Įkraunama...
Įkraunama...

Pulsas. Kraujo spaudimas

QUOTE(tetarima @ 2009 08 14, 18:12)
ko tik nesu bandziusi doh.gif Siuo metu geriu AD , plius reikalui esant israse butent ne Xanax, o Relaniumo, PRIE TO MATOMAI NE TAIP GREITAI PRIPRANTAMA KAIP PRIE XANAXO smile.gif

na as Xanaxa siaip retai geriu ir po puse tabletes 0,5 nakciai rolleyes.gif tai nezinau, ar cia jau pripratau, ar dar ne doh.gif man tai irgi teko tureti recepta su Relanium, bet ismeciau as ji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zipzip @ 2009 08 14, 21:32)
na as Xanaxa siaip retai geriu ir po puse tabletes 0,5 nakciai  rolleyes.gif  tai nezinau, ar cia jau pripratau, ar dar ne  doh.gif  man tai irgi teko tureti recepta su Relanium, bet ismeciau as ji  smile.gif

be reikalo ismetei be rezepto kai reikia negausi biggrin.gif o as gydytojui sakiau gal man xanax israsykite vietoj Relaniumo, tai jis visgi israse Relaniuma smile.gif
Atsakyti
Sveikos,gal kuri esate susidūrusi su aukštu kraujospūdžiu.
Ir,teko gydytisne chemija.
Pasidalinkite{mano kraujospūdis {160-110},Patarkite. 4u.gif
Atsakyti
siulyciau pameginti maisto papildus is Norvegijos,nes lietuvoje vien tik chemija.kaina 60lt o pakuotes uztenka 2 menesiams;) pati juos geriu ir esu patenkinta,Miato papildai Fjord su ruoniu taukais ir omega3.6.9 ,melyniu ekstraktu ir Q10. galit rasyti i az ar jovita.vereniute@gmail.com ax.gif 4u.gif va truputis informacijos apie omega3,6,9 nauda organizmui,kad nereiketu pacioms ieskotis:)OMEGA 3 • 6 • 9: Palaiko Sveikus Širdies ir Cholesterolio Lygmenis • Palaikykite širdies ir kraujagyslių sveikatą • Padeda trukdyti krūtinei, prostatai ir dvitaškio vėžiui • Padeda gydant alergija, astma ir įvairiu odos sutrikimu • Palaiko sveikus plaukus, odą ir nagus • Mažina kraujospūdį, atpalaiduoja kraujagysles ir sumazina cholesterolio padidejima • Kas yra Omega 3 • 6 • 9? Omega 3, 6 ir 9 riebių rūgščių grupės visi turi savyje būtinas riebias rūgštis, būtinas gerai sveikatai. Studijavimas parodė, kad dietos, turtingos riebių rūgščių, palaiko širdies sveikatą, skatindamos deramą cholesterolio lygmeni. Omega 3 žuvies,ruonio tauku yra aukšta dviejose riebiose rūgštyse, svarbiose žmogaus sveikatai, DHA ir EPA. Šitos dvi riebios rūgštys yra pagrindines daugeliui ligų sutrukdyme. Nuolatinis žuvies,ruonio tauku vartojimas su omega 3.6.9.yra labai padrąsintas kaip pagrindinė sudedamoji dalis jūsų sveikatos gerinime. Kodėl Jūs turite Paimti Omegą 3 • 6 • 9? Būtinos riebios rūgštys Omegoje 3 • 6 • 9 turi kelias svarbias funkcijas. Jie yra būtinas komponentas ląstelės sienų ir ląstelinių membranų visuame kūne, jie padeda energijos gamyboje, ir jie padeda reguliuoti cholesterolio lygi,nuotaiku kaitas,depresija,gerina regejima,atminti,kraujotakos ir sirdies darba,stiprina imunine sistema,mazina dideli kraujospudi. Omega 6 gali padėti tinimui ir skausmui, susijusiam su PMS,mazina migrenos,galvos skausmus. Tai taip pat palaiko sveiką odą, plaukus ir nagus ir apskritai padeda sukelti hormoninį ir emocionalų balansą. .Vartodami omega 3 6 9 prieda yra geras būdas garantuoti, kad jūs gaunate būtinas maistingas medžiagas savo gerai sveikatai.


Atlikti tyrimai rodo, kad Omega-3,6,9 vartojimas:

*
sumažina miokardo infarkto, staigios mirties tikimybę, pacientams, sergantiems koronarine širdies liga
*
gali padėti palaikyti normalų arterinį kraujospūdį, palankiai veikdama kraujagyslių sienelių lygiuosius raumenis,
*
slopina trombų formavimąsi, tokių būdu, mažina kraujagyslių užsikimšimo tikimybę, mažina aterosklerozinių plokštelių formavimasi. Taip pat turi įtakos cholesterolio mažėjimui kraujyje dėl to sumažėja širdies ir kraujagyslių sistemos ligų rizika.
*
modifikuoja širdies raumens elektrinį aktyvumą, slopina polinkį į aritmijas.
*
astarųjų metų japonų, vokiečių ir švedų mokslininkų darbai įrodė, kad maisto racione esančios Omega-3 RR yra nepaprastai svarbios regėjimo aštrumui, nes jos yra svarbiausia sudėtinė visų impulsą perduodančių ląstelių membranų sudėtinė dalis tiek akių tinklainėje,
*
būtinos ir brandžių smegenų ląstelių normaliam funkcionavimui.

Atsakyti
sveikos ,gal kas nors zinot -kaip suprast toki spaudima 103/82
Atsakyti
QUOTE(xxx37 @ 2009 10 11, 09:36)
sveikos ,gal kas nors zinot -kaip suprast toki spaudima            103/82

zemas ir tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xxx37 @ 2009 10 11, 11:36)
sveikos ,gal kas nors zinot -kaip suprast toki spaudima            103/82

normalus, jei gerai jaučiatės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 10 05, 14:51)
Sveikos,gal kuri esate susidūrusi su aukštu kraujospūdžiu.
Ir,teko gydytisne chemija.
Pasidalinkite{mano kraujospūdis {160-110},Patarkite. 4u.gif

Yra du būdai mažinti kraujospūdį: 1. vartoti gydytojų priskirtus vaistus, kurie grei praplečia kraujagysles, tuo sumažindami kraujospūdį, bet tuo pačiu greitai veikdami staigiai sumažina deguonies kiekį organizme. 2. Nusipirkite Valakardiną (bet ne mūsų vaistinėse nes iš mūsų užsakyto Vokietijoje valakardino mūsų ekspertai paprašė išimti kai kuriuos komponentus, tuo pačiu padarydami jį ne tokį veiksmingą, taigi geriausia vokišką valakardiną nusipirkite pas baltarusius - kalvarijų turguje). Valakardinas skirtingai nuo kitų vaistų jis veikia raminančiai, ne staigiai, bet palaipsniui atpalaiduoja kraujagysles ir tuo pačiu nesumažina deguonies kiekio organizme. Visą šitą mechanizmą aš aprašiau šioje temoje maždaug prieš pusmetį. Perskaitykite. Mano draugei, kuri gulėjo ligoninėje su 220 spaudimų visą savaitę gydytojai bandė mažinti įvairiais vaistais ir lašelinėmis padėjo tik mano atneštas tikras valakardinas
Atsakyti
QUOTE(xxx37 @ 2009 10 11, 12:36)
sveikos ,gal kas nors zinot -kaip suprast toki spaudima            103/82



Per aukštas arterinis. Na per mažas skirtumas - gali būti skydliaukės ir kt. problemų. Tiesiog reiktų pasitikrinti.
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2009 10 13, 15:35)
Per aukštas arterinis. Na per mažas skirtumas - gali būti skydliaukės ir kt. problemų. Tiesiog reiktų pasitikrinti.

kraujo spaudimas kuri mes matuojame yra arterinis - virsutinis sistolinis, apatinis diastolinis. Supaprastintai - sistolinis, tai tas spaudimas kuris buna stambiosiose kraujagyslese tuo metu kai susitraukia sirdis ir dideliu spaudimu teka kraujas per arterijas. Diastolinis spaudimas - tai toks spaudimas, kuris buna arterijose tuo metu, kai sirdis yra atsipalaidavusi ir labiausiai priklauso nuo kraujagysliu standumo (nes jei negali issiplesti - spaudimas buna aukstas) ir skysčio kiekio kraujagyslese. Skydliauke labaiusiai veikia sirdi per sirdies susitraukimo dazni ir stipruma - tai yra veikia sistolini arterini kraujo spaudima smile.gif
Atsakyti
oi, su spaudimu turejau problemu nemazai neseniai... buvo 43/89... ko man tik nedare ir kokiu ligu tin kerado doh.gif doh.gif doh.gif ir be visa to, laikesi temperatura 37.2... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(shipra @ 2009 10 14, 09:28)
oi, su spaudimu turejau problemu nemazai neseniai... buvo 43/89... ko man tik nedare ir kokiu ligu tin kerado  doh.gif  doh.gif  doh.gif ir be visa to, laikesi temperatura 37.2...  doh.gif  doh.gif  doh.gif


dėl temperatūros ir man labai aktualu, jei ne paslaptis, kokių ligų rado ir iš kokių tyrimų?
Atsakyti