Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pulsas. Kraujo spaudimas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
mamalopes
QUOTE(tetarima @ 2009 07 22, 11:52)
Sutinku del to kad kas tinka Jonui, tas nebutinai reikalinga Petrui thumbup.gif Va ka tik gryzau buvau mamytei ispirkti vaistuku, tai kaip tik pirkau Zofistar, kaip suprantu tai labai stiprus vaistai, kadangi skirti po infarkto sunkaus.Kai tyriausi sirdele tai gydytojas patare kiek pamenu pagerti prailginto veikimo Kalio preparata ir milteliais Diasporal, tai yra magnio preparatas. Siandien vel nusipirkau kalio prailginto veikimo, tai pavartosiu menesiuka profilaktiskai, reiktu dar kokio MAGNE-B6 pagert nes jie gerai nuima stresa. Butinai jei ka pirkite to prancuzu gamybos nes jis man pats geriausias, o gudobeles namie turiu pastoviai.Jei nepadeda ji ikalu Atenololio 4u.gif
O betaloc-Zok man visgi per stiprus, nes bandziau gerti po pusele, bet visvien kazkodel dienos metu plakdavo sirdele per daznai doh.gif
*

Na seip labai puiku pagerti papildus.O klausik kaip pas jus cholesterolis?O gal sunkiai dirbi,ar turi stresus.Na seip su sirdele labaiu daug daliku susija,labai svarbu kuo tiksliau issitirti,nes sirdele gali ir pastreikuoti del endokrenines sistemos sutrikimu.
TUKUTIS 1978 07 31
As tik nesenai issityriau skydliauke viskas tvarkoj, visi kraujo tyrimai normos ribose, tik skydliauke pati kiek mazesnio echogeniskumo, bet tam itakos neturi .Cholesterolis biski virs normos , bent jau buvo o dabar net nezinau sad.gif , bet va as antsvori turiu po nestumo ir niekaip negaliu jo atsikratyti mad.gif mad.gif mad.gif
tetarima
Cholestrolio keikis visad buvo normos ribose, bet pastaruoju metu nesitikrinau tai nezinau schmoll.gif Manau kad nera pakites.O skydliaukeje turiu mazuciu mazgeliu, bet pati skydliauke nepakitusi, tai sako kad tam jautrumui reiksmes neturi doh.gif
zipzip
QUOTE(tetarima @ 2009 07 22, 05:44)
Na anksciau visada gerdavau Propranololi, bet siuo metu jis dingo, nebeparduodamas vaistinese, o kur tu perki? smile.gif
*

as ne Lietuvoje ir perku. Anglijoje.
tetarima
QUOTE(zipzip @ 2009 07 23, 00:34)
*

Na tai aiskumelis, sakau kad Lietuvoje juo nebeprekiaujama unsure.gif smile.gif
mamalopes
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2009 07 22, 21:11)
As tik nesenai issityriau skydliauke viskas tvarkoj, visi kraujo tyrimai normos ribose, tik skydliauke pati kiek mazesnio echogeniskumo, bet tam itakos neturi .Cholesterolis biski virs normos , bent jau buvo o dabar net nezinau  sad.gif , bet va as antsvori turiu po nestumo ir niekaip negaliu jo atsikratyti  mad.gif  mad.gif  mad.gif
*

Na zinokit taip atrodo kad endokrenine sistema nieko deta bet buna visko,na as pati po vaiko esu priaugus nemazai svorio bandau atsikratyti.Na pas mane cholesterolis geras ir niekads nebuvo aukstas nes musu seimoje zuvie taukai kaip pagrindinis maistas kiekviena diena.Na man sirdele pasibaladoja ar toks vidinis drebuliukas uzeina kai su vyru pasipykstu bet ikalu konjakelio ar gudubeles ir viskas thumbup.gif Seip mes seimoje labai mazai valgom mesos,o kiauliena tik saslykams ar kai labai labai uzsinorim.O seip galiu pasakyti kad mesa kraujo spaudimui turi nemaza reiksme.
tetarima
QUOTE(mamalopes @ 2009 07 23, 12:25)
Na zinokit taip atrodo kad endokrenine sistema nieko deta bet buna visko,na as pati po vaiko esu priaugus nemazai svorio bandau atsikratyti.Na pas mane cholesterolis geras ir niekads nebuvo aukstas nes musu seimoje zuvie taukai kaip pagrindinis maistas kiekviena diena.Na man sirdele pasibaladoja ar toks vidinis drebuliukas uzeina kai su vyru pasipykstu bet ikalu konjakelio ar gudubeles ir viskas thumbup.gif Seip mes seimoje labai mazai valgom mesos,o kiauliena tik saslykams ar kai labai labai uzsinorim.O seip galiu pasakyti kad mesa kraujo spaudimui turi nemaza reiksme.
*

Na jei kardiologai nieko neranda ir skydliauke tvarkoj, tai sirdies dazno plakimo ir spaudimo sokinejimas grynai nervinio pagrindo smile.gif
TUKUTIS 1978 07 31
Sveikutes zuikiasirdes, siandien lankiausi klinikoje, kur man atliko nveloerggometrini tyrima.Gyditojas iskart atkreipe demesy , kad pulsas tankokas nes tik iejau i kabineta o jis jau 90 .Spaudimas 120/80 (kakzaip jauciu baltu chalatu panika, kai reik eit kokius tyrimus darytis is kart pradedu visa drebet biggrin.gif)
Bet va po tyrimo tai jau drebu visa diena, patyriau soka, nesitikejau tokiu rezultatu cry.gif , nors toks pats tyrimas buvo darytas pries du metus, bet situacia zymiai pasikeitus. Kruvio metu Pakilo spaudimas 180/100 , pulsas buvo net 162 :verkiu
gal kas supranta ka reiskia Koronarinis rezervas ? nes pas mane jis labai blogas (koronarinio sirdies nepakankamumo pozymiai neisryskejo)bijau:

mylimuke
Vakar pasimatavau: 93/75, pulsas 65.

Kažin, ką reiškia, kai spaudimo matmenų skirtumas toks mažas? Ar tai nieko blogo? g.gif
tetarima
QUOTE(mylimuke @ 2009 07 27, 20:19)

Kažin, ką reiškia, kai spaudimo matmenų skirtumas toks mažas? Ar tai nieko blogo?  g.gif
*

Paprastai apatinis rodo sirdies, o virsutinis labiau galvos smegenu veiklos, tai virsutinis zemokas, o apatinis normalus. Gali buti kad pervargai moraliskai ar psichiskai g.gif
Papildyta:
QUOTE(zipzip @ 2009 07 23, 00:34)
*

O as nusipirkau rusisko propranololio reikalui esant biggrin.gif
Magnifique
QUOTE(mylimuke @ 2009 07 27, 19:19)

Kažin, ką reiškia, kai spaudimo matmenų skirtumas toks mažas? Ar tai nieko blogo?  g.gif
*

Čia dar nieko tas skirtumas...Esu turėjus 135/130 doh.gif lotuliukas.gif
zipzip
ogo kokiu cia skaiciuku blink.gif mano brolio spaudimas irgi nenormalus kazkoks - 139/56 g.gif man tai net silpna pasidaro, kai pamatau tokius skaiciukus swoon.gif

QUOTE(tetarima @ 2009 07 27, 17:41)
O as nusipirkau rusisko propranololio reikalui esant biggrin.gif
*

tai saunu smile.gif o kur cia radai?
tetarima
QUOTE(zipzip @ 2009 07 28, 00:20)
ogo kokiu cia skaiciuku  blink.gif  mano brolio spaudimas irgi nenormalus kazkoks - 139/56  g.gif  man tai net silpna pasidaro, kai pamatau tokius skaiciukus  swoon.gif 
tai saunu  smile.gif  o kur cia radai?
*

Ogi turguje kur prekiauja senutes rusiskais papildais biggrin.gif Galiojimas paziurejau iki 2012 metu doh.gif
mylimuke
QUOTE(tetarima @ 2009 07 27, 20:41)
Paprastai apatinis rodo sirdies, o virsutinis labiau galvos smegenu veiklos, tai virsutinis zemokas, o apatinis normalus. Gali buti kad pervargai  moraliskai ar psichiskai g.gif
*

Lyg ir ne, jau visą mėnesį atostogauju, turėčiau būt pailsėjus vacation4.gif
tetarima
QUOTE(mylimuke @ 2009 07 28, 12:07)
Lyg ir ne, jau visą mėnesį atostogauju, turėčiau būt pailsėjus  vacation4.gif
*

Na jei pati jautiesi prie tokio spaudimo gerai tai ir nieko, o jei mieguistumas, nuovargis tai visu zinoma pagalba-KAVA biggrin.gif
mylimuke
QUOTE(tetarima @ 2009 07 28, 11:16)
Na jei pati jautiesi prie tokio spaudimo gerai tai ir nieko, o jei mieguistumas, nuovargis tai visu zinoma pagalba-KAVA biggrin.gif
*

Visą gyvenimą turėjau 110/65 ir pakankamai gerai jaučiuosi ax.gif Tik kartais būna, kad staiga pakeitus padėtį apsvaigsta galva, o daugiau nieko. Kavos nemėgstu schmoll.gif
zipzip
o mano toks ''grazus'' siandien spaudimas 137/99 blink.gif bet kazkaip net nejauciau kaip sukilo unsure.gif tik uzkaito veidelis...
tetarima
O su manim jau ketvirta diena kazkas neaisku darosi, spaudimas sokineja nuo 60/100 iki 140/90, o pulsas nuo 50 iki 90, jausmas toks kad sirdis stoja, permusimai labai smarkus doh.gif doh.gif unsure.gif
zipzip
QUOTE(tetarima @ 2009 08 14, 16:58)
O su manim jau ketvirta diena kazkas neaisku darosi, spaudimas sokineja nuo 60/100 iki 140/90, o pulsas nuo 50 iki 90, jausmas toks kad sirdis stoja, permusimai labai smarkus doh.gif  doh.gif  unsure.gif
*

60/100? blink.gif blink.gif ar 100/60? na man pulsas irgi uzkiles buvo iki 90 ir spaudimas dar iki 153/97 buvo pakiles... bet isgeriau vaistu ir viskas praejo. tik siandien vis dar kaip nesava, tai puse tabletes geriau. o kaip daznai tau sokineja?
tetarima
QUOTE(zipzip @ 2009 08 14, 20:13)
60/100?  blink.gif  blink.gif  ar 100/60?  na man pulsas irgi uzkiles buvo iki 90 ir spaudimas... bet isgeriau vaistu ir viskas praejo. tik siandien vis dar kaip nesava, tai puse tabletes geriau. o kaip daznai tau sokineja?
*

sokineja nuo 100/60 iki 140/90, bet tai dar nieko, o pulsas tai jau ne pirma karta nukrito iki 50 duziu, ir labai netolygiai, jei butu per daznas isgerciau ko nors, o dabar gudobele pliumpiu buteliukais ir Riboksina rusiska nuo aritmijos, nes koks Betaloc-Zok dar daugiau numus pulsa, arba metaprololis, toks jausmas kad prie zemes trauktu unsure.gif doh.gif
zipzip
QUOTE(tetarima @ 2009 08 14, 17:16)
sokineja nuo 100/60 iki 140/90, bet tai dar nieko, o pulsas tai jau ne pirma karta nukrito iki 50 duziu, ir labai netolygiai, jei butu per daznas isgerciau ko nors, o dabar gudobele pliumpiu buteliukais ir Riboksina rusiska nuo aritmijos, nes koks Betaloc-Zok dar daugiau numus pulsa, arba metaprololis, toks jausmas kad prie zemes trauktu unsure.gif  doh.gif
*

na jo, dazniausiai, kas musa spaudima, musa ir pulsa arba atvirksciai unsure.gif vat man kartais taip buna, kad pulsas didelis, o spaudimo nera, tai ir nezinau ka daryti... bet vakar tai ir tas, ir tas buvo, tai vaistai tiko.
tetarima
QUOTE(zipzip @ 2009 08 14, 20:20)
na jo, dazniausiai, kas musa spaudima, musa ir pulsa arba atvirksciai  unsure.gif  vat man kartais taip buna, kad pulsas didelis, o spaudimo nera, tai ir nezinau ka daryti... bet vakar tai ir tas, ir tas buvo, tai vaistai tiko.
*

tai va, o buvo taip jau palyginus senokai, po to tyriausi sirdi, sake viskas normoj, tai ir nezinau gal cia kokie hormonai sokineja doh.gif doh.gif
zipzip
QUOTE(tetarima @ 2009 08 14, 17:28)
tai va, o buvo taip jau palyginus senokai, po to tyriausi sirdi, sake viskas normoj, tai ir nezinau gal cia kokie hormonai sokineja doh.gif  doh.gif
*

man irgi tas pats doh.gif pries menesi pas kardiologa buvau - sake viskas normaliai. bet kai uzeina tokios nesamones su tuo spaudimu, tai nuotaika ziauriai sugenda (o nuo to turbut dar labiau kyla spaudimas). vaikstau kaip sirse doh.gif atrodo viskas gerai, nera del ko nervintis ir se tau! fear.gif
tetarima
QUOTE(zipzip @ 2009 08 14, 20:32)
man irgi tas pats  doh.gif  pries menesi pas kardiologa buvau - sake viskas normaliai. bet kai uzeina tokios nesamones su tuo spaudimu, tai nuotaika ziauriai sugenda (o nuo to turbut dar labiau kyla spaudimas). vaikstau kaip sirse  doh.gif  atrodo viskas gerai, nera del ko nervintis ir se tau! fear.gif
*

As jau siandien Klimaktoplana nusipirkau homeopatinius, tai va laikau po liezuviu blush2.gif , gal pades lotuliukas.gif
zipzip
QUOTE(tetarima @ 2009 08 14, 17:34)
As jau siandien Klimaktoplana nusipirkau homeopatinius, tai va laikau po liezuviu blush2.gif , gal pades lotuliukas.gif
*

na bandyk smile.gif as tai kartais valerijono pora tableciu isgeriu, bet sudas doh.gif reiketu visa buteliuka isgerti, kad suveiktu.
tetarima
QUOTE(zipzip @ 2009 08 14, 20:37)
na bandyk  smile.gif  as tai kartais valerijono pora tableciu isgeriu, bet sudas  doh.gif  reiketu visa buteliuka isgerti, kad suveiktu.
*

man tokiais atvejais nepadeda jokie valerijona, ikalu Relaniumo,kurio israse gydytojas, nors zinau kad reiktu vengti bet kitaip nesigauna doh.gif Nors stengiuosi kuo reciau tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(zipzip @ 2009 08 14, 20:32)
man irgi tas pats  doh.gif  pries menesi pas kardiologa buvau - sake viskas normaliai. bet kai uzeina tokios nesamones su tuo spaudimu, tai nuotaika ziauriai sugenda (o nuo to turbut dar labiau kyla spaudimas). vaikstau kaip sirse  doh.gif  atrodo viskas gerai, nera del ko nervintis ir se tau! fear.gif
*

As manau kad tau nerviniu pagrindu tas pulsas daznas smile.gif ir spaudimas sokineja taipogi ax.gif
zipzip
QUOTE(tetarima @ 2009 08 14, 17:49)
man tokiais atvejais nepadeda jokie valerijona, ikalu Relaniumo
*

o tu Xanax nebandei? jis toks ir nuo nerimo, ir sirdi apramina. man tai patinka smile.gif

o kad cia viskas nerviniu pagrindu, tai sutinku drinks_cheers.gif bet kaip is to isbristi. nepatinka man tokie paslaptingi nervai doh.gif
tetarima
QUOTE(zipzip @ 2009 08 14, 20:59)
o tu Xanax nebandei? jis toks ir nuo nerimo, ir sirdi apramina. man tai patinka  smile.gif

o kad cia viskas nerviniu pagrindu, tai sutinku  drinks_cheers.gif  bet kaip is to isbristi. nepatinka man tokie paslaptingi nervai  doh.gif
*

ko tik nesu bandziusi doh.gif Siuo metu geriu AD , plius reikalui esant israse butent ne Xanax, o Relaniumo, PRIE TO MATOMAI NE TAIP GREITAI PRIPRANTAMA KAIP PRIE XANAXO smile.gif
zipzip
QUOTE(tetarima @ 2009 08 14, 18:12)
ko tik nesu bandziusi doh.gif Siuo metu geriu AD , plius reikalui esant israse butent ne Xanax, o Relaniumo, PRIE TO MATOMAI NE TAIP GREITAI PRIPRANTAMA KAIP PRIE XANAXO smile.gif
*

na as Xanaxa siaip retai geriu ir po puse tabletes 0,5 nakciai rolleyes.gif tai nezinau, ar cia jau pripratau, ar dar ne doh.gif man tai irgi teko tureti recepta su Relanium, bet ismeciau as ji smile.gif
tetarima
QUOTE(zipzip @ 2009 08 14, 21:32)
na as Xanaxa siaip retai geriu ir po puse tabletes 0,5 nakciai  rolleyes.gif  tai nezinau, ar cia jau pripratau, ar dar ne  doh.gif  man tai irgi teko tureti recepta su Relanium, bet ismeciau as ji  smile.gif
*

be reikalo ismetei be rezepto kai reikia negausi biggrin.gif o as gydytojui sakiau gal man xanax israsykite vietoj Relaniumo, tai jis visgi israse Relaniuma smile.gif
regna
Sveikos,gal kuri esate susidūrusi su aukštu kraujospūdžiu.
Ir,teko gydytisne chemija.
Pasidalinkite{mano kraujospūdis {160-110},Patarkite. 4u.gif
Isdykele_22
siulyciau pameginti maisto papildus is Norvegijos,nes lietuvoje vien tik chemija.kaina 60lt o pakuotes uztenka 2 menesiams;) pati juos geriu ir esu patenkinta,Miato papildai Fjord su ruoniu taukais ir omega3.6.9 ,melyniu ekstraktu ir Q10. galit rasyti i az ar jovita.vereniute@gmail.com ax.gif 4u.gif va truputis informacijos apie omega3,6,9 nauda organizmui,kad nereiketu pacioms ieskotis:)OMEGA 3 • 6 • 9: Palaiko Sveikus Širdies ir Cholesterolio Lygmenis • Palaikykite širdies ir kraujagyslių sveikatą • Padeda trukdyti krūtinei, prostatai ir dvitaškio vėžiui • Padeda gydant alergija, astma ir įvairiu odos sutrikimu • Palaiko sveikus plaukus, odą ir nagus • Mažina kraujospūdį, atpalaiduoja kraujagysles ir sumazina cholesterolio padidejima • Kas yra Omega 3 • 6 • 9? Omega 3, 6 ir 9 riebių rūgščių grupės visi turi savyje būtinas riebias rūgštis, būtinas gerai sveikatai. Studijavimas parodė, kad dietos, turtingos riebių rūgščių, palaiko širdies sveikatą, skatindamos deramą cholesterolio lygmeni. Omega 3 žuvies,ruonio tauku yra aukšta dviejose riebiose rūgštyse, svarbiose žmogaus sveikatai, DHA ir EPA. Šitos dvi riebios rūgštys yra pagrindines daugeliui ligų sutrukdyme. Nuolatinis žuvies,ruonio tauku vartojimas su omega 3.6.9.yra labai padrąsintas kaip pagrindinė sudedamoji dalis jūsų sveikatos gerinime. Kodėl Jūs turite Paimti Omegą 3 • 6 • 9? Būtinos riebios rūgštys Omegoje 3 • 6 • 9 turi kelias svarbias funkcijas. Jie yra būtinas komponentas ląstelės sienų ir ląstelinių membranų visuame kūne, jie padeda energijos gamyboje, ir jie padeda reguliuoti cholesterolio lygi,nuotaiku kaitas,depresija,gerina regejima,atminti,kraujotakos ir sirdies darba,stiprina imunine sistema,mazina dideli kraujospudi. Omega 6 gali padėti tinimui ir skausmui, susijusiam su PMS,mazina migrenos,galvos skausmus. Tai taip pat palaiko sveiką odą, plaukus ir nagus ir apskritai padeda sukelti hormoninį ir emocionalų balansą. .Vartodami omega 3 6 9 prieda yra geras būdas garantuoti, kad jūs gaunate būtinas maistingas medžiagas savo gerai sveikatai.

Atlikti tyrimai rodo, kad Omega-3,6,9 vartojimas:

*
sumažina miokardo infarkto, staigios mirties tikimybę, pacientams, sergantiems koronarine širdies liga
*
gali padėti palaikyti normalų arterinį kraujospūdį, palankiai veikdama kraujagyslių sienelių lygiuosius raumenis,
*
slopina trombų formavimąsi, tokių būdu, mažina kraujagyslių užsikimšimo tikimybę, mažina aterosklerozinių plokštelių formavimasi. Taip pat turi įtakos cholesterolio mažėjimui kraujyje dėl to sumažėja širdies ir kraujagyslių sistemos ligų rizika.
*
modifikuoja širdies raumens elektrinį aktyvumą, slopina polinkį į aritmijas.
*
astarųjų metų japonų, vokiečių ir švedų mokslininkų darbai įrodė, kad maisto racione esančios Omega-3 RR yra nepaprastai svarbios regėjimo aštrumui, nes jos yra svarbiausia sudėtinė visų impulsą perduodančių ląstelių membranų sudėtinė dalis tiek akių tinklainėje,
*
būtinos ir brandžių smegenų ląstelių normaliam funkcionavimui.

xxx37
sveikos ,gal kas nors zinot -kaip suprast toki spaudima 103/82
zipzip
QUOTE(xxx37 @ 2009 10 11, 09:36)
sveikos ,gal kas nors zinot -kaip suprast toki spaudima            103/82
*

zemas ir tiek smile.gif
Loram
QUOTE(xxx37 @ 2009 10 11, 11:36)
*

normalus, jei gerai jaučiatės biggrin.gif
kaciara
QUOTE(regna @ 2009 10 05, 14:51)
Sveikos,gal kuri esate susidūrusi su aukštu kraujospūdžiu.
Ir,teko gydytisne chemija.
Pasidalinkite{mano kraujospūdis {160-110},Patarkite. 4u.gif
*

Yra du būdai mažinti kraujospūdį: 1. vartoti gydytojų priskirtus vaistus, kurie grei praplečia kraujagysles, tuo sumažindami kraujospūdį, bet tuo pačiu greitai veikdami staigiai sumažina deguonies kiekį organizme. 2. Nusipirkite Valakardiną (bet ne mūsų vaistinėse nes iš mūsų užsakyto Vokietijoje valakardino mūsų ekspertai paprašė išimti kai kuriuos komponentus, tuo pačiu padarydami jį ne tokį veiksmingą, taigi geriausia vokišką valakardiną nusipirkite pas baltarusius - kalvarijų turguje). Valakardinas skirtingai nuo kitų vaistų jis veikia raminančiai, ne staigiai, bet palaipsniui atpalaiduoja kraujagysles ir tuo pačiu nesumažina deguonies kiekio organizme. Visą šitą mechanizmą aš aprašiau šioje temoje maždaug prieš pusmetį. Perskaitykite. Mano draugei, kuri gulėjo ligoninėje su 220 spaudimų visą savaitę gydytojai bandė mažinti įvairiais vaistais ir lašelinėmis padėjo tik mano atneštas tikras valakardinas
argus
QUOTE(xxx37 @ 2009 10 11, 12:36)
*

Per aukštas arterinis. Na per mažas skirtumas - gali būti skydliaukės ir kt. problemų. Tiesiog reiktų pasitikrinti.
Loram
QUOTE(argus @ 2009 10 13, 15:35)
Per aukštas arterinis. Na per mažas skirtumas - gali būti skydliaukės ir kt. problemų. Tiesiog reiktų pasitikrinti.
*

kraujo spaudimas kuri mes matuojame yra arterinis - virsutinis sistolinis, apatinis diastolinis. Supaprastintai - sistolinis, tai tas spaudimas kuris buna stambiosiose kraujagyslese tuo metu kai susitraukia sirdis ir dideliu spaudimu teka kraujas per arterijas. Diastolinis spaudimas - tai toks spaudimas, kuris buna arterijose tuo metu, kai sirdis yra atsipalaidavusi ir labiausiai priklauso nuo kraujagysliu standumo (nes jei negali issiplesti - spaudimas buna aukstas) ir skysčio kiekio kraujagyslese. Skydliauke labaiusiai veikia sirdi per sirdies susitraukimo dazni ir stipruma - tai yra veikia sistolini arterini kraujo spaudima smile.gif
shipra
oi, su spaudimu turejau problemu nemazai neseniai... buvo 43/89... ko man tik nedare ir kokiu ligu tin kerado doh.gif doh.gif doh.gif ir be visa to, laikesi temperatura 37.2... doh.gif doh.gif doh.gif
Miramax
QUOTE(shipra @ 2009 10 14, 09:28)
oi, su spaudimu turejau problemu nemazai neseniai... buvo 43/89... ko man tik nedare ir kokiu ligu tin kerado  doh.gif  doh.gif  doh.gif ir be visa to, laikesi temperatura 37.2...  doh.gif  doh.gif  doh.gif
*

dėl temperatūros ir man labai aktualu, jei ne paslaptis, kokių ligų rado ir iš kokių tyrimų?
shipra
tyre mane nuo galvos iki koju smile.gif rado sirdies permusimus, liga kazkaip vadinasi pagal juos, bet tiksliai pasakyti negaliu (dare kardiograma, tada sirdies echo, vieno voztuvo pralaidumas), tada epstein baro virusa (pagal kazkoki spec kraujo tyrima, net ne viena, cia infekcineje)....
Renata M.
QUOTE(zipzip @ 2009 10 11, 12:18)
zemas ir tiek  smile.gif
*

Su zemu spaudimu irgi ne kas,mano visuomet zemas...visa laika traukia prie zemes unsure.gif ,norisi miegot,jauciuosi apsvaigus.Kai buvau nescia buvo 160/110 tuomet teko guleti ligoninej ir gerti vaistus unsure.gif
Zodziu,nei aukstas,nei zemas kraujo spaudimas nera gerai doh.gif
ANIL30
QUOTE(cilija @ 2005 04 10, 17:07)
Sveikos, norejau jusu paklausti ar esat pastebejusios koks jusu sirdies pulsas: retas ar tankus? as neseniai cia pasimatavau spaudima jis buvo 119/76, o pulsas 100. vaistininke sako kad pas mane sirdis turetu tabaluot, bet kad nieko as nejauciu. gal ir jum taip yra kada nutike ir ka darete?aciu 4u.gif
*

sveikute...nepergyvenk..tai ner blogai..pagerk gudobeles tableteliu..ir negalima energetiniu gerimu, bei mazeink kavos...sirdele gali plakt apie simta...man taip buna o esu sveika... smile.gif dar geri vitaminai kaip tik dabar su akcija kardio eis
Papildyta:
QUOTE(ANIL30 @ 2009 10 15, 15:46)
sveikute...nepergyvenk..tai ner blogai..pagerk gudobeles tableteliu..ir negalima energetiniu gerimu, bei mazeink kavos...sirdele gali plakt apie simta...man taip buna o esu sveika... smile.gif dar geri vitaminai kaip tik dabar su akcija kardio eis
*

Papildyta:
QUOTE(Renata M. @ 2009 10 15, 15:14)
Su zemu spaudimu irgi ne kas,mano visuomet zemas...visa laika traukia prie zemes  unsure.gif ,norisi miegot,jauciuosi apsvaigus.Kai buvau nescia buvo 160/110 tuomet teko guleti ligoninej ir gerti vaistus  unsure.gif
Zodziu,nei aukstas,nei zemas kraujo spaudimas nera gerai  doh.gif
*

na mano irgi i zemaja puse..bet kai pakilo tai issigandau, o gydytoja pasake aukstas geroiau nei zemas..numest vaistuku spaudimui yra kaptopril rodos...o jei super nukristu ir kavute nepadetu sako tik adrenalina leidzia..na dar tonusan visokie truputi padeda pakelt ...bet kalbu jei super nukristu...
Loram
QUOTE(ANIL30 @ 2009 10 15, 14:51)
gydytoja pasake aukstas geroiau nei zemas..
*

doh.gif
Dipsis
mano , tai atvirkščiai sako, kad žemas geriau biggrin.gif nei aukštas biggrin.gif , tikimybė, kad vyresniam amžiuje nebus aukštas.
Bonpari
Gal kas lankėtės Vilniuje Širdies namuose? Reiktų atsiliepimų, nes ieškom gero kardiologo Šiauliuose arba Vilniuje, Kaune mirksiukas.gif
Magnifique
Jau džiaugiausi,kad turiu normalų spaudimą (man jis kyla dėl nuovargio,streso ir pns.),bet šian buvau duoti kraują ir prieš tai pamatavo spaudimą doh.gif doh.gif 149/74 doh.gif Apatinis turbūt pirmą kartą gyvenime toks žemas kiek matuoju...O dar specialiai prieš einant pas gydytoją kiek įmanoma bandžiau atsipalaiduot ir giliai lėtai kvėpuot,kad viršutinis nukristų,nes jaučiau,kad aukštas...Tai įdomu koks būtų jei nebūčiau stengusi nurimti,atsipalaiduoti.. doh.gif
nightandday
Sveiki, nutariau paklausti apie sita nemalonu dalykeli, pradesiu nuo pradziu.

Viena vakara jau ruosiausi eiti miegoti gulejau ziurejau televizoriu, staiga po sonkauliais kazkas iskilo ir nusileido ( Tikriausei buvo zarna kokia apsiverte ar pan.) as issigandes staigei pasokau pradejo plakti sirdis smarkiai, atsiguliau, o tada ir prasidejo galvos svaigimas, zvaigzdes akyse smile.gif, silpnumas. Issikvieciau greitaja atvaziavo dave tablete issiveze i ligonine ligonenei pamatavo spaudima 160/100 dave dar viena tablete ir apziurejo visa pilva apciupinejo nieko lyg nerado ir paleido namo. parvaziavau namo pasimatavau 185/115 isgeriau tablete kaptopril ir raminamu viena ir stengiausi nusiraminti po 2h nusiraminau, uzmigau. Ir nuo kitos dienos prasidejo atsikeliau jausdamasis puikiai viskas buvo gerai spaudimas normalus tik atsistojau pavaiksciojau truputi, iskarto pradejo plakti sirdis ir kilti spaudimas tad turejau gulet. Ant kitos dienos lankiausi pas kardiologa apziurejo visa pilvo sriti (echoskopia) sirdi, viskas gerai nieko nerado israse kazkokiu vaistu liepe matuotis vakare ir ryte spaudima ir uzsirasyti ant grafiko tokio.

Tai va problema tame kad man visada blogai kol as judu spaudzia galva, kakla paprastai bevaikstant, gerai tik tada kai atsikeliu ryte ir guliu spaudimas buna ~125/80.

Ir labai neramu man del sito, vos uzlipant laiptais jau prasideda.

Ir dar buna toki vos ne priepoliai vakare (tik vakare) kai spaudimas buna labai aukstas pradeda kresti saltis purtyti viska pradeda dauzosi sirdis spaudzia galva labai. Sunku nusiraminti.

Seimoje turiu zmoniu serganciu hipertenzija tad manau ir man tas pats, gal dar kam tokia beda, kaip kovojate? Ka patartumete?

Iki siol bedu jokiu neturejau esu atletiskas sportuoju.
sausė
QUOTE(nightandday @ 2009 12 13, 16:07)
Sveiki, nutariau paklausti apie sita nemalonu dalykeli, pradesiu nuo pradziu.

Viena vakara jau ruosiausi eiti miegoti gulejau ziurejau televizoriu, staiga po sonkauliais kazkas iskilo ir nusileido ( Tikriausei buvo zarna kokia apsiverte ar pan.) as issigandes staigei pasokau pradejo plakti sirdis smarkiai, atsiguliau, o tada ir prasidejo galvos svaigimas, zvaigzdes akyse smile.gif, silpnumas. Issikvieciau greitaja atvaziavo dave tablete issiveze i ligonine ligonenei pamatavo spaudima 160/100 dave dar viena tablete ir apziurejo visa pilva apciupinejo nieko lyg nerado ir paleido namo. parvaziavau namo pasimatavau 185/115 isgeriau tablete kaptopril ir raminamu viena ir stengiausi nusiraminti po 2h nusiraminau, uzmigau. Ir nuo kitos dienos prasidejo atsikeliau jausdamasis puikiai viskas buvo gerai spaudimas normalus tik atsistojau pavaiksciojau truputi, iskarto pradejo plakti sirdis ir kilti spaudimas tad turejau gulet. Ant kitos dienos lankiausi pas kardiologa apziurejo visa pilvo sriti (echoskopia) sirdi, viskas gerai nieko nerado israse kazkokiu vaistu liepe matuotis vakare ir ryte spaudima ir uzsirasyti ant grafiko tokio.

Tai va problema tame kad man visada blogai kol as judu spaudzia galva, kakla paprastai bevaikstant, gerai tik tada kai atsikeliu ryte ir guliu spaudimas buna ~125/80.

Ir labai neramu man del sito, vos uzlipant laiptais jau prasideda.

Ir dar buna toki vos ne priepoliai vakare (tik vakare) kai spaudimas buna labai aukstas pradeda kresti saltis purtyti viska pradeda dauzosi sirdis spaudzia galva labai. Sunku nusiraminti.

Seimoje turiu zmoniu serganciu hipertenzija tad manau ir man tas pats, gal dar kam tokia beda, kaip kovojate? Ka patartumete?

Iki siol bedu jokiu neturejau esu atletiskas sportuoju.
*

Tai kaip suprantu anksčiau neturėjot problemų su kraujospūdžiu. Tie priepuoliai vakare, kyla kraujospūdis, natūrali organizmo reakcija, nes jūsų organizmas dar nepripratęs prie aukšto spaudimo. Vaistus, manau gydytojas išrašė gerti pastoviai, labai svarbu laikytis jo nurodymų. Ko gero būsit paveldėjęs šią ligą. O fizinio krūvio jums neapribojo?
Medute35
Sveiki, man taip pat būna, kad pakyla kraujospūdis, pasirodo žvaigždutės akyse, pradeda mirguliuoti ir lietis vaizdas. Beveik visada tuo metu jaučiu kakle spaudimą.
Man yra nustatyta kaklo osteochondrozė, ir aš taip suprantu, nors nesityriau, kad man užspazmuoja kraujagyslę kakle, ir tuo pačiu pakyla kraujospūdis...gal, kad aprūpinti geriau smegenis krauju (kompensacinis mechanizmas)...
Todėl patarčiau išsitirti kaklą ir tarpslankstelines arterijas. Bet kaip gydytis tai nežinau, nes stengiuosi nesureikšminti savo negalavimų, nes dirbu ir neturiu kada tirtis doh.gif o iš tikrųjų reikėtų...gal atsirastų kas patars ką nors...
Papildyta:
Nors negalima atmesti ir to, kad tai panikos atakos arba priepuoliai, ypač jei jauti nerimą... g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.