Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pulsas. Kraujo spaudimas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Sidabrija
QUOTE(pandutė @ 2009 03 12, 19:40)
o nesake nuo ko tas pulsas,sirdies plakimas?nes man striuma tikrino viskas normoj,sirdis normoj,o siandien nuejau pas vaistininka vaistu kad pulsa sumazintu,sake cia su striuma blogai,bet tikrino ,gerai sake,o spaudimas siandien 100 ant kazkiek,pulsas 110,kiek galima,as nebezinau ka tirti.o ta  betolocZoc galima nusipirkti be recepto?
*

Striuma kiek suprantu cia skydliauke, ane?
Man dare tyrimus, nes pirmiausia jie itaria skydliauke, siuncia pas kardiologa. Bet ir skydliaukes tyrimai ir kardiologo atsakymai buvo geri, nieko man nerado.
Galas zino, kas ir kaip ir kodel cia prasidejo tas nenormalus pulsas g.gif . Tik pagaliau dziaugiuosi, kad suprato kokiu vaistu man reikia (gerai kad seimos gydytoja pagaliau sirdies echoskopijai siunte, tas tyrimas vadinasi ECHOKARDIOSKOPINIS TYRIMAS).
O tu betolocZoc be recepto neduoda, nors zinant musu vaistines, kitur gali issiprayt. Arba jei pazysti kokiu serganciu sirdies ligomis, labai daznas zmogus geria sitas tabletes. Bet gal vistiek reiketu pasiklaust savo seimos gydytojo del visa ko...
pandutė
QUOTE(Sidabrija @ 2009 03 13, 09:14)
Striuma kiek suprantu cia skydliauke, ane?
Man dare tyrimus, nes pirmiausia jie itaria skydliauke, siuncia pas kardiologa. Bet ir skydliaukes tyrimai ir kardiologo atsakymai buvo geri, nieko man nerado.
Galas zino, kas ir kaip ir kodel cia prasidejo tas nenormalus pulsas  g.gif . Tik pagaliau dziaugiuosi, kad suprato kokiu vaistu man reikia (gerai kad seimos gydytoja pagaliau sirdies echoskopijai siunte, tas tyrimas vadinasi ECHOKARDIOSKOPINIS TYRIMAS).
O tu betolocZoc be recepto neduoda, nors zinant musu vaistines, kitur gali issiprayt. Arba jei pazysti kokiu serganciu sirdies ligomis, labai daznas zmogus geria sitas tabletes. Bet gal vistiek reiketu pasiklaust savo seimos gydytojo del visa ko...
*

o pas jumis ,visas kurios turi dideli pulsa ,koks spaudimas?mano zemas,man ir dare sirdies ehoskopija,bet nezinau ar toks kaip tau,su aparatu bruzino prie sirdies ir per kompa ziurejo ar nieko nera.
o tas betoloczoc tai pulsui mazinti?o spaudimo nenumazina?
Sidabrija
Aga, ta pati, kai vedziojo per sirdies plota ir matesi ekrane sirdis rolleyes.gif
Mano asmeniskai, tai spaudimas normalus buna. Retais atvejais pakyla, retais atvejais buna mazesnis.
Kai jau po tyrimo buvau pas seimos gydytoja ir ji man skyre gerti po puse betolocZok 25 mg. kas ryta, zodziu ta diena spaudimas buvo kiek zemas.
Kai paskui atejau po 2 sav, ji apziurejo ir tokia patenkinta buvo, kad susitvarke tas pulsas, o ir spaudimas buvo normalus. (ji pasake, kad skyre po puse tabletes, nes bijojo, kad nenumustu spaudimo). Nezinau ar as cia paaiskinau kaip man buvo...Tik tiek, kad db viskas atrodo lyg ir gerai, tikiuosi taip ir bus.

Dar nelabai moku naudotis viskuo SM forume, bet cia nuoroda i vaisto informacini lapeli.
< http://www.100metu.lt/112/611/receptiniai_..._raides/betaloc >
Papildyta:
Na ju ten yra 25 mg, 50 mg, 100mg. Cia gydytojas skiria matyt pagal tai, kokiu reikia. Internete galima daugiau pasiskaityti.

Beto, gerai pagert sirdies lasu...
pandutė
QUOTE(Sidabrija @ 2009 03 13, 15:08)
Aga, ta pati, kai vedziojo per sirdies plota ir matesi ekrane sirdis  rolleyes.gif
Mano asmeniskai, tai spaudimas normalus buna. Retais atvejais pakyla, retais atvejais buna mazesnis.
Kai jau po tyrimo buvau pas seimos gydytoja ir ji man skyre gerti po puse betolocZok 25 mg. kas ryta, zodziu ta diena spaudimas buvo kiek zemas.
Kai paskui atejau po 2 sav, ji apziurejo ir tokia patenkinta buvo, kad susitvarke tas pulsas, o ir spaudimas buvo normalus. (ji pasake, kad skyre po puse tabletes, nes bijojo, kad nenumustu spaudimo). Nezinau ar as cia paaiskinau kaip man buvo...Tik tiek, kad db viskas atrodo lyg ir gerai, tikiuosi taip ir bus.

Dar nelabai moku naudotis viskuo SM forume, bet cia nuoroda i vaisto informacini lapeli.
< http://www.100metu.lt/112/611/receptiniai_..._raides/betaloc >
Papildyta:
Na ju ten yra 25 mg, 50 mg, 100mg. Cia gydytojas skiria matyt pagal tai, kokiu reikia. Internete galima daugiau pasiskaityti.

Beto, gerai pagert sirdies lasu...
*

o tu terapeutei pasiskundei kad aukstas pulsas?ir ji paskyre kardiologa?nes as nezau pas ka eiti kad sutvakytu pulsa
Sidabrija
QUOTE(pandutė @ 2009 03 13, 20:58)
o tu terapeutei pasiskundei kad aukstas pulsas?ir ji paskyre kardiologa?nes as nezau pas ka eiti kad sutvakytu pulsa
*

As ejau pas seimos gydytoja, pasakiau kad didelis pulsas (ir visus tuos nemalonumus, kas kankina). Pasakiau, kad tai pastebejau, kad kasdien taip buna (pati pasiskaiciuodavau, zinojau kad didelis).
Gydytoja apziurejo, siunte i ligonine pas skydliaukes gydytojus ir pas kardiologa. Kardiologo atsakymas geras buvo, nerado priezasciu. Skydliaukes gyd. ten pas mus ,,pakvaise'' is nuoziuros pasake, kad bus ten kazkas kazkokio laipsnio, ir nusiunte i privacia klinika del visa ko, tyrimui (kur echoskopuoja ar ka ten - kaklu vedzioja ir ekrane ziuri), bet cia gydytojas pasake, kad viskas tvarkoje.
Parejau pas seimos gydytoja. Si tik israse magnio, dar kokiu papildu.
Grizau beveik po metu vistiek skusdamasi. Tada siunte tai sirdies echoskopijai i ligonine. Parejau su atsakymu ir gavau lapeli vaistams. Jie padejo. Tai tiek.
T.y. Pirmiausia pas seimos gydytoja ejau, o ji jau dave siuntimus eiti ten ar ten.
pandutė
nu aiskum,as visa tai perejau ,bet nieko nerado
Mind
QUOTE(Loram @ 2008 09 10, 14:28)
beje, MIND - kokios naujienos?
*

As labai atsiprasau, kad pasirodziau tokia nepareiginga jusu atzvilgiu blush2.gif
Dabar pulsiu teisintis blush2.gif Visu pirma pati didziausia problema su internetu. Gyvenu Anglijoj, pasijungiau toki prasta interneta, paskaityt Supermamas kai kada galiu, o atsakymo neissiuncia.
Manau, kad tas aukstas dukros kraujo spaudimas tikrai gali buti paveldetas, kaip kad rase viena mamyte, nes yra, is ko paveldeti. Netrukus po to karto, kai rasiau jums, dukrai prasidejo pirmosios menesines... Su tomis menesinemis kartu prasidejo ir kitokios bedos - sutriko slapinimasis. Jaucia, kad nori, bet nelabai iseina padaryti. Zodziu diena geriau, diena blogiau. Vedziau 3 kartus pas gydytojus Anglijoj, dare tyrimus 3 kartus, bet konkretaus nieko nepasake ir vaistu jokiu, apart Paracetamolio ir Ibuprofeno neskyre. Kol vaiksciojom pas gydytojus Anglijoj, musu problemos nesisprende. Dukra pradejo depresuoti. Dabar esame trumpam sugrize i Lietuva. Va cia tai DAKTARAI ! (tik nebekritikuokim tu Lietuvos daktaru) Susidomejimas didziulis, tik kad to laiko turime mazokai - reikia grizti i mokykla. Slapime rado bakteriju, daro kitokius tyrimus ir gydytoja mano, kad tas spaudimas gali buti susijes su tuo. Ir tas spaudimas jau nera toks aukstas, jis buna mazesnis - apie 130. Zodziu, viskas pas mus susimaise, susipyne, situacija sudetinga, bet, manau, kad issispres, susireguliuos. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Maliku @ 2008 10 16, 21:58)
Galiu pasakyti apie save, kai man buvo 13, man jau buvo padidintas spaudimas - 140/90, kažkada pamatavo, tai spaudimas buvo 150/110 (čia kai man buvo apie 14-15 metų), tačiau jaučiausi kuo puikiausiai. Nebuvo jokių galvos skausmų ar svaigulių, žinoma tąsyk man davė vaistų nuo spaudimo, bet šiaip, jokio gydymo nėra iki šiol, nors spaudimas ir dabar 140/90, bet būna ir iki 160 (man 28 m.).
Priežastys - aš kaltinčiau paveldimumą, nes mano mamai ir močiutei ta pati bėda, padidėjusį svorį.
Jums siūlyčiau ne tik šiaip pasikonsultuoti su gyd., bet ir paprašyti, kad padarytų kraujo tyrimą dėl Kalio. Jei jo trūksta, tai sutrinka širdies veikla ir kyla spaudimas. Tą patyriau pati šiais metais, kai nėštumo pradžioje padarė šį tyrimą, pasirodo, kad Kalio kiekis kraujyje ties kritine riba (AKS buvo 160/90), pavartojus Kalio situacija susitvarkė, o AKS visą nėštumą buvo 130 (120)/80. Kalio ima trūkti, kai geriama daug kavos ir alkoholio (žinoma 12-metei tai neaktualu), valgoma sūriai, daug prakaituojama, vemiama, viduriuojama, apskritai, kai daug skysčių pasišalina iš organizmo. Man Kalio trūkumas atsirado turbūt dėl to, kad pernai vasarą sugalvojau paklausyti visų rekomendacijų ir išgert po 2 l vandens per dieną, ko rezultatas - nuolatinis lakstymas į WC ir Kalio trūkumas.
*

Aciu labai 4u.gif
Ziuresim, kaip toliau mums seksis. smile.gif
Magnifique
Sveikos 4u.gif
Metuosi prie Jūsų.Begulint ligoninėj,kai kasdien pradėjo spaudimą matuot,tai paaiškėjo,kad mano spaudimas aukštas,hipertenzijos kolkas nerašo diagnozėj,bet prehipertenzija užrašyta.... doh.gif
Lucero
bet nuo ko tau ji tokiam amziuj ? gal nuo ligos ?
Magnifique
QUOTE(lucero @ 2009 03 24, 19:26)
bet nuo ko tau ji tokiam amziuj ?  gal nuo ligos ?
*

Nifiga nežinau....Nes antsvorio realaus nėra nors svoris nėra mažas,bet aš ir gan aukšta esu.Sūriai daug nevalgau,kavos kartais geriu,bet ligoninėj gulėdama išgėriau 1 puodelį 3in1 paskutinę dieną....Gydytoja sakė,kad kai kitą kartą gulėsiu patyrinės daugiau.Šiaip širdis per echo atrodo visiškai sveika.Dar buvo holteris užkabintas tai per kokias 16 val buvo ir skilvelinių ekstrasistolių ir patvirtino Intermituojančią AV blokadą I laipsnio,buvo pavienės sinusinės tachikardijos epizodai dieną. doh.gif
Nijolija
QUOTE(Ruta1992 @ 2009 03 24, 22:16)
Nifiga nežinau....Nes antsvorio realaus nėra nors svoris nėra mažas,bet aš ir gan aukšta esu.Sūriai daug nevalgau,kavos kartais geriu,bet ligoninėj gulėdama išgėriau 1 puodelį 3in1 paskutinę dieną....Gydytoja sakė,kad kai kitą kartą gulėsiu patyrinės daugiau.Šiaip širdis per echo atrodo visiškai sveika.Dar buvo holteris užkabintas tai per kokias 16 val buvo ir skilvelinių ekstrasistolių ir patvirtino Intermituojančią AV blokadą I laipsnio,buvo pavienės sinusinės tachikardijos epizodai dieną. doh.gif
*

norejau paklausti ,,o sirdies bedos ir spaudimas turi ka nors bendra,,,,? ir kas kiek laiko matuojates spaudima ,tos kurios turi aparata namie, va as pasimatavau ,neseniai pakiles, sakaiu eisiu uz pusvalandzio matuosiuosi ,o siaip mano visada zemokas, nesuprantu nuo ko cia ??? siaip kartais sirduze permusa, nu nezinau ka daryti g.gif
Magnifique
QUOTE(Nijolija @ 2009 03 24, 21:35)
norejau paklausti ,,o sirdies bedos ir spaudimas turi ka nors bendra,,,,? ir kas kiek laiko matuojates spaudima ,tos kurios turi aparata namie, va as pasimatavau ,neseniai pakiles, sakaiu eisiu uz pusvalandzio matuosiuosi ,o siaip mano visada zemokas, nesuprantu nuo ko cia ??? siaip kartais sirduze permusa, nu nezinau ka daryti  g.gif
*

Dabar nesimatuoju,nes ir šiaip jaučiu,kad aukštokas.Mano gyd ligoninėje,kardiologė,sakė,kad iš esmės gali būti kažkiek susiję turbūt,nes kitų rizikos veiksnių neturiu (nei antsvorio,nei valgau sūriai,nei šeimoj kas turėjo aukštą kraujospūdį).Šiaip ligoninėje matuodavo porą karta dienos,tai vieną dieną ryte buvo 135/130,vakare 145/90.Tai parašyta prehipertenzija,bet nuo ko ji kaip ir neišaiškinta liko šiam kartui,bet po mėn vėl gulsiu,tai manau kad gal paaiškės,nes sakė daugiau EKG padarys (šį kartą darė 2 kartus) echo širdies išsamesnę,holterį ilgesniam laikui kabins ir matyt kraujospūdį kas 3 val matuos...
Nijolija
QUOTE(Ruta1992 @ 2009 03 25, 15:24)
Dabar nesimatuoju,nes ir šiaip jaučiu,kad aukštokas.Mano gyd ligoninėje,kardiologė,sakė,kad iš esmės gali būti kažkiek susiję turbūt,nes kitų rizikos veiksnių neturiu (nei antsvorio,nei valgau sūriai,nei šeimoj kas turėjo aukštą kraujospūdį).Šiaip ligoninėje matuodavo porą karta dienos,tai vieną dieną ryte buvo 135/130,vakare 145/90.Tai parašyta prehipertenzija,bet nuo ko ji kaip ir neišaiškinta liko šiam kartui,bet po mėn vėl gulsiu,tai manau kad gal paaiškės,nes sakė daugiau EKG padarys (šį kartą darė 2 kartus) echo širdies išsamesnę,holterį ilgesniam laikui kabins ir matyt kraujospūdį kas 3 val matuos...
*

O TU isviso geri ka nors nuo spaudimo,,? kazkaip nesmagu gyventi su juo ,nugi vistiek jauciamas galvos spaudimas pakausyje bent jau man , g.gif
Magnifique
QUOTE(Nijolija @ 2009 03 25, 22:08)
O TU isviso geri ka nors nuo spaudimo,,? kazkaip nesmagu gyventi su juo ,nugi vistiek jauciamas galvos spaudimas pakausyje bent jau man , g.gif
*

Ne.Kadangi kaip ir prehipertenzija yra negydoma.Tik tiek,kad kavos nebegeriu.Jaučiasi man būna,kad galvą skauda.Jei pavyzdžiui reik užbėgt į kokį 4-5 aukštą greit,tai viršuj jau vos ne alpstu... unsure.gif
Sanabela
Sveikos merginos 4u.gif

Gal ka patarsit, ar kas buvo susidure su mazu pulsu? unsure.gif
MB nepraeina galvos skausmai ir svaigimas. verysad.gif Buvo pas kardiologa, israse gert MILDRONATE, geriant vaistus, sako geriau jaucias, bet visvien buna uzeina galvos skausmas ir svaigimas verysad.gif Ar normalu ryte pabusti nuo skaudancios galvos? verysad.gif doh.gif Spaudimo matuoklio neturim, o pulsa paskaiciavom, tai buvo 40 verysad.gif (anksciau kai matavom spaudimas normalus buvo 130x70, o pulsas 48, bet taip pat blogai jautesi (svaigo galva))
Uzsirasem vel pas seimos gydytoja, kur prasyt , kad siustu? unsure.gif g.gif
Loram
QUOTE(Eglita_L @ 2009 03 30, 13:57)
Sveikos merginos 4u.gif

Gal ka patarsit, ar kas buvo susidure su mazu pulsu? unsure.gif
MB nepraeina galvos skausmai ir svaigimas. verysad.gif  Buvo pas kardiologa, israse gert MILDRONATE, geriant vaistus, sako geriau jaucias, bet visvien buna uzeina galvos skausmas ir svaigimas verysad.gif  Ar normalu ryte pabusti nuo skaudancios galvos? verysad.gif  doh.gif  Spaudimo matuoklio neturim, o pulsa paskaiciavom, tai buvo 40  verysad.gif  (anksciau kai matavom spaudimas normalus buvo 130x70, o pulsas 48, bet taip pat blogai jautesi (svaigo galva))
Uzsirasem vel pas seimos gydytoja, kur prasyt , kad siustu? unsure.gif  g.gif
*

iki to laiko kai pateksit pas šeimos gydytoją nuolat (mažiausiai 3k/d) skaičiuokit pulsą ir pastoviai rašykit ant lapuko (ypač gerai būtų tik nubudus, dar lovoj, arba jei kas kada naktį nubunda - ir naktį...)
klausimas - ar sportuoja/sportavo intensyviau nei visi? ar šeimoj/giminej yra buve kam labai retas pulsas?
šiaip sunku pasakyt kažką - jei konkrečiai vargina retas pulsas - pagrindinis tyrimas - 24val. Holterio monitoravimas (galima pasidaryt su kardiologo siuntimu arba privačiai (kainuoja ~200Lt)), o paskui jau žiūrėt ar tikrai retas...
Magnifique
Patarkit...kas gali pamušt spaudimą nors kiek.Gydytoja buvo liepus negert kavos ir juodos arbatos,tai jų ir negeriu.Šian pasimatavau spaudimą... doh.gif 149/73... unsure.gif
jurguliooks
sveikutes,zinokit as ir pradejau jaust sirdies permusimus,atrodo taip plaka kad islips,matavau spaudima buvo normalus,o pulsas 104,tai didelis sake,kazin ar cia rimta?ar kokia liga atsirado g.gif
TUKUTIS 1978 07 31
Labas rytas, pasiskaityt sia tema , cia labai placiai yra aptarta tankaus pulso atsiradimo priezastys ir ju salinimas,gali kreiptis i seimos gydoja, kad uzrasytu kardiograma, jei kils neaiskumu pas kardiologa.
Na as pati zinau ka reiskia tankus pulsas ir permusimai, labai jau nemalonus pojutis, taciau jau antras menuo geriu Betalozoc ir viskas susitvarke (na pasitaiko keli permusimai, ar tankesnis pulsas, kai labai pavargstu, neissimiegu ar susinervuoju, bet jau ne be oks koks buvo, daugiausiai uzfiksavau ramybes metu apie 93, po namu ruosos darbu, kai priguliau pailseti)
Taciau idomu butu suzinoti, kaip ilgai gerti si vaista? , nes mane jis biski slopina ir musa spaudima (buna 100/60 ).Klausiau savo seimos gyditojos tai ji tik peciais pakraipe, o pas kardiologa juk neisi del tokiu klausimu, nes buvau tik gruodzio menesy.
Sidabrija
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2009 04 02, 08:10)
Taciau idomu butu suzinoti, kaip ilgai gerti si vaista? , nes mane jis biski slopina ir musa spaudima (buna 100/60 ).Klausiau savo seimos gyditojos tai ji tik peciais pakraipe, o pas kardiologa juk neisi del tokiu klausimu, nes buvau tik gruodzio menesy.
*

Jeigu idomu, man seimos gydytoja israsydama ta pati vaista, liepe gerti pora menesiu, paskui nutraukt ir pasiskaiciuot (stebet ar kils), kai prades labai kilt pulsas, vel gert. Nezinau kaip cia, bet as taip darau. Vat jau trecia diena kaip negeriu ir kol kas dar viskas gerai smile.gif
eNila
Sveikos smile.gif norėjau pasiteirauti, mano pulsas 90, spaudimas 110/80, tai viskas yra normalu tiesa? nors kartais jaučiasi, kaip širdutė tvinksi ir tada pasidaro trumputi sunkiau kvėpuot.. unsure.gif
onagope
QUOTE(eNila @ 2009 04 10, 13:30)
Sveikos smile.gif  norėjau pasiteirauti, mano pulsas 90, spaudimas 110/80, tai viskas yra normalu tiesa? nors kartais jaučiasi, kaip širdutė tvinksi ir tada pasidaro trumputi sunkiau kvėpuot.. unsure.gif
*

man atrodo, kad spaudimas tikrai geras, o del pulso tai nezinau, kokios normos g.gif mano spaudimas gydytojo kabinete visada aukstas 150/90 kazkur, namuose normalus." baltu chalatu" baime doh.gif pulsas irgi kinta priklausomai nuo psichologines busenos ar kruvio
eNila
QUOTE(wwwlaima @ 2009 04 10, 17:56)
man atrodo, kad spaudimas tikrai geras, o del pulso tai nezinau, kokios normos g.gif mano spaudimas gydytojo kabinete visada aukstas 150/90 kazkur, namuose normalus." baltu chalatu" baime doh.gif  pulsas irgi kinta priklausomai nuo psichologines busenos ar kruvio
*

mano pulsas irgi šokinėja, ramybės būsenoj 90, bet vos kelias min pavaikštau ar panašiai iškart pakyla, pradeda baladotis širdutė... unsure.gif
onagope
man siandien tachikardija itare poliklinikoj ( pulsas 98 buvo), norma 60-90, bet dabar pasimatavau- 65, tai net nezinau, ar yra del ko jaudintis g.gif
bimkutele
Sveikos 4u.gif
pas mane taip pat aukštas spaudimas,per nėštumą įsitaisiau taip ir liko,dabar lakstau per gydytojus ieško priežąsčių.kol kas nieko neranda,dar nemažai kraujo tyrimų laukiu atsakimų,dabar lankausi pas nefrologę ir endokrinologę,sakė aukštas spaudimas nei iš šio nei iš to nebūna.buvau pas kardiologę,darė echoskopą,kardiogramą,viskas gerai,kardiologė dar davė pasidaryti kraujo tyrimą ir reiks dar dviratuką paminti lotuliukas.gif
beje kavos negeriu,druskos beveik nevartoju.
Rūta1992 kas per liga prehipertenzija g.gif man nėtumo metu buvo nustatyta hipertenzija.
Magnifique
QUOTE(bimkutele @ 2009 05 07, 19:13)
Sveikos  4u.gif
pas mane taip pat aukštas spaudimas,per nėštumą įsitaisiau taip ir liko,dabar lakstau per gydytojus ieško priežąsčių.kol kas nieko neranda,dar nemažai kraujo tyrimų laukiu atsakimų,dabar lankausi pas nefrologę ir endokrinologę,sakė aukštas spaudimas nei iš šio nei iš to nebūna.buvau pas kardiologę,darė echoskopą,kardiogramą,viskas gerai,kardiologė dar davė pasidaryti kraujo tyrimą ir reiks dar dviratuką paminti lotuliukas.gif
beje kavos negeriu,druskos beveik nevartoju.
Rūta1992 kas per liga prehipertenzija g.gif man nėtumo metu buvo nustatyta hipertenzija.
*

Prehipertenzija-tai beveik hipertenzija.Prehipertenzija pripažįstama tada,kai per trumpai buvco spaudimas matuojamas,kad primest hipertenziją arba jis truputį mažesnis negu esant hipertenzija,bet nedaug...
bimkutele
QUOTE(Ruta1992 @ 2009 05 09, 12:32)
Prehipertenzija-tai beveik hipertenzija.Prehipertenzija pripažįstama tada,kai per trumpai buvco spaudimas matuojamas,kad primest hipertenziją arba jis truputį mažesnis negu esant hipertenzija,bet nedaug...
*

ačiū už atsakimą 4u.gif
Cikadelė
QUOTE(marlena24 @ 2008 10 16, 20:08)
Sveikos 4u.gif as irgi pas save atradau nauja liga...zemas spaudimas...na nera jis labai jau zemas,kokiu 105/80, bet kartais uzeina toks galvos skausmas, kad rodos isprotesiu doh.gif

QUOTE(illiusion81 @ 2008 11 23, 17:01)
noriu ir as pasiklaust kaip elgtis. visa gyvenima kenciau nuo zemo spaudimo, budavo 90/70

tai čia dar nėra labai žemas, aš tai turiu įgimtą žemą (beje, tą dalyką sužinojau tik kai buvau nestuke.gif kai reguliariai matavo spaudimą). Pastaruoju metu mano spaudimas būna 80/50 (retokai pakyla pirmasis iki 100, o antrasis retokai iki 80 ar 70 ax.gif
ir visada taip slabna, jau nebežinau, ką ir daryt....jeigu išsijudinu, pasisportuoju- būna gerai, bet jeigu oras keičiasi, tada jau viskas- guliu kaip parmušta- jokios kavos, žalios arbatos nepadeda, vaistų gert nenoriu (nors niekas ir nesiūlė), ką darot, kurių spaudimas l.žemas?
SmaiLIAnose*
QUOTE(Cikadelė @ 2009 05 09, 23:38)
tai čia dar nėra labai žemas, aš tai turiu įgimtą žemą (beje, tą dalyką sužinojau tik kai buvau  nestuke.gif kai reguliariai matavo spaudimą). Pastaruoju metu mano spaudimas būna 80/50 (retokai pakyla pirmasis iki 100, o antrasis retokai iki 80 ar 70  ax.gif
ir visada taip slabna, jau nebežinau, ką ir daryt....jeigu išsijudinu, pasisportuoju- būna gerai, bet jeigu oras keičiasi, tada jau viskas- guliu kaip parmušta- jokios kavos, žalios arbatos nepadeda, vaistų gert nenoriu (nors niekas ir nesiūlė), ką darot, kurių spaudimas l.žemas?
*

Aš kažkada ir ligoninėj atsiduriau, kai spaudimas nukrito kartu su manim lotuliukas.gif
Tai gydytojai patarė vartoti daug skysčių. Va ir vakar darbe pasijutau blogai (kaip tik pastarosiom dienom ir buvau sumažinus skysčių vartojimą), tai pasirodo mano organizmą tai tikrai veikia rolleyes.gif
Dar girdėjau, kad padeda toks "vaistas" - gabalėlis sūdytų lašinukų ant duonos rolleyes.gif Nereikia daug, galima įprasti, tarkim, kiekvieną rytą papusryčiavus užkąsti dar ir gabalėlį lašinukų rolleyes.gif
Lucero
Gal geriau pipiriuku , bent i kuna neis biggrin.gif
mamaEgle
QUOTE(lucero @ 2009 05 12, 11:47)
Gal geriau pipiriuku , bent i kuna neis biggrin.gif
*

Lašiniai tikrai į kūna neeina irnesakyk.gif jei lašinukai netinka, galima kokį silkės gabaliuką ax.gif
TUKUTIS 1978 07 31
Labutis, senai bebuvau siame puslapyj, kiap matau jau niekas neberaso , gal visoms jau susitvarke pulsas ir nemalonus pojuciai su sirdele?
As jau galiu pasidziaugti, kad mano pulsas susitvarke, jau ir permusimu beveik nera (nu tik jau labai pervargstu ), bet va labai nenoreciau gerti to Betalozoc ilgai , nes jua jei nuo tokiu metu pradet tokius vaistus gert tai ka reiks daryt senatvej ,nes jau ir taip trys menesiai geriu, o seimos gyditoja paziurejus i pries puse metu atlikta paros monitoringa dar liepe gerti sad.gif (nes sake daug ekstrasistoliu apie 300 ir dar kazkokiu panasus skaicius)

Loram ,noreciau siuo klausimu jusu patarimo, as jau ir taip labai trukdziau jus siame forume gal ir si kartely man padesite blush-anim-cl.gif
Kita
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2009 05 13, 18:10)
Labutis, senai bebuvau siame puslapyj, kiap matau jau niekas neberaso , gal visoms jau susitvarke pulsas ir nemalonus pojuciai su sirdele?
As jau galiu pasidziaugti, kad mano pulsas susitvarke, jau ir permusimu beveik nera (nu tik jau labai pervargstu ), bet va labai nenoreciau gerti to Betalozoc ilgai , nes jua jei nuo tokiu metu pradet tokius vaistus gert tai ka reiks daryt senatvej ,nes jau ir taip trys menesiai geriu, o seimos gyditoja paziurejus i pries puse metu  atlikta paros monitoringa dar liepe gerti sad.gif (nes sake daug ekstrasistoliu apie 300  ir dar kazkokiu panasus skaicius)

Loram ,noreciau siuo klausimu jusu patarimo, as jau ir taip labai trukdziau jus siame forume gal ir si kartely man padesite blush-anim-cl.gif
*

Man tai niekas nesusitvarke, pulsas sokineja 90-120 ramybes busenoj, o spaudimas zemas g.gif
TUKUTIS 1978 07 31
QUOTE(Kita @ 2009 05 13, 19:20)
Man tai niekas nesusitvarke, pulsas sokineja 90-120 ramybes busenoj, o spaudimas zemas  g.gif
*

Labukas, o kokius vaistus gerei? beje kokius tyrimus dareisi? ir daktarai sako?
Loram
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2009 05 13, 20:10)
*

aš irgi manyčiau, kad dar reikia gerti, bet ne dėl to kas buvo prieš pusę metų, o todėl, kad pervargus dar būna daug ekstrasistolių... kai ir jos išnyks, tada galima bandyt palaipsniui nutraukt
TUKUTIS 1978 07 31
QUOTE(Loram @ 2009 05 13, 21:10)
aš irgi manyčiau, kad dar reikia gerti, bet ne dėl to kas buvo prieš pusę metų, o todėl, kad pervargus dar būna daug ekstrasistolių... kai ir jos išnyks, tada galima bandyt palaipsniui nutraukt
*

Aciu labai uz informacija, o kaip nustatyt ta ekstarsistoliu skaiciu pervargus? (vel atlikt paros monitoringa ?).Beje klausimukas ar jos pavojingos? (jei ju buvo uzfiksuota apie 300 per para , kai labai daug vaiksciojua, ir trukdavo poilsio ).Paniskai bijau infarkto ar staigaus sirdies sustojimo blush2.gif (beje man tik 30)
kaciara
QUOTE(Miledi.N @ 2009 02 10, 17:10)
Sveikos,
teks ir man įstoti į jūsų gretas, pas mane spaudimas 140x110 visi sako kad apatinis smarkiai per didelis, mane tai visą net purto  unsure.gif
*

Situacija kai mano draugė su viršutiniu spaudimu 220 gulėjo savaitę ligoninėje ir nei vaistai nei lašalinės nepadėjo privertė mane pradėti ieškoti išeities. Ir internete suradau labai įdomu straipsnį, siunčiu nuorodą, straipsnis ilgas bet perskaityti verta, pats įdomumas prasidės į pabaigą, tik ten kur rašo apie valakardiną, tai kur lietuvos vaistinėse parduoda netinka, nes iš jo išimtos 2 medžiagos, reikia pirkti vokišką valakardiną, žinokit vakare jai spaudimas nukrito iki 140. Ir dabar jinai pagal tą straipsnį sako: einu pavaikščioti, prisipumpuoti deguonies į smegenys, taigi nuoroda
http://homosanitus.blogas.lt/301559/padide...priezastys.html
TUKUTIS 1978 07 31
Nu jo paskaicius toki straipsny, praeina noras visai vaistus gerti sad.gif
TUKUTIS 1978 07 31
Beje turiu klausimuka Loram, ar Betalozoc gali numusti spaudima iki pavojingo lygio? (kad nesukeltu smegenu kraujotakos nepakankamumo) jei geriu puse tabletes 50 mg.Mano spaudimas ir taip prie zemuju nuo 105-120/60-70 (nors kai pas gyditoja savo seimos nueinu ji vis randa spaudima apatini 90 ).
iDOMU SUZINOTI IKI KADA REIKIA KLAUSYTI MATUOJANT APATINI SPAUDIMA AR KOL GIRDISI PLAKIMAS, AR TIK IKI TO MOMENTO KAI PRASIDEDA DUSLESNIS TIKEJIMAS, O PASKUI NEBESKAICIUOTI?
Loram
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2009 05 13, 22:29)
Aciu labai uz informacija, o kaip nustatyt ta ekstarsistoliu skaiciu pervargus? (vel atlikt paros monitoringa ?).Beje klausimukas ar jos pavojingos? (jei ju buvo uzfiksuota apie 300 per para , kai labai daug vaiksciojua, ir trukdavo poilsio ).Paniskai bijau infarkto ar staigaus  sirdies sustojimo blush2.gif (beje man tik 30)
*

tai juk nereikia nieko nustatinėti - juk pati sakot, kad kai pervargstat - jaučiat permušimus, kai jau jų nebejausit - galima bandyt palaipsniui nutraukt betaloka.
del ekstrasistoliu nei infarktas nei širdies sustojimas neįvyksta wink.gif

QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2009 05 14, 12:01)
Beje turiu klausimuka Loram, ar Betalozoc gali numusti spaudima iki pavojingo lygio? (kad nesukeltu smegenu kraujotakos nepakankamumo) jei geriu puse tabletes 50 mg.Mano spaudimas ir taip prie zemuju nuo 105-120/60-70 (nors kai pas gyditoja savo seimos nueinu ji vis randa spaudima apatini 90 ).
iDOMU SUZINOTI IKI KADA REIKIA KLAUSYTI MATUOJANT APATINI SPAUDIMA AR KOL GIRDISI PLAKIMAS, AR TIK IKI TO MOMENTO KAI PRASIDEDA DUSLESNIS TIKEJIMAS, O PASKUI NEBESKAICIUOTI?
*

negali smile.gif čia kaip supratau iš to straipsniuko (gaila tingiu viską skaityt, kada nors perskaitysiu) - iš esmės teisingi faktai iškreipiami arba labai hiperbolizuojami..
matuojant tiek viršutinį (sistolinį), tiek apatinį (diastolinį) reikia fiksuoti tada kai pradeda arba nustoja girdėtis plakimas, o ne tada kai juda manometre
perfekcioniste
sveikos, matau cia kaip ir specialistes susirinkusios, tai jau paklausiu 4u.gif
mano aukstas s apudimas(deja pati namie nematuoju, neturiu aparaciuko).PPas gydytoja matavausk buvo 140/90 kitakart taip pat, dar kart normalus.Jauciu sirdies permusimus, kasdien venos net issokusios, ypac nuo karscio, kaip baba jauciuos, negaliu i PC net nueiti, tuoj bloga, karsta, sumisimas ir baime atsiranda.Gydytoja israse Betaloc, ir Meldronate.Pastaraji vartoju, Betaloc dar ne, vs bijau, akd spaudimo nenumustu per daug, nes turejua toki ivyki pries pora menesiu, aki nuo paracetamolio salutinio poveikio vos koju nepakraciua, tai dabar labai bijau vaistu unsure.gif Apsilankaiu ir pas endokrinologe, sake skydlaiuke nemaza, jau eina link III laipsnio.Uzdraude gert kontracepines. Gal cia nuo to man taip staigiai sustreikavo ir sirdis, ir kraujospudis?
Loram
QUOTE(perfekcioniste @ 2009 05 14, 23:18)
sveikos, matau cia kaip ir specialistes susirinkusios, tai jau paklausiu 4u.gif
mano aukstas s apudimas(deja pati namie nematuoju, neturiu aparaciuko).PPas gydytoja matavausk buvo 140/90 kitakart taip pat, dar kart normalus.Jauciu sirdies permusimus, kasdien venos net issokusios, ypac nuo karscio, kaip baba jauciuos, negaliu i PC net nueiti, tuoj bloga, karsta, sumisimas ir baime atsiranda.Gydytoja israse Betaloc, ir Meldronate.Pastaraji vartoju, Betaloc dar ne, vs bijau, akd spaudimo nenumustu per daug, nes turejua toki ivyki pries pora menesiu, aki nuo paracetamolio salutinio poveikio vos koju nepakraciua, tai dabar labai bijau vaistu unsure.gif Apsilankaiu ir pas endokrinologe, sake skydlaiuke nemaza, jau eina link III laipsnio.Uzdraude gert kontracepines. Gal cia nuo to man taip staigiai sustreikavo ir sirdis, ir kraujospudis?
*

sunku komentuoti, nes kyla daugiau klausimų nei atsakymų...
tai vieną kartą buvo aukštas kraujospūdis? tada nieko nereiškia... reikia dažniau pamatuot, vaistinėse galima tai atlikt.
dėl baimės ir kitų simptomų - tai man paprasčiausiai panašu į paniką, nerimą.
Mildronatas nepadės nei nuo baimės, nei nuo permušimų - geriau jau Betaloką gerkit - bus daugiau naudos.
dėl paracetamolio - nežinau kas buvo - negaliu komentuot.
Skydliaukės patologija dažnai turi ryšį su širdies ligomis.
DiaDi
Sveikos,
Mano mama labai gyvibinga moteris ( 46m.), taciau pastaruoju metu jai uzeina smarkus kraujo spaudimas, apatinius pakyla iki 170, ji visa pasidaro net bordo spalvos. Baisiausia,kad ji kaip mazas vaikas, neina pas daktarus. Jai net grasinimai nepadeda, manau, zmogus turi fobija kazkokia.
Galbut, jus zinote,kaip mazinti spaudima?
aciu
Nijolija
QUOTE(DiaDi @ 2009 05 18, 14:41)
Sveikos,
Mano mama labai gyvibinga moteris ( 46m.), taciau pastaruoju metu jai uzeina smarkus kraujo spaudimas, apatinius pakyla iki 170, ji visa pasidaro net bordo spalvos. Baisiausia,kad ji kaip mazas vaikas, neina pas daktarus. Jai net grasinimai nepadeda, manau, zmogus turi fobija kazkokia.
Galbut, jus zinote,kaip mazinti spaudima?
aciu
*

nu jau jus tik nejuokaukit, zmogus neamzinas, mano mama ,ir nejo pas daktarus, spaudimas pakildavo dar didesnis, kol viena diena isvezem i reanimacini, ir mire budama 50metu ,, o fobija daktaru ir turejo didele, galvojo kad praeis praeis, bet ka jau velu nera ka kaltinti,,eikit ziurekit, nejuokas,
DiaDi
tai mano mama tokia pati-nezinau, net kokiu priemoniu imtis,kad ja nuvesciau pas daktarus..ji lygiai taip pat sako:isgersiu vaistu, man praeis.
nepadeda nei asaros, nei prasymai.
Matot, tas spaudimas jai sukyla ryte ir vakare, toks ausktas spaudimas laikosi koki pusvalandi, paskui praeina. Tuo metu,jai uzspaudzia pakausi bei spranda, sake zvimbia ausyse. Ji niekada nera skundusis aukstu spaudimu, bet dabar tai jau matosi. Galbut tai butu kokios ligos pozymiai?galbut zinot,kaip mazinti spausdima?as zinau,kad savamoksliskai gyditi tokio rimto negalavimo negalima, bet as jos surisus nenunesiu pas daktarus..
Nijolija
zinau tik tiek kad mazinti spaudima reikia vaistu, vaistinej gali nusipirkti ,paprasiusi, bet cia yra jau priezastis ,del ko jei kyla, siaip kiek zinau apatinis kraujo spaudimas rodo sirdies spaudima, tai drystau sakyti gal su sirdele, o koks virsutinis, koks pulsas, nesu daktaras ,bet mano mama sia problema ,ilgai turejo,reikia atlikti tyrimus, ir jau nieko cia nepakeisite,nueikit pATI pas seimos daktare ir pakalbekite, su ja ,pamenu mano mamai buvo silpna silpna, jau net duso ,nuvezem i ligonine, ji net reke, rupuzes paleiskit, mane as nepasirasysiu kad cia lieku,,, ir ka paleido, vakare visai pasidare silpna, nualpo, tada jau tiesiai i reanimacini, nu ir ka po poros dienu mire, todel tikrai suprantu , ka reiiskia kovoti su zmogumi kuris galvoja, man cia viskas gerai , g.gif
DiaDi
QUOTE(Nijolija @ 2009 05 18, 14:49)
zinau tik tiek kad mazinti spaudima reikia vaistu, vaistinej gali nusipirkti ,paprasiusi, bet cia yra jau priezastis ,del ko jei kyla, siaip kiek zinau apatinis kraujo spaudimas rodo sirdies spaudima, tai drystau sakyti gal su sirdele, o koks virsutinis, koks pulsas, nesu daktaras ,bet mano mama sia problema ,ilgai turejo,reikia atlikti tyrimus, ir jau nieko cia nepakeisite,nueikit pATI  pas seimos daktare ir pakalbekite, su ja ,pamenu mano mamai buvo silpna silpna, jau net duso ,nuvezem i ligonine, ji net reke, rupuzes paleiskit, mane as nepasirasysiu kad cia lieku,,, ir ka paleido, vakare visai pasidare silpna, nualpo, tada jau tiesiai i reanimacini, nu ir ka po poros dienu mire, todel tikrai suprantu , ka reiiskia kovoti su zmogumi kuris galvoja, man cia viskas gerai , g.gif
*

Mane tai tokia panika jau yra apemusi..Uzjauciu Jus del mamytes. Be galo bijau, tokio likimo. Kaip ir pataret, bandysiu pati pakalbet su seimos daktare, gal ka patars..na kad su sirdim taippat neikad nera turejus jokiu bedu..virsutinis spaudimas tai ciut tik pakiles..galvoju,kad jai nebutu su kokiais inkstais bedos, nes kiek skaiciau, tai inkstu ligu atveju visad spaudimas sukyla..
Bijau net pradeti be jos zinios per daktarus eit-zinau,kokios reakcijos is jos sulauksiu.
Loram
na, jau visai... tada reikia pas psichiatrus gydyt fobiją, o paskui ir spaudimą..
o šiaip tai čia niekas nesiriša - kaip gali būt apatinis 170, o viršutinis tik vos pakilęs, jei norma viršutinio 130-140... kai buna 180, jau laikoma daug.
apskrtai as sunkiai isivaizduoju 170 apatinį, daugiausiai esu mačius 150...
jei pakyla tik priepuoliais ir tik trumpam, o kitu metu normalus - pirmiausiai tirti reikia antinksčius
Nijolija
si kart ir as paklausiu ,esant aukstam spaudimui,, panikos atakom net pakausis issiskauda ar galima gerti raminamus, siaqndien visa diena sokineja spaudimas, tik pagalvoju kad reikia pasimatuoti, nes namie turiu iskarto pasoka, o kol negalvoju viskas gerai, arba is trecio karto matavimo nusiraminu ir tik trecia kart rodo zemesni, tai galite ka nors pasakyti ,,ir dar ,kiek pavojingas toks aukstas spaudimas blush2.gif kaip 140/99 streso metu ,jaunam zmogui, ar gali kas nutikti,,kazkaip nesusitvarkau su savim verysad.gif
Loram
QUOTE(Nijolija @ 2009 05 18, 22:21)
si kart ir as paklausiu ,esant aukstam spaudimui,, panikos atakom net pakausis issiskauda ar galima gerti raminamus, siaqndien visa diena sokineja spaudimas, tik pagalvoju kad reikia pasimatuoti, nes namie turiu iskarto pasoka, o kol negalvoju viskas gerai, arba is trecio karto matavimo nusiraminu ir tik trecia kart rodo zemesni, tai galite ka nors pasakyti ,,ir dar ,kiek pavojingas toks aukstas spaudimas  blush2.gif kaip 140/99 streso metu ,jaunam zmogui, ar gali kas nutikti,,kazkaip nesusitvarkau su savim  verysad.gif
*

raminamųjų ne tik kad galima, bet ir reikia thumbup.gif
nei jaunam, nei senam vienkartinai prie tokio spaudimo nieko neatsitiks, bet nuolat toks ilgainiui padarys žalos
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.