Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas ir įvairios ligos, negalavimai

QUOTE(damora @ 2009 01 23, 22:31)
kaip suprantu man reiktu klinikose gimdyti.

bent jau mane savu laiku kitur nepriėmė blush2.gif sakė, su spaudimu, tik klininkinė ligoninė turi būti
QUOTE
Tai galvoju ar gydytoja ka nors turi parasyti ar vaziuoti taip ir pasakyti, kad spaudimas grybauja

apie tai bus įrašyta tavo nėščiosios kortelėje. bet šiaip su spaudimu dažniausiai paguldo anksčiau, ir pagimdo truputį anksčiau. iki 39 sav. tik leidžia vaikščioti. aš pagimdžiau, kai buvo lygiai 37 savaitės. kažkur savaitę iki gimdymo spaudimas beveik nenusimušdavo, laikydavosi 160/100 doh.gif kojos ištino ir paguldė. penktadienį atsiguliau, šeštadienį pagimdžiau.
QUOTE(damora @ 2009 01 23, 23:51)
Tiesa, kaip sekesi gimdyti?

gimdžiau su stimuliacija, nes nebuvo gimdymo veiklos (dažnai būna pas tas, kas su spaudimu blush2.gif). sekėsi gerai. pagimdžiau per 11 val. aišku, skaudėjo, bet nieko blogo nepasakysiu. gimdysiu dar smile.gif svarbiausia - nebijok. tarp kitko atėjus gimdyti ne labai kas tą spaudimą akcentavo. man visai netrukdė, gimdymo metu nieko neleido nuo spaudimo. viskas gerai. ir tau bus gerai mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Uksnė @ 2009 01 24, 00:14)
O kai vaziavau gimdyt
Cia VGN.

aš taip suprantu, namuose viskas prasidėjo? negulėjote iki gimdymo? manęs VGN nepriėmė verysad.gif kelių savaičių gimdėtė? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Relaxa @ 2009 01 24, 08:45)
aš taip suprantu, namuose viskas prasidėjo? negulėjote iki gimdymo? manęs VGN nepriėmė verysad.gif kelių savaičių gimdėtė? blush2.gif

Tiesiog termino diena nuvaziavau i poliklinika, o is ten mane priziurintis gyd nusiunte gimdyt ten, kur as jau susiplanavus. Niekada man nesake, kad jei pas mane toks spaudimas, tai as turiu gimdyt konkreciai ten ar ten...Tai vakare nuvaziavau, pagulde, o kitos dienos per pietus jau buvo psio biggrin.gif Isnesiojau 40 sav ir 1 d. smile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes turejau ir as ta problemele per gimdima taip islindo zarna kad net nezinojau kur dingti ir vergti norejosi ir spiegti is skausmo taigi man daktare patare viena pati paprasciausia patarima. kiekviena karta kai eini i toleta nesvarbu ka daryti pasimti bliudeli su saltu vandenuku ir dar galit koki leduka imesti kad saltesnis butu ir vatos gabaleli. kai padarot ka jums reikia tiesiog su tame vandenelyje sudrekinti vata ir palaikyti ant to guzelio ir taip pakartoti keles minutes. tiesiog net tai darant jusit kaip zarnyte atgal lenda kelios dienos ir pamirsit kas tai yra hemarojus tai nei ka jums nekainuos ir skausmo nesuteiks kai ir taip skaudu dar visokius tepaliukus ar zvakutes kisioti.pabandykit tikrai pades nesigailesit thumbup.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu ir as savo patirtim verysad.gif pirmas mazgelis islindo 34 nestumo sav. lab skaudejo naktim net sunku miegot buvo pirmom dienom blink.gif naudojau tai visu minima Hemorol kazkiek apmalsino skausma ir mazgelis per beveik 2 sav sumazejo iki minimo, bet paskui iskoko antras mazgas cry.gif ir situaciaj tapo nebevaldoma, nutariau visgi nekentet ir nete susiradau privacia chirurge proktologe www. zakmeda.lt faina moteriske thumbup.gif apsilankiau pas ja ir palengvejo, nes padare savo kabinete tokia mini operacija, kai ipjauna berods i mazga ir istrauke is jo kraujo kresuli, nes tie mazgai ir susideda viduje is kr,. kresuliu doh.gif palengvejo beproto lotuliukas.gif taigi panos nelaukit ir nesikankinkyt, jei ant tiek blogai kaip buvo man siulau kreiptis ir nelaukt smile.gif apsilankymo metu suzinojau ir dar viena naujiena doh.gif pasirodo, kad jei iki gimdymo islenda mazgai tai didel tikymybe, kad gimdant vaikeli oho ho koks mazgas gali islist ir pasak gydytojos ji siulo 90 proc. darytis cezari verysad.gif isejau is jos su asarom ir nzn kaip bus blink.gif kalbejau su akusere su kuria muset tarsiuos del gimdymo - tai ji pasake, kad mazgai mazi, o cezari visad spesi pasidaryt tai muset teks gimdyt paciai, bet prisiskaicius jusu istoriju baisu daros, kad kokia desra neislistu stumiant mazaja, juk toks kruvis bus doh.gif mazgai sumazejo iki minimo ir nekankina manes, bet pastov. geriu cyclo3 fort bei naudoju zvakutes procto glyvenol - cia toks gydymo kursas paskirtas rolleyes.gif taigi sekmes visoms, kurios kovoja su ta neganda mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, man taip pat vaikysteje operuotas skilvelio pertvaros defektas. Gimdziau Airijoj, naturaliai. Bet tuo metu dar nezinojau kas yra permusimai, tik sestame nestumo menesyje sirdele kiek streikavo. O daba antras nestumas, situacija kiek prastesne, jau yra permusimai. Bijau, kas be ko, gimdymo, kad galbut nebusiu tinkamai priziureta (antibitiokai ir pan). Su pirmu buvau praradusi extra 1 litra kraujo. Ir tik kita ryta, kuomet buvo apemes didis saltkretis- sesute suleido per kateteri kazkokiu vaistu, o po to emesi kraujo perpylimo proceduros. Tai va... Bijau, kad nepasikartotu, ar neduok Dieve, dar blogiau butu. Reik tiketi.
Atsakyti
man ir pirmo nestumo metu atsirado bet daktare isrse zvakuciu S forte turbut vadinasi padejo po keliu dienu neskaudejo. stumti neteko cezari dare ir jokiu pasekmiu. bet antra vaikiuka teko isstumti ir guzas pasidare kiausinio dydzio tai akusere labai gera buvo klinikose atnesdavo 3 kartus per diena zvakuciu tu paciu man atrodo ir dar uzdedavo kompresiuka su vaistais kazkokiais kuriuos maiso vietoj ir lioton 1000 geliu sake gryzus namo taip daryt. tik nezinojau kokiu spec tepalu ten tepe minejo bet pmirsau. viskas per pora sav. susitvarke ir akuserei atsilyginau iseinant nes labai jau demesinga buvo
Atsakyti
o as niekada su viduriais bedu neturejau iki gimdymo. per gimdyma tokia saunuole buvau, tiek stengiausi, kad susidare kazkas panasaus i hemoroju (cia gydytojos zodziai). As net dorai nezinau kas tas hemorojus, cia paskaicius tik emiau isikirst doh.gif uzsigydziau su zvakutem per kelias dienas , nebeskauda man jau tos vietos, bet kai tustinuosi toks reziantis skausmas iseinamojoj angoj jauciasi, kad net baisu i tualeta eit doh.gif galvoju, gal ten kokia zaizdele liko?
Atsakyti
Oi kaip čia tuščia, negi niekas daugiau nenori pasidalinti savo gyvenimiška patirtimi g.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKVIDA @ 2009 03 18, 10:29)
Oi kaip čia tuščia, negi niekas daugiau nenori pasidalinti savo gyvenimiška patirtimi g.gif


ka cia dalintis... rugpjuti operavo, pries du menesius buvau tikrintis.. viskas labai grazu, gleivine plona, grazi viskas svaru ir liepe pastoti... biggrin.gif
Atsakyti
mane i ligonine 19val vyras nuveze del auksto kraujospudzio, tiksliai ne nezinau koks buvo, nes nelabai ka apie tai suprantu blush2.gif paskutini visa menesi taip buvo, sakau cia gal del svorio priaugus buvau 30kg ne nezinau is kur rolleyes.gif
nuo 19 val dave kazkokiu tableciu gert, 24val i gimdykla, 5.55val mazyle jau pasauli isvydo, tik i vena ileido nuskausminimo, o visa kita padariau pati smile.gif
Cia vilniuje, antakalny
Atsakyti
Man paskutinę savaitę šoktelėjo su Dopegitu iki 160/100, dozę padvigubino ir sakė, jei nesusitvarkys, reiks KMUK gimdyti. Gimdymo dieną buvo normalus ir pati sėkmingai pagimdžiau
Atsakyti
QUOTE(erica @ 2009 01 25, 00:21)
sveikos mamytes turejau ir as ta problemele per gimdima taip islindo zarna kad net nezinojau kur dingti ir vergti norejosi ir spiegti is skausmo taigi man daktare patare viena pati paprasciausia patarima. kiekviena karta kai eini i toleta nesvarbu ka daryti pasimti bliudeli su saltu vandenuku ir dar galit koki leduka imesti kad saltesnis butu ir vatos gabaleli. kai padarot ka jums reikia tiesiog su tame vandenelyje sudrekinti vata ir palaikyti ant to guzelio ir taip pakartoti keles minutes. tiesiog net tai darant jusit kaip zarnyte atgal lenda kelios dienos ir pamirsit kas tai yra hemarojus tai nei ka jums nekainuos ir skausmo nesuteiks kai ir taip skaudu dar visokius tepaliukus ar zvakutes kisioti.pabandykit tikrai pades nesigailesit  thumbup.gif

pabandysiu tavo patarima g.gif

nu ir as nelaimele su sia zaraza susiduriau is pradziu lyg ir praejo visi diskamfortai ..o daba po vieno sunkaus reikalo sakes kaip negerai ... verysad.gif kai einu sysia rodos ten kazkas plys ,nors nedarau kaku...kaip man reiks gimdyt verysad.gif dar tik 20 savaite o problema kokia jau verysad.gif ..o daktarai tai cia uk sudziai tikri ...
Atsakyti