Įkraunama...
Įkraunama...

Pulsas. Kraujo spaudimas

Man ir taip buvo. Jokie tyrimai nerode nieko. O man pasirodo depresija(ko niekad nepagalvociau, nemiga kankino). Viskas susitvarke 4u.gif
Atsakyti
Pas mus , seimoj ,idomiai gaunas: pas vyra, labai retas pulsas(40), o pas mane 100. Visokius tyrimus dare, bet nepaiskejo. Dabar geriam vaistukus ir viskas OK
Atsakyti
Man mane visada buvo žemas spaudimas, paprastai kokie 105/60, bet dažniausiai jausdavausi pakankamai gerai, tik galva retkarčiais svaigdavo. Per nestuke.gif nuo normalaus 120/70 sugebėjau nukeliaut iki 160/110 biggrin.gif bet net ir tada jaučiausi puikiai, o gydytojai už galvų susiėmę. Dėkui dievui, po to viskas susitvarkė. Bet ramiai vistiek nesijaučiu- mamai hipertenzija, vyrui irgi, anytai irgi, ir apskritai visa giminė su širdim problemų turi, tai ir aš matyt senatvėj lauksiu kokios rimtesnės ligos wink.gif
Atsakyti
QUOTE(aldoniuke @ 2009 06 23, 14:47)
Pas mus , seimoj ,idomiai gaunas: pas vyra, labai retas pulsas(40), o pas mane 100. Visokius tyrimus dare, bet nepaiskejo. Dabar geriam vaistukus ir viskas OK



LABUTIS O KOKIUS VAISTUKUS GERIAT NUO TANKAUS PULSO?
Atsakyti
Sveikos turiu pora dezuciu ZOFISTAR vaistuku nuo spaudimo,kas juos naudoja galiu parduoti uz puse kainos,kas zino sie vaistai yra labai geri ju dezutes kaina 82lt.Rasykit i AZ
Atsakyti
gal zinot kaip pakelt spaudima? kavos nelabai galiu gerti. spaudimas labai mazas, nors geriu papildus su eleuterokoku, zenseniu, sportuoju.
Atsakyti
aš jau keletas metų skundžiuosi gydytojam dėl širdies darbo - ir skauda, ir spaudimas "šokinėja", pulsas irgi dažnai svyruoja... padarė tyrimus ir nieko nerado, visą kaltę suvertė nervų sistemai g.gif vaistų skyrė tik raminančių, kurie tik dar labiau mane slopina ir neleidžia net judriau pajudėti - vos kokią valandėlę energingai pasitvarkau ar šiaip ką paveikių ir viskas - į lovą, o gydytojai padaro tyrimus ir sako "nežinom kas tiksliai yra, tyrimų metu viskas buvo gerai"... taip ir vargstu jau keli metai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2009 07 21, 12:11)
aš jau keletas metų skundžiuosi gydytojam dėl širdies darbo - ir skauda, ir spaudimas "šokinėja", pulsas irgi dažnai svyruoja... padarė tyrimus ir nieko nerado, visą kaltę suvertė nervų sistemai g.gif vaistų skyrė tik raminančių, kurie tik dar labiau mane slopina ir neleidžia net judriau pajudėti - vos kokią valandėlę energingai pasitvarkau ar šiaip ką paveikių ir viskas - į lovą, o gydytojai padaro tyrimus ir sako "nežinom kas tiksliai yra, tyrimų metu viskas buvo gerai"... taip ir vargstu jau keli metai unsure.gif

Jau daug metu sokineja man ir spaudimas ir pulsas padaznejes, tai kada jauciu vidini negeruma ir pulso padidejima isgeriu Atenololio 1/4 ar 1/2 , tai praeina.Siaip esu jautri ir zinau kad viskas nuo nervu, geriu jau nemazai metu AD plius raminamuosius reikalui esant unsure.gif O siaip profilaktiskai NON-SALT arba chemini Panangina pavartotu, taip pat gudobeles lasu. Tyriausi sirdele, bet nieko rimto nerado, taip kad viskas nuo nervu biggrin.gif
Papildyta:
Gydytojas buvo israses pagerti BETALOC-ZOK, BET PASTEBEJAU KAD MAN JIE KO GERO PER STIPRUS, NES ISGERUS RYTE DIENA JAUSDAVAU DAR DIDESNI SIRDIES PLAKIMA unsure.gif
Atsakyti
aš tai pulso retinimui geriu procolorana smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dipsis @ 2009 07 21, 17:35)
aš tai pulso retinimui geriu procolorana  smile.gif

pirma karta apie toki vaistuka girdziu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tetarima @ 2009 07 21, 11:36)
Jau daug metu sokineja man ir spaudimas ir pulsas padaznejes, tai kada jauciu vidini negeruma ir pulso padidejima isgeriu Atenololio 1/4 ar 1/2 , tai praeina.Siaip esu jautri ir zinau kad viskas nuo nervu, geriu jau nemazai metu AD plius raminamuosius reikalui esant unsure.gif O siaip profilaktiskai NON-SALT arba chemini Panangina pavartotu, taip pat gudobeles lasu. Tyriausi sirdele, bet nieko rimto nerado, taip kad viskas nuo nervu biggrin.gif
Papildyta:
Gydytojas buvo israses pagerti BETALOC-ZOK, BET PASTEBEJAU KAD MAN JIE KO GERO PER STIPRUS, NES ISGERUS RYTE DIENA JAUSDAVAU DAR DIDESNI SIRDIES PLAKIMA unsure.gif

Seip zinok labai gerai dera gerti Betaloksa su Zofistaru nei Betaloxa viena,beriau pradet po puse tabletes.
Papildyta:
QUOTE(Dipsis @ 2009 07 21, 15:35)
aš tai pulso retinimui geriu procolorana  smile.gif

na seip neblogai pulso retinimui padeda gudubele.
Atsakyti
QUOTE(mamalopes @ 2009 07 21, 23:41)
Seip zinok labai gerai dera gerti Betaloksa su Zofistaru nei Betaloxa viena,beriau pradet po puse tabletes.
Papildyta:

na seip neblogai pulso retinimui padeda gudubele.

o siaip per diena karta puse BETALOC-ZOK ir puse Zofistar? Ar ryte po puse abieju ir vakare? smile.gif
Atsakyti