma sake kad viskas gerai.gal vel reiktu pasidaryt kardiograma g.gif
Loram
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2009 02 27, 10:53)
Laba diena, dar biski patrukdysiu, del tu ekstrasistoliu gal ju ten 341 , nelabai suprantu ar ten skaicius ar ten jau zodis prasideda nes kazkaip keistai sujungta.
Prie to pacio noreciau paklausti ka reiskia aukstas RV1 (atlikus EKG), ECHOSK-pradinis -KS hipertrof.poz (nezymus geometr pers...)isvarymo frakcija daugiau nei 50, diastoline funkcija gera, KS sistoline nesutrikusi.
Be to prasidejo  angina , bendras silpnumas ir pulsas siandien pakilo iki 140  doh.gif , taciau po kokiu 5-10 min jau buvo nukrites iki 95.Ar tai labai pavojinga?( kaip jau minejau esu labai jautri)
Is anksto aciu uz atsakymus 4u.gif
*

na, 340 tai paprastai sveikam zmogui yra gerai.
del RV1 - manau, kad cia aparato aprasymas g.gif a ne? visi tie pavingiavimai EKG turi savo pavadinimus raidemis - vienas is ju vadinamas R. EKG rasoma standartiskai 12 skirtingu eiluciu, kurios irgi turi savo pavadinimus, viena is ju V1. todel RV1 ir reiskia, kad V1 derivacijoje R dantelis aukstas. siaip reiktu pamatyt EKG, bet izoliuotai jo padidejimas nieko nereiskia.
EchoKS - nezymus geometrinis persitvarkymas rodo, kad sirdis perkraunamaa - sunkiau dirba nei turetu... tachikardija ar aukstas AKS gali buti priezastimi. visa kita - gerai.
del pulso - toks blogai, reikia blokuot kad ir BetalocZok (pvz). Pastovus daznas pulsas kankina sirdi.
beje - karsciuojat del anginos? karsciuojant budinga tachikardija
QUOTE(giedrute25 @ 2009 02 27, 17:56)
Sveikos, Uzsukau i jusu tema,noreciau patarimo man daznai lupos tirpsta, netik lupos bet kartais ir nosis ir ranka buna kad nei zodzio nebegaliu pratart akyse pasidaro tamsu atrodo kad tuoj nualpsiu, kazin kas cia man galetu but.....Magni geriu kiekviena diena..Man uzeidavo kartais  tokie priepuoliai kai buvau nestuke.gif,o dabar jau daugiau nei 1 metai nebe nestuke bet jau pora kartyu vel buvo atsitike tai nebesuprantu kas cia su manim daros g.gif kai  nestuke.gif  buvau dare kardiograma sake kad viskas gerai.gal vel reiktu pasidaryt kardiograma g.gif
*

cia nei magnis nei elektrokardiograma nepades...
reikia psichiatro del panikos ataku...
TUKUTIS 1978 07 31
QUOTE(Loram @ 2009 02 27, 18:31)
na, 340 tai paprastai sveikam zmogui yra gerai.
del RV1 - manau, kad cia aparato aprasymas  g.gif a ne? visi tie pavingiavimai EKG turi savo pavadinimus raidemis - vienas is ju vadinamas R. EKG rasoma standartiskai  12 skirtingu eiluciu, kurios irgi turi savo pavadinimus, viena is ju V1. todel RV1 ir reiskia, kad V1 derivacijoje R dantelis aukstas. siaip reiktu pamatyt EKG, bet izoliuotai jo padidejimas nieko nereiskia.
EchoKS - nezymus geometrinis persitvarkymas rodo, kad sirdis perkraunamaa - sunkiau dirba nei turetu... tachikardija ar aukstas AKS gali buti priezastimi. visa kita - gerai.
del pulso - toks blogai, reikia blokuot kad ir BetalocZok (pvz). Pastovus daznas pulsas kankina sirdi.
beje - karsciuojat del anginos? karsciuojant budinga tachikardija

cia nei magnis nei elektrokardiograma nepades...
reikia psichiatro del panikos ataku...
*

Labas vakaras, keista , bet nekarsciuoju, taciau jauciu didely gerkles skausma, bendra silpnuma ir kazko vis krutine spaudzia.Nakty jei reikia nueit iki virtuves padaryt vaikuciui valgyt atrodo, jauciamas sirdies plote sunkumas, atrodo , kad ji sunkiai plaka (taip jau kokia savaite, nors dar anginos nebuvo).Echoskopija daryta vasara ir rasti mano auksciau nurodyti nukrypimai.O ar gali issivystiti tas persitvarkymas i sunkesne liga?man pulsas visada yra padidejas, tad pradejau gert betalozoc.(skydliaukes problemu nera).

Papildyta:
QUOTE(giedrute25 @ 2009 02 27, 17:56)
Sveikos, Uzsukau i jusu tema,noreciau patarimo man daznai lupos tirpsta, netik lupos bet kartais ir nosis ir ranka buna kad nei zodzio nebegaliu pratart akyse pasidaro tamsu atrodo kad tuoj nualpsiu, kazin kas cia man galetu but.....Magni geriu kiekviena diena..Man uzeidavo kartais  tokie priepuoliai kai buvau nestuke.gif,o dabar jau daugiau nei 1 metai nebe nestuke bet jau pora kartyu vel buvo atsitike tai nebesuprantu kas cia su manim daros g.gif kai  nestuke.gif  buvau dare kardiograma sake kad viskas gerai.gal vel reiktu pasidaryt kardiograma g.gif
*

Labutis, labai panasi situacija buvo ir man po gimdymo, atrode , kad as sukuosi aplink savo asi, kartais jausdavausi taip lyg zeme drebetu po kojom, buvo pradejes tirpti kairys antakis, pindavosi liezuvis, mesdavo i kaire puse, kai eidavau
atrode, kad zeme banguoja.Dariausi daug tyrimu, net gi buvo nuspresta, kad yra kraujotakos nepakankamumas smegenyse, taciau po kiek laiko praejo, tiesa geriau tranxene vaistukus.Jusu atveju manau reiktui apsilankyt pas neurologa ir jei problemu su kraujotaka nera, tai tik psichologines problemos, kurios deja gali tureti itakos jusu nusiskundimams.
Loram
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2009 02 27, 18:58)
Labas vakaras, keista , bet nekarsciuoju, taciau jauciu didely gerkles skausma, bendra silpnuma ir kazko vis krutine spaudzia.Nakty jei reikia nueit iki virtuves padaryt vaikuciui valgyt atrodo, jauciamas sirdies plote sunkumas, atrodo , kad ji sunkiai plaka (taip jau kokia savaite, nors dar anginos nebuvo).Echoskopija daryta vasara ir rasti mano auksciau nurodyti nukrypimai.O ar gali issivystiti tas persitvarkymas i sunkesne liga?man pulsas visada yra padidejas, tad pradejau gert  betalozoc.(skydliaukes problemu nera).
*

sunkumas sirdies plote gali buti del dazn pulso.
taip, pereiti i rimtesnes ligas persitvarkymas gali, deja.... bet tai uzima laiko... ne metus ir ne du
TUKUTIS 1978 07 31
QUOTE(Loram @ 2009 02 27, 19:11)
taip, pereiti i rimtesnes ligas persitvarkymas gali, deja.... bet tai uzima laiko... ne metus ir ne du
*

o ar yra galimybe isvengti rimtesniu ligu ir kokios jos gali buti?
aretee
QUOTE(Loram @ 2009 02 27, 20:11)
*

Sweika,anksciau turejau problemu su pulsu.Wisada daznas pulsas budawo apie 100,kur tik nesityriau..ir kagi pasekme to-nuo nerimo,nuo stresu.Reiktu kreiptis i psichologus. smile.gif
TUKUTIS 1978 07 31
QUOTE(aretee @ 2009 02 27, 19:39)
Sweika,anksciau turejau problemu su pulsu.Wisada daznas pulsas budawo apie 100,kur tik nesityriau..ir kagi pasekme to-nuo nerimo,nuo stresu.Reiktu kreiptis i psichologus. smile.gif
*

Labutis, nu ir kaip padejo?
TUKUTIS 1978 07 31
QUOTE(Loram @ 2009 02 27, 19:11)
*

Loram, norejau dar jusu paklausti kodel darant sirdies echoskopija skirtingose klinikose nustatomi skirtingi reultatai? Kaip jau rasiau pries tai del bures ir t.t echoskopija buvo atlikta KMUK (apie skilveliu remodeliacija nieko neuzsiminta ir atlikta ji uzpernai nestumo metu).Po nestumo, praeita vasara tyrimus dare 2 ligoninej Kaune, cia jau rado siuos persitvarkymus, o dar pries kokius du metus kiek pamenu ir buvo nustatyta kairiojo skilvelio koncentrine remodeliacija (3 ligoninej Kaune).
O gal yra kazkokia galimybe isvengti rimtesniu ligu?ir kokios ligos gali issivystiti?
Loram
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2009 02 27, 20:48)
Loram, norejau dar jusu paklausti kodel darant sirdies echoskopija skirtingose klinikose nustatomi skirtingi reultatai? Kaip jau rasiau pries tai del bures ir t.t echoskopija buvo atlikta KMUK (apie skilveliu remodeliacija nieko neuzsiminta ir atlikta ji uzpernai nestumo metu).Po nestumo, praeita vasara tyrimus dare 2 ligoninej Kaune, cia jau rado siuos persitvarkymus, o dar pries kokius du metus kiek pamenu ir buvo nustatyta kairiojo skilvelio koncentrine remodeliacija (3 ligoninej Kaune).
O gal yra kazkokia galimybe isvengti rimtesniu ligu?ir kokios ligos gali issivystiti?
*

skirtingai todel, kad skirtingos mokyklos tikriausiai... siaip kiekvienas gydytojas darydamas echoskopija skirtingai ja interpretuoja ir skirtingai apraso...
remodeliacija yra labai subtilus dalykas, retas kas ji apraso (bet matyt tose ligoninese priimta taip rasyti)... bet is skaiciuku galima interpretuoti...
del remodeliacijos - ji vystosi kai yra apkraunama sirdis (aukstas kraujospudis, pastovus daznas pulsas, nesandarus voztuvai, voztuvu stenozes, po infarkto ar kt ligu ir t.t.), del tu paciu priezasciu vystosi kitos ligos - hipertrofija, dilatacija, isemija ir t.t.
todel jau dabar gydyti TINKAMAI jusu simptomus, surasti tikras priezastis ir jas gydyti - tai ir yra rimtesniu ligu perspejimas...
nepykit, bet nesuprantu Jusu gydytojo - jei pastoviai pulsas >100, o buna ir >130 (ir ne penkiolika min, o paromis)...
TUKUTIS 1978 07 31
QUOTE(Loram @ 2009 02 28, 21:02)
skirtingai todel, kad skirtingos mokyklos tikriausiai... siaip kiekvienas gydytojas darydamas echoskopija skirtingai ja interpretuoja ir skirtingai apraso...
remodeliacija yra labai subtilus dalykas, retas kas ji apraso (bet matyt tose ligoninese priimta taip rasyti)... bet is skaiciuku galima interpretuoti...
del remodeliacijos - ji vystosi kai yra apkraunama sirdis (aukstas kraujospudis, pastovus daznas pulsas, nesandarus voztuvai, voztuvu  stenozes, po infarkto ar kt ligu ir t.t.), del tu paciu priezasciu vystosi kitos ligos - hipertrofija, dilatacija, isemija ir t.t.
todel jau dabar gydyti TINKAMAI jusu simptomus, surasti tikras priezastis ir jas gydyti - tai ir yra rimtesniu ligu perspejimas...
nepykit, bet nesuprantu Jusu gydytojo - jei pastoviai pulsas >100, o buna ir >130 (ir ne penkiolika min, o paromis)...
*

Labas rytas, na pastoviai tokio auksto pulso nebuna, kartais buna ir 75-85 , taciau kai pavaikstau jis pakyla virs simto,kai dare paros monitoringa uzfiksavo net 158 per min. ta diena tikrai daug vaiksciojau, bet pasitaiko tokiu atveju, kad staiga nei is sio nei is to pradedu jausti dazna sirdies plakima, kaip buvo paskutiniu metu net 140 (bet po kokiu 5-10 min nurimo iki 90).BEt buna ir tokiu dienu kai pulsas aukstesnis nei 90.Gyditojai nekreipia demesio i toki pulsa kadangi auginu maza vaikuti, tai kaltina nemigo naktis, nuovargy, bet kad as jau siride plakimus jauciu daugiau nei du metai doh.gif
Papildyta:
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2009 03 01, 10:09)
Labas rytas, na pastoviai tokio auksto pulso nebuna, kartais buna ir 75-85 , taciau kai pavaikstau jis pakyla virs simto,kai dare paros monitoringa uzfiksavo net 158 per min. ta diena tikrai daug vaiksciojau, bet pasitaiko tokiu atveju, kad staiga nei is sio nei is to pradedu jausti dazna sirdies plakima, kaip buvo paskutiniu metu net 140 (bet po kokiu 5-10 min nurimo iki 90).BEt buna ir tokiu dienu kai pulsas aukstesnis nei 90.Gyditojai nekreipia demesio i toki pulsa kadangi auginu maza vaikuti, tai kaltina nemigo naktis, nuovargy, bet kad as jau sirdies plakimus jauciu daugiau nei du metai doh.gif, kurie prasidejo po patirto soko.Labai noreciau susirasti gera gyditoja, kuris atliktu visus reikalingus tyrimus ir paskirtu tinkama gydima o  nestumdytu pas kitus gyditojus.
*

Loram
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2009 03 01, 10:14)
bet pasitaiko tokiu atveju, kad staiga nei is sio nei is to pradedu jausti dazna sirdies plakima
*

toks jausmas kad ve priezasties apsivercia sirdis ir ima labai greitai ir ritmiskai plakti? tuomet Jums reikia pas aritmologus.
cherry pie
O ar blogai, kai tyrimas koronarinio nepakankamumo požiūriu yra ribinis? Kartais pagreitėja širdies plakimas ir toks lyg spaudimas jaučiasi.
TUKUTIS 1978 07 31
QUOTE(Loram @ 2009 03 01, 10:45)
toks jausmas kad ve priezasties apsivercia sirdis ir ima labai greitai ir ritmiskai plakti? tuomet Jums reikia pas aritmologus.
*

nu as jauciu tuos sirdies apsivertimus, lyg sustoja, taciau ji ir toliau plaka tokiu paciu greiciu.Bet man tiesiog lyg atrodo kazkokia vidine itampa sukelia ta sirdies plakima staigu ir kai atsipalaiduoju nurimsta.Siandien vel pulsas 92 tik nubudus, betalozokas kartais nesumazina pulso, geriu po puse tabletes 25 mg, ar galiu didinti iki visos? Tik man kartais spaudima labai numusa net iki 100/50.
O kas gali parasyt siuntima pas aritmonologus, nes kardiologai isvis niekur nesiuncia schmoll.gif (nors jau buvau pas tris skirtingus).O koks pulsas yra laikomas norma, kai zmogus daug vaiksto?
Loram
QUOTE(cherry pie @ 2009 03 01, 10:53)
O ar blogai, kai tyrimas koronarinio nepakankamumo požiūriu yra ribinis? Kartais pagreitėja širdies plakimas ir toks lyg spaudimas jaučiasi.
*

cia kaip suprantu fizinio kruvio metu buna spaudimas uz krutinkaulio?
jei taip - ir viena, ir kita rodo kad padidejus deguonies poreikiui miokarde (sirdies raumenyje), sirdis nesugeba jo pakankamai "paduoti". Jei tyrimas ribinis - reikia labiau nei susirupinti - sveika gyvensena ir mityba, galbut pasvarstyti ar nereikia vaistuku... ir zinoti, kad ateityje gali prireikti koronarografijos...
Papildyta:
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2009 03 01, 11:06)
nu as jauciu tuos sirdies apsivertimus, lyg sustoja, taciau ji ir toliau plaka tokiu paciu greiciu.Bet man tiesiog lyg atrodo kazkokia vidine itampa sukelia ta sirdies plakima staigu ir kai atsipalaiduoju nurimsta.Siandien vel pulsas 92 tik nubudus, betalozokas kartais nesumazina pulso, geriu po puse tabletes 25 mg, ar galiu didinti iki visos? Tik man kartais spaudima labai numusa net iki 100/50.
O kas gali parasyt siuntima pas aritmonologus, nes kardiologai isvis niekur nesiuncia schmoll.gif (nors jau buvau pas tris skirtingus).O koks pulsas yra laikomas norma, kai zmogus daug vaiksto?
*

jei apsivercia, bet neplaka greitai - tada ne tas pats...
Betaloczok galit didint, jei gerai jauciates - t.y. jei per daug nenumusa spaudimo...
siuntima gali israsyt bet kas - ir seimos gydytojas
nera pulso normos fizinio kruvio metu - priklauso nuo zmogaus, jo istvermes ir t.t. bet 150 greitai einant nera daug
cherry pie
QUOTE(Loram @ 2009 03 01, 12:07)
jei taip - ir viena, ir kita rodo kad padidejus deguonies poreikiui miokarde (sirdies raumenyje), sirdis nesugeba jo pakankamai "paduoti". Jei tyrimas ribinis - reikia labiau nei susirupinti - sveika gyvensena ir mityba, galbut pasvarstyti ar nereikia vaistuku... ir zinoti, kad ateityje gali prireikti koronarografijos...
*

Tas spaudimas nuo krūvio nepriklauso, gali atsirasti ir nejudant.
Rašau gydytojos išvadą po veloergometrijos: Mėginys koronarinio nepakankamumo poziuriu vertinamas kaip ribinis. Submax krūvio metu atsirado ST nusil. 1 mm III, V4-V6, tačiau jokių simptomų nebuvo. Fizinis pajėgumas vidutinis. Hemodinamikos reakcija į krūvį adekvati.
unsure.gif
Sakė nieko daryti nereikia, pasitikrinti po metų.
Loram
QUOTE(cherry pie @ 2009 03 01, 11:16)
Tas spaudimas nuo krūvio nepriklauso, gali atsirasti ir nejudant.
Rašau gydytojos išvadą po veloergometrijos: Mėginys koronarinio nepakankamumo poziuriu vertinamas kaip ribinis. Submax krūvio metu atsirado ST nusil. 1 mm III, V4-V6, tačiau jokių simptomų nebuvo. Fizinis pajėgumas vidutinis. Hemodinamikos reakcija į krūvį adekvati.
unsure.gif
Sakė nieko daryti nereikia, pasitikrinti po metų.
*

ai, vienas mm nieko nereiskia...
cherry pie
QUOTE(Loram @ 2009 03 01, 12:19)
ai, vienas mm nieko nereiskia...
*

tai čia viskas normaliai?

Ačiū 4u.gif
TUKUTIS 1978 07 31
QUOTE(Loram @ 2009 03 01, 11:12)
Papildyta:

jei apsivercia, bet neplaka greitai - tada ne tas pats...
Betaloczok galit didint, jei gerai jauciates - t.y. jei per daug nenumusa spaudimo...
siuntima gali israsyt bet kas - ir seimos gydytojas
nera pulso normos fizinio kruvio metu - priklauso nuo zmogaus, jo istvermes ir t.t. bet 150 greitai einant nera daug
*

tai cia turbut, tik ekstrasistoles jauciamos?

beje , pries du metus , kai pradejau jausti tanku pulsa man ir buvo darytas veloergometrinis meginys:taikytas 150w, 7 min trukmes , 6300j darbo kruvis.Nutrauktas del submaksimaus SSD.EKG issivyste sinusine tachikardija 182K/MIN , po 10 min poilsio suretejo iki 100k/min.Isvada: koronarinio nepakankamumo pozymiai neisryskejo.Hemodinamikos reakcija i kruvi adekvati.Fizinio kruvio tolerancija gera.Kairio skilvelio dizfunkcijos pozymiai neisryskejo.mIOKARDO REZERVAS GERAS.
Ar nereiktu sio meginio vel pakartoti? ir ar tai geri rezultatai?

Aciu labai 4u.gif
Loram
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2009 03 01, 11:44)
tai cia turbut, tik ekstrasistoles jauciamos?
Ar nereiktu sio meginio vel pakartoti? ir ar tai geri rezultatai?
*

taip, taip jauciamos ekstrasistoles
rezultatai geri. nemanau, kad pakartojus kas nors butu pasikeite...
TUKUTIS 1978 07 31
QUOTE(Loram @ 2009 02 28, 21:02)
del remodeliacijos - ji vystosi kai yra apkraunama sirdis (aukstas kraujospudis, pastovus daznas pulsas, nesandarus voztuvai, voztuvu  stenozes, po infarkto ar kt ligu ir t.t.), del tu paciu priezasciu vystosi kitos ligos - hipertrofija, dilatacija, isemija ir t.t.
*

Laba diena, o per kiek metu gali issivystiti rimtesnes ligos?
gal galit pakomentuoti siuos skaiciukus?
KSdd 45, TSPd10.8, KSUSd10.8, KS mases ind (g/m kvadrat.) 96.02
priesirdziai KP 49*42, DP 48*30, ziedo diametras 24 , kylanti aorta 30
Labai aciu 4u.gif
Loram
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2009 03 02, 15:49)
Laba diena, o per kiek metu gali issivystiti rimtesnes ligos?
gal galit pakomentuoti siuos skaiciukus?
KSdd 45, TSPd10.8, KSUSd10.8, KS mases ind (g/m kvadrat.) 96.02
priesirdziai KP 49*42, DP 48*30, ziedo diametras 24 , kylanti aorta 30
Labai aciu 4u.gif
*

kiek metu? niekas nezino... priklauso nuo paveldejimo, individualiu zmogaus savybiu ir t.t. pas visus toks ligos vystosi - pas vienus greiciau, pas kitus leciau... pas Jus jau yra pakitimu, kuriuos galima matyti - todel labiau tiketina, kad issivystys greiciau nei pas kitus tokio amziaus zmones (is kitos puses - Jus jau zinote kas yra, todel rimciau ziurite i save, bent kazkiek gydotes - todel tiketina, kad progresavimas stabdomas (o tie kurie isivaizduoja besantys visiskai sveiki - kenkia sau rolleyes.gif ))
niekas negali pasakyt kas bus ateity...
KSdd - kairiojo skilvelio diametras diastoleje (atsipalaidavus) - norma
TSPd - tarpskilvelines pertvaros storis diastoleje - norma <10
KSUSd - kairiojo skilvelio uzpakalines sieneles storis diastoleje - norma <10
KS mases indeksas - pagal formules perskaiciuojama ir matuojama gramais vienam kvadratiniam jusu kuno pavirsiaus ploto kvadratiniam metrui (priklauso nuo formules kuria naudojamasi - norma g.b. nuo <90 iki <110)
kairysis priesirdis ir desinysis priesirdis - norma (ir skaiciukai, ir svarbu, kad butu KP>DP)
ziedo diametras - cia tikriausiai aortos voztuvo angos diametras - apatine normos riba (priklauso nuo zmogaus ugio, svorio ir t.t. )
kylanti aorta - tai jos skersmuo keli cm virs voztuvo - norma
TUKUTIS 1978 07 31
QUOTE(Loram @ 2009 03 02, 16:36)
kiek metu? niekas nezino... priklauso nuo paveldejimo, individualiu zmogaus savybiu ir t.t. pas visus toks ligos vystosi - pas vienus greiciau, pas kitus leciau... pas Jus jau yra pakitimu, kuriuos galima matyti - todel labiau tiketina, kad issivystys greiciau nei pas kitus tokio amziaus zmones (is kitos puses - Jus jau zinote kas yra, todel rimciau ziurite i save, bent kazkiek gydotes - todel tiketina, kad progresavimas stabdomas (o tie kurie isivaizduoja besantys visiskai sveiki - kenkia sau  rolleyes.gif ))
niekas negali pasakyt kas bus ateity...
KSdd - kairiojo skilvelio diametras diastoleje (atsipalaidavus) - norma
TSPd - tarpskilvelines pertvaros storis diastoleje - norma
KSUSd - kairiojo skilvelio uzpakalines sieneles storis diastoleje - norma <10
KS mases indeksas - pagal formules perskaiciuojama ir matuojama gramais vienam kvadratiniam jusu kuno pavirsiaus ploto kvadratiniam metrui (priklauso nuo formules kuria naudojamasi - norma g.b. nuo <90 iki <110)
kairysis priesirdis ir desinysis priesirdis - norma (ir skaiciukai, ir svarbu, kad butu KP>DP)
ziedo diametras - cia tikriausiai aortos voztuvo angos diametras - apatine normos riba (priklauso nuo zmogaus ugio, svorio ir t.t. )
kylanti aorta - tai jos skersmuo keli cm virs voztuvo - norma
*

Dar noreciau jusu pasiteirauti ar siu skaiciuku itakai turi nestumas? nes nestumo pradzioje 4 menesi buvo daryta echoskopija , jie buvo mazesni o jau po gimdymo jie padidejo doh.gif tuo metu KSUS buvo 9.3, o aortos ziedo diametras 20 ir mases indeksas buvo tik 79.8 g/m kvadr. (tiesa svoris tada buvo tik 72 ugis 1.67 )Spaudimas tik nestumo pabaigoj jau buvo apie 130/80-140/90.
O siuo metu svoris net 88 doh.gif
Loram
neturi
TUKUTIS 1978 07 31
QUOTE(Loram @ 2009 03 02, 17:46)
neturi
*

Labai aciu uz atsakymus, tik gaila kad taip greit liga progresuoja, jei per puse metu tokie pakitimai doh.gif doh.gif doh.gif (beje daryti ne toj pacioj klinikoj).
Liudna ir tai , kad matydami pakitimus gyditojai nekreipia demesio ir neskiria gydimo, o konstatuoja tik kad duomenu uz IS nepakanka.
zuveleDi
kaip gerai, kad radau šitą skyrelį thumbup.gif
tai va, bėdos pas mane žiūriu panašios į čia besilankančių - jaučiu permušimus, nuo streso spaudimas užkyla iki 100/130 , tada ir pulsas būna apie 110-120 ; jausmas pasidaro kalikus - širdis rodos gerklėje, tirpsta ranka , svaigsta galva.... darė tyrimus - kaip ir viskas gerai, širdies pakitimų anot gydytojos negerų nerado , bet kardiograma rašė, kad aritmija . Prirašė emzok - Po pusmečio nuėjau pas kitą gydytoją , ta pasiūlė betalokzok ( šito dar nepradėjau vartot ).
Bet pastaruoju metu viskas atvirkščiai apsivertė - pulsas , ypač vakarais patapo 60-65, spaudimas 75/114 , ir pastoviai šalta . Streso aišku užtenka cool.gif , bet stengiuosi to nesureikšminti.....
Tai va, pasakykit, gal kas žinot gerą specialistą , kardiologą , nes tokia būklė jau užkniso juodai verysad.gif - vieta Vilnius
Loram - tiek patarimų dalini , gal pati esi šios srities specialistė ir gali ką pasiūlyt ar patart ? 4u.gif
TUKUTIS 1978 07 31
QUOTE(zuveleDi @ 2009 03 05, 08:34)
kaip gerai, kad radau šitą skyrelį  thumbup.gif
tai va, bėdos pas mane žiūriu panašios į čia besilankančių - jaučiu permušimus, nuo streso spaudimas užkyla iki 100/130 , tada ir pulsas būna apie 110-120 ; jausmas pasidaro kalikus - širdis rodos gerklėje, tirpsta ranka , svaigsta galva.... darė tyrimus - kaip ir viskas gerai, širdies pakitimų anot gydytojos negerų nerado , bet kardiograma rašė, kad aritmija . Prirašė emzok - Po pusmečio nuėjau pas kitą gydytoją , ta pasiūlė betalokzok ( šito dar nepradėjau vartot ).
Bet pastaruoju metu viskas atvirkščiai apsivertė - pulsas , ypač vakarais patapo 60-65, spaudimas 75/114 , ir pastoviai šalta . Streso aišku užtenka  cool.gif , bet stengiuosi to nesureikšminti.....
Tai va, pasakykit, gal kas žinot gerą specialistą , kardiologą , nes tokia būklė jau užkniso juodai  verysad.gif - vieta Vilnius
Loram - tiek patarimų dalini , gal pati esi šios srities specialistė ir gali ką pasiūlyt ar patart ?  4u.gif
*

Labutis, nesu kardiologe, bet labai jau daug gyditoju apejau ir visi sako kad sveika, kadangi tiek spaudimas tiek pulsas siuo metu yra idealus, nemanau kad reikia gert betalozoco, nes jis dar labiau numusa spaudima ir pulsa.Pabandyk kokiu raminanciu arbatu pagert-melisos, jonazoliu (jei jauti kad gali but depresija), nervus raminancios , arba b grupes vitamino. Permusimus ir as jauciau, bet jau kokios trys sasviates, kaip ju nebejauciu, nu kartais koki viena kita, kai labai pervargstu arba neiisimiegu.Manu tau reikia ne kardiologo pagalbos o psichologo 4u.gif
TUKUTIS 1978 07 31
Labas rytas Loram, radau savo artimo zmogaus isvadas po atlikto fiziologinio meginio,pries du metus gal galit paaiskinti ka tai reiskia:
tolerancija kruviui gera.Kruvio trukme -10.33, atliktas darbas 5175 kgm.Hemodinamikos reakcija i kruvi saikiai hipertenzine.Miokardo rezervas geras (2.6 ).Atsistatymo p. pradzioje stebeta ST segmento depresija III , AVF-0.8 mm.Testas ribinis KN atzvilgiu.
Loram
QUOTE(zuveleDi @ 2009 03 05, 08:34)
*

QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2009 03 05, 10:32)
Labutis, nesu kardiologe
Manu tau reikia ne kardiologo pagalbos o psichologo 4u.gif
*

Tukutis jau ir daktaru gali dirbt smile.gif
emzok ir belatoczok veiklioji medziaga yra ta pati, tik firma kita...
jei toks spaudimas ir pulsas yra geriant vaistus, tai nustojus juos vartoti, aisku kad pakils tiek spaudimas, tiek pulsas, tiek padaugs ekstrasistoliu (kaip suprantu tai buvo aritmijos priezastis)
P.S. kas yra geras ar blogas gydytojas - as nediskutuoju... sutinku, kad jei liga yra isskirtine, vienetine - tai reikia geriau pasikausciusio gydytojo, norincio tobulet, bet tokius kaip jusu simptomus privalo moket gydyti bet kuris seimos gydytojas, jau nekalbant apie kardiologus.

QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2009 03 09, 09:15)
Labas rytas Loram, radau savo artimo zmogaus isvadas po atlikto fiziologinio meginio,pries du metus gal galit paaiskinti ka tai reiskia:
tolerancija kruviui gera.Kruvio trukme -10.33, atliktas darbas 5175 kgm.Hemodinamikos reakcija i kruvi saikiai hipertenzine.Miokardo rezervas geras (2.6 ).Atsistatymo p. pradzioje stebeta ST segmento depresija III , AVF-0.8 mm.Testas ribinis KN atzvilgiu.
*

viskas gerai. del ST depresijos - tai 1mm net nera... reikia zinot daugiau duomenu ir matyt tas elektrokardiogramas, bet nemanau kad tai reiksminga.
TUKUTIS 1978 07 31
Tai , kad jau labai daug issiaiskinau apie ligas ir ju priezastis, tik gaila, kad sau nelabai galiu padet sad.gif Lora,. o gal kartais gali but tokie staigus pokyciai tu skaiciuku, del to , kad nevienoje klinikoje darausi tyrimus, gal aparatai skiriasi.
O tai jei tokiais tempais progresuos tai ir vaiko uzaugint nespesiu ohmy.gif ohmy.gif
pandutė
gal kas zinot ,ar gali but pulsas aukstas nuo nervines itampos,dirglumo?pas mane kasdien spaudimas 106,o pulsas 93.kita diena 110,uejau pas neurologe pasake eik pas psihatra,pagersi vaistu ,praeis doh.gif
Loram
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2009 03 09, 18:23)
*

gali -- labai priklauso ne tik nuo aparato, bet ir nuo tyrejo - patirties, sugebejimu ir t.t.

QUOTE(pandutė @ 2009 03 09, 18:48)
gal kas zinot ,ar gali but pulsas aukstas nuo nervines itampos,dirglumo?pas mane kasdien spaudimas 106,o pulsas 93.kita diena 110,uejau pas neurologe pasake eik pas psihatra,pagersi vaistu ,praeis doh.gif
*

"nervukai" yra antra trecia-ketvirta pagal dazni tachikardijos priezastis..
pandutė
QUOTE(Loram @ 2009 03 09, 19:03)
gali -- labai priklauso  ne tik nuo aparato, bet ir nuo tyrejo - patirties, sugebejimu ir t.t.
"nervukai" yra antra trecia-ketvirta pagal dazni tachikardijos priezastis..
*

o kas pirma?nelabai supratau atsakymo
Loram
QUOTE(pandutė @ 2009 03 09, 21:21)
o kas pirma?nelabai supratau atsakymo
*

trumpai: tachikardija (daznas pulsas) - buna keliu rusiu, reikia vertinti !elektrokardiogramoje!- ritmiska, neritmiska? palaipsniui prasideda? staiga? ir dar daugiau parametru, kuriuos sunku paaiskinti.
99proc. cia kalbanciu mergaiciu su daznu pulsu turi taip vadinama sinusine tachikardija, jos priezastys:
1. fizinis kruvis, trumpalaikis stresas
2. karsciavimas, infekcija, anemija
3. skydliaukes hiperfunkcija
4. nerimas
5. kava, alkoholis, rukymas, medikamentai
6. umios sirdies ligos ir letinis sirdies nepakankamumas
Rasucci
sveikos merginos, prisijungsiu ir as i sita tema, nes paskutiniu metu nesuprantu kas darosi man.
Jau senei kardiologas man nustate vienos sirdies puses sutrikusi darba (kazkas tokio, nepamenu kaip tiksliai vadinasi). bet zodziu nieko rimto ,tik kad negalima man kruvio didelio, istvermes pratimu daryt ir pan. Nes pradeda sirdis stipriai plakti ir truksta oro.
Uzeidavo man kartais kad sirdele jausdavau kaip plaka, ir daznai pasitaikydavo tai is niekur nieko, bet paskutiniu metu man labai daznai spaudzia galva. Kraujospudis is vis neaiskus, kartais apie 120/90, o po pusvalandzio pasimatavus jis gali buti 130/ 60, arba 140/ 80. Vakar vakare gulejau visa vaakra lovoj, ziurejau tv, norejau pailseti, ir pasimatavau net keleta kartu, tai man gulint ir nieko neveikiant pulsas 103 - plius matuoklis rodo aritmija, ir jauciu pati akd sirdis neplaka tolygiai. Ir jauciu kad uzeina staigiai ir be jokios nervines priezasties, nes visiskai nera del ko stresuoti siuo metu. Gyvenu tikrai ramiu tempu. unsure.gif
Del ko taip gali buti? is del ko taip daznai galva spaudzia (jei tokiu metu pasimatuoju spaudima, jis buna normos ribose dazniausiai).
Seniau niekada nebuvo bedu su spaudimu, jis visada budavo zemokas, bet jausdavausi gerai. Taip pat kava nepiktnaudziauju, kaip ir alkoholiu.
Busiu dekinga uz nuomones
pandutė
o man dare sirdies ehoskopija,kardiograma,viskas gerai sake,liepe gert raminamu ir viskas,tai ir nesuprantu nuo ko toks didelis pulsas
Nijolija
merginos ar galite mane apsviesti,,jus rasote,kad pasimatavusios kraujospudi aparatas rodo aritmija, kaip cia suprast blush2.gif blush2.gif as ir turiu aparata ,bet net nezinau kur pamatyti kokia aritmija ir isviso kas tai, lotuliukas.gif doh.gif
Rasucci
QUOTE(Nijolija @ 2009 03 10, 16:47)
merginos ar galite mane apsviesti,,jus rasote,kad pasimatavusios kraujospudi aparatas rodo aritmija, kaip cia suprast  blush2.gif  blush2.gif as ir turiu aparata ,bet net nezinau kur pamatyti kokia aritmija ir isviso kas tai, lotuliukas.gif  doh.gif
*

mano aparaciukas turi toki zenkliuka, panasuz i zigzaga, ir kai baigia matuoti, jei tas zenkliukas atsiranda - tai jis reiskia kad uzciupe aritmija matuojant.
Nijolija
QUOTE(Rasucci @ 2009 03 10, 18:14)
mano aparaciukas turi toki zenkliuka, panasuz i zigzaga, ir kai baigia matuoti, jei tas zenkliukas atsiranda - tai jis reiskia kad uzciupe aritmija matuojant.
*

gerai einu atsinesti aparata ir ieskoti ,zigzago lotuliukas.gif o kas yra aritmija g.gif
TUKUTIS 1978 07 31
Sveikos merginos, na tokiais aparaciukai nelabai verta pasitiketi, nes mano mociutei danai sutrinka sirdies ritmas, jau net greitoji buna atvaziavus o sis nuostabusis aparaciukas nerodo jokio zenkliuko wink.gif , nors klausantis labai aiskiai girdimas sirdies ritmo sutrikimas.Del aritmiju, apsilankykit pas seimos gyditoja, padarys kardiograma ir bus aisku.
Rasucci
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2009 03 10, 20:44)
Sveikos merginos, na tokiais aparaciukai nelabai verta pasitiketi, nes mano mociutei danai sutrinka sirdies ritmas, jau net greitoji buna atvaziavus o sis nuostabusis aparaciukas nerodo jokio zenkliuko wink.gif , nors klausantis labai aiskiai girdimas sirdies ritmo sutrikimas.Del aritmiju, apsilankykit pas seimos gyditoja, padarys kardiograma ir bus aisku.
*

Mano aparatas dar visai naujas ir tikrai jauciu kada sirdies ritmas sutrinka, jauciu kaip sirdis plaka ir kad ji plaka netolygiai, kartais net didoki intervalai buna...ir aparatas kol kas parodo gerai.
Man cia toks klausimas iskilo, del kokiu problemu galima jausti uzesy ausyse, galvos savotiksa skausma, kuris panasus i smegenu slegima, sunku net nupasakoti...ir seip sutrikimai jauciami ausyse, tarsi viena uzgula, bet po keliu sekundziu vel gerai viskas.
Sidabrija
Sveikos. Nezinau ar kam pades, bet pasisakysiu ir as smile.gif Pries kokius trejus metus pajutau, kad uzeina stiprus galvos skausmas, atrodo, kad skauda ,,dega'' akys, nezmoniskai greitai plaka sirdis. Nesikreipiau i gydytojus, nes nesupratau kad tai rimta.
Pirma karta nuejau pas gydytojus, tai mane nuvare pas kardiologa ir skydliauke tirtis. Abieju atsakymai buvo geri ir neturejo prie ko prikibti.
Dar po metu vel atakavau savo seimos gydytoja. Ji siunte pasidaryti sirdies echoskopija (nepamenu kaip ten tiksliai vadinasi tas tyrimas). Vat per ta procedura man gydytoja, kuri echoskopavo ir pasake, kad privalau gerti vaistus. Kad nuo to nezmonisko plakimo sirdis siek tiek padidejus ir jeigu nesiimsiu priemoniu, komplikacijos bus labai rimtos.
Galu gale man israse betolocZoc, jau po dvieju savaiciu sirdies ritmas (pulsas) sunormalejo. Nejauciu to nezmonisko sirdies dauzymosi, uzeinancio galvos skausmo, akiu deginimo rolleyes.gif .

Ai, dar paminesiu, kad ,,normaliai'' mano pulsas budavo 107 - 120 kartu per minute, jau virs 120 k/p.m. pradedavau jaustis prastai. Auksciausias buvo 136. Spaudimas dazniausiai budavo normalus, tik kelis kartus buvo aukstas.

Papildyta:
Tiesa, del ko ir kaip ta sirdis smarkiai plake, niekas nepasake...
Nes tai mane vargindavo kasdien, nebudavo dienos, kad butu normalus pulsas.
Buna kad pavargsti, pastresuoji, pasinervuoji ir pan. Bet juk tikrai ne kiekviena diena visus kelis metus g.gif
pandutė
QUOTE(Sidabrija @ 2009 03 12, 13:07)
Sveikos. Nezinau ar kam pades, bet pasisakysiu ir as  smile.gif Pries kokius trejus metus pajutau, kad uzeina stiprus galvos skausmas, atrodo, kad skauda ,,dega'' akys, nezmoniskai greitai plaka sirdis. Nesikreipiau i gydytojus, nes nesupratau kad tai rimta.
Pirma karta nuejau pas gydytojus, tai mane nuvare pas kardiologa ir skydliauke tirtis. Abieju atsakymai buvo geri ir neturejo prie ko prikibti.
Dar po metu vel atakavau savo seimos gydytoja. Ji siunte pasidaryti sirdies echoskopija (nepamenu kaip ten tiksliai vadinasi tas tyrimas). Vat per ta procedura man gydytoja, kuri echoskopavo ir pasake, kad privalau gerti vaistus. Kad nuo to nezmonisko plakimo sirdis siek tiek padidejus ir jeigu nesiimsiu priemoniu, komplikacijos bus labai rimtos.
Galu gale man israse betolocZoc, jau po dvieju savaiciu sirdies ritmas (pulsas) sunormalejo. Nejauciu to nezmonisko sirdies dauzymosi, uzeinancio galvos skausmo, akiu deginimo  rolleyes.gif .

Ai, dar paminesiu, kad ,,normaliai'' mano pulsas budavo 107 - 120 kartu per minute, jau virs 120 k/p.m. pradedavau jaustis prastai. Auksciausias buvo 136. Spaudimas dazniausiai budavo normalus, tik kelis kartus buvo aukstas.
Papildyta:
Tiesa, del ko ir kaip ta sirdis smarkiai plake, niekas nepasake...
Nes tai mane vargindavo kasdien, nebudavo dienos, kad butu normalus pulsas.
Buna kad pavargsti, pastresuoji, pasinervuoji ir pan. Bet juk tikrai ne kiekviena diena visus kelis metus  g.gif
*

o nesake nuo ko tas pulsas,sirdies plakimas?nes man striuma tikrino viskas normoj,sirdis normoj,o siandien nuejau pas vaistininka vaistu kad pulsa sumazintu,sake cia su striuma blogai,bet tikrino ,gerai sake,o spaudimas siandien 100 ant kazkiek,pulsas 110,kiek galima,as nebezinau ka tirti.o ta betolocZoc galima nusipirkti be recepto?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.